Równo tydzień temu +/- kwadrans znowu zrobiłem z sb totalnego z---a s---------ę kretyna imbecyla debila idiotę i wszystko z------m s---------m s----------m przesrałem zmarnowałem
Niemawidzę swojego s----------e borze tak baaaaaaaaaardzo nienawidzę tego jakim jestem neurotycznym impulsywnym zjebem
Ehhhhhhh

#zalesie #depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #mamdosc #m----------------------b
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #depresja #samotnosc
Od momentu poznania swojej lubej, wszystkie inne kobiety jakby staly sie "nijakie" bardziej "brzydkie" bez zainteresowania. Choc minelo juz troche lat, to zarowno moje uczcuia jak i punkt widzenia pozostal bez zmian. Jest ona (moja luba) i cala reszta (tlo) Nawet jak jakas dziewczyna jest mila podczas romzowy (praca czy bank) to straznie mnie to nudzi, nie czuje nic. Tak sie nie da
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za głupi i nagle zobaczyłem filmik szymooola jak opowiadał o młodości na wsi i zmontowałem wam z tego filmik i mogę się pod tym podpisać 100% co on mówi , chciałbym żebyście przesłuchali ten krótki 5 minutowy filmik i napisali co o tym myślicie a i dla Normików nie nie szukam wymówek ze przez to jestem przegrywem chciałem po
Henson_ - chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie o jakim dorastaniu mówimy, w tym g---o kraju nikt nie wie na czym polega wychowanie dziecka a tym bardziej na wsi, dzieci tu są tylko neoniewolnikami, powinniśmy byli żyć a nie być co najwyżej przedmiotem w rękach tych pożal się boże rodziców
  • Odpowiedz
Coś w tym jest, że kobiety dojrzewają szybciej niż mężczyźni i różnica wieku powinna być większa niż rok-dwa. Jeszcze 2 lata temu byłem przeambitny, chcący więcej rozrywki, sukcesów. Nie rozumiałem, dlaczego moja już była lubi takie przyziemne życie, dlaczego nie ma sprecyzowanych celów, dlaczego nie ma jakichś dużych ambicji, dlaczego tak mało myśli o przyszłości pod kątem rozwoju osobistego, celów, PIENIĘDZY, dlaczego tak lubi siedzieć z rodziną na dupie i nie ma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: wiesz jak się ludziom rzeczy sypią po kolei to trzymają się tych jeszcze nie posypanych często tak kurczowo, że udaje im się ignorować te sypiące się. Więc takie posypanie naraz jest często jedynym, co człowieka poruszy do jakiejś refleksji i reorganizacji wartości. Założę optymistycznie, że Twój nick sugeruje rocznik urodzenia. To młody jesteś i i tak relatywnie szybko się nauczyłeś.
Nie wiem, czy to plan boski czy nie, ale
  • Odpowiedz
  • 2
@LaKarolina: Dziękuję ci bardzo za słowa otuchy, mirabelko. Też wierzę, że będzie dobrze. Najważniejsze to zadbać o zdrowie, skupić się na sobie i żeby głupoty do głowy nie przychodziły za często.
  • Odpowiedz
Jak ktoś ci mówił żebyś wyszedł na dwór i pobiegał to wcale nie tak bardzo mijał się z prawdą

Wychodzi że im bardziej intensywny trening tym lepsze wyniki wyjścia z depresji, na samym dole do porównania SSRI

Running from depression: A systematic review and network meta-analysis of exercise dose and modality in the treatment for depression


https://www.bmj.com/sites/default/files/attachments/bmj-article/pre-pub-history/bmj-2023-075847_proof_hi_1.pdf
secs - Jak ktoś ci mówił żebyś wyszedł na dwór i pobiegał to wcale nie tak bardzo mij...

źródło: F1.large

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@secs: nie uważasz, że to jest nieco 'niepokojące'? praktycznie wszystkie źródła są niskiej jakości, nie?
certainty rating - very low => The true effect is probably markedly different from the estimated effect
  • Odpowiedz
@secs Biegałem i działa tylko doraźnie. W trakcie biegu i chwilę po czujesz tej cały "haj biegacza" natomiast w codziennym funkcjonowaniu większych efektów nie zauważyłem
  • Odpowiedz
#wojsko szarpie ludzi z problemami psychicznymi, jak ktoś pokazuje l4 że ma depresję to dla nich sygnał, że tego Pana bardzo bardzo chcemy przeszkolic więc wysyłają mu wezwania co tylko zwolnienie lekarskie się konczy. Co za idiota tym steruję? Albo idiotka? Chca nieszczęścia? #depresja #wezwanie
kropek - #Wojsko szarpie ludzi z problemami psychicznymi, jak ktoś pokazuje l4 że ma ...

źródło: temp_file6118124944666596139

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy sponsorowanie lasek jest złe? Mam na myśli stawianie jakiegoś jedzenia, wyjazdy, itp. Nie mówię tu o jakiś top laskach i luksusach ale bardziej takich, dla których wyjście na sushi to już coś :P. Problem jest taki, że jestem przegrywem bez szans na znalezienie kogoś i prawie całe życie przesiedziałem w domu. Dla mnie takie wyjście z dziewczyną to jak terapia - wychodzę do ludzi, w fajne miejsca
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach