@Zimny-jak-lod to o czym piszesz to przekleństwo, ale też błogosławieństwo w drugą stronę, czyli przyzwyczajania się do bólu. Zamknęli cię w więzieniu: koszmar, chcesz się powiesić, a po pół roku radość, bo dali gołąbki na obiad. Umarł ktoś bliski, czujesz rozpacz, ciągle płaczesz, a po pół roku pozostaje tylko miłe wspomnienie po tej osobie.
  • Odpowiedz
@tomwick55: tak, a co do predyspozycji to duży chłop, polecam kanał trener paweł, tam dowiesz się szczegółów. Ale luz jak do klubu się nie dostaniesz to do ochrony do biedry biorą bez względu na wzrost, do służb też
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Popularny błąd. Korporacja nigdy nie będzie płaciła większych podatków niż musi. Duże korporacje nie płacą CITu ale płacą grube miliony w opodatkowaniu pensji (60%) oraz pompują pieniądze na rynek w postaci wynagrodzeń oraz kupna usług lub najmu biur.
  • Odpowiedz
Tułam sie od roku w Niemczech, w Polsce przez ten czas nie bylem mi razu. A to już czwarta przeprowadzka i życie na walizkach w rajchu juz mi się nudzi ale do tego polskiego syfu nie chce wracać. Gdzie polecacie teraz wyjechać ? #polonia #praca #pracbaza #emigracja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BobrowieckiHuop: rel, ponad 50 cv wysłane, nawet żadnej wiadomości typu sory, ale wybraliśmy kogoś innego, dziękujemy za udział w rekrutacji, to chyba ogłoszenia widmo wszystko
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: W finale szkolnego pucharu w piłce nożnej w 6 klasie podstawówki strzeliłem decydującą bramę po krótkim słupku i dzięki temu wygraliśmy cały turniej. Puchar miał wędrować i każdy z nas miał trzymać go przez miesiąc w domu. Ale kiedy przyszła moja kolej, wszyscy już o tym zapomniel i tak puchar został u mnie. Mam go do dziś.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: Zawsze wspominam dzieciństwo, bo miałem wspaniałe. Byłem wolnym człowiekiem, miałem znajomych i przyjaciół, kochającą rodzinę, mnóstwo zainteresowań i zwyczajnie dobrze szło mi w życiu. Zwykły spacer czy mecz na podwórku wydają się we wspomnieniach, jak sceny z cudzego życia. Wyprawy do Dziadków, zabawki, piłka nożna, szkolne psoty, nawet siedzenie na komputerze było fajne. Najgorszy dzień z lat 0-16 był lepszy niż najlepszy w ostatnich latach.

Dzisiaj niewolnik, przegryw i
  • Odpowiedz
Znacie jakiś zakład pracy/magazyn/cuś w #poznan no... Godny polecenia? Chciałbym się przeprowadzić i pójść do jakiejś pewnej roboty. 👉👈 Ja zwykły fizol, angielski jako tako, ale wada wymowy to ch xd
#praca #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10 lat robię w sprzedaży. Różne firmy, różne miasta i miejsca. I zawsze to samo. Brak wyniku, tłumaczenie się czemu tak słabo i co zrobisz by było lepiej. I tak każdy, codziennie od 10 lat.

Za komuny każdy wyrabiał powyżej normy, za kapitalizmu każdy robi poniżej i trzeba dawać mu kary z premii

#przemyslenia #praca #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Źle zaczyna się dziać na rynku pracy. A dlaczego? Bo jednym z pierwszych objawów jest wzmożony ruch chętnych nawet na najbardziej szeregowe stanowiska w budżetówce. Znajomy pracuje w urzędzie miejskim już od 20 lat (całkiem nieźle się tam już usadowił) i widzi tą prawidłowość. W okresach dobrej koniunktury na rynku pracy wakaty na szeregowe stanowiska potrafią wisieć nawet rok i więcej. Ale gdy tylko zaczyna robić się źle to pojawia się nagły
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach