Siema. Znow ja. Moze spamuje, ale zastanawiam sie co robic, moze ktos doradzi, slyszalem, ze @bst ogarnia dobrze, moze cos podpowie. Jakby ktos inny mial cos do powiedzienia, to tez chetnie poczytam.

tl:dr:


Trenuje rok. Przez pierwsze 2 miesiace utrzymywalem wage, potem wszedlem na mase i od wrzesnia do grudnia przybralem okolo 20 kg - w peaku wazylem 97 kg. Od stycznia jestem na zerze, a jakos od kwietnia do lipca zrzucilem 10
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv:

Abyś redukował musiałbyś o 180 stopni zmienić podejście z obecnego. W plusie kalorycznym nawet jak zawalisz jedną noc, zjesz jakieś pierogi zamiast "zdrowego" posiłku to nie ma znaczenia, bo ratuje Cię nie dość, że nadwyżka kaloryczna, to jeszcze x % więcej mikroelementów/makro; Twój CUN nie jest obciążony też deficytem. Na redukcji musiałbyś mieć dopięte wszystko na 101 % - dopięto michę łącznie z celowaniem godzinowo posłków/okołotreningowo, ogarnięty sen, fizjoterapeutę
  • Odpowiedz
Czas chyba skończyć z redukcją #keto -15kg w 4 miesiące pewnie można było lepiej (94kg > 79kg @ 185cm, BF~15%)
Mi keto akurat odpowiada na redukcji, ale już się robię głodny cały czas.

Więc myślę, że teraz czas na rekompozycję, bo jeszcze trochę fatu zostało (a może to woda :))
Zebrałem sobie 6 kalkulatorów

https://rippedbody.com/how-to-calculate-leangains-macros/
SMITH - Czas chyba skończyć z redukcją #keto -15kg w 4 miesiące pewnie można było lep...

źródło: comment_ZMqao1SA7otQsIOPisccrZxbrES3OiOi.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kot_gagarina: co wy p---------e, głównie liczy się dobowy bilans kaloryczny nie ma znaczenia dla wyglądu sylwetki czy będzie to 3k kalorii z żelatyny czy 3k z naleśników co najwyżej po tym pierwszym sraczki dostaniesz.
  • Odpowiedz
To typowe objawy nerwicy, lub zespol leku uogolnionego (Generalized Anxiety Disorder). Do psycha po leki, lub na terapie, bo po latach ma to tendencje do przechodzenia w epizody depresyjne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MercedesBenizPolska: zalej na noc trochę płatków owsianych wrzątkiem, nawet w kubku, i przykryj talerzykiem - rano wrzucasz parę orzechów włoskich, jakiegoś owoca, można łyżkę miodu jeśli ci się mieści w makro, popijasz jogurtem lub kefirem i jest dosko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Pytanie czy istnieje "prawidlowe". To tak, jakbys zapytal o prawidlowe warunki zycia dla czlowieka. Jestesmy tak stworzeni, ze przyzwyczaimy sie do wielu, wielu rzeczy. Jedni jedza raz dziennie, inni jedza niemal tylko tluszcz i bialko, jeszcze inni glownie rosliny. I kazdy z nich zyje. Z jedzeniem jest tak, ze masz sie czuc dobrze. To jest wyznacznik prawidlowej diety.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak liczycie dobrej jakości burgera wołowego do makrosów na #fitatu?

Sklad: Bułka grahamka, ser mozzarella, 180 g wołowiny. Tylko taka gramaturę podają. Ogórków i warzyw nie liczę do ogólnej liczby kcal.

#silownia #mikrokosy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy: ja dobrej jakości burgera liczę w głowie do 5 i zapominam, że zjadłem. Dobrej jakości burger nie ma kalorii tylko smak ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak serio to 1000kcal średnio będzie pewnie taki klasyczny.
  • Odpowiedz
  • 0
Ej #mikrokosy czy jak wyjątkowo rozbije trening na dwa dni, z powodu braku czas, tj. na jednym siady i klata na drugim dzień później plecy, barki, biceps, to będzie ok?

#silownia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Pytanie ws #greyskull: robię rozgrzewki wprowadzające przed głównymi bojami z armrap, ale np. do wioslowania podchodzę 3x8, bez serii poprzedzających mniejszym ciężarem, zakładając że jestem rozgrzany już po martwym ciągu + i ohp+ @Kasahara #silownia #mikrokosy. Dobrze myślę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy: Jeśli wiosłujesz 30 kg sztangą to raczej nie ma dużego sensu, ale jak zaczynasz wiosła od 100 kg+ to bym jednak pomachał przed trochę rozgrzewkowo mniejszym ciężarem.
  • Odpowiedz