Mógłby mi ktoś napisać, czy sporo mam tych przeciwciał, czy raczej nie za wiele? Nie mogę znaleźć informacji w necie...
#covid19 #lekarz #pytaniedoeksperta #krwiodawstwo
Osoby, które wykonały badanie przeciwciał i mają dodatni wynik na ich obecność mogą być kwalifiowane jako dawcy
osocza ozdrowieńców tylko w przypadku gdy miano przeciwciał wynosi 500 lub więcej.
Bo po prostu mój tata twierdzi, że skoro mamą sie zajmowaliśmy i mieliśmy z nią kilka dni bezpośredni kontakt i byliśmy oboje lekko chorzy, to że to na 100% był wirus i już on nam nie grozi i zastanawiam się, czy on ma racje
13

Nie widzę np filmu w 3D w specjalnych okularach
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
2

8

1

47

Wykop.pl
Podróże
Gospodarka
Ukraina
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Informacje
Ciekawostki
#morfologia #lekarz #krew #alkohol #pijzwykopem