Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lubiejescfrytki

lubiejescfrytki

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3913
  • Znaleziska 647
  • Mikroblog 3266
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 0

3416

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 25.05.2026, 22:09:44 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: nie poniesie, bo od ręki dostanie zaświadczenie od psychiatry, że chora na głowę i niepoczytalna

311

Zmarnowany potencjał. Wielu młodych Polaków uczy się nie tego, co trzeba [ANALIZ

Zmarnowany potencjał. Wielu młodych Polaków uczy się nie tego, co trzeba [ANALIZ

Tylko dwa kraje w UE mogły pochwalić się w 2025 r. niższą stopą bezrobocia niż Polska. Ale pod względem bezrobocia wśród

starnak
z
money.pl
dodany: 25.02.2026, 06:16:54
  • 96
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 25.02.2026, 21:35:34 via Wykop
  • 13
Szkoła, studia, kursy, a później i tak tułanie się po różnych januszexach, gdzie niemal każdy z moich przełożonych miał coś z głową i nie panował nad emocjami i zostaje jedynie perspektywa takiej oto „kariery" aż do emerytury.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

584

Big Brother w Dino? Monitoring ma służyć do dyscyplinowania pracowników.

Pokaż treści 18+

Big Brother w Dino? Monitoring ma służyć do dyscyplinowania pracowników.

Związkowcy z OPZZ donoszą o monitoringu w Dino, który ma być wykorzystywany niezgodnie z prawem.

kukuryQ
z
next.gazeta.pl
dodany: 25.02.2026, 15:01:55
  • 194
  • #
    dino
  • #
    janusz
  • #
    januszebiznesu
  • #
    cebula
  • #
    patologia
  • #
    pracbaza
lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 25.02.2026, 19:59:46 via Wykop
  • -1
Polak z chęcią pogoni drugiego rodaka kijem do roboty i doniesie, że jego zdaniem za mało robi czy pije zbyt dużo herbaty w pracy. Klasyk.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1575

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy

Portal randkowy dla lekarzy, żeby się nie musieli mieszać z plebsem. Tylko lekarski chów wsobny. Ile znacie małżeństw, gdzie tylko jedno jest lekarzem? A dzieci?

Official
z
drdate.pl
dodany: 25.02.2026, 18:45:02
  • 386
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz300k
lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 25.02.2026, 19:55:54 via Wykop
  • 10
Już nie gadaj, że tylko dla lekarzy, bo możesz zaznaczyć, że jesteś np. medykiem bez PWZ.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 09:49:48
  • 431
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 23.02.2026, 23:03:49 via Wykop
  • 0
@gerwazy-oko: Ja bym mogła zapłacić za ten obiad w restauracji, ale najwidoczniej nie jestem godna dostąpić tego zaszczytu xd
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 10:00:40
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 23.02.2026, 23:01:23 via Wykop
  • 0
Kiedy pojawia się dziecko, mąż zawsze schodzi na dalszy plan (pomijam patolę).


@Altar: Czasem tak bywa, że jak rodzi się kolejne dziecko, starsze dziecko schodzi chwilowo na dalszy plan. Natura 😀
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
23.02.2026, 10:39:41
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 23.02.2026, 22:58:59 via Wykop
  • 0
@HardWax: to źle świadczy o facetach, którzy te dzieci spłodzili i porzucili, bo przerosło ich bycie ojcem
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
23.02.2026, 12:21:05
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 23.02.2026, 22:56:18 via Wykop
  • 0
W latach 90 miałbyś u niej szanse.


@Varesi: chyba in video game
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 17:47:58
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 23.02.2026, 22:53:00 via Wykop
  • 0
@gerwazy-oko: ale co się nie zgadza?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.02.2026, 15:28:50
  • 2
✨️ Jak znaleźć nową ścieżkę kariery? Ⓘ

Mirki, nie mam kogo się poradzić, a czuję że powoli jestem w dupie.
Pracuje w Poznaniu na magazynie za 4000 netto, od 8-16 praca w miarę lekka (w sezonie ciężej), prócz gołej wypłaty nie mam żadnych benefitów na święta, urlop itp.
Ceny idą w górę, wynajem coraz droższy a o podwyżce nie ma mowy, więc czas na zmiany. I tutaj zaczynają się schody, prócz chęci do
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 18.02.2026, 21:42:18 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Dobra ścieżka kariery obecnie to np. pielęgniarstwo. Nawet dla mężczyzn. Zarobisz podobne pieniądze do IT, a praca przynajmniej pewna. Będzie cię stać na mieszkanie za gotówkę po kilku latach.
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
25.12.2025, 16:02:29
  • 3
Witajcie bracia i siostry w tym podniosły dniu. Chciałem zapytać... Jakie tutejsze grono katolików ma opinię na temat ojca Adama Szustaka? Bo chyba należy do tego grona osób, które albo się uwielbia albo hejtuje. Jeszcze parę dni temu rozmawiałem z jakąś babką, która stwierdziła, że on (tak jak i kardynał Ryś) jest "zwodzicielem". I ja z jednej strony rozumiem argumenty strony, którą reprezentuje ta kobieta, ale z drugiej... Tutaj wklejam jego kazanie

Co myślicie o Adamie Szustaku OP?

  • Lubię i cenię 20.0% (10)
  • Ani mnie nie grzeje, ani nie ziębi 42.0% (21)
  • Nie lubię, to zwodziciel 38.0% (19)

Oddanych głosów: 50

Kenteris - Witajcie bracia i siostry w tym podniosły dniu. Chciałem zapytać... Jakie ...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 17.02.2026, 23:28:42 via Wykop
  • 0
Serio jestem ciekaw co "normalni" katolicy - nierozprzestrzenieni po obu skrajnościach Kościoła - myślą o Szustaku


@Kenteris: Myślę, że to dopiero początek poszukiwań. Możliwe, że niedługo wstąpisz do jakiegoś kościoła z grupy wielu pentekostalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

587

Zrzucili Grzegorza z mostu, 45-latek zginął.

Pokaż treści 18+

Zrzucili Grzegorza z mostu, 45-latek zginął.

Grzegorz został zamordowany w wyjątkowo brutalny sposób. Mężczyźni, których miał za kolegów, zepchnęli go z mostu do Odry. Ale 45-latek nie wpadł do wody. Spadając, roztrzaskał się o kamienną podstawę filaru przeprawy

sylwke3100
z
se.pl
dodany: 13.02.2026, 09:27:14
  • 144
  • #
    slask
  • #
    zbrodnia
  • #
    zabojstwo
  • #
    tragedia
lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 14.02.2026, 13:54:52 via Wykop
  • 15
Mając takich „przyjaciół", wrogów nie potrzeba.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Henson_
Henson_
10.02.2026, 13:29:33
  • 484
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 10.02.2026, 23:03:05 via Wykop
  • 0
@Henson_: Ona jest z Podkowy Leśnej, to okolice Warszawy (stolica Polski). W dodatku można poczytac w internecie, że nigdy nie była biedną szarą myszką.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
28.01.2026, 15:43:53
  • 0
✨️ Studia po 30-tce: Wyjątkowe wyzwanie dla zapracowanego ojca Ⓘ
#zalesie #studbaza #zyciepo30 #rodzina #logikaniebieskichpaskow

Zapisalem sie na studia w wieku 35 lat zeby miec inzyniera, dla siebie, nie dla awansu, zeby miec jakis tytul.

No i jakas prywatna uczelnia, no i nieda sie zdać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 29.01.2026, 01:44:11 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: czyżbyś myślał, że nie będzie trzeba nic robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1700

Wyzwiska i grożenie bronią.Tak mieli zmuszać emerytów do podpisywania umów [FIlm

Wyzwiska i grożenie bronią.Tak mieli zmuszać emerytów do podpisywania umów [FIlm

Olga Malinkiewicz udostępniła nagranie, na którym widać i słychać, jak "handlowcy" naciskami, manipulacją, kłamstwem i groźbami mają zmuszać starszego pana Kazimierza do zakupu instalacji od Columbus Energy, zarazem wyzywając i obrażając go.

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 24.01.2026, 16:57:28
  • 115
  • #
    prad
  • #
    energetyka
  • #
    rachunki
  • #
    pieniadze
  • #
    oszustwo
  • #
    grozby
lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 25.01.2026, 00:18:37 via Wykop
  • 15
No cóż, pewnie dostawali za to premie i pochwały, a wręcz robili za „przykład SKUTECZNEJ sprzedaży". Kto pracował jako sprzedawca w jakiejkolwiek branży, ten wie, że dla zarządu liczą się wyłącznie wyniki. Po trupach do celu...¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
22.01.2026, 07:25:07
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 23.01.2026, 21:11:36 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Możesz spróbować, najwyżej się nie uda. Z tym lenistwem to raczej się już nic nie zmieni, wiem po sobie. Postanawiam coś, a później kończy się jak zawsze, czyli odkładam na kiedyśtam, bo mi się nie chce. Praktycznie całe życie tak zmarnowałam i nic nie osiągnęłam. Czasem słyszę od ludzi, że jestem zdolna, bystra, mam dobrą pamięć, ale cóż mi po tym, jak nie mam chęci i ambicji, w niczym
  • Odpowiedz
bobsley33
bobsley33
21.01.2026, 17:36:51
  • 1
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta
Ja osobiście uważam, że laska jk nawet jest 3/10 a ma jakieś ładne paznokcie to 4/10 XDDD
bobsley33 - #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #pytanied...

źródło: IMG_2093

Pobierz

Czy podniecają was w jakim kolwiek stopniu paznokcie u dziewczyny ?xd

  • Tak, masno lubię 34.1% (14)
  • Nie widzę różnicy dxd 65.9% (27)

Oddanych głosów: 41

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 21.01.2026, 21:35:53 via Wykop
  • 1
@bobsley33: ale szpony, trzeba podciąć koniecznie, bo jeszcze komuś krzywdę tym zrobi
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
21.01.2026, 18:28:38
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 21.01.2026, 21:28:37 via Wykop
  • 0
@HuopskiRozum: To raczej tylko twoje urojenia, wątpię czy zwracają na ciebie jakąkolwiek uwagę, chyba że nie piszesz całej prawdy. Może jednak coś w tym kołchozie odwalileś, że wzbudzasz niechęć.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
13.01.2026, 10:13:08
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 18.01.2026, 23:26:22 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: to zależy
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.01.2026, 11:29:21
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiejescfrytki
lubiejescfrytki 18.01.2026, 23:22:35 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 17.04.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 17.11.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking