Kto siedzi w pracy chory? No ja.
Kto nie ma siły ogarnąć dokumentów? No ja.
Komu przełożony radzi iść do domu? No mi.
Komu szefostwo utnie wypracowaną premię i - to bez cienia dyskusji - jak pójdzie na "uzasadnione" L4? Też mi.
I tak się dzieje życia cud w januszexie z żelazną logiką.
#pracbaza #januszex
Kto nie ma siły ogarnąć dokumentów? No ja.
Komu przełożony radzi iść do domu? No mi.
Komu szefostwo utnie wypracowaną premię i - to bez cienia dyskusji - jak pójdzie na "uzasadnione" L4? Też mi.
I tak się dzieje życia cud w januszexie z żelazną logiką.
#pracbaza #januszex
@TheOneEyedKing tak się kręci karuzela w Januszexie, krzywo się spojrzysz i ucinają kasę. Na szczęście ja nie mam takich problemów bo u mnie nie ma żadnych premii XD












































#pracbaza #szwajcaria