Na Ukraine mężczyźni nie tylko mają zakaz opuszczania kraju, ale także coraz częściej są zmuszani do walki i umierania na wojnie za kobiety.

W tym samym czasie te kobiety mogą swobodnie przekraczać granice i jeździć na wczasy, na urlopy, na wycieczki i korzystać z życia.

Wszystko wskazuje na to, że w Polsce schemat postępowania będzie podobny.

Dlatego
sildenafil - Na Ukraine mężczyźni nie tylko mają zakaz opuszczania kraju, ale także c...

źródło: @realmen

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 90
@daeun

@sildenafil ja to samo, nigdzie sie nie wybieram, a jakbym jakims cudem dostał wezwanie do wku, to pojade, sciągne gacie, wskocze na stół i zesram się Panu Majorowi przed twarzą. Wariatom nic nie zrobią. XD


Błagam, niech jakiś kumpel to nagra. Wrzucisz na YouTube i masz pierwszy milion na koncie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Abstrahując od życia, bo nie jest tak źle, sporo rzeczy udało mi się zrobić, zmienić pracę i tak dalej, to w rzeczy samej nadal dławi mnie deprecha. Ostatnie dwa miesiące spędziłem biorąc pregabaline, a ostatnie cztery sertralinę do zestawu. Problem w tym, że mam trochę dość pregabaliny - ona naprawdę mnie ogłupia. Dzięki niej mniej myślę, więc nie podlegam aż tak depresji, ale z drugiej strony czuję jakbym żył pod jakimś niewidzialnym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzisiaj byłem na przerwie w niestandardowych godzinach dla mojego kołchoz™ i na stołówce siedziała sama nowa praktykantka. moglem się dosiąść i zagadać, a jednak wybrałem inny stolik, żeby być do niej odwrócony plecami. no i ciul, nie ma co się katować sytuacją i być surowym dla siebie, bo najważniejsze, żeby w przyszłości lepiej postąpić. tylko na to moje lepiej czekam 15 lat....

#przegryw #depresja
grap32 - dzisiaj byłem na przerwie w niestandardowych godzinach dla mojego kołchoz™ i...

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korpo mnie wykańcza i nie wiem co robić.

#korposwiat #korpo #pracbaza #depresja #nerwica

W korpo pracuję od 1.5 roku (nie IT). Zostałem zatrudniony jako junior tylko ze względu na znajomość francuskiego i angielskiego. Szło mi bardzo dobrze, wszyscy dookoła mnie chwalili, że bystry, że praca ze mną to przyjemność, że można na mnie polegać, że świetnie mi idzie. Z perspektywy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie korpo cie wykończy tylko Ty sam. Odpuść stary, nie jest coś zrobione to w------e, niech Cie eskalują, polaz że jesteś sam i zastępujesz ludzi i nie ma szans tego dowieźć. 9-17 i nara, a jak się nie poprawi to l4 i szukasz alternatywy. To tylko praca, nawet nie twoja firma, ani stały klient ani nic
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Skoro nie mogłeś wysiedzieć na dupie bez taska przez 5 min. to masz za swoje. Trzeba było robić na spokojnie, a nie ambitnie: narzuciłeś tempo pracy przez co koledzy się zwolnili i zostałeś sam. Szefostwo cię olewa, bo przecież ogarniasz za 2 osoby :)
  • Odpowiedz
@Filippa: Im starszy człowiek jest, tym szybciej czas mija. Sam covid też szybko minął, ale przede wszystkim ostatnie 2 lata jakoś tak dosłownie błysnęły :/ To co było jak mi się wydaje 3-4 miesiące temu było tak naprawdę w 2022.
  • Odpowiedz
Od dawna zdaje sobie sprawę z obecności u mnie nerwicy ( powody to obciążenie genetyczne, stres, wykluczani społeczne za niski wzrost i wygląd) i bym to ignorował gdyby nie nowy objaw. A mianowicie ostatnio przy połykaniu a teraz nawet i ciągle czuję jakbym miał coś w gardle, jakby mi coś stanęło w gardle. Nie jest to ból ale dyskomfort. Czy ktoś tak miał? Nazywa się to jakoś tak globus histericus. To już
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: To nie jest przypadkiem też takie dziwne swędzenie w gardle? Ja sobie często językiem ruszam w tył żeby się "podrapać" gdzieś w okolicy podniebienia/migdałków gdy się to dzieje, po paru minutach jakoś przechodzi samoistnie. Bo jak tak to też to miałem ale nigdy nie wiedziałem co to i z czego się bierze, ale możliwe że już mamy przyczynę (,)
  • Odpowiedz
"People I loved, people I trusted have done their absolute worst to me. Society deserves to be hated for everything you said they did and more. Fck every last one of them for what we've all been through".

#depresja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesteMlodyGzGdyni: też tak mam, kilka dni (z reguły 3) mam gorszy nastrój, a-----l niszczy w tym znaczeniu działanie leków (ich działanie terapeutyczne). Na szczęście po tym czasie jest ok.
  • Odpowiedz
Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować tik toki, instagramy, kanały różne pokroju Fagaty.Goats czy innej Linkiewicz, wypierdo.lić wszystkie portale randkowe od tinderów po badoo i inne gówna, wypierd.olić z TV również głupie seriale typu "Pierwsza Miłość, "Na wspólnej", paradokumenty jak "Szkoła", Ukryta Prawda", "Trudne Sprawy", 19+"
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: No tak, kiedyś... Ale kiedyś kobiety nie miały pracy, więc faceci mieli kobiety nie dlatego, że byli dla nich atrakcyjni, tylko dlatego, że dzięki ich dobytkowi one mogły przeżyć. A teraz kobiety same pracują więc oczywistym jest, że taki miras z magazynu nie jest dla żadnej atrakcyjną opcją i absolutnie niczym jej nie imponuje. Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?
  • Odpowiedz
Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?


@WyzwolonaPodrozniczka: Może ja jestem jakiś p----------y ale chyba do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach.
  • Odpowiedz
@RvN2: to jest chwilowe pogorszenie. Wierzę w Ciebie, że z tego wyjdziesz. To ciężka choroba, ale Ty dasz radę.
Bierzesz leki? Kiedy następna wizyta u psychiatry?
  • Odpowiedz
Posprzatałem prawie całą łazienke, powyrzucałem zbędne rzeczy. Nie wiem czym umyć prysznic gdzie zrobiło się pełno białych smug na płytkach ściennych i szybie z kabiny. Zaraz umyje zęby, wezmę prysznic, ubiorę się i wyjdę. Pójdę na obiad a potem do sklepu papierniczego i do obi. Kupię myjkę do szyb, jakis płyn do szyb. W papierniczym kupię teczkę i kartki na studia.
Najgorsza będę trasa, wstyd wychodzić z taką mordą. Ale trzeba zacisnac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #depresja #samotnosc
Jest wiele piosenek które mocno przypominają mi moja mi amor.. wtedy jakby z głośników zamiast nut, leciały żyletki, czuje wtedy fizyczny i psychiczny ból. Topie się w smutku i tęsknocie. Zawsze podpływa wtedy statek alkoholizmu i zabiera mnie na pokład. Niby jestem i oddycham, ale tak na prawdę mnie tu nie ma. Jestem gdzieś zawieszony, rozdarty na wiele części a każda część jest
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach