Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NetworkCartoon

NetworkCartoon

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7676
  • Znaleziska 1638
  • Mikroblog 6038
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 18
NetworkCartoon
NetworkCartoon 18.06.2026, 19:30:42
  • 287
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon
Autor
18.06.2026, 20:02:18 via Android
  • 49
@isoverr:

Z tego co kojarzę wygląda to podobnie jak u nas z tymi obcokrajowcami.

Btw. jakiś inny ruski pilllowiec pisał, że w Rosji też używają zwrotu "manlet j----a" XD
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon
Autor
18.06.2026, 20:16:50 via Android
  • 17
@Slavcel182:

Dickpill science niestety nie spodobało się mikrusom z moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
12.06.2026, 17:38:33
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 12.06.2026, 19:42:47 via Android
  • 10
@Varesi:

A jakby to samo powiedział ktoś ze świętych tagów to zaraz w kontrze wleciałyby teksty o astrologii dla incelów i mizoginii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
09.06.2026, 20:06:51
  • 385
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD
#przegryw #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 09.06.2026, 20:10:05 via Android
  • 253
@Rajbond:

A hipergamia będzie rosła jeszcze szybciej niż oskarkowy wyścig zbrojeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SilesianPill
SilesianPill
07.06.2026, 16:05:53
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 16:07:33 via Android
  • 24
@SilesianPill:

Już po zapowiedzi widzę, że to będzie festiwal głupoty.

Pewnie nikt w studiu nie będzie nawet rozróżniał redpilla od blackpilla.
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 20:20:36 via Android
  • 3
@gorobei:

Racja, próbowali ośmieszyć czarną pigułkę przez sprowadzenie jej do uderzania się młotkiem po twarzy
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
07.06.2026, 18:55:54
  • 9
kapitalistyczny patriarchat.. NATURA

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - kapitalistyczny patriarchat.. NATURA

#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 19:00:04 via Android
  • 7
@1-1-1-1:

Wyobrażasz sobie iść na słynną terapię do takiej sympatycznej witaminki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
07.06.2026, 18:51:35
  • 4
#przegryw #blackpill #redpill #tinder

Wiecie co, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że medium mainstreamowe w ogóle poruszy temat czarnej pigułki. Wydawało mi się, że zamilczą kompletnie ten temat, bo blackpill jest jednak fatalistyczny.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 18:52:54 via Android
  • 7
@Isouwa:

Jednak 80% czasu było skupione na waleniu się młotkiem po mordzie i chemikaliach na looksmaxxing
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 18:47:15
  • 17
Na TVP próbują ośmieszyć blackpill poprzez pokazanie jakiegoś szamana, który sprzedaje psikadło na lepszą szczękę XDD

#blackpill #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
07.06.2026, 19:16:59 via Wykop
  • 7
@NetworkCartoon: Ten gej standuper jako ostatnia linia obrony przed straszną manosferą też niezły. Oczywiście na koniec jakaś ekspertka wg. której wszystkiemu winny patriarchat kapitalistyczny - czyli ten najgorszy xDxDxD
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
07.06.2026, 18:25:14
  • 11
#przegryw #blackpill #redpill

Oglądam ten reportaż o manosferze na TVP Info i już pokazali Pawła B--M XD. Ciekawe czy będzie blakpyl.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 18:26:42 via Android
  • 8
@Isouwa:

Ten materiał dyswalifikuje na starcie zwrot "Rzekoma hipergamia".

O blackpillu pewnie nic nie wspomną albo podłączą nas pod Modę Wysoką XD
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
07.06.2026, 00:05:57
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 07.06.2026, 07:22:26 via Android
  • 6
@lubiesikacdozlewu:

Manlet yebaka strikes again ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
01.06.2026, 09:06:27
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 01.06.2026, 09:08:39 via Android
  • 17
@Mirek224: Obstawiam, że 75% witaminek nie wie, że rozmiar w spoczynku nie mówi wiele o rozmiarze przy wzwodzie (abstrahując od tego czy ten post to bait czy nie)
  • Odpowiedz
NieChadembyc
NieChadembyc
30.05.2026, 20:36:08
  • 30
over, natura tak chciała

#blackpill #natura #tinder #przegryw #przegrywpo30tce #wzrost #manlet
NieChadembyc - over, natura tak chciała

#blackpill #natura #tinder #przegryw #przegr...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 30.05.2026, 20:56:13 via Android
  • 13
@NieChadembyc:

158 cm to ekstremalnie niski wzrost dla faceta, nawet manlety po 168 cm będą go wyraźnie moggować. Plus na 31 lat wygląda strasznie staro, więc nawet na żadną fetyszystkę femboyów się nie załapie.

Its ołwa dla góralcela.
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon 30.05.2026, 21:01:51 via Android
  • 2
@NieChadembyc:

Dokładnie, dobra morda może uratować sytuację gdy ktoś ma przynajmniej okolice tych 170 cm, tutaj nawet twarz 10/10 nie pomoże.
  • Odpowiedz
centerario
centerario
27.05.2026, 13:55:28
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 27.05.2026, 13:58:58 via Android
  • 75
@centerario:

Ten wpis mi przypomniał o tym, że na reddicie sojaki i kobiety na potrzeby udowodnienia swoich racji czasami podszywają się pod manletów 160 cm, żeby zarzucić rozmówcy, że problemem nie jest niski wzrost a charakter XD
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
25.05.2026, 12:05:29
  • 1
Z nostalgią obserwuję najnowszą odsłonę dyskusji pt. "Morda czy wzrost".

Oczywiście dylemat ten był roztrzygnięty już dawno, ale miło się czyta, jak świeżaki ćwiczą sobie sztukę argumentowania na tym ponadczasowym temacie.

#blackpill
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 25.05.2026, 12:20:46 via Android
  • 6
@DonSebajlando:

Wzrost 2m i morda 2/10 to akurat Przemcel, którego szanse na pryczenie z kobietą są niemal równe zero.

Tymczasem typek 170 z twarzą 8/10 coś popryczy (twarz 8/10 jest rzadka), dlatego ich SMV nie będzie równe.

Tutaj bardziej pasuje typek 170 z twarzą 6/10, który będzie miał już ciężko.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.05.2026, 07:20:26
  • 53
Ciekawe dlaczego z anonima ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#blackpill #przegryw
Famine - Ciekawe dlaczego z anonima ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#blackpill #prze...

źródło: temp_file8541824532251240084

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 25.05.2026, 08:13:32 via Android
  • 11
@GoldenJanusz: @CloudSpanner

Witaminki mają tendencje do zaniżania wzrostu subhumanom. Mi znajoma dawała o 5 cm mniej niż mam, pewnie dlatego że jestem poniżej 180 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem piszą w necie o chłopach 170 cm, którzy mają loszki, a okazuje się że te typy realnie mają po 175 - 177 cm.
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon 25.05.2026, 08:25:37 via Android
  • 2
@CloudSpanner:

Prawda, podobnie zresztą jest w tematyce dickpillowej.
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
24.05.2026, 12:01:31
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 24.05.2026, 12:09:35 via Android
  • 57
@Isouwa:

Aktywnymi uczestnikami rynku matrymonialnego w 2026 roku są jedynie witaminki, chady i obcokrajowcy. Jak nie należy się do żadnej z tych grupkach, to nie ma czego tam szukać.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
24.05.2026, 10:23:38
  • 67
chłop chce poznać znajomych, ale tolerancyjne normiki dali mu już znać gdzie jego miejsce
#przegryw #blackpill #rozwojosobistyznormikami
GoldenJanusz - chłop chce poznać znajomych, ale tolerancyjne normiki dali mu już znać...

źródło: 1000033547

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 24.05.2026, 10:28:53 via Android
  • 11
@GoldenJanusz:

Typek jest chociaż na tyle świadomy, że nie szuka kobiety (z tą twarzą its ołwa), a znajomych
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 10:23:34
  • 3
te komentarze witaminek xDD

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - te komentarze witaminek xDD

#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 24.05.2026, 10:28:07 via Android
  • 0
@1-1-1-1:

Wzrost zbliżony, więc albo babka ma potężne szpilki albo manlet desperacko zgodził się na związek z babcią.

Brutalnie i przykre.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
24.05.2026, 09:48:25
  • 19
Wytłumaczcie mi, jaki sens ma dla facetów wchodzenie w związek z kobietą o innych zainteresowaniach i podejściu do życia niż on? Często widzę chłopów, którzy trenują siłowo i cardio, nie stosują używek, a biorą sobie kobiety, które nie trenują i lubią się bawić. Potem bardzo często ten chłop już nie ma czasu na treningi, bo spędza czas z kobietą, a ona nie lubi trenować, i zapuszcza się albo zmienia tryb życia na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NetworkCartoon
NetworkCartoon 24.05.2026, 09:50:59 via Android
  • 18
@Henson_:

Ogólnie związki nie mają sensu (z męskiej perspektywy), bo chłop <8/10 nie wzbudzi szczerego pożądania kobiety, więc będzie jedynie beciakiem, a chad ma taki wybór, że nie ma po co się ograniczać do jednej laski.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 17.07.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.03.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.03.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking