@Kopytnik_1: Pojawi się purchlak to już nawet nie ma jak się wymiksować z takiego układu. Sąd cię w--------i z twojego domu bo "mama musi mieszkać z kaszojadem - dla jego dobra". Jeszcze będziesz płacił alimenciki a ty będziesz spał na materacu w wynajętej kawalerce. Twoje życie jest skończone a nawet niczego złego nie zrobiłeś
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ale z niej męczennica, jak zwykle wykręcanie się dzieckiem jakby było jakąś rzeczą. Jedyne co poświęca to rok macierzyńskiego, potem są złobki i przedszkola. Nic się purchlakowi nie stanie jak posiedzi torchę z innymi dziecmi, nawet na dobre mu to wyjdzie. Niech idzie i się rozwija, nie brakuje kobiet sukcesu z dziećmi. Rolę ojca jak zwykle baba pominęła, nie ma go w domu nigdy i nie zajmuje się dzieckiem.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie, że od 2020 rozpoczął się powolny zjazd ekonomiczny tego kraju?

Od wejścia polski do Uni ludzie pozytywnie patrzyli w przyszłość, czuli, że standard ich życia będzie się poprawiał i faktycznie tak było lata 2018/2019 to były w mojej opinii najlepsze lata.

Tymczasem od pandemi mamy coraz więcej problemów i nie zanosi się na poprawę.
- inflacja
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 193
@jonasz68: 2020r. to w ogóle początek dobrze znanego bezpiecznego świata. Sytuacja się pogorszyła nie tylko na naszym podwórku tylko globalnie. 2018-2019 to faktycznie najlepsze lata jak do tej pory. Pytanie czy jesteśmy aktualnie w kryzysie czy wszystko dopiero przed nami. Każdy co roku mówi, że teraz to już się wali, ale jakoś kolejny rok udaje się domknąć. 2025 wygląda jeśli chodzi o nastroje tak samo jak kilka poprzednich lat. Nie
  • Odpowiedz