Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ApacerPL

ApacerPL

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6768
  • Znaleziska 2682
  • Mikroblog 4086
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 2
robertkk
robertkk
przedwczoraj, 20:42:43
  • 308
Mam zlą i dobra wiadomość
Zła - ukraina nie wysyła już dronów raz dziennie
Dobra - wysyła dwa razy dziennie

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Mam zlą i dobra wiadomość
Zła - ukraina nie wysyła już dronów raz dziennie...

źródło: hfcfhchhccfhchfh

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL wczoraj, 02:44:06 via Android
  • 0
@robertkk: będzie atom, jak bum cyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aurielle
Aurielle
21.06.2026, 20:56:36
  • 121
A to już cały tort 🧸 mój pierwszy w życiu, także idealny nie jest, ale i tak #chwalesie bo się napracowałam ✨
Pyszny!🤎

#jedzenie #ciastazsercem #gotujzwykopem #rozowepaski
Aurielle - A to już cały tort 🧸 mój pierwszy w życiu, także idealny nie jest, ale i ...

źródło: IMG_20260621_151807

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 22.06.2026, 02:57:20 via Android
  • 1
@Aurielle: z alkoholem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
19.06.2026, 23:57:52
  • 117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 20.06.2026, 02:49:25 via Android
  • 0
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: dolej kolorowego tuszu lub dodaj papier xD
  • Odpowiedz
kosmicznyposzukiwaczinnychformzycia
kosmicznyposzukiwaczinnychformzycia
17.06.2026, 20:33:17
  • 1
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 19.06.2026, 09:53:51 via Android
  • 1
@kosmicznyposzukiwaczinnychformzycia: też. Ale też lubię jej włożyć dłoń w dupsko lub cipsko. Te przyjemne ciepłe uczucie mrrr
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
18.06.2026, 11:03:18
  • 948
Wiecie co jest najgorsze w tej aferze z konowałami? Że ten Dawidek ciągnąłby tak miliony rocznie na fikcyjnych dyżurach i nikt by się nie dowiedział, gdyby nie musiał składać oświadczeń majątkowych jako radny, a jakiś anonimowy użytkownik X tego nie wyciągnął. Rada nadzorcza, urząd miasta, NFZ - teraz straszenie "działają", "kontrolują", a gdzie byli wcześniej? Przecież placówki raportują do NFZ dyżury lekarzy i wyłapanie takich patologii to prosta sprawa. Państwowa służba zdrowia,
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 18.06.2026, 13:40:16 via Android
  • 1
@nowszyja: ostatnio byłem w przychodi z powodu bólu pleców. Poinformowałem lekarza, że nie mam wybranego nowego lekarza rodzinnego, na co odpowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) " to proszę w końcu wybrać nowego, tylko nie mnie bo ja jestem na emeryturze". To ja się pytam co on tam dalej robi xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.06.2026, 17:19:06
  • 49
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 13.06.2026, 18:56:53 via Android
  • 2
@splinter96: nala brooks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1178

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2026, 11:37:35
  • 123
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
ApacerPL
ApacerPL 11.06.2026, 12:36:02 via Android
  • 1
22 czerwca wypłata nagrody z zysku za ubiegły rok.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ApacerPL
ApacerPL 12.06.2026, 01:45:34 via Android
  • 4
@henry-fort: bo odgapili od Polkowic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ApacerPL
ApacerPL 09.06.2026, 12:54:47
  • 0
Na fishki.net takie reklamy mają xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
ApacerPL - Na fishki.net takie reklamy mają xD ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybki_bill99
Szybki_bill99
06.06.2026, 19:51:46
  • 88
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 06.06.2026, 23:14:10 via Android
  • 0
@Szybki_bill99: psiara ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
06.06.2026, 08:18:21
  • 268
#elfickidokturnauk dwóch pracowników AGH i obydwaj robiący filmy na jutubie.
Mokkorichan - #elfickidokturnauk dwóch pracowników AGH i obydwaj robiący filmy na jut...

źródło: Dudududududupa

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 06.06.2026, 13:19:46 via Android
  • 2
@Mokkorichan: ej, ale do Burnosa to z szacunkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lubię jego filmy
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 04:04:07
  • 405
Mega_Smieszek

źródło: 1000016632

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 06.06.2026, 08:44:26 via Android
  • 0
@chilon: ogranicznik przepięć T1+T2 robi robote.
  • Odpowiedz

66

To była największa od dekad eksplozja rakiety

To była największa od dekad eksplozja rakiety

Wybuch rakiety NSF Blue Origin, podczas testu był jedną z największych takich eksplozji. Wybuch mógł osiągnąć siłę nawet 1 kilotony, a więc porównywalną z ładunkami nuklearnymi, i widziano go z 80 km

KubaGrom
z
polskiastrobloger.pl
dodany: 30.05.2026, 06:52:26
  • 29
  • #
    astronomia
  • #
    astronautyka
  • #
    rakiety
  • #
    wybuch
  • #
    nauka
ApacerPL
ApacerPL 31.05.2026, 01:18:52 via Android
  • 0
Zakop. Wybuch nawozów w porcie Bejrutu był większy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Rosjanki zajęły czwarte miejsce w rankingu najpiękniejszych kobiet świata

Rosjanki zajęły czwarte miejsce w rankingu najpiękniejszych kobiet świata

A Polki? Polki drugie :)

ApacerPL
z
fishki.net
dodany: 29.05.2026, 19:34:16
  • 7
  • #
    polki
  • #
    rozowepaski
  • #
    kobiety
  • #
    p0lka
  • #
    rosjanki
  • #
    ladnadziewczyna
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
20.05.2026, 08:01:04
  • 472
Dzisiaj ABW zatrzymała 3 "polaków" pracujących na rzecz rossji
I tutaj przychodzi mi na myśl pytanie: jaką k... trzeba być aby mając w pamięci okupację sowiecką, zniewolenie w czasie prl, wywózki na syberię, katyń, walkę z podziemiem niepodległościowym itd działać w interesie ruskich
#polska #wydarzenia #rosja #wojna
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 20.05.2026, 12:25:13 via Android
  • 0
@ScypioAfricanus: tacy to Polacy, że tylko z obywatelstwa
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
18.05.2026, 08:52:04
  • 234
Żona sie domagała mebla ogrodowego do altany. Zrobiłem rozeznanie - wszędzie marketowy syf a jak fajne to kosmiczne ceny.
Dlatego spiąłem dupę i stwierdziłem że zrobię sam. Póki co kanapa się robi, dojdzie stolik i może fotel.

Jestem zadowolony z efektu więc #chwalesie bo takie #diy mogę robić z chęcią.

#stolarstwo
swecymjeplendzo - Żona sie domagała mebla ogrodowego do altany. Zrobiłem rozeznanie -...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-18 104719

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 18.05.2026, 12:17:49 via Android
  • 1
@swecy_mje_plendzo: żona zadowolona ,że robol zrobi jej wszystko.na zawołanie
  • Odpowiedz
123_
123_
18.05.2026, 06:50:24
  • 418
Dziś przypada 18. rocznica, kiedy szwedzki maratończyk Mikael Ekvall zesrał się w gacie podczas biegu w Göteborgsvarvet. Cześć i chwała bohaterom.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mikael_Ekvall

#historia #sport #bieganie
123 - Dziś przypada 18. rocznica, kiedy szwedzki maratończyk Mikael Ekvall zesrał się...

źródło: poop-man

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 18.05.2026, 11:23:02 via Android
  • 4
@123_: mam takich w robocie. Bo ja muszę. Nie patrząc na efekty
  • Odpowiedz
Just_rozowy_pasek_things
Just_rozowy_pasek_things
11.05.2026, 14:06:00
  • 8
W sierpniu mamy z niebieskim kolejną rocznicę, a że sytuacja materialna jest na ten moment dobra (właśnie zmieniłam pracę na znacznie lepiej płatną) to chciałabym przygotować dla niego jakiś bardziej wyszukany prezent. Ostatnio dostał zegarek orient i był zachwycony, ale teraz mam większy budżet i mogę to przebić (。◕‿‿◕。). Myślałam o jakimś wypadzie ale wtedy to niejako "nasz prezent", a chce coś co trafi tylko
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 11.05.2026, 19:14:58 via Android
  • 0
@Just_rozowy_pasek_things: powieksz b---t
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
08.05.2026, 15:40:44
  • 528
ile jeszcze wtyczek do przeglądarki potrzeba żeby normalnie można było z youtube korzystać

j---ć google, nienawidzę tych wszystkich korpogówien
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 08.05.2026, 18:11:15 via Android
  • 2
@Teuvo: jedną, nazywa się YT premium
  • Odpowiedz

436

Zmasowany atak Ukrainy na Rosję. Zemsta za złamanie zawieszenia broni

Zmasowany atak Ukrainy na Rosję. Zemsta za złamanie zawieszenia broni

Ukraina przeprowadziła w nocy najsilniejszy od półtora miesiąca atak dronów na cele w Rosji. Według rosyjskiego resortu obrony zestrzelono 347 bezzałogowców w wielu regionach kraju.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.05.2026, 08:38:30
  • 86
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
ApacerPL
ApacerPL 07.05.2026, 14:34:10 via Android
  • 5
@ScypioAfricanus: ja bym proponował już samo puszczanie dźwięków dronów w głośnikach. To wystarczy by się posrali ze strachu i sami pozabijali ( ͡º ͜ʖ͡º)
ApacerPL
ApacerPL 07.05.2026, 14:34:21 via Android
  • 0
@ScypioAfricanus: ja bym proponował już samo puszczanie dźwięków dronów w głośnikach. To wystarczy by się posrali ze strachu i sami pozabijali ( ͡º ͜ʖ͡º)
jim_carrey
jim_carrey
06.05.2026, 05:23:49
  • 108
jim_carrey

źródło: 1000019345

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApacerPL
ApacerPL 06.05.2026, 10:22:15 via Android
  • 0
@honorowy_dawca_nasienia: z Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Kaczy Proceder

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking