Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji!

Pamiętam jak tę dekadę albo i więcej temu trafiłem gdzieś na jakiegoś chat bota. Nie wiem czy nie trzeba było go w ogóle zainstalować najpierw. W każdym razie - jak się domyślacie - było to totalne gówno.
W kolejnych latach raz na jakiś czas temat takich AI wracał na mój radar, jednak doświadczenia z nimi były... W najlepszym wypadku mierne.
Fast forward do bardziej współczesnych lat -
Paranoija - Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji! 

Pamiętam jak tę dekadę albo ...

źródło: br-vfx-dn-025v2

Pobierz
@Paranoija: kłopot w tym, że to właśnie będzie "Her"... Ludzie przestaną nawiązywać ludzkie relacje tylko będą preferować "bezproblemowe" związki czlowiek-maszyna. Nic dobrego na dłuższą metę, niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepeq Są ludzie, których społeczeństwo i tak ma w dupie. 90% emigrantów to mężczyźni a już teraz Polki mają napompowane ego w kosmos. Z samotnych mężczyzn społeczeństwo robi sobie jaja, wyzywając ich albo od inceli, albo robiąc z nich ciamajdy (rolnik szuka żony). To co ma takim osobom zależeć? Psychicznie tylko zyskają.
  • Odpowiedz
dostałam efectin i afobam na depresję, marazm i lęki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś tu brał i mi powie, czego się spodziewać i kiedy mi przejdzie irracjonalne zmęczenie i anhedonia? psychiatra odradziła na razie terapie, przy tym co zrozumiała z rozmowy ze mną, że bym sobie tylko dołożyła kolejne zadanie przy stopniu wypalenia 10/10.
#depresja #leki #efectin #afobam #nerwica #psychiatria
@lunaria:
u mnie to głównie obojętność wywoływało i tyle, efectin znaczy się. motywacji czy coś wcale, zero chęci do czegokolwiek i obojętność na konsekwencje.
ale inni pewnie mieli więcej szczęścia do tych leków.

więc powiem czego z skutków ubocznych można się spodziewać: na początku może byc pogorszenie zarówno lęków jak i depresji, działanie lecznicze po ok 2-3 tygodniach, możesz mieć przyspieszony puls albo uczucie palpitacji. zaburzenia funkcji seksualnych. i jakieś pierdoły
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ok. Wiem, że te wyznania nie są w pełni anonimowe i mogą zapukać smutni panowie (z tego powodu wszystko mi już jedno. Nawet jak mnie gdzieś silą przetrzymają to względnie się poprawi i wróci do tego samego)

Jestem zmęczona i to mój główny problem. Myśli magiczne mam od 14 roku życia, więc ciągnie się to od 20 lat. Czasem był lepszy okres sam z siebie, czasem od leków.
Czasem
#przegryw #depresja #przemysleniazdupy
Coś się dzieje z latem. Nie macie wrażenia, że z tym latem jest coś nie tak?
Jak byliśmy młodzi, lato trwało w nieskończoność, czy się mylę?
Człowiek się trzy razy zdążył zakochać i odkochać a teraz ledwo człowiek schowa do pawlacza, kożuchy i kurtki i trzeba je wyciągać
Zabrali nam lato! Ja lepiej pamiętam lato mojego dziеciństwa, niż dajmy na to lato 2019...
@DartNorbe: tak samo mówi się o ludziach z aspergerem, że kiedyś ich nie było. Otóż byli, tylko odrzuceni przez społeczeństwo jako dziwacy wieszali się na gałęzi jeszcze przez osiemnastką
  • Odpowiedz
Głosy w mojej głowie powoli ze mna wygrywają. Ale nie będę już z tym walczyć. Nie wyobrażam sobie być zdrowa, prowadzić normalne zycie. Ale to nie jest dla każdego. Dzisiaj znowu skończę z duza dawka alkoholu we krwi na jakiejś klatce czy w krzakach. I dobrze, to się nazywa selekcja naturalna w czystej postaci. Zycie nigdy nie było mi przychylne i nie będzie. Ale wole zdechnąć niż w wieku 30 paru lat
Daje sobie max 10-20 lat życia lvl 28.Co w tym czasie byście robili jakbyście mieli wyrąbane na wszystko?Pewnie większość z was napisze, że by podróżowało, ale no ja wiem czy to takie fajne człowiek coś zwiedzi potem zapomni i tyle.

Korzystalibyście z życia czy żyli na wyj ebce i ciagle pili lub ćpali?

Ps. Nie zależy mi na niczym tylko na rodzinie czyli mamie i bracie.
#przegryw #depresja
N.....r - #ankieta #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #samot...

źródło: gettyimages-106682727_loneliness_1350

Pobierz

Gdybym mial/a wybrac to:

  • Wole miec grono "toksycznych" znajomych /niebieski 3.0% (3)
  • Wole miec grono "toksycznych" znajomych /rozowy 5.1% (5)
  • Wole nie miec zadnych znajomych /niebieski 63.6% (63)
  • Wole nie miec zadnych znajomych /rozowy 18.2% (18)
  • Nie jestem pewny/nie wiem / niebieski - komentarz 9.1% (9)
  • Nie jestem pewna/ nie wiem / rozowy - komentarz 1.0% (1)

Oddanych głosów: 99

  • Odpowiedz
Włożyłbyś do dużej klatki jamnika, amstaffa, labradora, pitbula, pomeraniana i owczarka niemieckiego i zostawił samych sobie, bez opieki?

Ale jakoś chłopców w szkole tak zostawiamy – później Maciek, który ma 20kg więcej i 30IQ mniej niż inni, zamienia ich życie w piekło.

Największym grzechem systemu edukacji jest niepilnowanie chłopców – zamiast zrobić w każdej gminie jedną „bardzo specjalną klasę”, do której trafialiby te wszystkie agresywne ameby i gdzie można by było ich
PakaBaka - Włożyłbyś do dużej klatki jamnika, amstaffa, labradora, pitbula, pomerania...

źródło: 8vics3e4ndu11

Pobierz
Ale jakoś chłopców w szkole tak zostawiamy – później Maciek, który ma 20kg więcej i 30IQ mniej niż inni, zamienia ich życie w piekło.


@PakaBaka: Taki Maciek raczej sam będzie #!$%@?. Najgłupsi uczniowie nie są prześladowcami, tylko sami są prześladowani (jeśli odbiegają od grupy w inny sposób, nie grają w piłkę nożną itd).
  • Odpowiedz
Mam dość wyścigu szczurów, szczególnie połączonego z „walką o tytuł samca alfa”.

Co miesiąc trzeba pracować lepiej, dokładniej, wydajniej ogólnie coraz ciężej za coraz mniej – i dotyczy to całego kraju. Jak wymienią ci kompa na dwa razy szybszego, wspomogą produkcję kaizenami czy dokupią roboty, dzięki czemu znacznie wzrośnie twoja produktywność to pensja z roku na rok pozwala kupić coraz mniej… A do tergo najlepiej wszystkim się podlizywać, ciągle awansować, coraz więcej
PakaBaka - Mam dość wyścigu szczurów, szczególnie połączonego z „walką o tytuł samca ...

źródło: 71114_wyscig-szczurow

Pobierz
@trike: nie akceptują bezsensownego zap%$(olu i płacenia kolosalnych podatków na społeczeństwo, które i tak ma cię w d($%ie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, to twój wybór czy cię te argumenty przekonują, czy nie.
Nie masz baby, nie masz możliwości czerpania takiej satysfakcji z życia jak inni, nie masz szans na przekazanie swoich genów i zbudowanie rodziny, więc czemu ma ci zależeć na dobrobycie tego społeczeństwa i jego przyszłości - tak
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: właśnie stąd wyewoluowała monogamia prwdp- dawniej społeczeństwu "nie opłacało się" by wielu chłopów nie miało partnerek a niewielki procent miał wszystkie bez zobowiązań. Bo nic tak nie motywuje do pracy i bycia małym trybikiem jak rodzina a niedługo efekty rewolucji seksualnej doprowadza do wycofywania się rzeszy chłopów z partycypowania w tym systemie współcześnie.
  • Odpowiedz
Nie ma gorszego przekleństwa niż urodzenie się jako osobowość INTJ. Rodzisz się z literką "T" w środku i już wiesz że będziesz miał #!$%@? w życiu. Niby wszystkie największe mózgi mają taką osobowość, jakieś Einsteiny, Nietsche, Musk'i itd. ale co z tego. Jesteś rozkminiaczem i będziesz każdą sytuację analizował 50 razy. Zwłaszcza te z przeszłości. Puściłeś kiedyś przez przypadek bąka przy całej klasie trzymając w ręku zielone pióro i wszyscy się śmiali?