Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
spayker
spayker
Profil firmowy

spayker

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42449
  • Znaleziska 31616
  • Mikroblog 10833
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 96
jaroty
jaroty
20.06.2026, 18:25:58
  • 258
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Trzeba przyznać że jak Snussolini coś spierydoli, to już tak porządnie.

Kolejne epickie zwycięstwo. Order Lenina coraz bliżej.

Info dla prawaków: to między innymi za sprawą negocjacji Kuczmy z Kwaśniewskim odnowiono Cmentarz Orląt Lwowskich
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Trzeba przyznać że jak Snussolini coś ...

źródło: AISelect_20260620_202457_Samsung Browser

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 20.06.2026, 18:29:09 via Wykop
  • 5
@jaroty: a do tego kurla nawalilo na tagu konfo-prawicowych-pisowcow... to jest po prostu zal...
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker 19.06.2026, 15:07:30
  • 10
Trolli konfo-pisowsko-prawicowych ladnie tu nawalilo "po jednej z afer".
To co sie stalo w przeciagu paru dni z tym lekarzem w wawie stanowczo potepiam i tego typu przypadki powinny byc wyjasnione od spodu do samej gory i po prostu przy samej dupie pietnowane. Ktos tu opublikowal na ile panstwo Polskie zostalo zrobione przez 8 poprzednich lat - skala nie porownywalna no i oczywiscie tym trollom to nie przeszkadzalo, bo i tak na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker
Autor
19.06.2026, 15:13:35 via Wykop
  • 1
@melquiades: napisalem przeciez, ze potepiam tego typu dzialania. Do spodu trzeba - jesli winny to do paki i tyle.
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker
Autor
19.06.2026, 15:26:08 via Wykop
  • 1
@KOLEGAMAMY: napisalem gdzies, ze 'ukradl mniej" to lepszy zlodziej z ko? napisalem, ze trzeba to tepic. Tez za tym nie jestem, bo sluzba zdrowia jest i powinna byc w naszym wspolnym interesie. Wszyscy skladki odprowadzamy, a i tak jest gownianie.
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker
Autor
19.06.2026, 19:05:39 via Wykop
  • 1
@_Kamil_: oczywiscie, ze napisalem o pisowcach, konfach i calej tej prawicy, bo przewaly byly niebagatelne...
glosowalem na obecna koalicje i tego nie kryje.
jest afera w ko czy koalicji - potepiam to i niech to wypalaja od spodu do gory.
  • Odpowiedz
midcoastt
midcoastt
19.06.2026, 14:18:55
  • 0
Szambo konkretne wybiło

#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 19.06.2026, 14:23:40 via Wykop
  • 2
@midcoastt: co dokladnie, mozesz przyblizyc?
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
15.06.2026, 19:18:40
  • 5
#polityka
Owsiak powinien zbiórki organizować co miesiąc bo NFZ takie biedne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
Owsiak powinien zbiórki organizować co miesiąc bo NFZ takie ...

źródło: 1000040314

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 15.06.2026, 19:26:26 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: odszedl / w------i go / dymisja. Czy ktorys pisowiec, np. balonowy lub ktokolwiek inny, bylby w stanie takie cos zrobic? Smiem w ta watpic
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker 15.06.2026, 19:41:40 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: skoro po to samo co pis, to juz wiem, ze jestes konfo-pisowcem/konfa lub za braunem. Czyli jeszcze gorzej. Wspolczuje
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker 19.06.2026, 08:04:17 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: lepiej, zeby konfa ruskich tu wprowadzila, c'nie? Jesli oni beda rzadzic, to jako pierwszy lecisz na front i bronisz kraju.
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
04.06.2026, 05:08:25
  • 36
#codziennynawrocki #polityka
sameowoce - #codziennynawrocki #polityka

źródło: IMG_6669

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 04.06.2026, 05:13:12 via Wykop
  • 2
@sameowoce: az tak pis lubisz?
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker 25.05.2026, 11:04:42
  • 0
Ostatnio czytalem na temat mandatow dla poslow i innych osob publicznych oraz Prezydenta i jego uprawnien / prerogatyw. Do zaorania sa wedlug mnie 2 rzeczy:
1. Mandat poselski - zwykli ludzie jak cos przeskrabia to chwila moment i 24/72 h na dolku, sprawa idzie do prokuratury i szybko do sadu i jestesmy sadzeni. z politykami czy jakimis publicznymi postaciami widac, ze jest problem i trzeba sie pierdzielic miesiace, zeby ten mandat sciagnac,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 16.05.2026, 18:06:43
  • 14
Pisowcy to jednak stan umyslu... Sami jak rzadzili wybrali tego Pana na rzecznika RPO, a teraz po nim "jada"... Wszystkiego czego sie dotkna to spieprza...
#polityka #bekazpis #bekazpisu #tvpispublika #sejm #polska #neuropa #bekazpodludzi #konfederacja #tvpis #tvpiscodzienny
spayker - Pisowcy to jednak stan umyslu... Sami jak rzadzili wybrali tego Pana na rze...

źródło: woj

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radkoski
radkoski
16.05.2026, 23:05:09 via Wykop
  • 7
@spayker: przecież te PiSowskie barany jak będzie trzeba wyprą się ojca i matki 😎
  • Odpowiedz
kuba560x_
kuba560x_
kuba560x_
16.05.2026, 17:36:44
  • 3
#bekazpisu #neuropa #bekazkonfederacji #polityka

Kurczę, Tusk nie nauczył się, że siłowe atakowanie polskich dziennikarzy to nie jest najlepszy pomysł..
kuba560x_ - #bekazpisu #neuropa #bekazkonfederacji #polityka

Kurczę, Tusk nie nauczy...

źródło: 1000000906

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 16.05.2026, 17:47:30 via Wykop
  • 0
@kuba560x_: a kogo tym razem napadli?
  • Odpowiedz
lubieczipsy_
lubieczipsy_
13.05.2026, 16:12:18
  • 341
#heheszki #polityka #sikorski #ziobro
lubieczipsy_ - #heheszki #polityka #sikorski #ziobro
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 13.05.2026, 16:13:49 via Wykop
  • 165
@lubieczipsy_: Szef MSZu z rigczem i klasa ;)
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13.05.2026, 16:11:24
  • 20
#polityka #bekazpisu #pieniadze
Za Onetem: "Prezes PiS przyznaje, że w kasie partii brakuje już 46 mln zł i wzywa sympatyków na ratunek. Na kłopoty finansowe nakładają się te związane z wewnętrznymi walkami frakcji, które przybierają na sile. — To się musi rozpaść. Tusk może otwierać szampana — mówi poseł PiS"

Czy to dlatego ostatnio Nawrocki jest taki miły?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 13.05.2026, 16:13:03 via Wykop
  • 6
@CipakKrulRzycia: czekaj jak to? ograbili Panstwo na tyle kasy z naszych podatkow, a teraz nie maja "marnych" 50 mln zl, zeby partia nie funkcjonowala?
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.05.2026, 15:31:24
  • 322
Czyli Węgrzy wystawią romanowskiego w złotych kajdankach jako prezent od nowego premiera XD

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - Czyli Węgrzy wystawią romanowskiego w złotych kajdankach jako prez...

źródło: IMG_7528

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 10.05.2026, 15:40:51 via Wykop
  • 194
@donatien-de-sade: tacy 'koledzy", heh jak mial szanse to zerow spierdzielil, a partyjnego 'kolege' zostawil
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker 03.05.2026, 12:34:15
  • 3
3 wnioski na szybko (jest ich mase wiecej) (mam watpliwosci co do tego pana, ktory jest w palacu prezydenckim):
1. najwiecej wet - tzw. "wetomat",
2. w przypadku skazac pisowcow, bedzie pewno wiekszosc jak nie wszystkich ulaskawiac , co za tym idzie, miesiace / lata pracy prokuratury i sadow sie pojda walic, bo w 1 dzien jegomosc sobie moze ulaskawic i pisowcy beda sobie chodzic wolno po ulicach - wniosek jeden, mozliwosc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
03.05.2026, 12:36:43 via Wykop
  • 4
1. najwiecej wet - tzw. "wetomat",


@spayker: Ej no wez... najwiecej (poki co) mial kwach. Fakt ze przez 10 lat a nie 270 dni :D Koles idzie na rekord :D
gorzki99 - >1. najwiecej wet - tzw. "wetomat",

@spayker: Ej no wez... najwiecej (pok...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Desire22
Desire22
17.04.2026, 20:52:17
  • 3
Jako, że się bambik @jaroty spłakał, że mu wstawiłem zdjecie Putina z Tuskiem to wrzucam jeszcze raz.
Polaka patriote by ta ręka piekła i skóra by zeszła, a Tusk nic.

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska #kompromitacjacwela
Desire22 - Jako, że się bambik @jaroty spłakał, że mu wstawiłem zdjecie Putina z Tusk...

źródło: images (2)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 17.04.2026, 20:59:36 via Wykop
  • 5
@Desire22: widze, ze obecny rzad nie pasuje? jesli nie to wal na front do matki rossiji i moze dostaniesz od tego "Cwela" medal za "zaslugi"
  • Odpowiedz
szychun
szychun
12.04.2026, 21:27:19
  • 35
#polityka #bekazpisu #wegry fajnie jakby wtedy przywiózł ogłoszenie, że odblokowują kasę dla Polski z UE.
szychun - #polityka #bekazpisu #wegry fajnie jakby wtedy przywiózł ogłoszenie, że odb...

źródło: 1000017733

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 12.04.2026, 21:28:44 via Wykop
  • 8
@szychun: a jeszcze lepiej by było jakby przywiózł zera i Romanowskiego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
pawelczixd
pawelczixd
12.04.2026, 21:17:41
  • 35
Mój ulubiony pisowski kretyn zaliczył przepotężny meltdwon xd
Ja idę spać, jutro pięknie się będzie czytało X dawniej twitter #bekazpisu #wegry #polityka
pawelczixd - Mój ulubiony pisowski kretyn zaliczył przepotężny meltdwon xd 
Ja idę sp...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 12.04.2026, 21:19:24 via Wykop
  • 0
@pawelczixd: ja p------e, ale tam solidne piguły wjechały xd
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
12.04.2026, 21:09:03
  • 21
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wegry Magyar: Wzywam Prezydenta i wszystkie marionetki do odejścia z życia publicznego. Eh gdyby się tak dało w 2027 roku xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 12.04.2026, 21:09:57 via Wykop
  • 0
@Quardoz: masz jakieś źródło? Xd
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
12.04.2026, 21:07:36
  • 11
Magyar mówi, że ich prezydent ma w---------ć razem z Orbanem XDDDD

#polityka #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spayker
spayker
spayker 12.04.2026, 21:08:07 via Wykop
  • 4
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: smiechlem. Peter z rigczem
  • Odpowiedz
spayker
spayker
spayker 12.04.2026, 21:07:00
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.09.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.03.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking