NIE NAWIDZE WAS LUDZI POTRAFICIE TYLKO KLAMAC, POWODOWAC WOJNY, ROBIC 2 ZŁE RZECZY TYPU GWAŁT ZABÓJSTWA. bUDUJECIE DOMY NA TERENACH DOMOW ZWIERZĄT WCHODZICIE DO LASOW I PLACZECIE ZE ZWIERZETA WAS ZAATAKOWALY, HANDEL LUDZMI, ORGANAMI , PROSTYTUCJA, ZERO POZYTYWOW,HANDEL DZIECMI, PEDOFILIA, TRZYMACIE ZWIERZETA W KLATKACH NIE MOWIAC O PRZETRZYMYWANIU LUDZI ITP ZALUJE ZE URODZILEM SIE CZLOWIEKIEM EH NAPRAWDE GDYBYM MIAL MOCE TO SPRAWIL BYM ZEBY CALE ZLO ZNIKNELO PIENIADZE MATERIALOWOSC LUDZI I GŁÓD
Jak moja mama miała covid (bardzo poważne stadium, wręcz walka o życie + szpital ponad 2 tyg) i pierwsze dni była w domu, a ja w tym samym tygodniu ale przed nią byłam chora (gorączka, słabość ale nic więcej) to raczej miałam tą koronę czy nie?

W sensie pytanie brzmi - czy jak przebywałam z osobą z covidem i opiekowałam się nią to nie powinnam się już w bliskiej przyszłości od nikogo
Bo po prostu mój tata twierdzi, że skoro mamą sie zajmowaliśmy i mieliśmy z nią kilka dni bezpośredni kontakt i byliśmy oboje lekko chorzy, to że to na 100% był wirus i już on nam nie grozi i zastanawiam się, czy on ma racje


@mlody_czyzyk23: Nie był to na 100% wirus, czasem ludzie się zarażają przy chwilowym kontakcie, kiedy indzie wspólne mieszkanie nie powoduje zarażenia.
@misi3ka Raczej jednorazowo nie będzie robił problemów. Jeśli wizyty u psychiatry miałeś na NFZ albo recepty z refundacją od prywatnego to na pacjent.gov.pl będziesz miał kopię recept do pobrania w formie pdf - upewni rodzinnego, że to kontynuacja w razie gdyby był uparty
Hej, na początku grudnia przeszedłem covid. Jedynym objawem była całkowita utrata węchu i smaku. Po ok. 10 dniach zmysły zaczęły stopniowo powracać i obecnie po prawie 3 miesiącach zmysł smaku mam sprawny na poziomie ~~90% a powonienia na 70%. Tym się za bardzo nie przejmuje, ale wraz z wracającym węchem pojawił się pewien problem. Są momenty w których czuje bardzo dziwny i specyficzny zapach. Nie sposób go opisać, ale to jakieś połączenie
@olyya: Poczytałem właśnie o tej parosmii i zazwyczaj poprawa następuje po 3-4 miesiącach, ale też i naczytałem się o permanentnym uszkodzeniu nerwów... Cóż, wytrzymam jeszcze miesiąc i jeśli nie poprawi się to znaczy że pora na specjalistę. Trzymam kciuki żeby Neurovit coś pomógł:)
#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #lekarz i do #ratownikmedyczny

Co sobie myslicie jak widziecie te plusowane wpisy o tym jak "Skoro każdy widzi, że choroba nie stanowi praktycznie żadnego zagrożenia to leje na te debilizmy i bezprawie. Na początku tej komedii sam w nią uwierzyłem i stosowałem się do tych bzdur." czy o tym ze koronoawirus to bzdura? Co o tym sadzicie ze jest tyle hejtu i szurostwa?

Bo pamietam ze byl moment
Znacie jakiegoś lekarza globtrotera?
Praca na platformach wiertniczych, wycieczkowcach, bazach wojskowych, odległych kompleksach przemysłowych/kopalniach?
Funkcjonuje coś takiego, czy to relikt sprzed powszechności telemedycyny?
Jakich umiejętności wymagają?
Z ciekawszych ofert miałem/słyszałem tylko ofertę pocztą pantoflową do polskiego kontyngentu w Rumunii, ale póki jest
temat robienia specki(nie mówiąc o dodatkach covidowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), to nie szedłem w tym kierunku, nie mniej za kilka lat bym chciał w
@Fan_Morawieckiego: Nie znam nikogo takiego. Wydaje mi się, że coraz mniej chce się w coś takiego pchać, znaczna większość chce się osiąść i założyć rodzinę. Wśród starszego personelu znam takich, jeździli do Libii, część na jakieś misje do jeszcze dzikszych części Afryki, ale to w czasach kiedy w szpitalu się zarabiało 700 złotych miesięcznie.
Chciałem wyrobić sobie pozwolenie na broń sportową. Niestety dowiedziałem się, że potrzebne jest widzenie obuoczne oraz przestrzenne. Od dziecka mam wadę wzroku, która uniemożliwia mi widzenie w 3D. Nie mam problemów z oceną odległości, jazdą samochodem czy motocyklem. Czy miał ktoś z was podobny problem? Nie wiem czy jest sens podejmować temat, bo mogę nie przejść badań okulistycznych.

#pozwolenienabron #bron #lekarz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#dzieci #choroby #udar #spiaczka #cukrzyca #neurologia #rehabilitacja #lekarz #zdrowiegucia #afazja #medycyna

Uwaga będzie o dzieciach, chorobie, o moim synku - dlatego wszystkim antynatalistom za durne komentarze podziękuję.

Kochani, wiele razy mi tutaj podpowiedziano i okazano wsparcie mentalne. Dlatego i tym razem zaczynam szukać rady u Was.

To co potrzebuję to jakichś namiarów - a może coś wiecie czego powinienem spróbować? Znacie jakiegoś specjalistę? Może jest jakaś konkretna dziedzina nauki/medycyny, która odnosi się
#anonimowemirkowyznania
Mireczki (i pewnie #mirkokoksy #mikrokoksy też coś będą wiedzieć) z tagu #lekarz #seksuolog #psychiatra #testosteron #urolog.
Doradźcie bo już nie wiem co robić. Od kilku lat borykam się z pogorszonym nastrojem, sennością, spadkiem libido, pogorszeniem jakości seksu i erekcji, trudnościami ze skupieniem.
Chodzę po lekarzach i jak na razie bez większego skutku. W końcu trafiłem do psychiatry i dostałem antydepresanty bo motywacja spadła bardzo nisko.
Oczywiście skłamałbym gdybym nie napisał,
@AnonimoweMirkoWyznania:

- Poziom tkanki tłuszczowej
- Uprawiasz regularnie sport
- Jak z dietą
- Jak ze stresem
- Jak ze snem

Bo jeśli jesteś gruby, nie uprawiasz sportu, jesz kebsy, stresujesz się robotą i nie śpisz, to przyczyna tak nieskiego testa jest środowiskowa i podniesie się zmianą stylu życia. I to normalne, że osoby zaniedbane mają niższy testosteron. To zaniedbanie do niego doprowadza, a nie niski testosteron do niezadbania jeśli jest
Od kilku miesięcy mam przewlekły kaszel, a właściwie ciągle czuję chęć odkrztuszania przez co ciągle kaszle
Dzisiaj boli mnie jakby w klace, coś jakbym biegał w zimne powietrze tylko że dużo słabiej
Jak bardzo jest #!$%@?? Jutro prawdopodobnie umówię się do lekarza, ale cholernie się boje.
#medycyna #lekarz #zdrowie