Wszystko
Wszystkie
Archiwum
1
Atopowe zapalenie skóry – jakie są objawy i jak leczyć?

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
47
Będzie zakaz noszenia przyłbic i zakrywania ust szalikami? Rząd zapowiada...

- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Rządowe standardy udzielania teleporady uderzają w pacjentów

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#acl #wiezadla #kolano #lekarz #nfz #pomocy #ortopedia #slask #katowice #czestochowa #krakow
Poszukuję namiary na dobrych/bardzo dobrych lekarzy specjalizujących się w Ortopedii więzadeł krzyżowych. Moja mama potrzebuje konsultacji i ewentualnie kogoś, kto przeprowadzi operacje rekonstrukcji. Jeden lekarz stwierdził, że nie podejmie się operacji ze względu na wiek i stan, drugi powiedział że operacja jak najbardziej jest do zrealizowania, aczkolwiek sam poleca swojego znajomego. Potrzebuje kogoś polecanego, cena za same konsultacje nie gra większej
Poszukuję namiary na dobrych/bardzo dobrych lekarzy specjalizujących się w Ortopedii więzadeł krzyżowych. Moja mama potrzebuje konsultacji i ewentualnie kogoś, kto przeprowadzi operacje rekonstrukcji. Jeden lekarz stwierdził, że nie podejmie się operacji ze względu na wiek i stan, drugi powiedział że operacja jak najbardziej jest do zrealizowania, aczkolwiek sam poleca swojego znajomego. Potrzebuje kogoś polecanego, cena za same konsultacje nie gra większej
@TymRazemNieBedeBordo: w teorii istnieje możliwość ubiegania się o zwrot z NFZ i Polaków robi taką turystykę ortopedyczną, podobnie jak z jaskrą - ale to droga przez mękę odzyskać tę kasę ponoć.
Co do konsultacji, to przypomniałem sobie że diagnozę miałem jeszcze w PL, w Krk, u dr n.med. Katarzyny Kapuścińskiej na Życzkowskiego w Imedzie - świetny diagnosta specjalizujacy się w kolanach, współpracujący z oboma krakowskimi klubami z ekstraklasy.
Co do konsultacji, to przypomniałem sobie że diagnozę miałem jeszcze w PL, w Krk, u dr n.med. Katarzyny Kapuścińskiej na Życzkowskiego w Imedzie - świetny diagnosta specjalizujacy się w kolanach, współpracujący z oboma krakowskimi klubami z ekstraklasy.
@TymRazemNieBedeBordo Może Rafał Więcek w Krakowie?
490
Szczepionka AstraZeneca: lekarz pisze, że skutki uboczne wystąpią u 70 proc.

- 187
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Mirki :C
Przez zaniedbanie (głównie moje, nie zwalam na rodziców którzy mieli #!$%@?, ale moje) miałem dzisiaj ekstrakcje dolnej 6, powód: zanik kości (czy jakoś tak).
Odrazu podczas rwania zaplanowałem naprawę reszty zębów (dentysta wyliczył 2,5k za wszystko, głównie plomby, bo próchnice mam widoczną na 9 zębach) - więc podejmę się raczej tego.
Ale inaczej - co teraz z brakująca 6? Chce uniknąć przesuwania się zębów, bo jak na moje niedbalstwo
Mirki :C
Przez zaniedbanie (głównie moje, nie zwalam na rodziców którzy mieli #!$%@?, ale moje) miałem dzisiaj ekstrakcje dolnej 6, powód: zanik kości (czy jakoś tak).
Odrazu podczas rwania zaplanowałem naprawę reszty zębów (dentysta wyliczył 2,5k za wszystko, głównie plomby, bo próchnice mam widoczną na 9 zębach) - więc podejmę się raczej tego.
Ale inaczej - co teraz z brakująca 6? Chce uniknąć przesuwania się zębów, bo jak na moje niedbalstwo
BezwzględnyPstrong: Spytaj dentystę :) jak masz zanik kości to być może nie będzie w co wkręcić implantu i potrzebne będzie odbudowywanie kości
Zaakceptował: marcel_pijak
Zaakceptował: marcel_pijak
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: opie wyślesz mi na PW zdjęcie tego zaniku kości? jakaś paradontoza zaawansowana czy co tam się stało?
19
Wolne sądy czyli równi i równiejsi - pedofil nie pójdzie za kraty

- 25
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Bierzecie jakieś suplementy, witaminy czy cokolwiek? Ja w sumie nigdy takich rzeczy nie brałem, ale ostatnio jakoś tak średnio się czuję (piję dużo herbaty z cytryną może dlatego :o). Polecicie coś? Jakieś magnezy, potasy, witaminy b4 - warto to brać? No i skąd mam wiedzieć, czy już nie mam w sobie za dużo tych składników i powinienem to odłożyć?
#zdrowie #lekarz #medycyna #zima
#zdrowie #lekarz #medycyna #zima
Hejka, chciałbym zacząć oddawać krew, ale jak miałem naście lat to zablokowali mnie z powodu śmiesznej astmy której nie mam.
Gdzie mógłbym zdobyć zaświadczenie lekarskie i braku astmy?
#barylkakrwi #lekarz
Gdzie mógłbym zdobyć zaświadczenie lekarskie i braku astmy?
#barylkakrwi #lekarz
@Babuszka_z_Rasyji: Decyduje lekarz w RCKiK i to z tego, co pamiętam w tym, w którym Cię zbanowali. Najlepiej zadzwoń tam i zapytaj, czy i jakie wyniki badań byłoby potrzebne.
@Babuszka_z_Rasyji: najlepiej żebyś miał zaświadczenie od pulmonologoa,
Jeśli nie bierzesz leków 2 lata to nie powinno być problemów. Mi pulmonolog powiedział że mam sie nie przyznawać bo i tak nie biore żadnych leków więc co ich to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli nie bierzesz leków 2 lata to nie powinno być problemów. Mi pulmonolog powiedział że mam sie nie przyznawać bo i tak nie biore żadnych leków więc co ich to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegrywam_przez_miasto: Zostałeś wydymany na kasę.
@przegrywam_przez_miasto ale przecież to nie wina labu że masz inne autoprzeciwciała które psują wynik
431
Zmarł Bernard Lown twórca defibrylatora i kardiowertera.

- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 1
Siemanko. Jeśli ból za niedługo nie ustąpi to zwrócę sie do lekarza, a póki co spytam tutaj. Wie ktoś może za co odpowiada ból jakby żeber z prawej strony na dole przy głębokim oddychaniu lub jakimś rozciąganiu czy tam obracaniu tułowiem. Ból pojawił się po meczu, na początku myślałem że to plecy ;p
#pytaniedoeksperta #zdrowie #kiciochpyta #lekarz
#pytaniedoeksperta #zdrowie #kiciochpyta #lekarz
- 0
Co aktualnie przepisują ortopedzi gdy pójdzie się z bólem kolan. Jaki z reguły mają protokół? Jaki lek bez recepty dobrze działa na stawy oprócz tych kolagenów, glukozamin i innych badziejstw. Możecie coś polecić?
#lekarz #ortopedia #leki #farmacja #apteka #mirkokoksy #silownia #zdrowie
#mikrokoksy #kolarstwo #bieganie #chudnijzwykopem #pytanie #sport #lekkoatletyka #dieta
#lekarz #ortopedia #leki #farmacja #apteka #mirkokoksy #silownia #zdrowie
#mikrokoksy #kolarstwo #bieganie #chudnijzwykopem #pytanie #sport #lekkoatletyka #dieta
- 7
@nighterS: jak pójdziesz to ortopedy z bólem kolan i powiesz, że jakiś sport uprawiasz, to ortopeda powie żebyś tego nie robił i samo przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nighterS
- Gadomain
- mozgogrdyczka
- bugg
- NaChuiMiTaCHata
- +2 innych
- 4
Co aktualnie przepisują ortopedzi gdy pójdzie się z bólem kolan.
@wedrowycz: Nie jeździć.
Ortopedzi to maja słabe pojęcie, nadają się tylko do gipsowania.
Poszukaj dobrego Fizjo.
#lekarz, #dermatologia - czy komuś, coś to przypomina. Kij z naskurkiem który zdarłem, bardziej chodzi mi o te małe dziwne kropki na dłoni - wydają się być wrzerami małymi pod naskurkiem. Aa to na jednej dłoni, druga natomiast zdrowa bez jakichkolwiek dziwnych rzeczy.
@Voknil: Wygląda to na atopowe zapalenie skóry. Miałem podobnie, pomogła maść sterydowa od dermatologa.
@Voknil: jeszcze rok temu miałem podobnie. Byłem u kilku dermatologów i mówili, że od zimna, od potu i czegoś jeszcze. Miałem różne maści sterydowe i inne kremy. Nie pomagało nic, to znaczy maść łagodziła, ale były często powroty. Odkąd zacząłem regularnie smarować dłonie zwykłym kremem nawilżający problem znikł i już mam rok spokoju
- 0
- 325
Lekarze zapowiadają największy w historii protest sektora Ochrony Zdrowia w Polsce.
- kwmaster
- konto usunięte
- HrabiaTruposz
- SynGilgamesza
- dioxyna
- +320 innych
- 309
@Xianist: przecież dostali już oklaski. Czego oni jeszcze chcą?
- ZaplutyKarzelReakcji
- BigBadBootyDaddy
- AShans
- konto usunięte
- Kaiborr
- +304 innych
@Xianist poduszkę finansowa mam na pół roku nic nie robienia, ciekawe kto dłużej wytrzyma
7
Walka z endometriozą

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
0
e-zdrowie: Nowe funkcjonalność Internetowego Konta Pacjenta

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #




























Czy jest na mirko jakis lekarz ktory moze wypisac recepte na masc?
Prosta sprawa.
Nie mam zamiaru placic normalnego lekarzowi milionow monet za kawalek celulozy a rodzinny jak to rodzinny.Zatrzymal sie w czasie 50 lat temu.
No nie wiem stary xD