Siema mirasy, zabieram się za wykańczanie mieszkania, a bardzo lubię uczyć się na cudzych błędach. Gdzie ogarnęlibyście teraz kuchnię? #ikea ma jakiś sens, czy sprzedają już straszny syf i w dodatku drogi? Jakieś Agata Meble? Leroy Merlin? Brać od lokalnego stolarza? Jakieś tipy, rady wskazówki, przestrogi?
#kuchnia #remontujzwykopem #meble #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #budownictwo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maze21: ja nie wybieram Ikea, dla mnie to najsłabsza jakość. Patrz na firmę belini, dobra cena jakość taka sobie (zresztą jak u innych) meble na zamówienie są drogie, z płyt ogólno dostępnych. Zależy co komu spasuje
  • Odpowiedz
#pcmasterrace #gry #pytaniedoeksperta #battlefield
podczas gry w battlefield6
pierwsze zdjęcie to zrzut ekranu jak zacząłem już grać i w kilka minut potem
Drugie to mniej wyraźne (bo zrobione telefonem) jak się komputer zawiesił
Co można jeszcze sprawdzić i jakim programem podczas gry by na bieżąco zobaczyć co się dzieje?
CipakKrulRzycia - #pcmasterrace #gry #pytaniedoeksperta  #battlefield
podczas gry w b...

źródło: xvnzdjdz 17;13

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CipakKrulRzycia: ja bym na twoim miejscu diagnozę rozpocząłbym od pożyczenia od kogoś zasilacza. Miałem kilka przypadków, że obstawiałem uszkodzone gpu (w tym u mnie), ramy, cpu, płytę, bo ciągle jakieś resety z czapy, a finalnie okazywało się, że zasilacz złom. Komp na co dzień może działać lux, a w pewnych sytuacjach będzie odwalał cyrki.
U mnie w grach działało zajebiście, a w systemie losowo resetowało. I co dziwne napięcia były
  • Odpowiedz
  • 0
@OscarGoldman: szukam czegos taniego, zarzadzalnego, 16 portowego, aby moc tez konfigurowac vlany i sie pobawic ogolnie. Z tego, co patrze to wlasnie polecaja Hisource i nawet widze cos takiego jak Trendnet.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: jeśli nie siedzisz i nie schylasz się, to ruch jest generalnie pomocny, o ile nie podnosi się za dużo na dany czas rehabilitacji,
przy noszeniu jest istotne, aby podnosić, albo z jedną nogą wysuniętą do przodu, albo z pod krocza

u mnie działa, a dysku L5-S1 prawie nie mam, to znaczy nawet sporadycznie podnoszę ciężary ponad 100kg, a 50kg prawie codziennie się zdarzy
  • Odpowiedz
@krytyk1205 Mam L4-L5 i L5-S1. Na razie idź do fizjo, zobacz co się będzie działo, później ewentualnie kolejne kroki. Wyrób sobie nawyk prawidłowego podnoszenia, schylania się. Ruszaj się a jak już siedzisz albo leżysz to nie powyginana.
  • Odpowiedz
@czasem_ruda: zależy co chcesz drukować. Jak typowo pod rzeczy biurowe i obrazki to najlepszy będzie brother: https://www.x-kom.pl/p/640147-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-mfc-t920dw.html?sm=nv9v5dQJ śmiesznie tanie tusze i do tego 5 lat gwarancji po rejestracji. jak zamierzasz drukować też zdjęcia to epson: https://www.x-kom.pl/p/676185-urzadzenie-wiel-atramentowe-epson-ecotank-l4266.html?sm=fbwAHKzL
  • Odpowiedz
@dzunglik to rok będzie tak samo z dziurami jeździć i bez nich
jak chcesz to daj na to jakiejś taśmy czy szpachli czy maty szklanej i pomaluj mniej więcej w kolor ale więcej to się nie opłaca
  • Odpowiedz
Mirki pomóżcie mi ogarnąć #basen. Mam basen o pojemności 15m3, woda miejska. Kupiłem #chlor w płynie załączony na zdjęciu i dostałem instrucję: "Aby podnieść poziom wolnego chloru o 1 mg/l (1 ppm) w 10 m³ wody, potrzebujesz ok. 80–100 ml podchlorynu sodu 15%."
Niech ktoś mi powie ile zatem mam tego chloru dolać do wody, oraz co ile dni mam dolewać kolejne dawki (w jakiej wielkości)?

#
zawisza - Mirki pomóżcie mi ogarnąć #basen. Mam basen o pojemności 15m3, woda miejska...

źródło: 20250816_133351

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteś 25 letnią dziewczyną / chłopakiem mającą 4 letnie dziecko. Znajdujesz się w sytuacji, w której musisz podjąć decyzję czy poświęcasz życie dziecka a ty przeżywasz lub poświęcasz swoje życie a dziecko przeżywa. Nie można uratować obu. Co robisz?

Ja bym poświęcił życie dziecka bo przecież zawsze sobie mogę Zrobić kolejne przecież.

#pytaniedoeksperta #rodzice #dzieci #ankieta

co robisz

  • jestem facetem niech ginie dziecko 29.5% (13)
  • jestem facetem niech ginę ja 50.0% (22)
  • jestem kobietą niech ginie dziecko 4.5% (2)
  • jestem kobietą niech ginę ja 15.9% (7)

Oddanych głosów: 44

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach