Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
amozetoostatniraz

amozetoostatniraz

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19355
  • Znaleziska 1231
  • Mikroblog 18124
  • Obserwujący 52
  • Obserwowane 51
Netanstachu
Netanstachu
36 min temu
  • 1
#przegryw

Często masz derealizację lub depersonalizację?

  • Tak 42.9% (6)
  • Nie 57.1% (8)

Oddanych głosów: 14

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 29 min temu via Android
  • 0
@Netanstachu: teraz już nie. Kiedyś tak
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
4 godz. i 27 min temu
  • 0
#przegryw golicie nogi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 4 godz. i 27 min temu via Android
  • 1
@LisekUrwisek: tak, trzy razy w tygodniu
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 4 godz. i 28 min temu
  • 2
A wiedzieliście że kiedyś Przyjaciółka miała inny nakład na wieś i inny do miast? Dosłownie inne treści były w środku.

#przegryw #damskiprzegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
4 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 5
@amozetoostatniraz: neoliberalne miejskie elity nawet własny szmatławiec sobie wydrukują inny byle nie dzielić nic z pospólstwem.
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 4 godz. i 47 min temu
  • 1
Gardło mnie boli. Może Robercik mnie zaraził jak się całowaliśmy

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
4 godz. i 46 min temu via Android
  • 0
@Peppe_theFrogg_enjoyer: nie robiłam mu
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
4 godz. i 41 min temu via Android
  • 1
@Peppe_theFrogg_enjoyer: nie. Właśnie to jest dziwne że przestałam lubić lody xd wcześniej mogłam jeść po kilka dziennie a teraz jeden na miesiąc może
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 4 godz. i 53 min temu
  • 3
Ja choczu tak na Bahamy
Tam ananasy banany

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
8 godz. i 54 min temu
  • 19
Pamiętam za guwniaka że tyle osób skakało z dachów bloków na moim osiedlu, że nazywano go nieoficjalnie "Osiedlem Lotników", nawet raz trupa widziałem na betonie w kałuży krwi jak akurat grałem w Gothica to sąsiadka z rakiem magiknęła xd Poyebana akcja
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 8 godz. i 42 min temu via Android
  • 1
@KolakPatolik2137: u mnie w mieście w sumie też... Też raz widziałam jak kogoś zbierali, początek 2000
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 11 godz. i 52 min temu
  • 7
Nigdy bym na to nie wpadła, dobrze że napisali

#przegryw
amozetoostatniraz - Nigdy bym na to nie wpadła, dobrze że napisali 

#przegryw

źródło: 1000023232

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
11 godz. i 46 min temu via Android
  • 0
@PustynnyWilk: możesz mi zmienić filtr w odkurzaczu
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
11 godz. temu via Android
  • 0
@PustynnyWilk: uśmiech serdeczny:)
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 12 godz. i 22 min temu
  • 1
Łał, dostałam gratis pędzelki z Rossmanna (。◕‿‿◕。). Ostatni gratis jaki od nich dostałam robiąc zakupy online to tapetę z ich logiem, kilka lat temu xd

#przegryw #rossmann
amozetoostatniraz - Łał, dostałam gratis pędzelki z Rossmanna (。◕‿‿◕。). Ostatni grati...

źródło: 1000023230

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
12 godz. i 18 min temu via Android
  • 4
@walicwasss: a jak, za darmo to i ocet słodki :)
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 13 godz. i 40 min temu
  • 2
Ale się nie wyspałam. Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie ciotka - matka tego wujka po sąsiedzku z którym się trzymam, że mówił że będzie umierał (naturalnie), że sama nie może sobie z nim poradzić i żebym przyszła mu co przetłumaczyła XD. No to poszłam, nie umarł, ale nie wyspałam się

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
13 godz. i 34 min temu via Android
  • 0
@PustynnyWilk: nie mam czasu z nimi rozmawiać bo za dużo się dzieje w realu
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
12 godz. i 37 min temu via Android
  • 0
@PustynnyWilk: przestań wyzywać nas
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz wczoraj, 05:04:01
  • 0
Idę na pogrzeb somsiada, ale o 10 to jeszcze u nas pogrzebu chyba nie było. Dziwna godzina

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
wczoraj, 05:05:45 via Android
  • 0
@shadowping: srulka :). Ja #damskiprzegryw
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz przedwczoraj, 11:22:00
  • 0
Dlaczego jest tak mało chłopów którzy znają się na naprawach w domu? Ja sobie nie wyobrażam, żebym nie umiała ugotować, uprać czy umyć okna. A chłopów którzy nie potrafią naprawić szafki, kranu albo spłuczki w kiblu jest na pęczki. O aucie nie wspomnę. Skąd to się bierze?

#przegryw #niebieskiepaski

Umiesz naprawiać rzeczy w domu?

  • Tak, na luzie 32.4% (24)
  • Coś tam umiem 35.1% (26)
  • Nie, mam cztery lewe nogi 32.4% (24)

Oddanych głosów: 74

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
przedwczoraj, 11:27:27 via Android
  • 0
@Chupa__Chups: nie umie każdy głupi. I właśnie naprawiłam sama kran z chatem gpt.
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
przedwczoraj, 11:28:04 via Android
  • 1
@tomasz-jedon: Ja na samych takich trafiam. Niby huop huopski ze wsi z dziada pradziada a do roboty w domu się nie nadają.
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
przedwczoraj, 11:33:43 via Android
  • 0
@thorgoth: Dlatego mówię że o autach nie wspomnę. Chociaż jak pytam huopa czy ma rozrząd na pasku czy na łańcuchu a on mówi że nawet nie wie, to jestem zaskoczona :)
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
przedwczoraj, 11:50:33 via Android
  • 2
@Black_Rabbit_of_Inle: i to się chwali 🙂
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
przedwczoraj, 19:31:36 via Android
  • 0
@Coopshtyl: mój ojciec umie wykonać wszystkie prace naprawcze. Ja wychowałam się w takim domu i dla mnie to jest bardzo zniechęcające kiedy facet nie potrafi tego robić. Mogłabym zaakceptować brak tych umiejętności gdyby był bogaty i byłoby go stać na zatrudnianie specjalistów. W innym przypadku tracę zainteresowanie takim kandydatem.
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz przedwczoraj, 12:03:33
  • 6
Ojciec mi złożył życzenia na imieniny i kasę dał. Przeprosił, że zapomniał wczoraj, ale nerwy miał. Spoko. Tylko że ja imieniny miałam w maju. :)

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
przedwczoraj, 13:22:46 via Android
  • 1
@CCH5OH: kto tak robi? Ja jem czekoladki jak mi ktoś da
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 22.06.2026, 18:04:50
  • 6
Podobają mi się blizny u facetów. Jedna czy ze dwie są bardzo sexy.

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
22.06.2026, 18:05:13 via iOS
  • 8
@amozetoostatniraz: ty gej
  • Odpowiedz
zin707
zin707
22.06.2026, 18:14:50 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: to nie wstyd
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 22.06.2026, 09:00:30
  • 5
Po prawie 8 latach dzisiaj do mnie dotarło że jedynego normalnego chłopaka jakiego miałam, to pogoniłam, bo za spokojny był a mnie się pryczyć chciało z chadem wtedy. Bul i rzal.

#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
22.06.2026, 18:04:07 via Android
  • 0
@Mateuszzzx: no tak średnio
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 21.06.2026, 12:48:19
  • 3
Zobacz dziffko ile wydajesz choć do roboty się nie nadajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) młodzi nie znają pewnie

https://youtu.be/xvmFfmzXZmQ?si=g6EcVmHgdmGky1Hi

#przegryw
amozetoostatniraz - Zobacz dziffko ile wydajesz choć do roboty się nie nadajesz ( ͡° ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
21.06.2026, 12:59:07 via Android
  • 1
@TomnyGun: no jak nie jak tak :)
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
21.06.2026, 13:00:32 via Android
  • 2
@majkel_scofield: naprawdę? Moim zdaniem brakuje bardzo teraz takich odmóżdżająco-resetujących piosenek. Ale czasy też są trudniejsze i to widać w muzyce. Teraz są takie piosenki typu będzie dobrze, nie zabijaj się, prawie spadłem i sobie ten głupi ryj rozbiłem ale nie spadłem bo się nauczyłem latać... Jakie czasy, takie piosenki.
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 20.06.2026, 20:20:27
  • 1
Ale #damskiprzegryw na reddicie się rozhulał

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
21.06.2026, 10:25:04 via Android
  • 0
@walicwasss: masz koleżanko :)

https://www.reddit.com/r/trueuglywomen/new/
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz 20.06.2026, 21:31:47
  • 1
Ale te grupy poznajmy się to jest wylęgarnia patologii. Przeglądam od godziny i aż mnie wciągnęło. Jakby inny wymiar.

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
20.06.2026, 21:34:03 via Android
  • 1
@MarcinFotel: siedzę bo nie mam przyjaciół
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
20.06.2026, 21:34:17 via Android
  • 0
@krzysztof-mirko: na Facebooku, wyskakują mi czasem
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
Autor
20.06.2026, 22:28:41 via Android
  • 1
@krzysztof-mirko: a w różnym wieku tam są
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.01.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 31.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.12.2025

    Rocznica
  • VIP
    od 28.10.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking