Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Beefy_Malibu_Doctor

Beefy_Malibu_Doctor

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8798
  • Znaleziska 1405
  • Mikroblog 7393
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 222

2538

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 527
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 28.05.2026, 08:06:14 via Wykop
  • 1
@Markotny_Marek: Zwykła potrzeba bycia ważnym, ot co.
Teuvo
Teuvo
25.05.2026, 08:09:38
  • 16
z nosa leci woda przeciwhistaminowe leki na alergię nic nie dają jak ktoś zna sposób jak to zatrzymać to słucham
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 25.05.2026, 09:56:24 via Wykop
  • 0
@maniel: Ja ostatnio odkryłem krople przeciwhistaminowe. Starazolin alerga, pomagaja.
  • Odpowiedz
latarnikpolityczny
latarnikpolityczny
23.05.2026, 17:48:41
  • 560
#mecz
Kazdy normalny czlowiek kiedy GKS remisuje i wywala na ryj Legie z pucharow
latarnikpolityczny - #mecz 
Kazdy normalny czlowiek kiedy GKS remisuje i wywala na ry...

źródło: 1000010069

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 23.05.2026, 19:50:58 via Wykop
  • 4
@latarnikpolityczny: dzisiaj leciał ten odcinek na Polsacie
  • Odpowiedz

513

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 19.05.2026, 16:28:53 via Wykop
  • 0
Jak radzisz sobie z oszustami?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzem_jagodowy
dzem_jagodowy
19.05.2026, 08:46:16
  • 332
#systemkaucyjny #kaucja No w końcu! Mam nadzieję, że inni producenci też przestaną się bać 3,01L
dzem_jagodowy - #systemkaucyjny #kaucja No w końcu! Mam nadzieję, że inni producenci ...

źródło: IMG_2799

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 19.05.2026, 16:14:47 via Wykop
  • 6
@LeonL: Dokładnie. Ja bym chciał Muszynianke 3l
  • Odpowiedz

260

Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi dziś 11 rocznicę. CD Projekt ogłosi nowe DLC?

Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi dziś 11 rocznicę. CD Projekt ogłosi nowe DLC?

Kurs akcji CD Projekt od początku roku wzrósł o niemal 7% na fali optymizmu związanego z rozwojem uniwersum CDR. 19 maja przypada rocznica kultowego tytułu Wiedźmin 3: Dziki Gon, która, zdaniem analityków, może posłużyć jako kanał komunikacji z inwestorami.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 09:18:44
  • 62
  • #
    gielda
  • #
    wiedzmin
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 19.05.2026, 16:09:26 via Wykop
  • 6
@zielonykszak: Dokładnie, ta gra jakby wyszła teraz to by to była topka.
lyncz
lyncz
lyncz
07.05.2026, 18:53:06
  • 298
Kupujesz nowe auto, marka cię zlewa, a stary złom się z ciebie śmieje

TL;DR:
Odebrałem z salonu nowiutkiego Hyundaia. Po 700 km auto umarło na trasie (odcięło prąd). Assistance to jakiś żart z klienta (3 godziny na poboczu). ASO wzięło auto na warsztat i postawiło "diagnozę": padł akumulator. Czas oczekiwania na nową baterię? MINIMUM DWA TYGODNIE xD. Najlepsze jest to, że leczą skutek, a nie przyczynę (bo auto wywaliło błąd ładowania).

Wersja dla tych, co
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 08.05.2026, 06:50:21 via Wykop
  • 3
@lyncz: Nie wiedziałem, że elektryczny ręczny może być tak problematyczny jak auto prąd straci. Nie ma jakiegoś manualnego guziczka do jego zwolnienia? Wgl jaka jest przewaga elektrycznego ręcznego nad zwykłym? To nonsens dla mnie, to dodatkowe elementy które mogą się zepsuć, pewnie jest tam jakiś silniczek, dodatkowa elektronika.
  • Odpowiedz

1819

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome pobiera na komputery użytkowników model Gemini Nano o rozmiarze 4 GB bez ich zgody bez opcji włączenia, bez opcji wyłączenia, bez pytania o pozwolenie.

KingaM
z
thatprivacyguy.com
dodany: 05.05.2026, 16:49:22
  • 273
  • #
    komputery
  • #
    chrome
  • #
    informatyka
  • #
    google
  • #
    sztucznainteligencja
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 05.05.2026, 21:16:30 via Wykop
  • 16
@formalne: Dokładnie, ja myślałem że będzie ciężko ale w chwilę się przyzwyczaiłem do firefoxa. Nie będzie mi google mówić z jakich dodatków mogę korzystać a z jakich nie. Jedynie na androidzie chrome jest lepszy od firefoxa.
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 06.05.2026, 11:00:13 via Wykop
  • 2
@szajbat: Jak ktoś widzi różnice w przeglądarkach tylko wizualne jak kąt rantu okna, to faktycznie nie ma żadnego znaczenia z czego będzie korzystać.
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 06.05.2026, 16:24:53 via Wykop
  • -1
@bartalke: Na reklamy mam inne sposoby a ff na androidzie ma zablokowane about:config nie wiedzieć czemu i nie wiedzieć też czemu w trybie ciemnym ff przy przeładowaniu strony wali przez 0.5s pięknym, białym kolorem tak, że wieczorem gały wypala nawet na 10% jasności telefonu. No i w trybie dex samsungowym ff wygląda źle, chrome się dobrze skaluje - wygląda jak na desktopie zwykły chrome.
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 06.05.2026, 16:27:13 via Wykop
  • 1
@magisterskie-rlip: Właśnie brave polecają ale za dużo syfu ma na start, jakieś ai, reklamy, boczne paski i inne gówna.
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
05.05.2026, 06:53:13
  • 197
Szwagier jechał do sklepu i poprosiłem go, żeby wziął mi kilka rzeczy z promocji. Przywiózł i dał rachunek na 34,92 zł.
Przypadkiem przelałem 34,29 zł. Przytaknął głową i nic nie powiedział. No bo kto by się kłócił o 63 grosze?

Robię to celowo. Od lat.

Nazywam to „Czeskim błędem strategicznym”. Za każdym razem, gdy robię komuś przelew, celowo przestawiam cyfry na swoją korzyść.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 05.05.2026, 08:37:28 via Wykop
  • 0
@SmutnoMi: Dzieki za te rady inwestycyjne, wdrożę te innowacje do swojego portfela.
  • Odpowiedz

1728

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Paweł K. po prawomocnym wyroku za śmiertelny wypadek z 2021 roku, w którym zginęły 2 kobiety, miał wypłacić 150 tys. zł odszkodowania. Nie zapłacił nic, a zamiast iść do więzienia złożył wniosek o dozór elektroniczny przy karze 1,5 roku.

Pan_od_Internetu
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 13:13:26
  • 145
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    sadowehistorie
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadki
  • #
    bandycidrogowi
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 24.04.2026, 07:50:54 via Wykop
  • 1
Tfu na ten odpad gatunku ludzkiego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanMlecz
PanMlecz
19.04.2026, 07:11:39
  • 189
Hej mirki. Przyszło do mnie 50 nowych iphonów 4, które są w niezafoliowanych pudełkach. Niestety nie jestem w stanie ich sprzedać z powodu braku folii, więc pomyślałem, że rozdam je na mikro. Piszcie jaki model chcecie, mam iphony 4 czarne i biale, 16/32/69 gb

#rozdajo #darmo #heheszki
PanMlecz - Hej mirki. Przyszło do mnie 50 nowych iphonów 4, które są w niezafoliowany...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 19.04.2026, 18:20:36 via Wykop
  • 0
@PanMlecz: A piano black nie ma?
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
14.04.2026, 19:52:14
  • 301
Nie mogę przekonać mojej dziewczyny do Linuksa.

Wytłumaczyłem jej już chyba wszystko. Pokazałem, że kompilacja j---a zajmuje tylko 15 minut, a system startuje w 3 sekundy. Przeszliśmy przez wszystkie środowiska graficzne. Od GNOME, przez KDE Plasmę, aż po tiling window managery typu i3, żeby mogła poczuć prawdziwą kontrolę nad workflowem.

Nawet spędziłem całą niedzielę, konfigurując jej Arch Linuksa z idealnie dopasowanymi fontami i przezroczystością terminala, żeby „po prostu działało”. I co? I nic.

Wczoraj
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 15.04.2026, 17:46:28 via Wykop
  • 1
@duzy_gracz: się uśmiałem 🤣
  • Odpowiedz

1575

Polska krajem bez suwerenności lekowej

Polska krajem bez suwerenności lekowej

W przeciwieństwie do wszystkich krajów Europy Zachodniej, gdzie wartość krajowej produkcji farmaceutycznej pokrywa 100% zapotrzebowania, w Polsce zaspokaja jedynie 30%. To sytuuje nas wśród państw o najniższym wskaźniku tak mierzonej suwerenności lekowej wynika z najnowszego badania.

VoxClamantisInDeserto
z
medexpress.pl
dodany: 13.04.2026, 16:05:17
  • 131
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    farmacja
  • #
    leki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 14.04.2026, 06:48:13 via Wykop
  • 1
@Pwado: fundacje rodzinne
alljanuszx
alljanuszx
01.04.2026, 09:42:33
  • 578
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
alljanuszx - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #reprezentacja #pilkanozna

źródło: 1000009872

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 01.04.2026, 16:41:45 via Wykop
  • 0
@GoldenJanusz: Kompilacja takich najlepszych trików byłaby fajna do obejrzenia ;D
  • Odpowiedz
msea940
msea940
25.03.2026, 20:15:52
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 26.03.2026, 07:50:25 via Wykop
  • 0
@msea940: I poniekąd dobrze, twitter niech zostanie zalany syfem tak żeby Internauci przestali z niego korzystać.
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
25.03.2026, 12:27:54
  • 696
#parkside
RicoElectrico - #parkside

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 25.03.2026, 19:04:00 via Wykop
  • 0
@RicoElectrico: złoto 🤣
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
24.03.2026, 13:14:57
  • 1338
#parkside #lidl #heheszki
Zgrywajac_twardziela - #parkside #lidl #heheszki

źródło: obraz_2026-03-24_141449874

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 24.03.2026, 14:28:56 via Wykop
  • 3
@Zgrywajac_twardziela: z 10 różnych filtrów wpisałem od mirków do ublocka a nadal się nowa reklama pojawia xD
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
24.03.2026, 05:19:21
  • 881
Myślę, że za mało miejsca zostało wykorzystane
luke-mat - Myślę, że za mało miejsca zostało wykorzystane

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 24.03.2026, 06:39:04 via Wykop
  • 7
@luke-mat: Lewa przestrzeń jest pusta jeszcze, by się zmieściła tam jeszcze jakaś mała reklama, np taka:
BeefyMalibuDoctor - @luke-mat: Lewa przestrzeń jest pusta jeszcze, by się zmieściła t...

źródło: fa00fc91e0d3aaf6fbc50ec7deb59d4003e3dabd6becc12d97a81e89110c0c14

Pobierz
  • Odpowiedz
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 24.03.2026, 11:35:50 via Wykop
  • 3
@koniecswiatajestbliski: Najlepsze, że te mulczowanie to po prostu wywalanie trawy za kosiarke (musiałem sobie wygooglać bo nie znałem tego słowa). Te mulczowanie jest reklamowane jako zaleta żeby użytkownik nie pomyślał o potrzebie posiadania kosza do kosiarki.
  • Odpowiedz
Beefy_Malibu_Doctor
Beefy_Malibu_Doctor 24.03.2026, 11:55:50 via Wykop
  • 3
@koniecswiatajestbliski: No tak, ale mi się wydaje że każda kosiarka/traktorek ma ten feature wbudowany. Po prostu się zdejmuje kosz i tyle ;D. A tutaj kosza nie ma i ma napisane w cechach produktu: ma tryb mulczowania. No chyba, że robi coś więcej i siedzi tam jeszcze jakiś młynek do trawy i robi z niej pył.
BeefyMalibuDoctor - @koniecswiatajestbliski: No tak, ale mi się wydaje że każda kosia...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Bond. James Bond.

  • Pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa Oom m-mow mow.
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.07.2017

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 11.01.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking