Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Tylko bym chciał, żeby chciało mi się iść do roboty, niczego więcej nie oczekuje, a max co jestem w stanie zrobić to umyć się i ubrać. Dlaczego życie to musi być codzienna męczarnia? Chuopu mówią, że fizycznie jest zdrowy, a nie ma siły na nic.
Tak się po prostu nie da funkcjonować. 10 miesięcy leczenia depresji i zero poprawy, nawet jednego kroku w dobrą stronę.
#przegryw #depresja
Tak się po prostu nie da funkcjonować. 10 miesięcy leczenia depresji i zero poprawy, nawet jednego kroku w dobrą stronę.
#przegryw #depresja
źródło: mrd
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 4
@DoktorNauk: na początek dobrze by było odstawić wykop.pl
- 6
- 0
@OctoBear: najciemniej pod latarnia a ludzie to hipokryci , mnie były zdradzał z psycholożka która wygląda jak karyna po jakimś cracku
@OctoBear: kojarze ja z tego filmu o depresji. Juz wtedy sadzilem ze to zwykla atencjuszka z wyrobionym brytyjskim angielskim. Nie widzialem innych filmow.
- 230
@maateusz123: true
konto usunięte via Wykop
- 104
@maateusz123: nie ma huga dla chłopa , dla chłopa jest hang
źródło: zsnwrzn3ybwc1
PobierzCo by o nim nie mówić, to wyprzedził swoje czasy tą wypowiedzią. Teraz ten problem relacji międzyludzkich jest jeszcze dużo większy, niż wtedy, kiedy nagrywał tego vloga. Ten problem jest ogromny, złożony i ten problem jest realny. Szkoda, że nie widać nawet najmniejszych oznak rozwiązania tego problemu. Przyczyna jest prosta i oczywista dla ludzi myślących: Społeczeństwo jest coraz głupsze i coraz bardziej podzielone. Wszechobecny zalew normictwa, konsumpcjonizmu i konformizmu, przez co osoby

@rubingramrap99: Sprowadzenie człowieka do okienka w przeglądarce. Swoją drogą ten vlog pokazuje, że Seba miał duży potencjał do poruszania poważnych tematów w poważny sposób. Szkoda, że to zaprzepaścił.
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
@uzalezniony_od_smutku: zazdroszczę, ja to tylko płacze ostatnio i nie mogę przestać
- 6
@Dutix: no nie podobalo mi sie to, ze nie mialo to zadnego efektu, nie uslyszalem tam niczego czego bym juz nie wiedzial. To jest dla osób które nie rozumieja swoich emocji, stanów w których się znajdują. Ja doskonale wszystko rozumiem, jestem bardzo samoswiadomy, dokladnie wiem z czego wynikają moje problemy - po prostu są one nierozwiązywalne. Z resztą sami terapeuci mi przyznawali racje
Ja bym sobie rozpisał escitalopram i bupropion takie combo eh ale konowal zaden mi nie przepisze tak jak ja chce
#medycyna #psychiatria #depresja
#medycyna #psychiatria #depresja
- 2
@LM317K: bo rzadko sie chyba daje takie połączenie, a poza tym konował nie pozwoli sobie na to zeby pacjent dyktowal mu leczenie
@uzalezniony_od_smutku: normalne połączenie, jak płacisz za wizytę to raczej nie powinieneś mieć problemu to dostać. Mój Szaman przynajmniej zawsze zgadza się na to co zaproponuje
@uzalezniony_od_smutku jak już wcześniej miałeś wystawiane to powinni dać albo przychodnia na telefon
@uzalezniony_od_smutku: xanaxów to nie ale ssri bez problemu, mi na podstawie diagnozy sprzed 1,5 roku wpisują
- 0
czy po wenli w------o wam puls
bo jak trzy lata temu zmieniałem leki to myślałem że to przez medikinet
ale medikinet ostatnio b rzadko biorę a puls i tak często typu 100-115
ew bardzo niewiele poniżej 100
a kiedyś dość niski miałem koło nwm 69? i ciśnienie zazwyczaj bliżej 100/60 niż 120/80
#depresja #fobiaspoleczna #nerwica #leki #psychiatria #snri #wenlafaksyna
bo jak trzy lata temu zmieniałem leki to myślałem że to przez medikinet
ale medikinet ostatnio b rzadko biorę a puls i tak często typu 100-115
ew bardzo niewiele poniżej 100
a kiedyś dość niski miałem koło nwm 69? i ciśnienie zazwyczaj bliżej 100/60 niż 120/80
#depresja #fobiaspoleczna #nerwica #leki #psychiatria #snri #wenlafaksyna
źródło: obraz
Pobierz#oswiadczeniezdupy #depresja
Czasem żałuję, że taka ze mnie porządna dziołcha, nawet pić i ćpać nie lubię, co wyklucza niestety proste rozrywki w moim smutnym życiu.
Czasem żałuję, że taka ze mnie porządna dziołcha, nawet pić i ćpać nie lubię, co wyklucza niestety proste rozrywki w moim smutnym życiu.
@SuperFancyFretka: najgorzej mieć pijaczkę, także wszystko git
konto usunięte via Wykop
- 0
@SuperFancyFretka: nigdy nie jest zapóźno na zmiany.
konto usunięte via Wykop
- 1
@ZenujacaDoomerka: leki powinny być tylko na krótki okres, żeby w największym kanale mieć siłę jakoś zacząć prostować życiorys (np. terapią). W innym wypadku są kontrskuteczne
konto usunięte via Wykop
- 1
@ZenujacaDoomerka: no mi pomogły, ale w sensie takim, ze sie nie z-----c xddd a zeby jakos faktycznie poczuc sie dobrze i normalnie to tylko przez chwile, a pozniej znowu ta sama chujnia.
#gownowpis #przegryw #psychologia #psycholog #depresja #nerwica #niebieskiepaski #motywacja #rozowepaski
Hej,
LVL 29. Od dluzszego czasu depresja i nerwica here. Leki weszly. Ale od zawsze mialem problem z dyscyplina i motywacja. Z tego powodu do niczego tak naprawde nie doszedlem. Np siadam na komputer aby porobic przy stronach i po 30min juz zapal mi mija,
Hej,
LVL 29. Od dluzszego czasu depresja i nerwica here. Leki weszly. Ale od zawsze mialem problem z dyscyplina i motywacja. Z tego powodu do niczego tak naprawde nie doszedlem. Np siadam na komputer aby porobic przy stronach i po 30min juz zapal mi mija,
- 1
@mateuszdinozaur: czy to samo się dzieje jak zmniejszysz kontakt z technologiami rozrywkowymi albo czasowo przestaniesz korzystać? takimi jak komputer, konsola, telefon, TV? np. 2-5 dni?
Nie, nie dzieje sie. Mysle, ze moze troche lepiej sie czuje. Ale jestem uzalezniony od elektroniki
@mateuszdinozaur: jakie to myśli, możesz je zacytować?
Moze zle to powiedzialem. Ale biorac pregabline i fluoksetyna a uprzednio wenlafaksyne nie czuje zadnych mysli. Pustke mam, apatycznosc takie uczucie brak istnienia.
- 1
@Jody_HiGHROLLER: u mnie demony z przeszlosci nie sa problemem a prawdopodobnie uszkodzenie nerwu.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#ocd #depresja #nerwica
Mam już dość, mam problemy z myciem się... Prawdę mówiąc żyje z tym już z 10-15 lat, ale teraz to staje się koszmarem. Chociaż czasem też łapie się na innych dziwnych czynnościach
Każda wizyta w łazience to katorga, jakieś kombinacje, dziwne powtórzenia po paręnaście razy by umyć ręce czy ciało pod prysznicem. Ciągłe powtarzanie od nowa bo nie jestem pewny
#ocd #depresja #nerwica
Mam już dość, mam problemy z myciem się... Prawdę mówiąc żyje z tym już z 10-15 lat, ale teraz to staje się koszmarem. Chociaż czasem też łapie się na innych dziwnych czynnościach
Każda wizyta w łazience to katorga, jakieś kombinacje, dziwne powtórzenia po paręnaście razy by umyć ręce czy ciało pod prysznicem. Ciągłe powtarzanie od nowa bo nie jestem pewny
@mirko_anonim zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD) - jak najbardziej się je leczy - do psychiatry możesz się zapisać bez skierowania
konto usunięte via Wykop
- 5
@mirko_anonim: @xentropia:
Potwierdzam, wygląda zdecydowanie na OCD. Da się z tym żyć, ale leki (przynajmniej na początku walki) i terapia są konieczne
Potwierdzam, wygląda zdecydowanie na OCD. Da się z tym żyć, ale leki (przynajmniej na początku walki) i terapia są konieczne
- 1
#narkotykizawszespoko #nerwica #depresja
Nazbierałem na jesieni amanity. Wyruszyłem, zapakowałem w 4 słoje. I sobie tak leży, bo ja raczej tego nie będę używał.
Jakieś sugestie?
Nazbierałem na jesieni amanity. Wyruszyłem, zapakowałem w 4 słoje. I sobie tak leży, bo ja raczej tego nie będę używał.
Jakieś sugestie?
- 15
znajoma osoba powiedziała mi niedawno że nie wie po co żyje i robi rzeczy ale je robi pomimo braku chęci bo wie że jakby nie robiła to byłoby jeszcze gorzej
and that hit me
i od tego czasu co kilka dni po prostu robię sb te pompeczki bez czekania w nieskończoność na odpowiedni nastruj siłę ochotę wilgotność powietrza czy fazę księżyca jak przez ostatnie miesiące/lata
879996 - 5*25 = 879871
#pompujzwykopem
and that hit me
i od tego czasu co kilka dni po prostu robię sb te pompeczki bez czekania w nieskończoność na odpowiedni nastruj siłę ochotę wilgotność powietrza czy fazę księżyca jak przez ostatnie miesiące/lata
879996 - 5*25 = 879871
#pompujzwykopem
źródło: 47485d39ccd1c68cf8c722cd83b251e32c146fef0c02df2418a492b5b923502a
Pobierz@Chodtok: I o to właśnie chodzi. Nie dyskutuj z myślami destruktywnymi. Mi się też nie chce czasem iść na trening. Ale idę i robię. A jak już robię to co za różnica czy mi się chce czy nie? Efekt został osiągnięty.
Brawo za samozaparcie. Aby tak dalej🤝
Brawo za samozaparcie. Aby tak dalej🤝
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
jak sobie radzicie z lękiem przed schizofrenią, zwariowaniem i myslami samobójczymi? Ja ostatnio coraz czesciej się boję, że może przez to jestem samotny, bo po prostu jestem postrzeganyw spoleczeństwie jako świr i od totalnego zwariowania, zakucia w kaftan dzieli mnie moment...
#przegryw #depresja #psycholog
─
jak sobie radzicie z lękiem przed schizofrenią, zwariowaniem i myslami samobójczymi? Ja ostatnio coraz czesciej się boję, że może przez to jestem samotny, bo po prostu jestem postrzeganyw spoleczeństwie jako świr i od totalnego zwariowania, zakucia w kaftan dzieli mnie moment...
#przegryw #depresja #psycholog
─
@mirko_anonim: panie kochany, codzienna rutyna i zapierdzielanie jak na kołowrotku generują różne skrajne myśli. Gorzej by było, gdyby człowiek nie myślał i bezrefleksyjnie wegetował.
Jesteśmy już na tym świecie, więc trzeba działać ku temu, aby radosne chwile miały przewagę liczebną nad tymi złymi, nieprzyjemnymi. :)
Jesteśmy już na tym świecie, więc trzeba działać ku temu, aby radosne chwile miały przewagę liczebną nad tymi złymi, nieprzyjemnymi. :)
@mirko_anonim: naprawdę chory człowiek nigdy sie nie zastanawia czy jest chory bo uważa ze wszystko z nim wporzadku , jak masz obawy to pierwsza oznaka ze jestes zdrowy. Wyluzuj trochę ,zdradzę ci mały sekret.... Ludzie maja innych ludzi głęboko w d*** . Mijasz ludzi na ulicy i kazdego analizujesz ? Pomyśl ze jak idziesz sobie np. w parku i mijasz zuli, smierdzcych i obsranych to spojrzysz , pomyslisz o kierwa































#depresja
Ja zazwyczaj na 1 lub 2 spotkaniu miałam diagnoze.