Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fala_Magnezu

Fala_Magnezu

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5316
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 5289
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 10
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
18 godz. i 9 min temu
  • 305
W Polsce to same modelki powyżej 7/10 mamy xD

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - W Polsce to same modelki powyżej 7/10 mamy xD

#p0lka #logikaroz...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 17 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 134
@krystian-stepaniak: to już rozumiem te dowody obalające blackpill, że niektórzy ciągle widzą pary typ 4/10 z laską 9/10
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 15 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@callver34: poproszę to badanie, jakiś link lub wklejkę, brzmi brutalnie i akuratnie
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 9 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@callver34: aha no sprawdziłem sobie, małe próbki badawcze, a w wynikach nie polscy i indonezyjscy mężczyźni przodują w neurotyczności, tylko np. Grecy, Japończycy. Wielki nothingburger
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 9 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@callver34: to u mnie były inne badania, bo różne sa, poziomy Indonezyjczyków i Polaków 49 i 51, znowuż, zależy jaka próba badawcza i jaka metodologia, g---o warte te wszystkie testy najprawdopodobniej, przepalanie grantów
Fala_Magnezu - @callver34: to u mnie były inne badania, bo różne sa, poziomy Indonezy...

źródło: 1000010768

Pobierz
  • Odpowiedz
pawelososo
pawelososo
9 godz. i 31 min temu
  • 28
I Międzynarodowe Sympozjum Blackpillu Stosowanego, wykład "It is over dla chłopa: konstrukt manlet j----i w ujęciu środkowo i wschodnioeuropejskim" w sali konferencyjnej 4B #blackpill #polska #rosja #kultura
pawelososo - I Międzynarodowe Sympozjum Blackpillu Stosowanego, wykład "It is over dl...

źródło: obraz_2026-06-14_213118337

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 9 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 27
@pawelososo: blackpillowcy wszystkich krajów łączcie się!
Fala_Magnezu - @pawelososo: blackpillowcy wszystkich krajów łączcie się!

źródło: 1000008720

Pobierz
  • Odpowiedz
centerario
centerario
17 godz. i 39 min temu
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 17 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 49
@centerario: ty chcesz się z normictwem bratać zamiast zorganizować festyn dla braci w przegrywie?
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 15 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 3
@neib1: racja, tylko że to zaklęty krąg s----------a

Wyśmiewany, pogardzany, izolacja -> brak social skilla -> chęć dołączenia do normictwa -> przegryw wbija nóż w plecy przegrywowi żeby popisać się przed normictwem - > wyśmiewany, pogardzany, odrzucony
  • Odpowiedz
analboss
analboss
19 godz. i 34 min temu
  • 86
#blackpill #przegryw #psychologia #przemysleniazdupy

Dlaczego faceci na emeryturze są spokojni i bezkonfliktowi, a to te stare baby są wredne?
Dlaczego powstały dowcipy o złych teściowych, ale nie ma żadnych o złych teściach facetach?

Odpowiedź leży w tym, jak bardzo wygląd i atrakcyjność wpływa na życie młodej kobiety,
analboss - #blackpill #przegryw #psychologia #przemysleniazdupy

Dlaczego faceci na e...

źródło: rp

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 17 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 3
@analboss: kiedyś czytałem artykuł w gazecie, stara baba pisała o niewidzialności, znikaniu z radaru czyli ścianie. Że dla kobiecej psychiki jest to bardzo bolesne i większość kobiet nie może się z tym pogodzić i popada w nienawiść i zgorzknienie.

Oczywiście według kobiet, owo znikanie z radaru zaczyna się gdzieś w okolicach menopauzy, a nie jak twierdzą redpilaki że 30 to już ściana wino i koty dla baby
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 17 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@pieknylowca: to prawda, ale i tak się uganiają za nimi Mariusze, Janusze a nawet młodzi fetyszyści M--F/GILF
  • Odpowiedz
wyszopek129
wyszopek129
wyszopek129
przedwczoraj, 18:40:46
  • 29
Beka z tych redpillowych gówien typu maxxing gdzie faceci myślą, że jak będą bogaci, pójdą na siłownie czy naprawią trądzik to nagle staną sie magnesem na laski. Wystarczy sie urodzić z mordą, wzrostem i dobrym szkieletem. Nabyte atrybuty jak kasa czy siłownia to tylko dodatek pod warunkiem, że dobrze sie urodziłeś.

Baby powiedzą, że co Ty mnie tacy nie kręcą. Redpillowcy powiedzą, że co Ty wystarczy pochodzić na siłownie i zdobyć dobrą pracę.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 20:12:10 via Wykop
  • 5
@HeinzGuderian: ładny dowód anegdotyczny, rzadki przypadek który niczego nie dowodzi ani nic nie obala, tzw. OUTLIER, wartość odstająca.

Niestety obserwacje rzeczywistości przeczą temu co mówisz - mam częsty kontakt z laskami z różnych środowisk i ich faceci są zazwyczaj level lub kilka leveli wyżej, jak nie wyglądowo to finansowo, czy ogólnie mówiąc, życiowo. Te, które mają chłopa niby brzydala, niby nieogara okazuje się, że taki chłop ma inne zalety, czyli
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 23:03:45 via Wykop
  • 1
@HeinzGuderian: zależy co jest dla ciebie top 8+. Głównie spotykałem się z dziewczynami z przedziału 5-7/10. Z brzydkimi też ale raczej w formie odskoczni, ale że ty się z brzydką zaręczyłeś to podziwiam. Nie zdradzaj jej tylko za dużo bo jej serduszko złamiesz.

@wyszopek129 Nawet przystojni i ogarnięci faceci mają problem z dobrorem laski - nawet jeśli masz branie, problemem jest jakość połowu. A tu ludziki przychodzą i "no
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 23:56:25 via Wykop
  • 4
@HeinzGuderian: kanon, który opisujesz, nie funkcjonuje tak jak to przedstawiasz, przestań się oszukiwać.

Pewne elementy są fundamentalnie ładne dlatego, że są estetyczne, harmonijne i spójne.

"Szony z insta" to skrajna, sztucznie wytworzona nisza, nie żaden kanon.

Twoja dziewczyna albo ma symetryczną, wzbudzającą miłe odczucia twarz i sylwetkę, albo nie. To nie jest kwestia gustów tylko uniwersalnych, mierzalnych proporcji
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 18 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@mareczekkekw:

nie umiesz ogarniać, życia dookoła siebie. Masz problem z zrobieniem obiadu, nie umiesz zrobić prania czy innych rzeczy, których nie nauczono cię w domu (imo dosyć powszechne, bo chłopczyków się często nie uczy rzeczy dookoła domu innych niż naprawy co się zdarzają 2 razy do roku). To efekt końcowy podczas ewentualnego zamieszkania jest taki, że partnerka robi rzeczy też za ciebie.


Widzę tu jakieś mocne projekcje typie XD no tutaj
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 17 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 17 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@mareczekkekw: gdyby to była prawda to byś już nie żył, cwaniaczku. Nie ze mną te gaslighterskie numery, próbowałeś się dowartościować ale znowu wyszedłeś na błazna. Przykre ale co zrobisz
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
przedwczoraj, 16:10:37
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 20:16:26 via Wykop
  • 5
@razdwatrzy55: zgadza się. Jeżeli taka młoda laska potrafi dwa miesiące wiedźmina wodzić za nos, to
1. Ma znikome libido (ergo - nie kręci jej geralt)
2. Jest wyrachowana albo traumiara
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 23:05:58 via Wykop
  • 1
@Ucho1899: ona pewnie po polsku gwno rozumie, ten jej robi wykłady o Gomezie i magach ognia a ta potakuje, no bo co
  • Odpowiedz
Zimny-jak-lod
Zimny-jak-lod
przedwczoraj, 15:56:31
  • 45
Dam wam dobra radę przegrywy:
Jeśli jakaś fryzura/zarost XD/spodnie itp podobają się twojej matce albo babce i mówią „super wyglądasz” to na 80% wyglądasz jak g---o XD

Nawet jak chcą dobrze te osoby w twoim życie to, ich gust to często xD
„kartoflana gruba morda = super wyglądasz” itp

„Hollow
Zimny-jak-lod - Dam wam dobra radę przegrywy: 
Jeśli jakaś fryzura/zarost XD/spodnie ...

źródło: IMG_9538

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 18:36:11 via Wykop
  • 6
@Adolf_HODLer: oto to
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
przedwczoraj, 08:42:18
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 13:54:48 via Wykop
  • 4
Jaka dyskusja xd nigdy do niczego takie dysputy z różowymi nie prowadzą, krótka odpowiedź na ich p--------y - NIE. I tyle. Kru-ciu-tko albo wcale, nauczcie się kukoldy w końcu
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
przedwczoraj, 11:52:41
  • 73
„Wyjdź na ulicę przegrywie to zobaczysz że brzydcy faceci są z ładnymi laskami w związkach, blakpyl jest tylko w waszych głowach!”
Rzeczywistość kiedy chłop jest brzydki:

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder
krystian-stepaniak - „Wyjdź na ulicę przegrywie to zobaczysz że brzydcy faceci są z ł...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 12:34:24 via Wykop
  • 3
@Geralt678: różowa może się z tobą przyjaźnić i jednocześnie robić ci gałki, na tym polega dorosłość, odpowiedzialność - koncepcje obce dla większości kobiet niestety
  • Odpowiedz
rysiekryszard
rysiekryszard
przedwczoraj, 11:58:57
  • 307
Kobiety to idealnie dzisiaj rozegrały xD. Cały system społeczno-gospodarczy pod nie, mimo, że w rocznikach 90+ co trzecia kobieta nigdy nie będzie matką, a w rocznikach 2010+ co druga. Za pomocą aplikacji randkowych utworzyły sobie męskie haremy, gdzie stada spermiarzy prężą muskuły i próbują się im tam przypodobać. One oczywiście szukają tych 2 % najlepszych chadów.

Skoro szukają tylko chadów, to jak niby praktycznie każda kobieta w wieku 20-40 jest w związku?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 12:31:54 via Wykop
  • 12
@eldoopa: normalni ludzie to ułomki mózgowe do których nie warto kierować nic, wiadomo że do blackpilli
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
przedwczoraj, 12:23:53
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 12:30:39 via Wykop
  • 8
@Mirek224: nie rozumiem
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
12.06.2026, 19:21:51
  • 15
#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski Co te patafiany białorycerze i spermiarze uczyniły z tą krainą aż się płakać chce XDDD Just napisz wiersz bro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie był po kursie tańca
Quardoz - #blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski Co te patafiany bia...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 211947

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 19:23:46 via Wykop
  • 3
@Quardoz: puas po kursach by tak pajacował i by sobie wkręcał, że to z jego własnej woli się dzieje i to taki "challenge" z którego potem zda raport.
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz
12.06.2026, 13:24:00
  • 62
#neet #praca #kolchoz #przegryw Typowa oferta pr*cy - szereg wymagań, a co firma oferuje? "poszerzanie zakresu obowiązków" xDD
evertoniarz - #neet #praca #kolchoz #przegryw Typowa oferta pr*cy - szereg wymagań, a...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 18:14:52 via Wykop
  • 0
@JustTheDude: usankcjonowane formy pracy (zlecenie, uop, działalność itd.) są opatrzone ogromnym haraczem, nieporporcjonalnym do tego, co jest oferowane w zamian (leczenie na NFZ, karta multisport, emerytury polskie xdd). To jest dystopia.
Praca na czarno jest w teorii zwykłą pracą, na której nie położył łapy rząd.
W praktyce jest to plantacja niewolników i Januszy, walka desperatów, wariatów i cwaniaków.
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 18:50:26 via Wykop
  • 0
@JustTheDude: niby tak, ale nie każdy pracodawca to janusz, musisz różnych popróbować, bo różni są
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 17:43:12
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msea940
msea940
przedwczoraj, 17:16:37 via iOS
  • 1
@Fala_Magnezu:

dodam jeszcze:
-Studentki jakichś gownokierunkow
-Osoby nie zdolne do jakiegokolwiek deeptalku który nie jest copy pastę pierdd0lolo o równości szacunku miłości blebleble
-Zdeformowane karly z nadwagą z kilogramem tynku na twarzy
- osoby z zainteresowaniem jak imprezy, podróże, jedzenie, goyslop z netflixa pokroju hotel paradise love island
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
12.06.2026, 16:45:39
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 17:01:58 via Wykop
  • 5
@Rajbond: ament
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 09:19:35
  • 7
Agepill mnie dopadł

#blackpill
Fala_Magnezu - Agepill mnie dopadł

#blackpill

źródło: 1000010641

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
Autor
12.06.2026, 10:10:00 via Wykop
  • 8
@zulugulubenc2: 30 to jest taka granica, dla których dla młodych jesteś dziadkiem. I żadne zaklinanie rzeczywistości nie działa, choć możesz się bawić w bycie "bogatym dziadem" albo "wyluzowanym dziadkiem".

Nie ma żadnych tabunów julek chętnych na redpilaka w prime. Nie ma nawet pojedynczych sztuk, jak coś się trafi to taki chłop wariuje i rozpieszcza gówniarę wycieczkami, obiadkami, prezentami itd. Nie ma innego wyjścia. Samą ramą to możesz co najwyżej j---a
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
Autor
12.06.2026, 10:13:03 via Wykop
  • 2
@zulugulubenc2:

rówieśniczki i te 4-5 lat młodsze


Przy większości rówieśniczek mój ding dong jest tak sflaczały jak te zegary Salvadora Dali, wystarczy tylko jeden raz zerknąć
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
Autor
12.06.2026, 10:35:37 via Wykop
  • 3
@zulugulubenc2: To prawda. Liczy się tylko NATURA nie wymyślone cyfry ani wydmuchiwane odgłosy które interpretujemy jako słowa. Większość jest skłonna przymknąć oko na kłamstwo, może dlatego gdyż same kłamią non stop. Najgorsze co można zrobić to wyłożyć wszystkie karty na stół - idiotyzm. Jeśli jest grane w grę, to karty się trzyma "przy orderach", blefując z kamienną twarzą.
  • Odpowiedz
WonszJadowity
WonszJadowity
12.06.2026, 08:26:11
  • 0
Nie rozumiem tego memu jaki to ananas na pizzy jest zły. Jeżeli jest taki zły to dlaczego każda pizzeria go oferuje? Wszyscy są tacy głupi i kupują składnik który im nie schodzi? A na przykład w USA uważają że kukurydza na pizzy jest obrzydliwa jednak w Europie to nic dziwnego. To co jest uznawane za zły topping pizzy jest w dużej mierze podyktowane tym jak bardzo jest się gaslightowanym i nie tylko
WonszJadowity - Nie rozumiem tego memu jaki to ananas na pizzy jest zły. Jeżeli jest ...

źródło: pizza-hawajska52-4

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 08:53:47 via Wykop
  • 1
@WonszJadowity: próbujesz przesunąć okno Overtona ananasem? Psy nie są jakoś szczególnie smaczne, mózg małpy też mi nie smakował. Żółw jest OK
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
12.06.2026, 07:10:53
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 12.06.2026, 08:10:28 via Wykop
  • 8
@gorobei: in dick cutting also activity
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 11.06.2026, 19:25:12
  • 9
To, że człowiek czuje podziw dla pięknych jednostek, jest naturalne i normalne. To część natury, tak jak podziwia się piękne zdrowe zwierzę, potężny rozłożysty dąb czy majestatyczny krajobraz. Poczucie estetyki człowiek ma wbudowane w mózg, piękno i harmonia są mierzalne i uniwersalne.

Wynaturzeniem jest natomiast spermienie do przeciętnych lub wręcz brzydkich kobiet, tak samo nienormalne jak jaranie się sztuką nowoczesną (jakieś plamy, kółka i kwadraty na płótnie, instalacje typu g---o na podeście
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
Autor
11.06.2026, 20:45:36 via Wykop
  • 4
@Rajbond: racja. Godność i rozum człowieka nie są stanem domyślnym, tylko wątpliwym przywilejem dotykającym nielicznych
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
Autor
12.06.2026, 06:19:43 via Wykop
  • 0
@lord-nihilus: słuszne spostrzeżenie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Zbignief Popczyński

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 14.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking