via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@okno2137: Taki jest ogolnoswiatowy plan i zrozum to #!$%@? wreszcie. Wg. rzadzacych ludzie maja za duzo na calym swiecie i zuzywaja za duzo, wiec trzeba wszystkim obciac o min. 30%, zeby wrocili chociaz do lat 90. To jak ciecia plac w robocie. Dajemy za duzo, nie spina sie. Trzeba ciac. Rzad tez Ci tnie jak pracodawca. Serio tego nie rozumiecie czy jak? Ty jestes sila robocza. Masz sie oplacac na tle
- back in the days
- masz 14 lat
- godzina 10, właśnie się budzisz
- sam z siebie bo są wakacje
- zero zmartwień, zero obowiązków
- czilera, utopia
- widzisz jak słonko pizga za oknem
- lato over 9000
- dzwonisz do kumpla
- anon jedziemy nad jezioro?
- jasne anon, za 15 minut pod klatką
- robisz na szybko kanapki z masłem i serem
- ser fajnie się roztopi
@kolotego fintech dla c/c++ juniora 5-8k brutto widełki z oferty więc dostałem 7. Kasa mała ale to dla mnie zmiana branży także biore z pocałowaniem ręki i mam nadzieje na dobrą perspektywę w przyszłość.
Mirki mam problem z jednym z gościem w pracy. Chłop jest "zboczony" na punkcie przeterminowanych produktów w firmowej lodówce. Typ ten dzień w dzień sprawdza każdy produkt i gdy tylko kończy mu się data ważności, bezceremonialnie wyrzuca go do kosza. Na początku nie wiedziałem, kto to jest, dopiero potem zobaczyłem, że to jakiś grzyb, co pracuje tu już ponad 20 lat. Raz nawet sam się przyznał, że to robi. Miał jakieś teorie,
źródło: comment_1655960757MAWZqhxXAhVOgu0ZPFp4zK.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Trzymajcie za mnie kciuki. Zaczynam zastępować koleżankę z biura do 07.07. Niby prawie rok już w tej #pracbaza, niby ją już zastępowałem (inne stanowiska, ale tak jest że ja ją muszę zastępować) ale nadal jest stresik że coś się zepsuje i będę musiał ratować sytuację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jezu. pracuj w szkole, z dzieciakami. na wycieczce daj numer jednej dziewczynce, by dzwoniła w razie czego. raz zadzwoniła. po wycieczce pytanie - czy ma pan instagrama? bo jak ktoś dzwoni, to później on się wyświetla na instagramie. później pytanie - a czy to pan obserwuje? i pokazuje mi stronę ze sztuką tworzoną na komputerze(grafika). oho, już dorwały się i przeglądają co obserwuję xD. już nie chcę sobie myśleć, co pomyślała widząc,
Ech kurła praca mnie dobija. Miałem fajne studia, dostawałem stypendia i jeździłem sobie po świecie. Wydawało mi się, że mam spoko perspektywy. A potem jeb, skończyły się studia, zaczęło się życie. Pracuje 8h w korpo, zarabiam słabo, po pracy na nic nie mam siły ani ochoty. Wizja zapierniczania do emerytury mnie przeraża. I chyba jestem jakiś jebnięty, bo nie potrafię oglądać rozmów/filmów z bogatymi osobami. Tak mnie dupa piecze, że jestem tylko