Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Równo tydzień temu +/- kwadrans znowu zrobiłem z sb totalnego z---a s---------ę kretyna imbecyla debila idiotę i wszystko z------m s---------m s----------m przesrałem zmarnowałem
Niemawidzę swojego s----------e borze tak baaaaaaaaaardzo nienawidzę tego jakim jestem neurotycznym impulsywnym zjebem
Ehhhhhhh
#zalesie #depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #mamdosc #m----------------------b
Niemawidzę swojego s----------e borze tak baaaaaaaaaardzo nienawidzę tego jakim jestem neurotycznym impulsywnym zjebem
Ehhhhhhh
#zalesie #depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #mamdosc #m----------------------b
konto usunięte via Wykop
- 1
@Chodtok: cosiestao
konto usunięte via Wykop
- 0
@Chodtok: ok daj wiecej szczegułuf
#przegryw #depresja #samotnosc
Od momentu poznania swojej lubej, wszystkie inne kobiety jakby staly sie "nijakie" bardziej "brzydkie" bez zainteresowania. Choc minelo juz troche lat, to zarowno moje uczcuia jak i punkt widzenia pozostal bez zmian. Jest ona (moja luba) i cala reszta (tlo) Nawet jak jakas dziewczyna jest mila podczas romzowy (praca czy bank) to straznie mnie to nudzi, nie czuje nic. Tak sie nie da
Od momentu poznania swojej lubej, wszystkie inne kobiety jakby staly sie "nijakie" bardziej "brzydkie" bez zainteresowania. Choc minelo juz troche lat, to zarowno moje uczcuia jak i punkt widzenia pozostal bez zmian. Jest ona (moja luba) i cala reszta (tlo) Nawet jak jakas dziewczyna jest mila podczas romzowy (praca czy bank) to straznie mnie to nudzi, nie czuje nic. Tak sie nie da
@depresyjnydziad: A, to już rozumiem, mam tak samo. Została tylko gorycz porażki.
@depresyjnydziad: potrzebujesz skrzydlowego i mentora rozpustnika.
- 30
polecam każdemu ten materiał który pokazuje jak wojna i powołanie do wojska niszczy psychikę
wiadomo że dużo osób nie lubi wojny idei ale ten materiał moim zdaniem jest w porządku
#pieklomezczyzn #depresja #przegryw #depresja #wojna #psychologia #obowiazkowecwiczeniawojskowe
wiadomo że dużo osób nie lubi wojny idei ale ten materiał moim zdaniem jest w porządku
#pieklomezczyzn #depresja #przegryw #depresja #wojna #psychologia #obowiazkowecwiczeniawojskowe

@Henson_ Kolejny kanał warty polecenia!
Widziałem to, na filmu sama prawda jest przedstawiona.
Widziałem to, na filmu sama prawda jest przedstawiona.
@Henson_: moze tez poswiecic troche wiecej czasu i obejrzec najlepszy film antywojenny jaki kiedykolwiek powstal
źródło: 4000-come-and-see-polish-movie-poster
PobierzTyp opowiada jak z nerwicą wegetatywną trafił do psychiatryka na oddział z prawdziwymi wariatami, długie, ale ciekawe.
#nerwica #depresja #psychiatria #psychiatra
#nerwica #depresja #psychiatria #psychiatra

Zna ktoś jakieś książki o walorach autoterapeutycznych skierowane dla osób z osobowością unikającą (AVPD)? Może być po angielsku
#depresja #psychiatria #psychologia #fobiaspoleczna
#depresja #psychiatria #psychologia #fobiaspoleczna
- 9
chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za głupi i nagle zobaczyłem filmik szymooola jak opowiadał o młodości na wsi i zmontowałem wam z tego filmik i mogę się pod tym podpisać 100% co on mówi , chciałbym żebyście przesłuchali ten krótki 5 minutowy filmik i napisali co o tym myślicie a i dla Normików nie nie szukam wymówek ze przez to jestem przegrywem chciałem po

@Henson_: ehh 33 lata przeżyłem na wsi, z dzieciaka od razu zrobiłem się emerytem, całe życie mi gdzieś zginęło.
w sumie o jakim dorastaniu mówimy, w tym g---o kraju nikt nie wie na czym polega wychowanie dziecka a tym bardziej na wsi, dzieci tu są tylko neoniewolnikami, powinniśmy byli żyć a nie być co najwyżej przedmiotem w rękach tych pożal się boże rodziców
Czy przegrywy mają pełny wpływ na swoje życie i są odpowiedzialni za swoją obecną sytuację życiową?
- Tak 23.8% (10)
- Oczywiście, że tak 28.6% (12)
- Naturalnie, że tak 14.3% (6)
- Potwierdzam 33.3% (14)
@KrzyzowiecAlfred: Nie podobają mi się odpowiedzi w tej ankiecie
źródło: temp_file4654656766208487176
Pobierz
źródło: i3aldkr5try71
Pobierz@meltdown: Perfrect
- 3

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ważniejsze od inteligencji są: dynamina, pamięć, wygląd, pochodzenie. Change my mind.
#przemyslenia #przegryw #depresja
─
Ważniejsze od inteligencji są: dynamina, pamięć, wygląd, pochodzenie. Change my mind.
#przemyslenia #przegryw #depresja
─
@mirko_anonim: Jak jesteś inteligentny to i tak sobie życie jakoś ułożysz fajnie.
Jak jesteś inteligentny to i tak sobie życie jakoś ułożysz fajnie.
@exystexys: no w teorii tak ale w praktyce to inaczej wygląda - wiem bo jestem nieziemsko inteligentny xd
- 2
Coś w tym jest, że kobiety dojrzewają szybciej niż mężczyźni i różnica wieku powinna być większa niż rok-dwa. Jeszcze 2 lata temu byłem przeambitny, chcący więcej rozrywki, sukcesów. Nie rozumiałem, dlaczego moja już była lubi takie przyziemne życie, dlaczego nie ma sprecyzowanych celów, dlaczego nie ma jakichś dużych ambicji, dlaczego tak mało myśli o przyszłości pod kątem rozwoju osobistego, celów, PIENIĘDZY, dlaczego tak lubi siedzieć z rodziną na dupie i nie ma
konto usunięte via Wykop
- 3
@Kopyto96: wiesz jak się ludziom rzeczy sypią po kolei to trzymają się tych jeszcze nie posypanych często tak kurczowo, że udaje im się ignorować te sypiące się. Więc takie posypanie naraz jest często jedynym, co człowieka poruszy do jakiejś refleksji i reorganizacji wartości. Założę optymistycznie, że Twój nick sugeruje rocznik urodzenia. To młody jesteś i i tak relatywnie szybko się nauczyłeś.
Nie wiem, czy to plan boski czy nie, ale
Nie wiem, czy to plan boski czy nie, ale
- 2
@LaKarolina: Dziękuję ci bardzo za słowa otuchy, mirabelko. Też wierzę, że będzie dobrze. Najważniejsze to zadbać o zdrowie, skupić się na sobie i żeby głupoty do głowy nie przychodziły za często.
#depresja #s----------e
źródło: bhd13sun2z441
Pobierz@meltdown To nie jest śmieszne nic a nic xd

- 4
Jak ktoś ci mówił żebyś wyszedł na dwór i pobiegał to wcale nie tak bardzo mijał się z prawdą
Wychodzi że im bardziej intensywny trening tym lepsze wyniki wyjścia z depresji, na samym dole do porównania SSRI
https://www.bmj.com/sites/default/files/attachments/bmj-article/pre-pub-history/bmj-2023-075847_proof_hi_1.pdf
Wychodzi że im bardziej intensywny trening tym lepsze wyniki wyjścia z depresji, na samym dole do porównania SSRI
Running from depression: A systematic review and network meta-analysis of exercise dose and modality in the treatment for depression
https://www.bmj.com/sites/default/files/attachments/bmj-article/pre-pub-history/bmj-2023-075847_proof_hi_1.pdf
źródło: F1.large
Pobierz@secs: nie uważasz, że to jest nieco 'niepokojące'? praktycznie wszystkie źródła są niskiej jakości, nie?
certainty rating - very low => The true effect is probably markedly different from the estimated effect
certainty rating - very low => The true effect is probably markedly different from the estimated effect
konto usunięte via Android
- 4
@secs Biegałem i działa tylko doraźnie. W trakcie biegu i chwilę po czujesz tej cały "haj biegacza" natomiast w codziennym funkcjonowaniu większych efektów nie zauważyłem
- 2
źródło: temp_file6118124944666596139
Pobierz- 2
@zeMadafaka no pewnie takich co nie chcą z depresja to najlepsi żołnierze potem z takich są nje?
@kropek: nie każdy ma predyspozycje do zaburzeń ¯\(ツ)/¯
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy sponsorowanie lasek jest złe? Mam na myśli stawianie jakiegoś jedzenia, wyjazdy, itp. Nie mówię tu o jakiś top laskach i luksusach ale bardziej takich, dla których wyjście na sushi to już coś :P. Problem jest taki, że jestem przegrywem bez szans na znalezienie kogoś i prawie całe życie przesiedziałem w domu. Dla mnie takie wyjście z dziewczyną to jak terapia - wychodzę do ludzi, w fajne miejsca
Czy sponsorowanie lasek jest złe? Mam na myśli stawianie jakiegoś jedzenia, wyjazdy, itp. Nie mówię tu o jakiś top laskach i luksusach ale bardziej takich, dla których wyjście na sushi to już coś :P. Problem jest taki, że jestem przegrywem bez szans na znalezienie kogoś i prawie całe życie przesiedziałem w domu. Dla mnie takie wyjście z dziewczyną to jak terapia - wychodzę do ludzi, w fajne miejsca
@mirko_anonim: lepiej nie mieć nic niż mieć coś na niby
@mirko_anonim: one już i tak mają łatwo a ty chcesz im jeszcze sponsorować żarcie?
10
Jak rozpoznać depresję i gdzie szukać pomocy? Psychiatra odpowiada na pytania

Choć depresja staje się problemem społecznym, wiele osób wciąż nie potrafi jej rozpoznać u siebie i u bliskich. Boimy się wizyty u psychiatry, niechętnie myślimy o przyjmowaniu leków.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #






























"Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś..."
źródło: QbureGRaW3Q2mw70
Pobierz