Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ademu

Ademu

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33050
  • Znaleziska 868
  • Mikroblog 32182
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 34
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
22.06.2026, 06:20:48
  • 1
#wypiek

Odinstalowalem aby ponownie zainstalowac i nie widze juz tej aplikacji w App store. Jestem w Polsce i mam najnowszy ios w iPhone 13, nic nie zmienialem i dzialalo wczesniej. Co jest nie tak?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 22.06.2026, 06:29:05 via Wypiek
  • 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto Usunęli ze sklepu bo autor o niej zapomniał ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
21.06.2026, 07:30:45
  • 6
#krakow #woda #wodociagi
Sprawdź Jakość i Twardość Wody w Krakowie.
https://czystysystem.pl/jakosc-wody
makrofag74 - #kraków #woda #wodociagi
Sprawdź Jakość i Twardość Wody w Krakowie.
http...

źródło: jakość wody

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 21.06.2026, 08:34:35 via Wypiek
  • 0
@makrofag74 Reklama sklepu z filtrami… Na samym początku już jest błąd bo przy pl. Bohaterów Getta jest woda mieszana (Raba i Bielany).
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
19.06.2026, 02:47:11
  • 2
O kurcze na Topolowej zniknął Kebab U Szwagra który swego czasu było spoko i jakościowo mocno spadł

#krakow
Lardor - O kurcze na Topolowej zniknął Kebab U Szwagra który swego czasu było spoko i...

źródło: 1000094999

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 19.06.2026, 05:23:07 via Wypiek
  • 1
@Lardor Jak pamiętam to Szwagier dawno temu spadł z jakością. Chyba, że budka budce nierówna.
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata
18.06.2026, 18:36:29
  • 1
praca w budżetówce
hit czy kit?
#pytanie #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 18.06.2026, 18:52:51 via Wypiek
  • 2
@eaxata Pamiętaj, że proponowana stawka to nie brutto. To tzw. podstawa, do której dochodzi premia, stażowe (tzw. wysługa lat), wysokość dodatków na święta, „grusza” (dopłata do urlopu raz w roku). Zależy od widełek danego stanowiska. Finalnie może być przyzwoicie.
  • Odpowiedz
Notabene
Notabene
18.06.2026, 17:00:34
  • 2
Jutro jadę z narzeczoną w góry. Jej koleżanka z pracy życzyła jej żeby wróciła „z brzuszkiem”.

To będzie pierwszy przypadek na świecie kiedy od robienia laski baba zaszła w ciążę

#przemyslenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 18.06.2026, 17:11:53 via Wypiek
  • 0
@Notabene To chyba będzie już kilkanaście lat ale pisano kiedyś o tenisiście, któremu „fanka” zrobiła loda, zabezpieczyła nasienie, zainseminowała się i finalnie pozwała gościa o alimenty…
  • Odpowiedz
bzikmik
bzikmik
bzikmik
17.06.2026, 16:09:32
  • 2
#krakow

Co tam się w tej Galerii Kazimierz wydarzyło? Zdjęcia, filmy, ktoś coś?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 17.06.2026, 16:16:21 via Wypiek
  • 5
@bzikmik To? https://gazetakrakowska.pl/dramatyczne-zdarzenie-w-galerii-kazimierz-w-krakowie-mezczyzna-dokonal-samookaleczenia-w-sklepie-trafil-do-szpitala/ar/c1p2-29100179
  • Odpowiedz
Delintik
Delintik
12.06.2026, 15:57:13
  • 2
Ostatni raz przeszedłem całego Gothica 1 od deski do deski w 2017. Teraz zbliża się lato i chętnie bym sobie odświeżył jedynkę. Cały czas się waham, czy wybrać sprawdzony oryginał ze śmiesznie niskimi wymaganiami, czy remake jedynki przy której już mój rtx 3060ti się pewnie nieźle napoci, żeby w ogóle utrzymać te 60 klatek na detalach nisko-średnich. Oglądałem dosłownie jeden gameplay z rimejka i szczerze mówiąc te zmienione dialogi i głosy postaci
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 12.06.2026, 16:36:45 via Wypiek
  • 2
@Delintik Będziesz potrzebował dlss do 60fps w fhd. Poczekaj trochę bo zaczęli łatać a niektórzy trafiają niezłe kwiatki w questach (łącznie z problemem ukończenia gry…).
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
10.06.2026, 16:39:48
  • 5
#film #godzilla Ale złoto trafiłem. Wreszcie będę mógł nadrobić zaległości z lat pacholęcych.
jestemtakizmeczony - #film #godzilla Ale złoto trafiłem. Wreszcie będę mógł nadrobić ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 10.06.2026, 16:42:45 via Wypiek
  • 2
@jestemtakizmeczony Jesteś pewien, że dasz radę obejrzeć te animacje poklatkowe?
  • Odpowiedz
Funky__Koval
Funky__Koval
10.06.2026, 10:55:17
  • 1
Czy na ulicy Teligi w #krakow to jest w #prokocim faktycznie można zaparkować bezplatnie samochód?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 10.06.2026, 11:10:47 via Wypiek
  • 0
@Funky__Koval Na głównej tak. Parkingi spółdzielniane na czas nocnego postoju są dla mieszkańców z identyfikatorami.
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu 10.06.2026, 11:32:06 via Wypiek
  • 1
@Funky__Koval Tak. Patrz na oznakowania. Natomiast nie wiem jak mocno obecnie jest to sprawdzane. Inna miejscówka to Jerzmanowskiego za placem targowym, przy parku.
  • Odpowiedz
dejwidsson
dejwidsson
dejwidsson
07.06.2026, 08:10:29
  • 1
Cześć wszystkim,

Proszę o pomoc w wyborze. Tv 75" wybrałem ostatecznie dwa modele Samsung QN80F i TCL C7K. Samsung do kupienia w Sferis za 4830, TCL właściwie wszędzie 5500. Teoretycznie cena mówi wszytsko ale jak z tym Sferisem? Polecacie ?

#tv, #zakupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 07.06.2026, 08:44:58 via Wypiek
  • 0
@dejwidsson Jako sklep ok. Jako serwis nie bo nie jest oficjalnym sprzedawcą. I jest sporo narzekań na uznawanie gwarancji bo to sklep jest gwarantem, nie producent. Podobnie jak z proline i xiaomi-mieli taniej bo sami ściągali. Więc takie jest ryzyko. Ja tam kupiłem procka, oczyszczacz powietrza i ogólnie drobnicę i było ok. Z większymi zakupami bym nie ryzykował.
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
06.06.2026, 11:43:19
  • 1
Ja nie będę narzekać na bugi bo jak wrócę do domu to gierkę spiracę. Mam nadzieję tylko, że jest na tyle zoptymalizowana, żeby było te 60 klatek w 4K #gry #gothic

Nie będę też analizował filmów kotka po klatce w poszukiwaniu błędów wizualnych i dziwne jak ktoś tak robi haha
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 06.06.2026, 12:02:09 via Wypiek
  • 1
@Kostor95 60 klatek w 4k… No może być różnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
https://www.purepc.pl/gothic-remake-test-wydajnosc-wymagania-sprzetowe-opinia-recenzja?page=0,12
  • Odpowiedz
Rotevil
Rotevil
05.06.2026, 10:22:48
  • 9
#kiszak Tymczasem taki Bonkol zamiast siedzieć i czekać na premierę Gothica, pojechał sobie na urlop i nie płacze tak jak pewien inny streamer, że musi zrezygnować z wyjazdu na jakiś koncert. ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 05.06.2026, 10:40:45 via Wypiek
  • 4
@Rotevil Dawid zapowiadał, że zagra ale w późniejszym czasie. I wciąż ma problemy ze swoim „wielbicielem”.
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
04.06.2026, 13:54:27
  • 6
Kilka litrów złocistego napoju.

#gotujzwykopem #jedzenie
Krzewiciel_prawdy - Kilka litrów złocistego napoju.

#gotujzwykopem #jedzenie

źródło: 877

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 04.06.2026, 13:59:27 via Wypiek
  • 0
@Krzewiciel_prawdy Z czego to złoto powstanie?
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
04.06.2026, 10:51:59
  • 4
Jaka jest najstarsza Polska #pasta ?
Pierwsze co mi przyszło do głowy to list do Bravo Girl o masturbacji kaszanką, najstarsze źródło jakie znalazłem, w którym się pojawiło to JoeMonster, lipiec 2003, ale pewnie już wcześniej śmigało po necie. No chyba, że znacie jakąś, która jest starsza ,ja niestety dinozaurem nie jestem.
#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 04.06.2026, 10:54:28 via Wypiek
  • 0
@RobieZdrowaZupke Pewnie coś z bash.org.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 10:46:15
  • 43
Chciałem Wam pokazać jak finansowo wyglądało przygotowanie do wyjazdu do Azji.

W załączeniu screen z moich wydatków przed wyjazdem.

Poniżej wszystko wyjaśnię.
Elektronika:
lubie-sernik - Chciałem Wam pokazać jak finansowo wyglądało przygotowanie do wyjazdu ...

źródło: 1000057186

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 04.06.2026, 10:52:57 via Wypiek
  • 2
@lubie-sernik Mieszkanie, i to z takim widokiem, jest dużo tańsze niż w Kraku( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 09:09:55
  • 615
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".

W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD

W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
lubie-sernik - Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć". 

W Bangoku jest stras...

źródło: 20260531_151023

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 04.06.2026, 09:23:11 via Wypiek
  • 9
@lubie-sernik Widok prawie jak z cyberpunka.
  • Odpowiedz
LordMrok
LordMrok
31.05.2026, 19:16:30
  • 1
#diablo4
robie sobie mityczne podmiasto, jestem już przy bossie, i cyk dc. Super Gra Bulwo!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu 31.05.2026, 19:23:33 via Wypiek
  • 0
@LordMrok Peszek ¯\(ツ)/¯. Akurat w tym sezonie nie mam co narzekać na serwery.
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu 30.05.2026, 11:38:52
  • 0
Pogoda idealna na spróbowanie szczęścia z ubiciem Krowiego Króla. Ciekawe ile mi zejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na razie biegam za krowami.
Season journey można uznać za zrobione bo mam ukończone 12 wyzwań z ostatniej zakładki.
A dziś jeszcze mi wypadła mityczna pieczęć z world bossa a mam tylko 1 wymaksowane drzewko w planach wojennych.
#diablo4
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ademu
Ademu
Autor
31.05.2026, 11:54:16 via Wypiek
  • 0
@Chuopijak Nie. Nawet na oczy tego nie widziałem. W ogóle ciężko wyfarmic klejnoty żeby chociaż je wymaksować u złotnika. A gdzie tu transmutować w kostce…
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu
Autor
31.05.2026, 12:44:37 via Wypiek
  • 0
@Chuopijak To może w następnym sezonie. Teraz to już krowi król i trochę wędkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu
Autor
31.05.2026, 14:45:55 via Wypiek
  • 0
@Chuopijak Heh. Dotarłem na wyspę ale żeby ubić cow kinga to muszę czekać do wtorku. Tylko wtedy pojawia się portal… Dobry żarcik.
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu
Autor
31.05.2026, 19:20:57 via Wypiek
  • 0
@Chuopijak Zdobyłem wszystkie główne nagrody. Te pomniejsze nie są wymagane poza ostatnią zakładką ( ͡° ͜ʖ ͡°). A i nagrody są mizerne jak masz okolice 250 paragonu. Zresztą, farmić eter czy obole to już mi się zwyczajnie nie chce.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >
  • ...
  • Krk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.03.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 30.06.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.09.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking