Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fala_Magnezu

Fala_Magnezu

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5502
  • Znaleziska 30
  • Mikroblog 5472
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 10
1-1-1-1
1-1-1-1
2 godz. i 33 min temu
  • 0
gość pisząc o tym, że kobiety dobierają partnerów znacznie bardziej wybrednie, musiał się dwa razy odciąć się od manosfery i 10 razy podkreślić w nawiasach, że problemy kobiet też są ważne i prawdziwe xDD
teraz pytanie: czy ten gość to taki totalny KAK, czy jest świadomy, że przeciętne wytresowane, empatyczne feminiszcze nie są w stanie tego przyswoić bez ciągłego podkreślania problemu kobiet xD

https://www.money.pl/gospodarka/tak-rozjezdzaja-sie-meski-i-damski-swiat-to-jeden-z-powodow-niskiej-dzietnosci-opinia-7300046547249152a.html?brid=YWdncwHkH68CQ-T5YPINvRlVJwut
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - gość pisząc o tym, że kobiety dobierają partnerów znacznie bardziej wybredn...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 1 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@1-1-1-1: "defaworyzowani" xdd co to za nowomowa, bełkot ludzi którzy boją się cokolwiek nazwać po imieniu, szkoda czasu
  • Odpowiedz
doghunt
doghunt
1 godz. i 52 min temu
  • 1
ahahaha i wy chcecie r----c? dramat
w komentarzu porównanie z krajami zachodu (biali ludzie)
#p0lka #blackpill #redpill
doghunt - ahahaha i wy chcecie r----c? dramat 
w komentarzu porównanie z krajami zach...

źródło: image_2026-06-27_104235286

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 1 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@doghunt: w dupie mam wszystkie antyludzkie rekomendacje WHO. Te pajace przez 30 lat zalecały zboża jako podstawę diety, a unikać mięsa xd dopiero w tym roku zaczęli coś zmieniać, tak bardzo byli odklejeni
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
1 godz. i 45 min temu
  • 2
✨️ Polacy a h----d na giełdzie: Złudzenie inwestycji? Ⓘ
Czemu Polacy znaleźli sobie nową maszynkę do rozwalania pieniędzy w formie hazardu ale pod postacią #gielda że niby hehe inwestorzy? Przecież dla przeciętnego zjadacza chleba to nic innego jak kolejny totolotek albo obstawianie meczy. Jeszcze to popisywanie się na tagu ile kto jest na minusie to raczej nie świadczy o tym że Polacy mają wiedzę ekonomiczną tylko szukają byle sposobu byle przepalić
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 1 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: cpuny giełdowe
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
1 godz. i 42 min temu
  • 0
✨️ Czy Clavicular obalił blackpill? Ⓘ
Czyżby blackpill został obalony przez samego guru #blackpill czyli Claviculara? Bo widzę na X wpisy że został ośmieszony z tym swoim tripem po Europie i laski go olewają. Kurde to wychodzi na to że normalne dziewczyny nie lecą na chadów? Bo w USA miał swój target imprezowych karyn i pewnie działa to na zasadzie że ciągne swój do swego a jeśli chodzi o normalne laski
mirko_anonim - ✨️ Czy Clavicular obalił blackpill? Ⓘ
Czyżby blackpill został obalony ...

źródło: e53378a4-e71c-45ac-8b93-cc40198f07d4

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 1 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: we Francji gigaChady to picrel, clav przy takich mocarzach wygląda jak niepełnosprytny robak
FalaMagnezu - @mirkoanonim: we Francji gigaChady to picrel, clav przy takich mocarzac...

źródło: 1000012264

Pobierz
  • Odpowiedz
centerario
centerario
1 godz. i 58 min temu
  • 2
Często zdradzacie swoje kobiety? Nie macie wyrzutów sumienia?

#blackpill #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 1 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@centerario: tak
  • Odpowiedz
stereotypowyjanusznosacz
stereotypowyjanusznosacz
4 godz. i 53 min temu
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 4 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@pioter_ciemiezca: nie ma żadnego zacofania w młodych Polakach, jednak wśród starych bab, januszy i zindoktrynowanych przez nich normików widać PRLowskie cwaniactwo połączone ze służalczością, obrzydliwe.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
5 godz. i 12 min temu
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 4 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 5
@kidi1: xdd jaki beciak j.bany kidi, taką masz fantazję, żeby przetrzepaną przez wszystkich szmaciurę w końcu zaliczyć? Może jeszcze się ożeń z nią, beka z ciebie typie. Wyjdź na dwór dotknij trawy incelu, frustracie
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
16 godz. i 54 min temu
  • 10
Czasem jak widzę pary na mieście to zaczynam wątpić w blackpilla. Jak dziewczyna 8/10 może być z hlopem swojego wzrostu który może jest 5/10 i nie wygląda na bogatego? #blackpill #przegryw
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 26
@Hole_to_another_universe: Wyjątki potwierdzają regułę - innymi słowy, to, że te przypadki wzbudzają w tobie zdziwienie, potwierdza istnienie wzorca, normy, który jest bardziej powszechny.

Nie ma sensu tego dalej analizować. Jeżeli ktoś powie, że w czerwcu jest ciepło, ty powiesz że w sumie to w czerwcu było kilka zimnych deszczowych dni i nawet zmarzłeś i co - pogodapill obalony, meteocele wyjdźcie z domu dotknijcie trawy siedzicie w bańce xd

Nie -
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 15 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993:

gowno prawda ze na podbyn poziomie


BP opisuje, co to znaczy "na podobnym poziomie", a jest to zależne od geografii i czasu, w jakim jest mierzone. Obecnie żyjemy u schyłku cywilizacji, jaką znamy, więc porównując z kiedyś proporcje są absurdalnie zaburzone. Wywołuje to mindfuck, jak to laska 4/10 jest looksmatchem typa
  • Odpowiedz
123_
123_
22 godz. i 12 min temu
  • 8
Trzask dup p0lek podobno był słyszany nawet na drugim końcu galaktyki

#p0lka #zwiazki
123_ - Trzask dup p0lek podobno był słyszany nawet na drugim końcu galaktyki

#p0lka ...

źródło: unnamed (2)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 20 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jannlkkk
jannlkkk
jannlkkk
wczoraj, 09:16:29
  • 2
#blackpill
Takie zapytanie.
Czym się różni tag #blackpill od #przegryw?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 21 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@zulugulubenc2: ja nie rezygnuję z powodu godności tylko z obrzydzenia/wstrętu
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
wczoraj, 10:31:30
  • 3
Chcecie posłuchać hymnu do chada?

Motyle - Sylwia Grzeszczak

Przecież to blackpill puszczany w radiu xD

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu 23 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 8
@_Alessandro_: a kto to wrócił na wolkę? Podobno w więzieniu zostały nawiązane kontakty z ruskim podziemiem blackpillowym, i teraz wszystkie narody słowiańskie grypsują
FalaMagnezu - @Alessandro_: a kto to wrócił na wolkę? Podobno w więzieniu zostały naw...

źródło: 1000010950

Pobierz
  • Odpowiedz
centerario
centerario
24.06.2026, 20:54:47
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 07:16:40 via Wykop
  • 5
@dafi93: xd szatańskie podszepty, ale rozumiem, czemu myślisz, że wynalazłeś "świetne rozwiązanie". Brak doświadczenia i nieznajomość branży.
Fala_Magnezu - @dafi93: xd szatańskie podszepty, ale rozumiem, czemu myślisz, że wyna...

źródło: 1000009300

Pobierz
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 20:56:13 via Wykop
  • 0
@dafi93: a myślałeś, że co to jest? Sekta? Ruch polityczny? Ideologia? Religia?
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 10:04:15 via Wykop
  • 0
@dafi93: no właśnie beka z cb typie, nie znasz się a próbujesz coś mędrkować. Ogarnij się
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 10:18:18 via Wykop
  • 0
@dafi93: o niczym nie mówisz tylko bełkoczesz jak potłuczony. Poza tym "psie" to mogą mówić do ciebie twoi starzy, a nie ty do mnie, psie. Morda w kubeł psie. Bez odbioru
  • Odpowiedz
centerario
centerario
przedwczoraj, 15:33:22
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 06:33:45 via Wykop
  • 2
@darknightttt: g---o d--a. Większość kobiet zdrowych, żyjących normalnie, mających znajomych, stały związek, chce mieć dzieci.

Jak jest nie przekonana, to gdy zobaczą, jak u znajomych urodził się bobas i rodzinka szczęśliwa, budzi się instynkt.

Moja bańka to dokładna odwrotność twojej. Przykro mi, że jesteś otoczona traumiarami, toksykami i umęczonymi życiem frustratkami - sama się taka stałaś przez swoje środowisko.

Na początek zmień otoczenie, TE-RA-PIA, dotknij trawy, zażyj słońca, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 08:48:48 via Wykop
  • 1
@darknightttt: dostałaś proste polecenia, wytyczne, które poprawią ci jakość życia i przyniosą ulgę zmęczonemu tobą otoczeniu.

Myślałem, że sformułowałem je wystarczająco prosto, żeby nawet tak ułomna osoba jak ty je zrozumiała. Jeszcze raz spróbuję się z tobą skomunikować, potem bez odbioru

TE-RA-PIA! TE-RA-PIA! WYJDŹ DO LUDZI! PRZESTAŃ BYĆ TOKSYCZNA! DASZ RADĘ!
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 09:23:08 via Wykop
  • 0
@darknightttt: czyli jesteś nieudacznicą na własne życzenie. Od tego momentu wszystko co złe, wydarza się z twojej woli i winy. Ciesz się swoimi traumami i dalej gnij w przegrywie, albo odważ się wyjść ze swojego bagienka. Twój wybór, nie spirdol tego
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
wczoraj, 08:16:17
  • 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 08:39:14 via Wykop
  • 15
@paluszki_rybne: fajni faceci ją ghostują, bo nie jest fajna. Widać po jej twarzy że ma toksyczny charakter
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
przedwczoraj, 20:28:12
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 21:42:01 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: nazwy geograficzne piszemy z wielkiej litery mózgu (Polska Rosja Morze Bałtyckie Alpy)
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 00:22:49 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: no i jak się to powstanie warszawskie skończyło cepie? Xd już jak coś gloryfikować to zwycięstwa a nie martyrologię, ehhh nigdy u was we łbie nie będzie porządku ani godności
  • Odpowiedz
Buckshot_00
Buckshot_00
przedwczoraj, 22:02:10
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu wczoraj, 00:09:52 via Wykop
  • 2
@szatanEK666:

Tylko bug może mnie sondzić nie znasz nie oceniaj chwytaj dzień miłość zwycięży wszystko
  • Odpowiedz
centerario
centerario
przedwczoraj, 12:49:09
  • 154
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 13:31:11 via Wykop
  • 5
@NarodowyTroglodyta: to lubią głównie polscy prezydenci i politycy wysokiego szczebla
  • Odpowiedz
WolvvloW
WolvvloW
przedwczoraj, 08:49:29
  • 4
#blackpill
WolvvloW - #blackpill

źródło: 1000067437

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 09:19:58 via Wykop
  • 17
@WolvvloW: Ja mam kolegę który ma 160 w kapeluszu i całe życie obracał modelki co tydzień inna, teraz ma żonę. Wystarczy nie być toksyczną pis dą, pewność siebie i gadane, a nie żaden wzrost.
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 12:25:38 via Wykop
  • 0
@wojtylak16: a dziwisz się? 179 vs 180
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
24.06.2026, 21:18:58
  • 105
Uwielbiam to pier[ ]dolenie: „Bądź wdzięczny za takie życie, bo inni mają gorzej.” Od razu wiem, że taki człowiek tylko nieznacznie przekroczył granicę dzielącą go od upośledzenia.

Stosując tę retorykę możemy powiedzieć polskiej dziewczynce chorej na raka, żeby była wdzięczna, bo ma rodziców i jest leczona, a w Indiach jej „rówieśniczka” jest gwa[ ]łcona 8 razy dziennie w bur[ ]delu w slumsach.

Facetowi, który defekuje pod siebie w hospicjum można powiedzieć, że inni
Pan_Hieronim - Uwielbiam to pier[   ]dolenie: „Bądź wdzięczny za takie życie, bo inni...

źródło: IMG_0312

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 07:09:38 via Wykop
  • 3
@Pan_Hieronim:

Gdzieś na końcu tego łańcucha jest jakiś człowiek, który ma najgorzej ze wszystkich


Mało tego - obok niego jest przypadek prawie identyczny, różniący się jednym nieistotnym szczegółem (typu - ma jeden włos na głowie, a ostatni jest całkiem łysy). I przedostatni typ też usłyszy "zobacz, ten gość ma jeszcze gorzej od ciebie, nie marudź".
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu przedwczoraj, 09:23:45 via Wykop
  • 3
Czemu mnie nie dziwi, że taki boomerski, bezduszny gównokomentarz wysral typ o nicku @zagubionychromosom
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Zbignief Popczyński

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 14.10.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking