@Shaun_x_Boswell: mam m6, 2019r 2.0 pb 165km kombi, przebieg 82k km. kupiłem w 2021 z 5km przegiegu, wspaniale auto, przymierzam się niestety do sprzedaży bo dla 2+1 jest ciasna wa, a mam jeszcze 2koty i planowane drugie dziecko.
przez 5 lat jazdy wymieniam co roku olej (pierwsza wymiana po 5k i później co roku), raz klocki i tarcze. aa no i lusterka na gwarancji (znana usterka mazdy) w tym samym
@KrolWlosowzNosa: m6 produkują - tylko w pl nie kupisz, w de już tak xddd - decyzja polskiego imoportera. z de też da się leasingowac, ale bardziej problematyczne. edit: ło s---------y, też już nie ma :( jest tylko elektryk. jeszcze parę miesięcy temu dało się kupić.
Zakaz aborcji, wysoka inflacja, przymusowy pobór w czasie wojny, to wszystko są problemy wyborców prawicy i ludzi nie zaradnych życiowo a nie jakichś Mazurków, Klarenbachów czy Stanowskich. Fakty #bekazpisu #polityka
Były przywódca polskiego katotalibanu, którego szare komórki zostały wybudzone z letargu na przestrzeni ostatnich lat, choć nadal jest konserwą, wypada na libka przy panie marszałku mmmf free xD
Leżę se już Dzień 6 Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień to głównie wizyta w mieście które powstało podczas gorączki złota, o nazwie Julian . Kopalnia była głównie zasilana dzięki pracy Azjatów . Jako że miasto leży kawałek drogi od szlaku, trzeba było dotrzeć tam autostopem . O dziwo udało nam się go złapać w 1 minutę. Dziś dzień spędziłem z 3 innymi wędrowcami. Panowie jechali do pracy przy rozbiórce jakiś
@RemusLupin: pamiętam że w liceum były loszki z tego 3-4 tieru co nie mogły liczyć na oskarków i też ich psiochy swędziały. w 2 liceum spotykałem się z taką 1-2 tier jeżeli chodzi o urodę, inteligencje i wogóle. póżniej w 3 liceum miałem taką alternatywkę, mi się podobała, ale raczej właśnie 2-3tier co robiła śmigło z bydlakiem. doście do 3 bazy wtedy to 2-3 miechy. no i ja byłem raczej
@RemusLupin: mindset. miałem tak samo, k---a serio. tylko u mnie trochę lepiej z social skillsami. ale z wyglądu - kwadratowa głowa, krosty na mordzie i zez xD. zapuściłem specjalnie włosy żeby trochę to przykryć no i tak noszę tego wifona od 20lat xD zawsze miałem gadane po prostu, może tym wygrywałem. to były jeszcze czasy jak w szkole szanowało się ludzi którzy mają dobre oceny i się nieźle uczą. ja
Rosyjska propaganda chwaliła się, że Rosja przeszła pandemię bez wielu nakazów i zakazów znanych z krajów zachodnich. Jednak te nagle pojawiły się w użyciu po latach. Akurat teraz, gdy obywatelom zachciało się urządzać uliczne demonstracje.
A gdyby tak stworzyć "wykopową" aplikację matrymonialną? Nie randkową, bo od tego jest #tinder czy inne #badoo czy co tam jeszcze... Zdjęcie, szczegółowa ankieta, która już na etapie algorytmu podsuwałaby osoby o jak największej zgodności profilowej (dajmy na to dla całego profilu zgodność co najmniej 75%, ale we wskazanych kwestiach zasadniczych, typu ślub/dzieci 100% zgodności)? Aplikacja byłaby darmowa, co najwyżej jakieś postaw kawę czy coś, jakby ktoś chciał
@Bunch: zaraz mnie tutaj frustraci okrzykną spermiarzem. jeżeli to nie ejaj to ta laska ma super ładną buzie! ofc bobo ją dyskwalifikuja, ale z twarzy moja topka.
UniCredit który ponownie wszedł do Polski po zakupie i zaoraniu świetnego Aion Banku ani myśli o wyjściu z Rosji. Więc jeśli kuszą Was jego aktualne reklamy i oferty na etfy czy 4,5% to warto mieć na uwadze jego etykę i wspieranie Ruskich..
@roksana-bartlik: najlepiej jakby się głosy rozbiły tak że braun-konfa będą minimalnie pod progiem. wtedy ko + lewica i zbitka PSL + PL2050 i innych powinna dać znowu rządy
@marcel_pijak: maine mutter ma cukrzycę, zdiagnozowali jej w wieku 10lat w głębokiej komunie. dacie radę! świat tak poszedł do przodu że jakość życia z tą chorobą nie jest znacząco niższa niż "normalsów". trzeba się pilnować i tyle. weszła ostatnio refundacja na sensory u dorosłych, nie musisz się kuć co 2-3h żeby sprawdzać sobie poziom cukru, dostajesz powiadomienie na telefon jak rośnie-spada. podejrzewam że możesz sobie zainstalować apkę która wyśle Tobie