Właśnie skończyłem film "Her" z 2013 roku. Pierwszy raz oglądałem go w okolicach premiery, zaskakuje mnie jak bardzo tamten świat zbliżył się do współczesnego, to co kiedyś było fikcją dzisiaj naprawdę się dzieje.

W głównym bohaterze odnajdywałem wiele cech wspólnych, czy można odnaleźć miłość w czymś tak nierealnym jak sztuczna inteligencja? Czy można to nazwać czymś prawdziwym? Jaka jest właściwie różnica? Film uderzył we mnie bardzo mocno. Jeden z moich ulubionych w
Bubakowski - Właśnie skończyłem film "Her" z 2013 roku. Pierwszy raz oglądałem go w o...

źródło: obraz_2023-09-18_225533146

Pobierz
@Je22: Jeżeli założyłeś Snapchat albo Instagram, to twój przegryw jest wątpliwy. FB jeszcze rozumiem, żeby mieć info na Messengerze ze szkoły, ale po szkole można to w #!$%@? usunąć.

Jeszcze rok i znikam z fb, a z Instagrama i snapachata nigdy nie korzystałem - nie wiem czy polecam, nic to nie zmienia.
  • Odpowiedz
Nie mam siły sie umyć nawet, jestem brudnym, zapuszczonym śmieciem, nie mam siły jeść, śmierdzi ode mnie. Zaden lek przez 5 lat nie poprawił mojego stanu nawet o 1%. Jak to możliwe? Medycyna nigdy nie pomogła mi w żadnym moim schorzeniu. Zawsze tylko rozkładanie rąk i niemoc, czy to w chorobach kręgosłupa, czy w chorobach psychicznych, zero. Mam ogromny żal do medycyny i do świata za to co mnie spotkało, nie zasłużyłem
uzaleznionyodsmutku - Nie mam siły sie umyć nawet, jestem brudnym, zapuszczonym śmiec...

źródło: pobrane

Pobierz
Boze jak ja #!$%@? swoje zycie wszystko przez alkohol I narkotyki jestem o krok od DNA, psycha mi siadla kompletnie po tym weekendzie pilem 3 dni zawalilem prace, zgubilem portfel nie wiem jak sobie poradze, mam Tyle problemow siedze w uk od 10lat chcialbym stad uciec wrocic do polski do brata I mamy nie widzialem ich od 10 lat zostawilem ich samych, teraz jak juz jestem zniszczony to sie odezwalem do nich
@LeavemeInTheDark Trzymaj się Mireczku. 2tyg to nie dużo, wrócisz odpoczniesz, głowa Ci się oczyści i zaczniesz od nowa. Staraj się żyć krótkimi chwilami, nie myśl co będzie za x lat. Czekaj do powrotu, odpocznij trochę, naciesz się rodziną i zacznij od nowa. Wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz
@LeavemeInTheDark zacznij ogarniać sobie terapie na odwyku jeżeli jest tak złe jak piszesz. Po odwyku spotkania AA i MOŻE dasz radę. Ale tak jak napisałeś - sam nie dasz rady. Rodzinie zdecydowanie warto powiedzieć o problemach jednak j bym to zrobił w momencie jak będziesz miał nagrane to o czym napisałem wcześniej. Będą wiedzieli, ze starasz się wyjść na prosta. Powodzenia miras!
  • Odpowiedz
@NihilizmEgzystencjalny tego się boję. Ateista, skrajnie nienawidzę ogólnie pojęcia religii, osobowość logika więc kwestionuje każde takie bzdury, ale czasem sobie myślę że kurła nawet tego co do śmierci nie jestem pewien. Ja bym najbardziej chciał, żeby to była symulacja.
  • Odpowiedz
Jakie są Wasze doświadczenia z paroksetyną i sferą seksualną? Możliwe, że po dwóch latach przerwy znów zacznę ją brać, ale obawiam się tego, że będzie trudniej osiągnąć wzwód i, że odczuwanie przyjemności z masturbacji albo seksu będzie gorsze/stłumione.
#depresja #ssri #psychiatria
Zawsze jak przyjadę z roboty wieczorem to idę zazwyczaj z siostrzeńcem, lub z dwoma w miejsce gdzie nie daleko budują drogę. Stoi tam masa maszyn, walce, koparki, rozścielacze, ładowarki. Obchodzę zazwyczaj z młodszym gówniakiem całą budowę, dokładnie ją ogląda, emocjonuje go postęp prac, każdy etap. Pyta się mnie co robią, dlaczego, a ja mu tłumaczę technologię budowy dróg asfaltowych, lub zasadę działania koparki, siłowników, jakiś napędów, układów centralnego smarowania, bo pytał się
na [...] tagu antynatalizm mocno


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Megacope ludzi, którzy nie mają szans na własne dzieci.

Nie ma dnia kiedy nie marzę o własnej rodzinie. Pamiętam jak z siostrami bawiliśmy się z ojcem... chciałbym kiedyś bawić się z moimi dziećmi tak jak my z moim tatą.

  • Odpowiedz
Dobrze, że jesteś,
bo wczoraj znowu bolało mnie serce,
a ciągle nie mam pomysłu na życie.

Musisz mi pomóc,
bo od szesnastu dni pada deszcz
i życie powoli zaczyna mi się rozmywać.

Miałem iść do dentysty,
ale przybłąkał mi się wiersz o tobie,
no i nie mam go z kim zostawić w domu.

Dobrze, że jesteś,
bo w zeszłym tygodniu „U Fukiera”
śmierć znowu pytała o mnie szatniarza.

Dzwoniłem dzisiaj do ciebie,
@Bangos to masz dobrze o tyle, że ci się chce ćwiczyć, dobrze odżywiać czytać, nie brać używek. Ja mam ciężką depresję i od miesiąca przestałem w ogóle ćwiczyć, jak mam dzień wolny od pracy to po prostu leżę w łóżku i oglądam youtube. Ćwiczyć nawet mi się zdarzało, ale wcale nie poprawia mi to nastroju, a schudnąć i tak nie mogłem, więc rzuciłem to w cholere, bo tylko się ruszać trzeba a
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w dorosłości nic nie cieszy? Kiedyś chciało mi się grać po 12h dziennie w tibie, tworzyć własnego OTS ale też grać w inne gierki, oglądać na youtube śmieszne kompilacje, ściągać muze na telefon, nawet oglądanie meczów było ciekawe a teraz? Przychodzę z roboty i nic mi się nie chce, mimo że nie mam po czym być zmęczony. Przeglądam ten internet ale nic konkretnego i tylko żeby zabić czas
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w dorosłości nic nie cieszy? Kiedyś ...

źródło: hq720

Pobierz
@mirko_anonim: bo już nie ma nowości, wiesz jak życie wygląda i jest nudne. Jedynie możesz się czegoś uczyć, albo jak większość - wydawać pieniądze zarobione na rozrywkę, ale jeśli intelekt twój pozwala, to lepiej znaleźć sobie zajęcie duchowe, tj. intelektualne, żeby zapobiec nudzie, bo hazard cię zniszczy, a inne rozrywki na mieście też noszą za sobą inne nieprzyjemności oprócz finansowych, tj. złe towarzystwo, bójki.
  • Odpowiedz
@Ashtar Też tego nie na widzę... Normalnie wiem, że mam huśtawki nastroju, raz jestem radosny, raz pogodny, i potem 180 stopni: zły, marudny, smutny, depresyjny... Ale zazwyczaj jestem neutralny z domieszką lekkiego "Meh"...
  • Odpowiedz