Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Oart1
Oart1

Oart1

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 260
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 238
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
4 godz. i 52 min temu
  • 267
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przed chwilą via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: nie no masz rację, jest zajebiście i dlatego większość ludzi w Polsce żyje od pierwszego do pierwszego xD.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
16 godz. i 51 min temu
  • 35
budzę się codziennie, otwieram oczy i myślę "k---a, znowu w tym powiatowym" i już mi się nie chce niczego
#przegryw #robpill #pracbaza
GoldenJanusz - budzę się codziennie, otwieram oczy i myślę "k---a, znowu w tym powiat...

źródło: 1000034883

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 28 min temu via Wykop
  • 0
@mr-dawid: @mr-dawid ja tak przez dwa lata pracowałem. 1,5h minimum w jedną strone pociagiem (autem tez). Wstawałem o 5 żeby byc w robocie na 8:30. Wychodziłem 16:30 i pociag powrotny byl 16:47. Po 18:30 bylem ma dworcu i koło 18:45 w domu. Potem mycie sie, chwilę sprzątania i gotowania, chwilę na kompie i juz była 21 czyli czas do spania. Zawrotne zarobki po zapłaceniu wszystkich rachunków, biletu na pociag
  • Odpowiedz
Oart1
Oart1
Oart1 2 godz. i 18 min temu
  • 5
Z ciekawości sobie sprawdzałem oferty na takim odludziu jakim są suwałki i się nie zdziwiłem. Prawie wszystkie oferty to kołchozy, ciężarówki albo stanie w sklepie przy ladzie xD. Oczywiście prócz tirów to wszystko za minimalną xD. Aha, pomyślicie, że minimalna to może chociaż jakieś benefity? Taki c--j xD, poniżej macie kołchoz z największymi benefitami z tego co sprawdzałem. Zajebiste benefity - wypłata na czas i udogodnienia dla gówniaków, których i tak się
Oart1 - Z ciekawości sobie sprawdzałem oferty na takim odludziu jakim są suwałki i si...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1
Autor
1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@TomnyGun: a potem "młodzi nie chcą pracować!!!!". No nie dziwię się, pracować za minimalną za taki z-------l, który starcza na opłacenie rachunków i samego jedzenia bez możliwości odłożenia nawet 200zł miesięcznie xD. To już lepiej kraść.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
wczoraj, 10:06:27
  • 412
#heheszki
Afrobiker - #heheszki

źródło: 1000006900

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 21 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 17
@Kotouak: ja p------e, żeby tak publicznie przyznawać się do tego, że ze szkoły wyniosłeś tylko siebie to już trzeba mieć mocny meksyk na bani xDDD.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
wczoraj, 09:19:55
  • 184
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 21 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: a patusek ze swoją karynką już ustawieni do końca życia bo stado lemingów nie potrafi samodzielnie myśleć i każdy chciał się przypodobać wśród znajomych, że tacy dobrzy xD.
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
wczoraj, 09:41:37
  • 3
Wczoraj koleżanka po 3 latach rzuciła znajomego bo gość grał w gierki i nie zabierał jej na randki. Nie można się do niego dodzwonić od wczoraj ( wiek 27 lat). Nie wrócił do domu. Podejrzewamy najgorsze #przegryw #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 wczoraj, 09:57:31 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Oart1
Oart1
Oart1 wczoraj, 10:17:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Oart1
Oart1
Oart1 wczoraj, 10:32:47 via Wykop
  • 0
@holy-cow:

ale jako reprezentant silnej płci jesteś bardziej narażony na bycie słabym snołflejkiem


dlatego to kobiety w---------ą więcej psychotropów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oart1
Oart1
Oart1 wczoraj, 10:57:19 via Wykop
  • 0
@holy-cow: 100 lat temu też żyły dłużej mimo że nie było psychotropów? Samice innych ssaków też dłużej żyją, bo w---------ą psychotropy? Ciekawe
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
przedwczoraj, 23:48:18
  • 2
#smiesznypiesek #eksperyment #oswiadczenie

Cos spac nie moge, wiec klasycznie musiałem wymyślić sobie jakaś głupotę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamówiłem sobie Bloba, czyli Physarum polycephalum "x32" . To ten smiesznypiesek podobny do grzyba, ktory odtworzyl linie metra w Tokyo, potrafi "chodzic" z predkoscia 1-5cm/h i przechodzic labirynt najkrotsza droga( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzialem, ze ludzie go karmia platkami owsianymi ale zdecydowalem, ze podziele sie z nim Mutant Massem
ppooii - #smiesznypiesek #eksperyment #oswiadczenie

Cos spac nie moge, wiec klasyczn...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 wczoraj, 10:03:19 via Wykop
  • 0
@ppooii: taktyk
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
wczoraj, 06:54:35
  • 798
Typ się dosłownie r------ł na dożynkach XD.
#przegryw
Epiktetlol - Typ się dosłownie r------ł na dożynkach XD. 
#przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 wczoraj, 08:27:58 via Wykop
  • 30
@elofrytki: kult cipy wśród prawaków jest zbyt mocny
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
przedwczoraj, 11:46:47
  • 55
Ej dobra, ale tak serio. Co się o--------a w policji aktualnie?
https://www.youtube.com/shorts/Kx63jPBresQ

Czy teraz po prostu powinniśmy przebijać opony, wybijać szyby, mazać sprejem (niezmywalnym) po samochodach bo w sumie to policja nic nie zrobi? A nie przepraszam wtedy to zrobi.
No to może nie wiem, na źle zaparkowany samochód postawić kolejny tak żeby ten pierwszy nie miał jak wyjechać? Skoro jeden nie robi nic złego to i nasz nie będzie?

W
Jasak - Ej dobra, ale tak serio. Co się o--------a w policji aktualnie?
https://www.y...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 13:49:34 via Wykop
  • 0
@TheTostu: zaden pan, zwykła szmata.
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
przedwczoraj, 05:38:06
  • 2
A może by tak zostać operatorem maszyn CNC
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 10:19:05 via Wykop
  • 0
@WPogoniZaWygrywem: z-------l, mało pracą i powtarzalne do porzygu, czyli jak 90% innych prac.
  • Odpowiedz
Typ_co_gabka_czesze_sie
Typ_co_gabka_czesze_sie
przedwczoraj, 09:30:20
  • 4
#przegryw #vanderlore
Typcogabkaczeszesie - #przegryw #vanderlore

źródło: images(263)

Pobierz

czy przyjąłbyś skruszonego Vander z powrotem na tag?

  • Tak 35.6% (16)
  • Nie 64.4% (29)

Oddanych głosów: 45

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 10:03:59 via Wykop
  • 7
@Typ_co_gabka_czesze_sie: @na_pierwszej_linii_kas i tego pseudointelektualne wysrywy z wymuszonym chłodem, że niby jest ponad to wszystko xD. J---ć go, zwykły oskarek co się nudził po szkole.
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1023)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (787)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2125)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.1% (1052)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (764)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1494)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.6% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (231)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1048)

Oddanych głosów: 10373

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 09:18:18 via Wykop
  • 0
@abwgd: weź odpisz temu p0lczyskowi, bo sama zarzuca, że za wszelką cenę chcesz mieć ostatnie zdanie a sama to robi w większości "dyskusji" jakie prowadzi xD. Tępa szmula już niedługo będzie wystalkowana ale jeszcze o tym nie wie xD.
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
przedwczoraj, 00:12:47
  • 1
#przegryw blackpillisci srackipllisci to homo tylko sie wstydza, dlatego w tych narzekaniachspazmach o babach, ciagla pisza o czadach, kryptohomo zwykle cuki nic wiecej.


Plus jak wiadomo wiekszosc osob z tych srodowsik to prawaki i wybrali cucka prezydenta to duzo mowi rowniez o narodzie.ktory konsekwetnie uprawia czarnoskora polityke poddancza.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 08:53:28 via Wykop
  • 0
@efil: jeszcze to usuń tchorzu xD
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 07:55:15
  • 130
Jeśli macie gorszy humor, to pomyślcie, że są na wykopie kobiety (a niemal wszystkie takie są) mające mężów i dzieci, które otwarcie chwalą niekontrolowaną imigrację, poniżają polskich mężczyzn, wspierają hipergamię, śluzują do mokebe, padżitów i ahmedów, wyświewają problemy zdrowotne i samobóstwa Polaków... I takie kobiety mają - no właśnie, mężów, facetów. Czy może być dla chuopa większy przegryw? Tak że NIE, ty nie przegrałeś. Jesteś w o wiele lepszej sytuacji niż taki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 08:19:54 via Wykop
  • 3
@kankes: dodaj w poście że przykładem takiego p0lczyska na wykopie jest https://wykop.pl/ludzie/Cadfael
  • Odpowiedz
janek_kombajnista
janek_kombajnista
przedwczoraj, 04:48:46
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 06:43:01 via Wykop
  • 1
@janek_kombajnista: od razu z tyłu głowy masz ze to jakiś margines p--------y, ćpunka z dworca itp. Takich ludzi kijem nawet się nie tyka także cię rozumiem.
  • Odpowiedz
Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 07:10:50 via Wykop
  • 0
@blaine_mono: no nie, ale chociaż mogą sprawiać pozory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1684

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 628
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Oart1
Oart1
Oart1 przedwczoraj, 06:33:57 via Wykop
  • -2
@Karol12341234: aha, a ty myślisz, że zmiany polityczne oddziałują na obywateli przez 3-4 lata i potem już nagle magicznie znikaja? No nie, niektóre zmiany z lat 90 i wczesnych 2000 odczuwamy do dziś i tak samo jest z 500+ czy podnoszeniem minimalnej.
jmuhha
jmuhha
14.06.2026, 09:10:27
  • 1
dzisiaj dzwoni do mnie koleżanka czy nie wezmę jej dziecka na popołudnie bo jedzie na budowę xDD. Ja pamiętam że z bratem jako dzieci przesadziliśmy piasek, nosiliśmy pustaki, wylewaliśmy fundamenty i czasem nosiliśmy krokwie

A tu taka prośba xDX laska 30 lat i ma konflikt z teściową ale to jest mój wolny czas #zwiazki
jmuhha - dzisiaj dzwoni do mnie koleżanka czy nie wezmę jej dziecka na popołudnie bo ...

źródło: 1000028585

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 14.06.2026, 13:08:13 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
27.04.2026, 17:34:07
  • 1
Czy można jechać tak jak żółty i kto ma pierwszeństwo w miejscu gdzie czerwony chce zmienić pas?
#prawojazdy #polskiedrogi #polscykierowcy
Krupier - Czy można jechać tak jak żółty i kto ma pierwszeństwo w miejscu gdzie czerw...

źródło: obraz

Pobierz

To jak?

  • Można, żółty ma pierwszeństwo 39.4% (13)
  • Można, czerwony ma pierwszeństwo 15.2% (5)
  • Nie można 45.5% (15)

Oddanych głosów: 33

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oart1
Oart1
Oart1 14.06.2026, 09:33:23 via Wykop
  • 0
@Krupier: hahahaahah co za kompromitacja cwla xDD, w końcu to dno intelektualne @Notes dostal bana xDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking