Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
konto usunięte via Wykop
- 1
@dzikiwaz21: giniemy pozdrawiam. Przynajmniej razem. Cały tag.
- 283
Na Ukraine mężczyźni nie tylko mają zakaz opuszczania kraju, ale także coraz częściej są zmuszani do walki i umierania na wojnie za kobiety.
W tym samym czasie te kobiety mogą swobodnie przekraczać granice i jeździć na wczasy, na urlopy, na wycieczki i korzystać z życia.
Wszystko wskazuje na to, że w Polsce schemat postępowania będzie podobny.
Dlatego
W tym samym czasie te kobiety mogą swobodnie przekraczać granice i jeździć na wczasy, na urlopy, na wycieczki i korzystać z życia.
Wszystko wskazuje na to, że w Polsce schemat postępowania będzie podobny.
Dlatego
źródło: @realmen
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@daeun
Błagam, niech jakiś kumpel to nagra. Wrzucisz na YouTube i masz pierwszy milion na koncie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sildenafil ja to samo, nigdzie sie nie wybieram, a jakbym jakims cudem dostał wezwanie do wku, to pojade, sciągne gacie, wskocze na stół i zesram się Panu Majorowi przed twarzą. Wariatom nic nie zrobią. XD
Błagam, niech jakiś kumpel to nagra. Wrzucisz na YouTube i masz pierwszy milion na koncie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 5
Abstrahując od życia, bo nie jest tak źle, sporo rzeczy udało mi się zrobić, zmienić pracę i tak dalej, to w rzeczy samej nadal dławi mnie deprecha. Ostatnie dwa miesiące spędziłem biorąc pregabaline, a ostatnie cztery sertralinę do zestawu. Problem w tym, że mam trochę dość pregabaliny - ona naprawdę mnie ogłupia. Dzięki niej mniej myślę, więc nie podlegam aż tak depresji, ale z drugiej strony czuję jakbym żył pod jakimś niewidzialnym
- 8
dzisiaj byłem na przerwie w niestandardowych godzinach dla mojego kołchoz™ i na stołówce siedziała sama nowa praktykantka. moglem się dosiąść i zagadać, a jednak wybrałem inny stolik, żeby być do niej odwrócony plecami. no i ciul, nie ma co się katować sytuacją i być surowym dla siebie, bo najważniejsze, żeby w przyszłości lepiej postąpić. tylko na to moje lepiej czekam 15 lat....
#przegryw #depresja
#przegryw #depresja
źródło: images
Pobierz@grap32: chłopie dla ciebie to już dawno dawno koniec XD a ty myślisz że jeszcze jakaś nadzieja
- 0
Komentarz usunięty przez autora
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korpo mnie wykańcza i nie wiem co robić.
#korposwiat #korpo #pracbaza #depresja #nerwica
W korpo pracuję od 1.5 roku (nie IT). Zostałem zatrudniony jako junior tylko ze względu na znajomość francuskiego i angielskiego. Szło mi bardzo dobrze, wszyscy dookoła mnie chwalili, że bystry, że praca ze mną to przyjemność, że można na mnie polegać, że świetnie mi idzie. Z perspektywy
Korpo mnie wykańcza i nie wiem co robić.
#korposwiat #korpo #pracbaza #depresja #nerwica
W korpo pracuję od 1.5 roku (nie IT). Zostałem zatrudniony jako junior tylko ze względu na znajomość francuskiego i angielskiego. Szło mi bardzo dobrze, wszyscy dookoła mnie chwalili, że bystry, że praca ze mną to przyjemność, że można na mnie polegać, że świetnie mi idzie. Z perspektywy
@mirko_anonim: nie korpo cie wykończy tylko Ty sam. Odpuść stary, nie jest coś zrobione to w------e, niech Cie eskalują, polaz że jesteś sam i zastępujesz ludzi i nie ma szans tego dowieźć. 9-17 i nara, a jak się nie poprawi to l4 i szukasz alternatywy. To tylko praca, nawet nie twoja firma, ani stały klient ani nic
@mirko_anonim: Skoro nie mogłeś wysiedzieć na dupie bez taska przez 5 min. to masz za swoje. Trzeba było robić na spokojnie, a nie ambitnie: narzuciłeś tempo pracy przez co koledzy się zwolnili i zostałeś sam. Szefostwo cię olewa, bo przecież ogarniasz za 2 osoby :)
@steppenwolf12 To po co płakać w takim razie?
- 14
@Filippa: Ja pamiętam jak trailer GTA V na yt mi przycinał na starym kompie jakby to było wczoraj
@Filippa: Im starszy człowiek jest, tym szybciej czas mija. Sam covid też szybko minął, ale przede wszystkim ostatnie 2 lata jakoś tak dosłownie błysnęły :/ To co było jak mi się wydaje 3-4 miesiące temu było tak naprawdę w 2022.
- 4
Od dawna zdaje sobie sprawę z obecności u mnie nerwicy ( powody to obciążenie genetyczne, stres, wykluczani społeczne za niski wzrost i wygląd) i bym to ignorował gdyby nie nowy objaw. A mianowicie ostatnio przy połykaniu a teraz nawet i ciągle czuję jakbym miał coś w gardle, jakby mi coś stanęło w gardle. Nie jest to ból ale dyskomfort. Czy ktoś tak miał? Nazywa się to jakoś tak globus histericus. To już
@kamsher Mój młodszy brat się tego nabawił jak rodzice się rozwodzili
Niestety skończyło się kilkoma dniami w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niestety skończyło się kilkoma dniami w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kamsher: To nie jest przypadkiem też takie dziwne swędzenie w gardle? Ja sobie często językiem ruszam w tył żeby się "podrapać" gdzieś w okolicy podniebienia/migdałków gdy się to dzieje, po paru minutach jakoś przechodzi samoistnie. Bo jak tak to też to miałem ale nigdy nie wiedziałem co to i z czego się bierze, ale możliwe że już mamy przyczynę (╯︵╰,)
- 11
źródło: temp_file108211625898107774
Pobierz@lukasz5801: nie dla spierdona szczęście ehh
- 2
"People I loved, people I trusted have done their absolute worst to me. Society deserves to be hated for everything you said they did and more. Fck every last one of them for what we've all been through".
#depresja
#depresja
wczoraj sie upiłem pierwszy raz od jakiegoś roku, wróciłem na chate i od razu poszedłem spać a biore pregabaline i escitalopram, dzisiaj czuje jakbym miał bardziej depresyjny nastrój, zepsułem działanie leku tym alkoholowym wybrykiem czy wrócę na właściwe tory? #depresja #nerwica #pregabalina #escitalopram #ssri
@JesteMlodyGzGdyni: W ciągu 2-3 dni neuroprzekaźniki GABA i dopaminy powinny się uregulować. Zdrówka !
@JesteMlodyGzGdyni: też tak mam, kilka dni (z reguły 3) mam gorszy nastrój, a-----l niszczy w tym znaczeniu działanie leków (ich działanie terapeutyczne). Na szczęście po tym czasie jest ok.
59
Nastolatek skoczył z wieży widokowej w Szachtach w Poznaniu.

"Policjanci pracowali tam pod nadzorem prokuratora - mówi. - Wstępnie wykluczono udział osób trzecich"
z- 24
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 162
Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować tik toki, instagramy, kanały różne pokroju Fagaty.Goats czy innej Linkiewicz, wypierdo.lić wszystkie portale randkowe od tinderów po badoo i inne gówna, wypierd.olić z TV również głupie seriale typu "Pierwsza Miłość, "Na wspólnej", paradokumenty jak "Szkoła", Ukryta Prawda", "Trudne Sprawy", 19+"
@TTedbundYY: No tak, kiedyś... Ale kiedyś kobiety nie miały pracy, więc faceci mieli kobiety nie dlatego, że byli dla nich atrakcyjni, tylko dlatego, że dzięki ich dobytkowi one mogły przeżyć. A teraz kobiety same pracują więc oczywistym jest, że taki miras z magazynu nie jest dla żadnej atrakcyjną opcją i absolutnie niczym jej nie imponuje. Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?
Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?
@WyzwolonaPodrozniczka: Może ja jestem jakiś p----------y ale chyba do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach.
@Hugmii: zmień avatar na żabę, wyjdź z zielonki
- 9
Mame byłaby smutna
@maateusz123: kiedyś jej przejdzie
- 5
- 4
Posprzatałem prawie całą łazienke, powyrzucałem zbędne rzeczy. Nie wiem czym umyć prysznic gdzie zrobiło się pełno białych smug na płytkach ściennych i szybie z kabiny. Zaraz umyje zęby, wezmę prysznic, ubiorę się i wyjdę. Pójdę na obiad a potem do sklepu papierniczego i do obi. Kupię myjkę do szyb, jakis płyn do szyb. W papierniczym kupię teczkę i kartki na studia.
Najgorsza będę trasa, wstyd wychodzić z taką mordą. Ale trzeba zacisnac
Najgorsza będę trasa, wstyd wychodzić z taką mordą. Ale trzeba zacisnac
@kamsher: Dla Ciebie Covid to chyba był zbawienie jak trzeba było maski nosić :)
Nie wiem czym umyć prysznic gdzie zrobiło się pełno białych smug na płytkach ściennych i szybie z kabiny
@kamsher: Najprościej? Octem. Ale jest też masa komercyjnych odkaminiaczy, jakieś cify, cility i takie tam.
#przegryw #depresja #samotnosc
Jest wiele piosenek które mocno przypominają mi moja mi amor.. wtedy jakby z głośników zamiast nut, leciały żyletki, czuje wtedy fizyczny i psychiczny ból. Topie się w smutku i tęsknocie. Zawsze podpływa wtedy statek alkoholizmu i zabiera mnie na pokład. Niby jestem i oddycham, ale tak na prawdę mnie tu nie ma. Jestem gdzieś zawieszony, rozdarty na wiele części a każda część jest
Jest wiele piosenek które mocno przypominają mi moja mi amor.. wtedy jakby z głośników zamiast nut, leciały żyletki, czuje wtedy fizyczny i psychiczny ból. Topie się w smutku i tęsknocie. Zawsze podpływa wtedy statek alkoholizmu i zabiera mnie na pokład. Niby jestem i oddycham, ale tak na prawdę mnie tu nie ma. Jestem gdzieś zawieszony, rozdarty na wiele części a każda część jest
@depresyjnydziad: i co, pomaga? W tygodniu zero alko u Ciebie? Ja bym chyba nie dał rady xd
- 1
@abuk123: pomaga, spowalnia umysł i wycisza sporo emocji. Staram się, ale nie zawsze się udaje i kilka piw w tyg wpadnie

































#depresja #terapia #zalesie
po czym stwierdzasz, że żona nie chce mieć z tobą już więcej do czynienia?