#swieta #kevinsamwdomu Tak mieszkała klasa średnia w Stanach w latach '90. Stary inżynier w fabryce, a matka nauczycielka. Dom za 3 miliony, dwuletnie kombi na podjeździe, święta w ciepłych krajach, zero spiny, zero stresu. Wystarczyło być zwykłym chłopem i miałeś coś takiego. Odrobinę wysiłku i miałeś coś takiego. Wstać rano i jechać do fabryki konserw na 8 godzin. Tyle.
Byłem na pierwszym próbnym dniu pracy jako pracownik ochrony - pracownik monitoringu. Jestem wręcz zachwycony. Nic nie robisz, tylko reagujesz na alarmy, obchody robisz wirtualnie co dwie godziny sprawdzając każda kamerę, czy wszystko w porządku. Jest gdzie się przespać, można wziąć czytnik ebooków, książkę czy Nintendo Switch. Praca marzeń :)) Podpisałem umowę i zaczynam w czwartek. #schizofrenia #praca #pracbaza #chwalesie
Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, jak zakładałam konto byłam jeszcze nastolatką, teraz jestem dorosłą kobietą, której posypało się życie. Kilka miesięcy temu wykryto u mnie raka twarzy. Mięśniakomięsak gładkokomorkowy wżerający się we wszystko czego dotyka. Lekarze we Wrocławiu podjeli się walki o moje życie. Przeszłam przyspieszone cykle chemioterapii, potem dwie operacje, które usuneły cztero centymetrowego guza z żuchwy. Nie oszczedziły jednak nic po
Na 6,1” mieszczą się dwie oferty. Chyba zmniejsza im się ilość aktywnych userów i jest mniej ofert, bo ten redesign jest ewidentnie podyktowany wymuszaniem scrollowania = zwiększaniem zaangażowania. Z dobrym user experience nie ma to nic wspólnego. Pewnie jakiś ambitny UX ze swoim latte w ręku uzasadnił swoje nikomu niepotrzebne jestestwo.
Czy zauważyliście że w świecie cyfrowym wypadliśmy z fazy interfejsów „dla ludzi” a weszliśmy w czas
@L24D: ogólnie w badaniach wychodzi, że im mniej jest pozycji widocznych na raz na ekranie, tym większa szansa, że ktoś wejdzie w którąś i kupi. W kilku firmach przerabialiśmy już to samo, redukcja do 2-6 pozycji widocznych w tym samym czasie zwiększała przychody. Jak klient widzi za duży wybór to się nie może zdecydować i rezygnuje z zakupu
#it #programista15k Jebla można dostać. Od kilku miesięcy dostaję na slacku jakiś spam od botów z dopiskiem, że content wygenerowany przez AI. Olewałem to, a dzisiaj manager się przyczepił, że tam są jakieś ważne rzeczy, a ja tego nie czytam.
Mój konkurent Karol Nawrocki powiedział, że podpisze deklarację, którą Sławomir Mentzen przygotował. Nie wiem, co oni mają w PiS z tym podpisywaniem szybko i w ciemno. Już jednego takiego prezydenta mamy mówił Rafał Trzaskowski. Panie Sławomirze, ja panu nie gwarantuję, że cokolwiek podpiszę..
Aktualnie używamy iPhone 13, MacBook i AirPods Pro 2. Wszystkie te sprzęty dogadują się wyśmienicie, więc naszła mnie myśl by to r----------ć. iPhony mnie trochę już nudzą, bo używam ich od 10 lat. Zastanawiałem się nad kupieniem czegoś oryginalnego i myślę o kupnie Samsung Galaxy Flip 6 lub o poczekaniu na Flip 7. Czy ktoś już kiedyś zmieniał tel na androida, mając cały ekosystem Apple? Ciężkie było przestawienie się? #apple
Wszystko w tym samochodzie mi odpowiada tylko ten kolor biały trochę taki damski i brak 4WD.
Ktoś już korzystał?
#samochody #suzuki
źródło: 1000014166
Pobierz