Na wesele wolicie założyć krawat czy muszkę. Ja osobiście krawat ale jak to powiedziałem przy znajomych to powiedzieli, że krawat bardziej do ludzi po pięćdziesiątce pasuje xD #modameska #wesele #moda #pytaniedoeksperta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@BrakWolnegoLoginu: byłem tydzień temu na weselu i miałem krawat, tak samo jak 95% mężczyzn niezależnie od wieku, łącznie z Panem Młodym
@BrakWolnegoLoginu muszkę za korwina
#pcmasterrace #gry #pytaniedoeksperta #battlefield
podczas gry w battlefield6
pierwsze zdjęcie to zrzut ekranu jak zacząłem już grać i w kilka minut potem
Drugie to mniej wyraźne (bo zrobione telefonem) jak się komputer zawiesił
Co można jeszcze sprawdzić i jakim programem podczas gry by na bieżąco zobaczyć co się dzieje?
podczas gry w battlefield6
pierwsze zdjęcie to zrzut ekranu jak zacząłem już grać i w kilka minut potem
Drugie to mniej wyraźne (bo zrobione telefonem) jak się komputer zawiesił
Co można jeszcze sprawdzić i jakim programem podczas gry by na bieżąco zobaczyć co się dzieje?
źródło: xvnzdjdz 17;13
Pobierz@CipakKrulRzycia pewnie nvidie masz, mozesz sprawdzić programem whocrashed co się wysypuje, czy sterownik graficzny czy coś innego
@CipakKrulRzycia: ja bym na twoim miejscu diagnozę rozpocząłbym od pożyczenia od kogoś zasilacza. Miałem kilka przypadków, że obstawiałem uszkodzone gpu (w tym u mnie), ramy, cpu, płytę, bo ciągle jakieś resety z czapy, a finalnie okazywało się, że zasilacz złom. Komp na co dzień może działać lux, a w pewnych sytuacjach będzie odwalał cyrki.
U mnie w grach działało zajebiście, a w systemie losowo resetowało. I co dziwne napięcia były
U mnie w grach działało zajebiście, a w systemie losowo resetowało. I co dziwne napięcia były
- 0
Mireczki, jakieś tanie, 16 portowe, zarzadzalne chinskie switche to polecicie moze? Na peperze coś widziałem, że jakieś tam były, ale zazwyczaj 5 lub 8 portów.
#it #informatyka #switch #switche #aliexpress #zakupyzchin #software #hardware #sieci #windows #linux #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupyzaliexpress #lowcychin #siecikomputerowe
#it #informatyka #switch #switche #aliexpress #zakupyzchin #software #hardware #sieci #windows #linux #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupyzaliexpress #lowcychin #siecikomputerowe
@spayker: a nie lepiej ci kupić używkę tp linka, cisco? bo chyba tanie mikrotika nie znajdziesz.
- 0
@OscarGoldman: szukam czegos taniego, zarzadzalnego, 16 portowego, aby moc tez konfigurowac vlany i sie pobawic ogolnie. Z tego, co patrze to wlasnie polecaja Hisource i nawet widze cos takiego jak Trendnet.
Hej Mirki/Mirabelki Ma ktoś dyskopatię odcinka lędźwiowego i korzystał z terapii manualnej/ chiropraktyka?
Warto iść czy raczej unikać?
#zdrowie #pytaniedoeksperta #silownia
Warto iść czy raczej unikać?
#zdrowie #pytaniedoeksperta #silownia
@krytyk1205: jeśli nie siedzisz i nie schylasz się, to ruch jest generalnie pomocny, o ile nie podnosi się za dużo na dany czas rehabilitacji,
przy noszeniu jest istotne, aby podnosić, albo z jedną nogą wysuniętą do przodu, albo z pod krocza
u mnie działa, a dysku L5-S1 prawie nie mam, to znaczy nawet sporadycznie podnoszę ciężary ponad 100kg, a 50kg prawie codziennie się zdarzy
przy noszeniu jest istotne, aby podnosić, albo z jedną nogą wysuniętą do przodu, albo z pod krocza
u mnie działa, a dysku L5-S1 prawie nie mam, to znaczy nawet sporadycznie podnoszę ciężary ponad 100kg, a 50kg prawie codziennie się zdarzy
@krytyk1205 Mam L4-L5 i L5-S1. Na razie idź do fizjo, zobacz co się będzie działo, później ewentualnie kolejne kroki. Wyrób sobie nawyk prawidłowego podnoszenia, schylania się. Ruszaj się a jak już siedzisz albo leżysz to nie powyginana.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@pearl_jamik: Przedluzenie o 5-6 cm kosztuje 50 tys dolarow. Doslownie wsadzaja ci jakies plastikowo silikonowe cos zeby byl dluzszy i grubszy.
Elon Musk sobie podobno kupil
Elon Musk sobie podobno kupil
Do mojego brata córka przeprowadziła chłopaka do domu. Na pytanie czym się zajmuje (jak zarabia) odpowiedział, że jest "content creator'em" WTF?
#tatacontent #niebieskiepaski #rodzimowierstwo #technologia #pytaniedoeksperta
#tatacontent #niebieskiepaski #rodzimowierstwo #technologia #pytaniedoeksperta
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie kręci OFsy z twoją bratanicą
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie wczoraj sie obudziles? Wymysla treści na portale społecznościowe, marketingowe itd. To w niektórych firnach wazna fucha bo buduje marke i releacje z klientami.
Mirko pomusz :)
Potrzebuję drukarkę atramentową do domu. Względnie tanią w eksploatacji, z duplexem, wi-fi i najlepiej skanerem. Możecie coś polecić? Jakiś nalewany brother? Epson? Coś innego?
#drukarki #drukarka #pytaniedoeksperta
Potrzebuję drukarkę atramentową do domu. Względnie tanią w eksploatacji, z duplexem, wi-fi i najlepiej skanerem. Możecie coś polecić? Jakiś nalewany brother? Epson? Coś innego?
#drukarki #drukarka #pytaniedoeksperta
@czasem_ruda: Polecam. Mam już parę lat, bezproblemowe użytkowanie.
źródło: 1000028512
Pobierz@czasem_ruda: zależy co chcesz drukować. Jak typowo pod rzeczy biurowe i obrazki to najlepszy będzie brother: https://www.x-kom.pl/p/640147-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-mfc-t920dw.html?sm=nv9v5dQJ śmiesznie tanie tusze i do tego 5 lat gwarancji po rejestracji. jak zamierzasz drukować też zdjęcia to epson: https://www.x-kom.pl/p/676185-urzadzenie-wiel-atramentowe-epson-ecotank-l4266.html?sm=fbwAHKzL
#tinder #zwiazki #blackpill #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow
Pytanie do tych, którzy są na randkowej karuzeli (ja wypadłem 10 lat temu). Czy to na screenie to prawda i baby już rąk mają nayeqane we łbach ?
Pytanie do tych, którzy są na randkowej karuzeli (ja wypadłem 10 lat temu). Czy to na screenie to prawda i baby już rąk mają nayeqane we łbach ?
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@DorodnyTucznik: kobieta 0/10 ma większe powodzenie niż normik 7/10, tak na rynku jest dramat
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Phantomowy Kolarz, który nie dosyć, że nie jedzie po ścieżce rowerowej obok, to jeszcze ruch blokuje.
Hulajnogarz jak już zjedzie na ulicę, to przynajmniej jedzie te 60-70 km/h. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Hulajnogarz jak już zjedzie na ulicę, to przynajmniej jedzie te 60-70 km/h. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@epicentrum_chaosu: badum tss ;)
Ktoś wie pod jakim linkiem będzie re-stream ufc 319? Z góry dziękuje
#ufc #pytaniedoeksperta #restream
#ufc #pytaniedoeksperta #restream
jaki poleciacie telefon z półki low budget (oppo, xiaomi etc)
zależy mi na:
- slot karty pamięci microsd
- dobra bateria
#telefony
#pytaniedoeksperta
zależy mi na:
- slot karty pamięci microsd
- dobra bateria
#telefony
#pytaniedoeksperta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tojestmultikonto: wystarczy czytać hyperreal i wiesz więcej o lekach od farmaceutów
@stam: na pewno doktorzy są, mnie się kiedyś pytał czy czytam hyperreal
- 0
Trzeba porady. Reparaturka czy szpachlowanie? Auto z odzysku i oplacone na rok.
#motoryzacja #pytaniedoeksperta
#motoryzacja #pytaniedoeksperta
źródło: IMG_2144
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dzunglik to rok będzie tak samo z dziurami jeździć i bez nich
jak chcesz to daj na to jakiejś taśmy czy szpachli czy maty szklanej i pomaluj mniej więcej w kolor ale więcej to się nie opłaca
jak chcesz to daj na to jakiejś taśmy czy szpachli czy maty szklanej i pomaluj mniej więcej w kolor ale więcej to się nie opłaca
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ostulemijo: no ludzie w barach pija Perełke i szczaja, to jest zbierane i z tego sie robi harnasia.
- 5
@straszny_cham: złapałem zarzutkę
@krzysssss @SpektrumSadyzmu dzięki za trop, smakowało znajomo
@potatolot jesteś ekspertem dnia!
@krzysssss @SpektrumSadyzmu dzięki za trop, smakowało znajomo
@potatolot jesteś ekspertem dnia!
- 2
Mirki pomóżcie mi ogarnąć #basen. Mam basen o pojemności 15m3, woda miejska. Kupiłem #chlor w płynie załączony na zdjęciu i dostałem instrucję: "Aby podnieść poziom wolnego chloru o 1 mg/l (1 ppm) w 10 m³ wody, potrzebujesz ok. 80–100 ml podchlorynu sodu 15%."
Niech ktoś mi powie ile zatem mam tego chloru dolać do wody, oraz co ile dni mam dolewać kolejne dawki (w jakiej wielkości)?
#
Niech ktoś mi powie ile zatem mam tego chloru dolać do wody, oraz co ile dni mam dolewać kolejne dawki (w jakiej wielkości)?
#
źródło: 20250816_133351
PobierzJesteś 25 letnią dziewczyną / chłopakiem mającą 4 letnie dziecko. Znajdujesz się w sytuacji, w której musisz podjąć decyzję czy poświęcasz życie dziecka a ty przeżywasz lub poświęcasz swoje życie a dziecko przeżywa. Nie można uratować obu. Co robisz?
Ja bym poświęcił życie dziecka bo przecież zawsze sobie mogę Zrobić kolejne przecież.
#pytaniedoeksperta #rodzice #dzieci #ankieta
Ja bym poświęcił życie dziecka bo przecież zawsze sobie mogę Zrobić kolejne przecież.
#pytaniedoeksperta #rodzice #dzieci #ankieta
co robisz
- jestem facetem niech ginie dziecko 29.5% (13)
- jestem facetem niech ginę ja 50.0% (22)
- jestem kobietą niech ginie dziecko 4.5% (2)
- jestem kobietą niech ginę ja 15.9% (7)
@pearl_jamik: ehh ciężkie się trafiło. Wiem, że to głupie ale bym chyba oddał życie za swoje prosiaki....
@pearl_jamik: za swoje tak, za cudze nie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



































#kuchnia #remontujzwykopem #meble #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #budownictwo