Powoli zbliża się zima a dla mnie będzie ona bardziej dotkliwa bo pracuje blisko koła podbiegunowego. Północna Islandia
Deszcz, śnieg, ciemno oraz minusowe temperatury przez parę miesięcy vs ja który nie lubi zimna i będzie pracował na zewnątrz.
Muszę się do tego przygotować i chciałbym prosić o pomoc.
Głównie zastanawiam się nad termo i nie ogarniam tego. Z jednej strony chce aby zapewniało dobra




























Mam plan, aby rozwijać portal technologiczny/gry/recenzje/mobile.
Szukam kogoś do pisania tekstów (pisania, nie kopiowania z LLMa ;)).
mam ciekawą domenę i zalążek tego co chcę zbudować:
źródło: Zrzut ekranu 2025-09-8 o 09.16.30
Pobierz(to nie jest oferta, tak tylko mówię info z 1 ręki)