Szukam w Warszawie dobrej poradni rehabilitacyjnej na NFZ.
Mam problem z kręgosłupem- wykonałem już tomografie, rentgen oraz rezonans. Oprócz lekkiego wysięku, zniesienia kifozy, guzków schmorla oraz zniesienia lordozy nic mi w nich nie wyszło, a boli jak cholera. Lekarze nie wiedzą co mi radzić, wydaje mi się, że ze względu na nienajgorsze wyniki badań trochę deprecjonują mój ból, który utrudnia mi życie już od kilku lat. Po dzisiejszej konsultacji otrzymałem skierowanie do
Mam problem z kręgosłupem- wykonałem już tomografie, rentgen oraz rezonans. Oprócz lekkiego wysięku, zniesienia kifozy, guzków schmorla oraz zniesienia lordozy nic mi w nich nie wyszło, a boli jak cholera. Lekarze nie wiedzą co mi radzić, wydaje mi się, że ze względu na nienajgorsze wyniki badań trochę deprecjonują mój ból, który utrudnia mi życie już od kilku lat. Po dzisiejszej konsultacji otrzymałem skierowanie do


























Mam problem z kręgosłupem- wykonałem już tomografie, rentgen oraz rezonans. Oprócz lekkiego wysięku, zniesienia kifozy, guzków schmorla oraz zniesienia lordozy nic mi w nich nie wyszło, a boli jak cholera. Lekarze nie wiedzą co mi radzić, wydaje mi się, że ze względu na nienajgorsze wyniki badań trochę deprecjonują mój ból, który utrudnia mi życie już od kilku lat. Po dzisiejszej konsultacji otrzymałem skierowanie do
A byłeś u dobrego fizjo, żeby zobaczył jak ruchowo masz ograniczenia?