@michalxd21: W miejsce gdzie masz podać świadectwo pracy podaj po prostu umowę i będzie dobrze, wiem bo sam tak zrobiłem i nie było z tym kłopotu. Urzędnicy wiedzą że ten system jest niedostosowany i wystarcza im skan umowy zlecenie czy tam innej umowy cywilnoprawnej
  • Odpowiedz
@baksznysz: Rybic się i tak z czasem nauczą, ale przynajmniej startują z punktu widzenia, w którym nie wszystko idzie kupić za szmalec, bo istnieją cenniejsze wartości. Swoją drogą idiotycznie czyta się ten przykład z lekarzami biorąc pod uwagę jaka patologia o--------a się z czasem pracy w polskiej służbie zdrowia.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale jest taki typ ludzi w społeczeństwie który mnie wkurza i ich domeną jest wykonanie danej pracy, a gdy się do nich z czymś przyjdzie to potrafią tylko skomentować i odpowiadać w taki wyśmiewający sposób xD Najbardziej to chyba widać po mechanikach co kręcą filmy na YT, potrafią skomentować każdą usterkę w parskliwy sposób, jakby to klient odpowiadał za całe zło. Ostatnio u mnie w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca Cześć czy orientuje się ktoś jaki jest obecnie procent bezrobocia u młodych osób? Mam wrażenie że dzieją się złe rzeczy, wysłałem 150cv, i jeden telefon który i tak do niczego nie doprowadził. Kazdy znajomy jest w robocie po znajomości. Mam już dość szukania a chęć robienia.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wrażennie, że z portalu pracujkropkapl nikt nigdy nie czyta ani nie otwiera tych cv xD tyle wysłanych i 0 odzewu, a z jakichś ogłoszeń na fb czy to nawet na portalach miasta czasem raczą sie odezwać, najlepiej chyba zawsze dzwonić pod podany numer i pozawracać dupe potencjalnemu pracodawcy
#pracbaza #praca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach