Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika

CzaikaRuchaika

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7500
  • Znaleziska 671
  • Mikroblog 6829
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 40

5

Bandyta z teleskopem napadł na człowieka rozpoznajecie go?

Bandyta z teleskopem napadł na człowieka rozpoznajecie go?

Naib Tahmazili jest z Azerbejdżanu. Dzisiaj przy Dworcu Gdańskim wsiadłam do jego taksówki. Zdążyłam zatrzasnąć drzwi i potwierdzić, że mam na imię Marta, gdy podbiegł obcy mężczyzna i kopnął samochód w nadkole. Zdumieni wyskoczyliśmy z taksówki. Mężczyzna krzyczał WYPIERDALAJ STĄD!"

marcinzneta
z
facebook.com
dodany: 12 godz. i 7 min temu
  • 5
  • #
    gdansk
  • #
    bandyta
  • #
    napad
  • #
    csiwykop
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 50 min temu via Wykop
  • 0
To jakiś astrofizyk?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 1 godz. i 1 min temu
  • 0
Wordziel.pl #330 4/7
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩⬜⬜🟩
⬜🟩🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14

Brutalna więzienna sprawiedliwość. Ugodzony 30 razy.

Kyle Bevan, skazany na dożywocie za makabryczne zabójstwo dwuletniej Loli James, został brutalnie zaatakowany w brytyjskim więzieniu HMP Wakefield.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 16 godz. i 8 min temu
  • 5
  • #
    informacje
  • #
    swiat
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiezienie
  • #
    ciekawostki
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 9 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: nie przeżyje, bo umarł
dzieju41
dzieju41
10 godz. i 11 min temu
  • 0
Wykopki jak ona się wam podoba?
Co o niej sądzicie.
dzieju41 - Wykopki jak ona się wam podoba?
Co o niej sądzicie.

źródło: ona twarz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@dzieju41: po pożarze?
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 9 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
@dzieju41: czyli chory psychicznie chłopak. Mogę tylko współczuć, a nie zastanawiać się, czy mi się podoba
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
10 godz. i 32 min temu
  • 0
Pieniądze leżą ~~na ziemi~~ przy kasie samoobsługowej, wystarczy się po niej schylić

Podczas, gdy Wy zbieracie butelki po 50 groszy ze śmietników i bijecie się o nie z menelami, ja robię jak cywilizowany człowiek zakupy korzystając z kasy samoobsługowej w Biedronce. Zwykła małpa nawet nie zauważa, że zostawia potwierdzenia transakcji nieoderwane w drukarce, na których są różne rabaty.

I tak oto w zaledwie dwa dni zgarnąłem cudze rabaty na 70zł z czego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@Qurvinox: jeśli potrzebujesz kuponów, daj znać. Chętnie przekażę
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
10 godz. i 18 min temu
  • 7
Co to za g---o?
Bananada - Co to za g---o?

źródło: IMG_6137

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Famine: warszawiacy się trochę bardziej szanują ;)
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
10 godz. i 15 min temu
  • 10
#ladnapani

HardWax - #ladnapani

SPOILER

źródło: sukienki_21

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@HardWax: niskie standardy masz
  • Odpowiedz
Hyhyty
Hyhyty
Hyhyty
12 godz. i 13 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 12 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@Hyhyty: cześć, współerotomanie
  • Odpowiedz

1

He-man barbie dla dzieci

He-man barbie dla dzieci

Z okazji nowego filmu mamy crossover z firmą Mattel. No i fajnie tylko He-man wygląda jak crossdresser czy inny trans. No sami zobaczcie...

Buckshot_00
z
naekranie.pl
dodany: 13 godz. i 33 min temu
  • 3
  • #
    heman
  • #
    masterofuniverse
  • #
    lgbt
  • #
    woke
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 13 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
I tak nie kupię
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Boss86
Boss86
13 godz. i 30 min temu
  • 3
Najlepsze piwko (。◕‿‿◕。) #pijzwykopem #alkoholizm
Boss86 - Najlepsze piwko (。◕‿‿◕。) #pijzwykopem #alkoholizm

źródło: 1781276836342

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 13 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@Boss86: robią jeszcze w Namysłowie czy już w Warce?
  • Odpowiedz
BigInt
BigInt
19 godz. i 6 min temu
  • 0
#zabka #zappka #rozdajo #pepsi

Nie wiem czy się komuś przyda, nie korzystam z żadnych promocji Żabka itp., a więc wrzucam
Strona do użycia kodu to https://www.joy-pepsico.eu/pl-pl/brands/pepsi/promotions/summer-mood
BigInt - #zabka #zappka #rozdajo #pepsi 

Nie wiem czy się komuś przyda, nie korzysta...

źródło: IMG_0177

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 15 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@BigInt: informacyjnie, ktoś użył
  • Odpowiedz
fan_Kazika
fan_Kazika
wczoraj, 00:59:47
  • 4
Ale bym zjadł takiego śmiecio burgera z polskiego morza z okolic roku 2005, wiecie, miękka buła mokra od sosów, surówka to kapucha z marchwią, mięso tani wyciskacz z psa z makro a to wszystko w tym białym papierku z czerwonym napisem HAMBURGER, który rozpuszcza się od mokrości za zawrotne 4.5 zł (kiedy moneta 5 zł jeszcze coś znaczyła)

Kurde kiedyś to było
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika wczoraj, 03:30:11 via Wykop
  • 3
@OutSiderX82: jesteś chyba pierwszą osobą, która na stadion mówi jarmark Europa
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 21:39:00
  • 11
Dzień dobry
wfyokyga - Dzień dobry

źródło: temp_file8729101521262786886

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika przedwczoraj, 22:05:59 via Wykop
  • 3
@wfyokyga: ale żeście ekipę zmontowali
  • Odpowiedz
Famine
Famine
przedwczoraj, 15:44:07
  • 3
Chyba znalazłem spocik na hamaczek i drugą część Trylogii Husyckiej

#spierdotrip #leflaneur
Famine - Chyba znalazłem spocik na hamaczek i drugą część Trylogii Husyckiej

#spierd...

źródło: temp_file7406481123472948446

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika przedwczoraj, 15:45:28 via Wykop
  • 0
@Famine: Modlin?. Ai twierdzi, że nie :)
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
przedwczoraj, 04:59:23
  • 1
#tiredmode

S-------n, pogrywa sobie ze mną.
Tired_ - #tiredmode

S-------n, pogrywa sobie ze mną.

źródło: 1000011125

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika przedwczoraj, 05:11:54 via Wykop
  • 1
@Tired_: nie liczyłbym na pchły
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
10.06.2026, 14:42:06
  • 3
co ten DeepL
vulcanitu - co ten DeepL

źródło: ok

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 14:48:09 via Wykop
  • 2
@vulcanitu: ale nieprawdę napisał?
  • Odpowiedz
Doxori
Doxori
Doxori
10.06.2026, 04:58:00
  • 0
Prawdopodobnie dałem się łatwo oszukać na blika. Kupiłem bilet na koncert przez Facebooka, bilety dostałem na emaila w formie pdf. Teraz po czasie dowiaduje się, że bilety na ticketmaster mają opcje transferu biletów w aplikacji. Pieniądze wysyłałem na numer telefonu na blika i czy jest szansa odzyskać pieniądze jeżeli zgłoszę sprawę. Zawsze myślałem, że te oszustwa polegają na wypłaceniu pieniędzy z bankomatu a nie przelew na numer telefonu #blik #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 05:05:30 via Wykop
  • 0
@Doxori: z blika nie
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 05:13:52 via Wykop
  • 0
@Doxori: @Doxori to idź na policję. Życzę powodzenia
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 05:19:44 via Wykop
  • 0
@Doxori: ale Mirku, serio życzę ci powodzenia, tylko nie wróżę sukcesu
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 13:16:22 via Wykop
  • 0
@Doxori: ja bym mimo wszystko zgłosił
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
10.06.2026, 07:18:39
  • 0
Zazwyczaj jak piję w----y to nie mieszam z lodem, ale tutaj k---a nó muszę żeby przeszło przez gardło #a-----l #w----y
TiniMini - Zazwyczaj jak piję w----y to nie mieszam z lodem, ale tutaj k---a nó muszę...

źródło: 1000005841

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 07:45:58 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: https://www.youtube.com/watch?v=4zjT1Hjy45s
CzaikaRuchaika - @TiniMini: https://www.youtube.com/watch?v=4zjT1Hjy45s
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 10.06.2026, 04:06:01
  • 0
Wordziel.pl #327 4/7
⬜⬜⬜🟨🟩
🟨🟨⬜⬜🟩
⬜⬜🟨🟨🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarny_muflon
Czarny_muflon
09.06.2026, 18:13:36
  • 3
#wordziel Wordziel.pl #326 5/7
⬜🟨⬜⬜🟩
⬜⬜🟩⬜🟩
⬜🟨🟩⬜🟩
⬜⬜🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/ W ostatnim ruchu działałem trochę jak nieco lepszy algorytm typu brute force. W końcu udało mi się dobrać literki, tak aby utworzyły istniejące słowo i voila.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika 09.06.2026, 18:27:38 via Wykop
  • 3
@Czarny_muflon: nawet jakoś poszło tym razemWordziel.pl #326 5/7
🟩⬜⬜🟨⬜
🟩🟩⬜⬜🟩
🟩🟩⬜⬜🟩
🟩🟩⬜🟨🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Rafał Czajkowski

  • Jestem transbiedakiem
  • https://hejto.pl/?ref=7b6d54119e

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.02.2024

    Złotousty
  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.12.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking