@czechu92: co do zasady jest tak jak mówię, ten link mówi że można ale pod warunkiem "w sytuacji nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia" czyli to wyjątek od zasady. Oczywiście możesz przyjśc do przychodni i powiedzieć chce wizytę i proszę mnie tu zapisać jako państwa pacjenta masz 2 darmowe zmiany lekarza rodzinnego w roku, za każdą kolejną płacisz 80 zł no ale nikt ci nie zabroni zrobić tego 10 razy
No wiec co jeść w przypadku uczelnia na:
-zboża (lub na opryski chwastobujcze round up lub glifosat)
-nabial
-jajka
-cytrusy
-cebula (burczy mi w brzuchu mocno po niej)
-bialka pochodzenia zwierzęcego

O dziwo lubie steki wołowe i to mi nie szkodzi.

Jeśli zjem nie to co trzeba to dostaje wysypki na skórze. Głównie nadgarstki i palce a skóra na zgięciach palców tak się napręża że az peka przy zginaniu tworząc podłożone rany.
zauważyłem coś ciekawego, przy skręcaniu ciała ( np. przy rozgrzewce ) czuje w sobie i słyszę płytki lekko zaciśnięty oddech mimo, że nie oddycham jest to dość nieprzyjemne uczucie, nigdy tego nie zauważyłem. to normalne? powinienem się czegoś obawiać? #medycyna #lekarz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Just_Jump: jak masz teraz problem z zatokami to wal Sinupret (i ostatnio lekarz zalecił mi Ibuprom zatoki).
Generalnie nie czekaj aż samo przejdzie, bo raczej nie przejdzie. Ja za pierwszym razem myślałem, że to zwykły katar. A jak już się wybrałem do lekarza, to nawet babka mówiła, że już za późno na cokolwiek innego i trzeba antybiotykiem leczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Just_Jump: No właśnie co do siedzenia cały dzień w domu to widziałem 2 sprzeczne informacje. Jedna żeby siedzieć e domu, a druga, aby po płukaniu nie wychodzić od razu na dwór tylko odczekać minimum 15 minut. Ja to wychodziłem ale po okolo 39 min.
Jak twoje problemy są od jakiejś alergii, to w sumie przekichane, bo trzeba by określić na co masz alergię.
Jeżeli okaże się, że to jest od palenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jedno zasadnicze pytanie, otóż idę do urologa w tym tygodniu i mam taki problemu, że po wzwodzie i ejakulacji pojawia mi się taka jakby kulka na penisie, która po ~2 godzinach znika

No i teraz pytanie jest takie czy mam zwalić przed wizytą żeby to było widoczne czy jak? Na badaniu USG to będzie widoczne czy nie?

#urolog #medycyna #lekarz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Mircy, Mirabelki. Mój ojciec leży pod respiratorem 2 tygodnie. W poniedziałek ma mieć zabieg tracheotomii. Lekarze generalnie przekazują mi niewiele informacji, ja nie do końca wiem o co pytać. Wiem, że ojciec miał podane podwójne osocze, był leczony lekarstwami dopuszczonymi w PL, jest dalej pod wysokim tlenem, stan pozostałych narządów typu nerki, serce jest w dobrym stanie. Na zdjęciach rtg nie ma już mlecznej szyby. Lekarze twierdzą, że organizm sam musi zwalczyć
Mało danych. Ecmo podłączane jest teraz w czasie oczekiwania na przeszczep. Ile lat ma twoj ojciec, choruje na cukrzyce, jest otyły? Lekarz mało co ci odpowie odnośnie rokowań bo osoby z covidem pod respiratorem są jak bąbel na wodzie - teraz jest ok, za godzinę może się zmienić. Nikt za bardzo nie udzieli ci informacji co do rokowań bo są one niepewne. Jednak tracheotomia jest wykonywana żeby stopniowo „odzwyczajać” pacjenta od respiratora,
#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuje usunąć stulejke, żelaki jądra oraz przepuklinę pachwinową, trochę się nazbierało, warto wykupić ubezpieczenie zdrowotne przed pójściem do urologa?
Za całość wychodzi według cennika poniżej 8k, zostaną zwrócone mi koszta jeżeli wykupie teraz jakieś ubezpieczenia?

#medycyna #urolog #lekarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6027f1d53396f4000b3f37de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt