Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
prostymysliciel
prostymysliciel

prostymysliciel

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8502
  • Znaleziska 2771
  • Mikroblog 5731
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 28
NimooZysku
NimooZysku
przedwczoraj, 19:12:51
  • 9
#gielda GPT: "czy VPG (vishay precision group) wspolpracuje ze spaceX?"

Tak, VPG (Vishay Precision Group) współpracuje ze SpaceX.Firma VPG dostarcza precyzyjne czujniki i systemy pomiarowe (takie jak precyzyjne tensometry i moduły akwizycji danych) do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych. Ich sprzęt jest produkowany i promowany m.in. przez należącą do VPG markę DTS (Diversified Technical Systems).

Ojjj chyba lecimy po 500% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NimooZysku - #gielda GPT: "czy VPG (vishay precision group) wspolpracuje ze spaceX?"
...

źródło: 92332712-f196-4cc5-8847-fdb853117fae

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel przedwczoraj, 19:44:25 via iOS
  • 2
@NimooZysku: oo spoko spółka, gdzie ją znalazłeś? Kurde w tym roku, to można było tak zarobić…
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 19:37:49
  • 1
#gielda Czy to juz pora zeby otworzyc szorta cfd na SpaceXD?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel przedwczoraj, 19:40:26 via iOS
  • 18
@Ryzcel: jak grubas bedzie chcial, to poleci rakieta do 250
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
przedwczoraj, 18:12:20
  • 3
#gielda #spcx Ale... ale jak? Eksperci mówili, że w poniedziałek yebnie 🤡
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel przedwczoraj, 18:21:10 via iOS
  • 3
@wscieklykabanos: eksperci xD
  • Odpowiedz
aett
aett
12.06.2026, 19:09:06
  • 4
wracam do tego smieciucha po jakims czasie i kusi k---a

#smieciuchdetektor #gielda
aett - wracam do tego smieciucha po jakims czasie i kusi k---a

#smieciuchdetektor #g...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 12.06.2026, 19:10:17 via iOS
  • 13
@aett: Co to za telegazeta
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 11.06.2026, 21:53:30
  • 1
Ciekawe czy cos Musk powie o dogecoin i bedzie pompa na zapomnianym piesku xD #gielda #dogecoin #kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

577

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Skandal na GPW. Ulubieniec inwestorów okazał się architektem ordynarnej zmowy płacowej. Urząd antymonopolowy udowadnia, że sieć ręcznie sterowała rynkiem pracy i blokowała kierowcom ucieczkę do konkurencji. W tle naloty UOKiK-u, twarde dowody i widmo kary do 10% obrotu firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 09:29:40
  • 131
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 03.06.2026, 18:12:15 via iOS
  • -3
@ministergn: czekaj, co dokładnie robiles i jakie miales wtedy zarobki i dzisiaj. W transporcie sie tak pogorszylo? Od tamtego czasu moje zarobki sa wieksze 5x, ale nie branza logistyczna
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 12:09:41 via iOS
  • 0
@ministergn: w jakim miescie? To teraz ciężko ogarnac na taxi 5-7 tys na reke..
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 05.06.2026, 08:27:10 via iOS
  • 0
@ministergn: ja pracowalem pare lat temu na przewozach, z tego co widzę stawki od 5 lat takie same - dramat. 7,5k netto jak pracownik produkcyjny to ladna stawka. U nas teraz maja, ze wszystkim ale brutto

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 11:06:57 via iOS
  • 4
Ale właśnie ktoś na nią głosuje. Dlaczego i po co? Może mi ktoś wytłumaczyć? Najlepiej jej wyborca..
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 13:38:22 via iOS
  • 1
@PepikPL: wiesz, ja mogę powiedziec, że mieszkam w dużym mieście i nie poznałem nikogo kto się śmieje z ludzi z prowincji. Przez cale życie poznałem jedna tak glupia osobe, ze moglaby zagłosować na Żukowska. Feministka, mieszka z kotami, gruba, pracuje w korpo.
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 18:45:14 via iOS
  • 0
@bialy5678: a feministki i lgbt to raczej nie glosują na Zandberga?
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 22:43:53 via iOS
  • 0
@bialy5678: ona gada takie bzdury, że maksymalnie obejrzałem 3 wywiady po 2 min bo nie byłem wstanie tego oglądać. Już bardziej merytoryczniejsze sa gale fame mma lub jakieś patostremy.
NykipVaous
NykipVaous
04.06.2026, 14:33:49
  • 19
#spce #gielda
NykipVaous - #spce #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 16:07:01 via iOS
  • 0
@NykipVaous: gdybym tylko rozumial te pompy to bylbym milionerem xD
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 22:42:19 via iOS
  • 1
@NykipVaous: tylko właśnie, na spce była pompa na 150 procent. Czasami jest na 300, a czasami rosnie jeszcze wiecej. Później spadek, zawsze jest odbicie, tylko właśnie, kiedy? Mam jednego znajomego, który zarobił taki fajny hajs na gieldzie, że teraz siedzi na dywidendach i nie pracuje xD Tylko on na covidzie zarobił na mercatorze..
  • Odpowiedz
Turkotka
Turkotka
04.06.2026, 13:33:59
  • 4
Miałem takiego śmieciucha, wystrzelił i poszedł auto sell xD #gielda
Turkotka - Miałem takiego śmieciucha,  wystrzelił i poszedł auto sell xD #gielda

źródło: IMG_2150

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 13:43:33 via iOS
  • 1
@Turkotka: @siodemkaxx ma znajomego w pracy, ktory z 10k zarobil w ciagu 4 miesiecy 100k. To mowil, ze trzeba mocno sledzic Trumpa i jego ekipe. XD
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 04.06.2026, 16:05:05 via iOS
  • 0
@Turkotka: dywersyfikacja na odpowiednim poziomie, tak jest najlepiej. Cos kiedys spekulacyjnie pewnie zawsze wystrzeli. A dlaczego akumulatory i czytales o firmie?
  • Odpowiedz
milpl
milpl
02.06.2026, 17:54:56
  • 3
#gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się mylić z spacex ?

Virgin miał pomysł na statek ale niestety był powazny wypadek gdzie zaczepy trzymajace skrzydla ktore byly ruchome nie wytrzymaly i statek sie rozwalil podczas testow zabijajac pilota (albo dwoch juz nie pamietam) Od tamtej pory firma jest praktycznie martwa.

Zostaliscie dawcą kapitalu dla osób od dluzszego czasu planujacych uciekac, wstyd. Nawet logo srednie .

Na
milpl - #gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się myl...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 02.06.2026, 18:02:02 via iOS
  • 0
@milpl: przeciez to byla spekulacja, a nie dlugoterminowo
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
02.06.2026, 17:47:59
  • 23
Dzisiaj był dobry dzień:
- portfel na ATH,
- troszkę pozycji pozamykane na fajnym plusie
- RKLB dokupiony
- troszkę śmieciuszków z listy od @ethize (którą serdecznie polecam, top content), dokupione
- zostało mi 3k $ kapitału i zastanawiam się czy doładować jeszcze RKLB
Rogalikznadzieniem - Dzisiaj był dobry dzień:
- portfel na ATH, 
- troszkę pozycji po...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 02.06.2026, 17:52:22 via iOS
  • 0
@Rogalikznadzieniem: na koncie demo sie nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
02.06.2026, 17:20:18
  • 4
Wiedzialem zeby gowna nie tykac #spce #gielda

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 02.06.2026, 17:50:55 via iOS
  • 1
@rosen: dla takich komentarzy jestem na wykopki 🫪
  • Odpowiedz

2359

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 02.06.2026, 05:23:31 via iOS
  • 0
Nie wiem co się dzieje, ale od kilku miesięcy slysze cos na Ukraińców. Faktycznie, politycy Ukr już mają taką odklejkę?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 02.06.2026, 15:33:23 via iOS
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors: to jest właśnie ten problem, nie ma czegoś po środku. Albo Ukraincy źli lub są wybielani. Tematy Bandery, Upa, to raczej fakt niz wojna informacyjna.
vladi_putin
vladi_putin
01.06.2026, 13:46:04
  • 4
Safety on. stop Loss na dziewicy ustawoiny xD Take profit oczywiscie nie bo po co
~Retardmaxxing

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 01.06.2026, 14:04:04 via iOS
  • 0
@vladi_putin: a kiedy wszedles?
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 01.06.2026, 14:13:48 via iOS
  • 0
@vladi_putin: kurde ładnie, trzeba szybciej czytac reddita :D
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
01.06.2026, 13:44:44
  • 13
#gielda
Wincyjpracydoobra - #gielda

źródło: 1000039270

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 01.06.2026, 13:45:26 via iOS
  • 4
@Wincyjpracydoobra: nie denerwuj Pan, dobre?
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
01.06.2026, 13:43:42
  • 5
Nie powinienem tego robić, ale ch*j
#gielda
IlikeTrains - Nie powinienem tego robić, ale ch*j
#gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 01.06.2026, 13:45:15 via iOS
  • 0
@IlikeTrains: pozycje od ilu?
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
01.06.2026, 13:31:37
  • 0
#gielda xd jaki cyrk z tym space xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 01.06.2026, 13:32:02 via iOS
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: dlaczego?
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 01.06.2026, 13:40:46 via iOS
  • 0
@widmo82: @AgencyjnaAgencjaAgencji
Ale zawsze tak jest, pytanie kiedy przyjdzie czas na kibel…
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
31.05.2026, 10:46:36
  • 9
#gielda
@IlikeTrains ma rację. Wpisujesz SPCX a proponuje SPXC xD
Dobieram na pełnej pod pomyłke
davidero69 - #gielda 
@IlikeTrains ma rację. Wpisujesz SPCX a proponuje SPXC xD 
Dobi...

źródło: 1000095292

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 31.05.2026, 13:00:24 via iOS
  • 2
@davidero69: problemem moze byc koszt 220 dolarów za akcje, spce za 7 dolarów. Więcej ludzi może sobie pozwolić
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 31.05.2026, 17:02:55 via iOS
  • 0
@davidero69: tego spxc 100 sztuk po 220 dolarów xD czy virgine?
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel 31.05.2026, 22:41:10 via iOS
  • 0
@davidero69: czyli za 22 tys dolarow zd?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking