Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

S_M_I_T_H
- 1

uabit
- 2
@S_M_I_T_H: W40 a jak nie pomoże to amputacja
arael
via iOS- 1
@S_M_I_T_H: jak masz dobrego orto to idz - jakies usg etc zeby sprawdzic stan, mi chwile obecna to ortopeda tylko tyle zrobil (jak wolisz to zrob dam usg kolana prywatnie i z tym do fizjo) :-) dobry fizjo to podstawa - moze pasmo biodrowo piszczelowe np - ja mialem tak napiete ze powodowalo przesuniecie rzepki ktora ocierala i powodowala bol. 99% orto powie jak boli przy tym ćwiczeniu to Pan
#mikrokosy czy pogorszenie się odżywiania i mniejsza ilość snu mogłaby obniżyć to ile dam radę wycisnąć? Bo zastopować gsinsy to wiem ale cofnąć?
mireczki, sprawdzona przedtreningowka? taka po ktorej serce nie wyskoczy mi z klatki #mikrokosy
zaznaczam, ze bralbym ja tylko po nocnyzh zmianach jak chodze rano na silownie
zaznaczam, ze bralbym ja tylko po nocnyzh zmianach jak chodze rano na silownie
@nandrolone: ten od sfd jest spoko, ja biorę pół i styka, raz wziąłem NAPALM i było za grubo, ręce mi telepaly po treningu. Ale jesteś pewien, ze tak często chcesz to brac? To jest dobre raz na jakiś czas. Zamiast tego wal mocne espresso, a jeśli nie lubisz kawy to możesz kupić kofeinę w tabletkach
- 0
@KryptoMirek: jak czesto? pisalem, ze rzadko. W miesiacu mam 7 nocek takze max kilka razy. Nie po kazdej nocce potrzebuje napalmu :D generalnie nie wyspany biore wieksze ciezary huh ale jakos nie chce mi sie cwiczyc. Kawy nie pijam, ew. smakowa slodka. :) Kofeina jakos mocno na mnie nie dziala. Musze kupic sobie ten napalm na probe.
#mikrokosy
Jak miło było mi dziś zobaczyć na siłowni łebka z liceum (albo nawet i gimnazjum), którego szanowałem za program oparty na ćwiczeniach wielostawowych, dużo przysiadu. Od stycznia, gdy zaczynał, do dziś zrobił bardzo wyraźny progres. W sumie wcale mnie to nie dziwi, chłopak se zasłużył. Sądzę, że zajdzie daleko.
Jak miło było mi dziś zobaczyć na siłowni łebka z liceum (albo nawet i gimnazjum), którego szanowałem za program oparty na ćwiczeniach wielostawowych, dużo przysiadu. Od stycznia, gdy zaczynał, do dziś zrobił bardzo wyraźny progres. W sumie wcale mnie to nie dziwi, chłopak se zasłużył. Sądzę, że zajdzie daleko.
@morgahard: paid.
źródło: comment_IixPStxpHrZWMrRjFuzVcZtHLTK6r6OH.jpg
Pobierz- 1
Wczoraj szedłem sobie prawą stroną chodnika a z na przeciwka idzie jakiś alfa z swoją dziewczyną zajmując cały chodnik. Ja przesunąłem się trochę na bok żeby być miłym, ale on udaje że nic nie zauważa i idzie dalej przed siebie. Gdybym w ostatniej chwili się nie usunął to zdeżylibyśmy się. Co zrobilibyście w takiej sytuacji? Moje wnioski są takie że zamiast być miłym należy zdominować każdego kogo się nawet mija, oraz należy
@sokytsinolop: z bara, a jak będzie miał problem to lepa z ucha na ryj i loszka odchodzi z tobą w stronę zachodzącego słońca
@Doman_60: nie jest tak łatwo dostać w------l... w większości przypadków taki gość nie będzie chciał się bić. Szturchniecie się barkami i tyle. Gość idzie z sabriną wiec nie chce oberwać od patyczaka, czy kogokolwiek. Jak jesteś chudy to cię oszczędzi żeby jej pokazać ze ma dobre serduszko. Jakbyś był większy to by to olał i co najwyżej jej wmawiał, że był bardziej dominujący. Żeby doszło do rękoczynów musiałbyś być wielkim
- 1
- 1
@polish95: Zajebiście, gratuluję.
#mikrokosy
Jakiego krokomierza używacie? Wie ktoś jakiego wk używa?
Jakiego krokomierza używacie? Wie ktoś jakiego wk używa?
- 1
@Alfredox: Spokojnie zwiększaj tłuszcze
- 2
@tomtom8: A chociaż z mięsem?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: strzelam, że wyciałeś za bardzo tłuszcz i jesz dużo węgli. Na Twoim miejscu dołożył bym tłuszczu więcej do diety kosztem właśnie węglowodanów. Zacznij też brać zimne prysznice
@AnonimoweMirkoWyznania: Ten sam problem miałem. Jedz więcej tłuszczu po prostu
- 3
co tam #mikrokosy na szczescie jutro już będą otwarte
źródło: comment_TUXVLJJJFXDNptMXl2Btk3Z6uru5VGUw.jpg
PobierzCzy przez to, że od dłuższego czasu robię planki mogę mieć lżejszy bieg tj. odbijam się jak sarenka?
#mikrokosy
#mikrokosy
#anonimowemirkowyznania
Mirki, mój plan treningowy oparty o ciężar swojego ciała, oceńcie proszę, czy nie brakuje jakiejś partii mięśniowej i czy ew. coś starać się robić więcej, albo inaczej. Ćwiczę codziennie, bo tak ćwiczyłem kiedyś i było dobrze i to się u mnie sprawdza. Może inni mówią, że nie powinno się, ale ja tak wolę. Każdego dnia ćwiczę wszystkie ćwiczenia. Zależy mi na równomiernej budowie ciała i ogólnej sprawności. Mam ok.
Mirki, mój plan treningowy oparty o ciężar swojego ciała, oceńcie proszę, czy nie brakuje jakiejś partii mięśniowej i czy ew. coś starać się robić więcej, albo inaczej. Ćwiczę codziennie, bo tak ćwiczyłem kiedyś i było dobrze i to się u mnie sprawdza. Może inni mówią, że nie powinno się, ale ja tak wolę. Każdego dnia ćwiczę wszystkie ćwiczenia. Zależy mi na równomiernej budowie ciała i ogólnej sprawności. Mam ok.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: jako wstęp ok
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@spaghetti_galopuje-2: Masaż?
@spaghetti_galopuje-2: zabiegi fizjoterapeutyczne takie jak laser/jonoforeza ale to w cięższych przypadkach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania
Czyli chcesz wyłudzać świadczenia.
Czyli chcesz wyłudzać świadczenia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ułoży mi ktoś trening obwodowy(ACT) z wykorzystaniem tylko sztangi,hantli,stojaków i ławki?
#mikrokosy
#mikrokosy


























