Wpis z mikrobloga

Brak wykształcenia niszczy życie w obecnych czasach, nigdy nie mogłem nadrobić braków z fizyki a w szczególności matmy przez te przedmioty poległem w technikum (o kierunku który jedynie mnie interesował) bo byłem matołem wymagającym stałych korepetycji i przeniosłem się do innego tech. z którego pożytku "zero" kur@a (bo rodzice kazali xd) a ja chciałem do zawodówki.. niestety życie brutalnie mnie powaliło kiedy sam na własnych plecach poczułem ciężar pracy fizycznej () ehh przecież tak się nie da.. zwłaszcza jak się jest takim wychudzonym szczurem jak ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#januszex #kolchoz #robpill #kregoslup #przegryw
johnny_tsunami - Brak wykształcenia niszczy życie w obecnych czasach, nigdy nie mogłe...

źródło: comment_1668096978fYR69tS08y0MJdDu3S5BMx.jpg

Pobierz
  • 42
@Kuba04: Owszem tu masz racje, ale ja nie mam kompletnie pomysłu żadnego, jakiegoś punktu zaczepienia, mało rzeczy mnie interesuje, jedynie co mnie pasjonowało to oklepana informatyka, sieci itd.. tam już trzeba umiejętności i studiów
@staryalkus: mam na samo C (solówka) + kwalifikację na przewozy ale nawet do tego się nie nadaję, ponieważ sam nie upcham tych palet zwłaszcza z wodami co mają po prawie 900kg tym pieprzonym paleciakiem z małymi kółeczkami, w tych gówno-firmach bhp z tym związane nie istnieje, chyba tylko biedronka ma te elektryczne paleciaki u nas
@staryalkus: to akurat sam wiem że oni głownie jezdzą, myliłem się co do samego C gdzie tylko tak jak u mnie tylko na hurtowniach tacy robią, a co do wątku to nawet uważam z doświadczenia że zasrane hurtownie to piekło, już bym wolał na budowie przy jakiś wykończeniach na tych kolanach, takie stałe rutynowe dzwiganie jest najbardziej destrukcyjne i kropka.