Czas chyba skończyć z redukcją #keto -15kg w 4 miesiące pewnie można było lepiej (94kg > 79kg @ 185cm, BF~15%)
Mi keto akurat odpowiada na redukcji, ale już się robię głodny cały czas.
Więc myślę, że teraz czas na rekompozycję, bo jeszcze trochę fatu zostało (a może to woda :))
Zebrałem sobie 6 kalkulatorów
Mi keto akurat odpowiada na redukcji, ale już się robię głodny cały czas.
Więc myślę, że teraz czas na rekompozycję, bo jeszcze trochę fatu zostało (a może to woda :))
Zebrałem sobie 6 kalkulatorów
https://rippedbody.com/how-to-calculate-leangains-macros/



















tl:dr:
Trenuje rok. Przez pierwsze 2 miesiace utrzymywalem wage, potem wszedlem na mase i od wrzesnia do grudnia przybralem okolo 20 kg - w peaku wazylem 97 kg. Od stycznia jestem na zerze, a jakos od kwietnia do lipca zrzucilem 10
Abyś redukował musiałbyś o 180 stopni zmienić podejście z obecnego. W plusie kalorycznym nawet jak zawalisz jedną noc, zjesz jakieś pierogi zamiast "zdrowego" posiłku to nie ma znaczenia, bo ratuje Cię nie dość, że nadwyżka kaloryczna, to jeszcze x % więcej mikroelementów/makro; Twój CUN nie jest obciążony też deficytem. Na redukcji musiałbyś mieć dopięte wszystko na 101 % - dopięto michę łącznie z celowaniem godzinowo posłków/okołotreningowo, ogarnięty sen, fizjoterapeutę