@iforgotmypass_ @blyskotliwy:
MMT jest fajne, bo w zasadzie mówi o tym, że najważniejsze jest produktywne wykorzystanie zasobów, a pieniądze to tylko cyferki, gorzej że MMT nie uwzględnia inflacji, bo ostatecznie po co ludzie mają pracować, jeżeli pieniądze tracą zaraz wartość? W Polsce mieliśmy 50% inflacji skumulowanej (i to tej niższej - oficjalnej) od 2019 r. - jaki sens w takim kraju oszczędzać na np. #nieruchomosci , planować
  • Odpowiedz
@luckylukk: Z pracodawcami jak z lewakami, jak widzisz co pisza to zastanawiasz sie czy to jest trolling czy oni faktycznie tak mysla bo maja bardzo ograniczony kontakt ze swiatem zewnetrznym albo maja jakas schizofrenie
  • Odpowiedz