Poszliśmy wczoraj z moją #rozowypasek zarejestrować się do #slub. Trochę spędziliśmy w urzędzie, ale finalnie udało się. Jako przyszłe wspólne nazwisko wpisaliśmy na razie to przyszłej małżonki. Jedyne, czym się kierowaliśmy, to to, że brzmi ładnie i jest dosyć unikalne – w spisach genealogicznych znaleźliśmy zaledwie kilkadziesiąt osób z takim w porównaniu do kilkudziesięciu tysięcy o moim nazwisku. Ogólnie zakomunikowaliśmy też wcześniej rodzinie, że rozważamy takie a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozowypasek napisała że w tym tygodniu nie spotka się ze mną bo ostatnio "ktoś" z jakiś aplikacji randkowych ją mocno zdenerwował, może w przyszłym tygodniu ale na razie popisać możemy...


#pytanie #logikaniebieskiechpaskow #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zwiazki

kontynuować znajomość czy dla zachowania honoru kończyć temat?

  • DOŚĆ TEGO 90.2% (55)
  • kontynuować, patrzeć, obserwować 9.8% (6)

Oddanych głosów: 61

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem życiowym?
To w jakim beznadziejnym miejscu w życiu jestem to wina moja i fatalnych wyborów oraz pecha.

Pierwsze 20 lat mojego życia to był lajcik. W domu się powodziło - nie milionerzy lat 90 ale no biednie też nie było. Kryzys bezrobocia początków stulecia obszedł bokiem. 2008 też na miękko. Ja całe życie na lajciku. W szkole "zdolny ale leń", podstawówka na 5-6, gimnazjum na 4-5,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Caly post narzekania na bycie slabym i unikaniu trudnosci, po czym na koniec "MAM PLAN", żeby s--------ć bo jestem slaby i chce unikac odpowiedzialnosci.
powodzenia mordo, przy takim podejsciu do zycia to nawet mi nie szkoda
  • Odpowiedz
@_Kamil_: chodzi mi o to że dziecko musi mieć swój dom a nie latać co tydzień do innego domy. Nie rodzice się wymieniają bo dziecko, które lata po różnych domach nie ma stabilizacji, to tak samo jak brak jednego z rodziców. Mam dokładnie taki przykład w rodzinie i wiem jaką przykład takie wychowanie - wygodne dla rodziców wpływa na rozwój dziecka. Niech starzy się zmieniają w domu a nie dziecko
  • Odpowiedz
pamiętam jak mój kolega dobry miał kiedyś dziewczynę
to był mega spoko gość, fajnie ubrany, chad po prostu
ale często smarkał na chodnik, pierdział głośno, no dramat
i raz mi ta dziewczyna powiedziała, że czasem jak pierze ich rzeczy to jest jakaś draska na jego majtkach, ale spoko hihihihi

a jak ja bym się spompował w pantalony, to żaden #rozowypasek by ze mną nie był
taki los #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieliśmy z #rozowypasek dość stresujące i pracowite dni. Weekend miał być zwieńczeniem tego, chwilą zasłużonego odpoczynku. Z racji z tego że ja całą sobotę miałem już wolną, a różowa miała kilka spraw do załatwienia i wracała późnym wieczorem to zdeklarowałem się że przygotuję coś specjalnego na wieczór. Wpadłem na pomysł że w sumie napiłbym się wódki. Po prostu, bez żadnych udziwnień, kolorowych napojów, muzyki w tle. Po prostu. Więc czekając
Rad-X - Mieliśmy z #rozowypasek dość stresujące i pracowite dni. Weekend miał być zwi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejsze nierówności płciowe w Polsce oraz szydzenie z mężczyzn w mediach sprawiły, że z osoby głosującej na Lewicę i popierającej prawa kobiet, kieruję się stopniowo coraz bardziej w prawo (Konfa przynajmniej nie atakuje facetów).


@mirko_anonim: ależ stek bzdur, a to wyżej to już typowa, źle maskowana propaganda spod znaku "zawsze głosowałem na PO, ale Nawrocki ma mniejszy tyłek, zmieniam zdanie".

Piszesz z anonima, bo masz resztki rigczu i czujesz, że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: witamy w realnym świecie. 50/50 to nie tylko kasa, ale cała resztą którą przynosisz do stołu. a jak to powiedział trump "you dont have cards".

no bo skoro ty w 2026 roku przynosisz bycie facetem 5/10, to gdzieś będziesz musiał dać o WIELE więcej niż te 50%. do tego twój charakter też jest na minus (z perspektywy kobiet).

biorąc to wszystko pod uwagę albo trafisz na jakiegoś jednorożca, albo weźmiesz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lord-nihilus: "Incelu, mam wyższe wykształcenie i zarabiam więcej niż ty w swoim kołchozie, nie jesteś prawdziwym mężczyzną" W dzisiejszym świecie jak masz dziewczynę to najprawdopodobniej jest coś nie tak z tobą. Nikt normalny nie ładuje się w guwnozwiązek.
  • Odpowiedz
Dobrych kilka lat temu dostałem od byłej #rozowypasek koc, fajny czerwony, jest ze mną do dzisiaj, gdyby miał oczy to by je wydłubał, tyle ze mną przeżył wzlotów i upadków przez lata po rozstaniu, piekielne zejścia i karyny kochane. Nowe miłości... niesamowita wartość sentymentalna #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach