Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Skoro wszystko przeminie to po co cokolwiek robić? Po co np. kupować drogi tort z piekarni, skoro zjedzenie go potrwa kilka minut, a póżniej o tym i tak zapomnimy.
#filozofia #filozofiadlajanuszy #pytanie #rozkminy
#filozofia #filozofiadlajanuszy #pytanie #rozkminy
@patrycja-hotala: no nie opłaca się nic robić tak naprawdę. do tego jeśli hipoteza że nasze świadomości to wszechświat próbujący doświadczyć samego siebie to nic nie robienie jawi się jako coś co naturalnie musi nastąpić bo również to doświadczenie musi zostać doświadczone
@patrycja-hotala: bo życie jest tu i teraz, wszystko co robisz jest tu i teraz. to że coś trwa czy przemija to tylko ludzki konstrukt umysłowy, bo tak naprawdę istnieje jedynie tu i teraz
Poza tym, troche tak jak pisze @onepnch - nie bardzo da się nic nie robić na dłuższą metę. Możesz spróbować, zobaczymy ile wytrzymasz ;)
Poza tym, troche tak jak pisze @onepnch - nie bardzo da się nic nie robić na dłuższą metę. Możesz spróbować, zobaczymy ile wytrzymasz ;)
Wie ktoś może gdzie znajdę taka patelnie jak na tej stronie? Musi być taka sama lub bardzo podobna. Baba się uparła, że taka jest najlepsza. Niestety nie znalazłem identycznej nigdzie.
Może ktoś te używał takiej i ma porównanie?
https://produkty-z-bdr.blogspot.com/2018/01/patelnia-wok-smukee-kitchen-z-biedronki.html?m=1
#pytanie #gotowanie #biedronka #smukee
Może ktoś te używał takiej i ma porównanie?
https://produkty-z-bdr.blogspot.com/2018/01/patelnia-wok-smukee-kitchen-z-biedronki.html?m=1
#pytanie #gotowanie #biedronka #smukee
źródło: 1000007051
Pobierz@Bodzias1844: sprawdzałeś na ali? Biedra ma chińskie rzeczy w swoim brandzie, sporo tego tam jest, ale bez ich znaczka marki własnej. Szukaj obrazem tam
- 0
Steam machinę za 4400. Kurde sporo, ale prawdę powiedziawszy to nie wiem czy niektórzy za na przykład dwa lata będą z zadowoleniem przyjmowac fakt, że za tyle kupili (choć oczywiście mogli dopłacić trochę i zdobyć lepszy sprzęt) bo AI nie wydaje się ani trochę zwalniać a wizję poprawy sytuacji są co najwyżej mgliste. Jak uważacie, jak powinien postąpić taki przeciętny człowiek co potrzebuje nowego kompa.
#pytanie #technologia #
#pytanie #technologia #
Co ma robić człowiek, który chce nowego PC?
- Kupić steam machinę dla spokoju 11.4% (14)
- Kupić lepszy komp za kilka tysi więcej 43.9% (54)
- Czekać, ceny w końcu spadną 19.5% (24)
- Czekać bo granie w chmurze to przyszłość 2.4% (3)
- Najlepiej stać się konsolowcem 22.8% (28)
@Kagernak: Czy serio jest potrzeba kupowania lepszego kompa? Jest tyle dobrych gier, które mają +/- 10 lat co serio nie wymagają nie wiadomo jakich podzespołów.
@Kagernak: co wy macie z tym graniem chmury? od 15 lat, literalnie przez polowe swojego zycia, slysze ze to ma byc jakas przyszlosc. to kiedy ona bedzie? dam rade dozyc w ogole do tej przyszlosci?
- 1
@CCH5OH: bo u nas jest lgbt
- 0
@Yakotak: twoja stara co wieczór
✨️ Jak przełożyć testy psychologiczne w rekrutacji do wojska? Ⓘ
Generalnie to miałem wczoraj testy psychologiczne do wojska w ramach rekrutacji do #awl tak się jakoś niefortunnie złożyło że dzień wcześniej spotkała mnie pewna bardzo nieprzyjemna rzecz przez którą nie spałem w nocy, a że psychotesty były z rana to poszedłem na nie bez snu. Prowadzący testy przed ich właściwym rozpoczęciem z pięć razy powtórzył że w razie czego jak ktoś
Generalnie to miałem wczoraj testy psychologiczne do wojska w ramach rekrutacji do #awl tak się jakoś niefortunnie złożyło że dzień wcześniej spotkała mnie pewna bardzo nieprzyjemna rzecz przez którą nie spałem w nocy, a że psychotesty były z rana to poszedłem na nie bez snu. Prowadzący testy przed ich właściwym rozpoczęciem z pięć razy powtórzył że w razie czego jak ktoś
Jak mam fanaberię, żeby se pomalować śrubki, podkładki nakrętki, które są ocynkowane to to jakikolwiek sprey z farbą to ogarnie czy przy ocynku są jakieś chocki klocki jak z amelinium?
Najpierw to przykręcę a potem pomaluję, więc nie będzie nic ruszane już kluczami potem.
#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #majsterkowanie
Najpierw to przykręcę a potem pomaluję, więc nie będzie nic ruszane już kluczami potem.
#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #majsterkowanie
- 0
@ATAT-2
Opcja po lewej + najtańszy hamak. Lesovika szkoda jak dzieciaki wpadną z czymś ostrym czy coś.
Opcja po lewej + najtańszy hamak. Lesovika szkoda jak dzieciaki wpadną z czymś ostrym czy coś.
@ATAT-2: mam ten po lewej oraz hamak jedno- i dwuosobowy. Używany bardzo sporadycznie. Bardziej jako ozdoba i świadomość, że gdybym miała ochotę to mogę się na nim położyć. Dlatego tańszy - szybciej się zamortyzuje.
- 1
Ostatnio zapytałem was, co robicie, gdy lektura jakiejś książki idzie wam topornie, a wy nie macie ochoty jej kończyć. Teraz czas na kolejne pytanie: ile czasu dziennie przeznaczacie średnio na czytanie książek? Udaje wam się wygospodarować dłuższą chwilę w ciągu dnia? Podkreślam, że chodzi o czytanie, a nie słuchanie audiobooków. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ksiazki #pytanie #ankieta
#ksiazki #pytanie #ankieta
Ile czasu dziennie przeznaczasz średnio na czytanie książek?
- mniej niż 30 minut 32.3% (10)
- od 30 minut do godziny 35.5% (11)
- od 1 do 2 godzin 29.0% (9)
- powyżej 2 godzin 3.2% (1)
- 25
Hej Ruskie Trolle. Macie wy jakąś ochronę powietrzną? Maciej jakieś systemy anty-dronowe?
Codziennie wam ukraina rozwala poważne firmy, rafinerię itp. Dzisiaj wam rozwalili Kosmiczne Centrum Komunikacyjne.
Zdaje mi się, że teraz wam Ukraińcy codziennie wlatują jak do siebie i rozwalają co chcą i kiedy chcą. A wy bezradni, tylko patrzycie na to.
NIe
Codziennie wam ukraina rozwala poważne firmy, rafinerię itp. Dzisiaj wam rozwalili Kosmiczne Centrum Komunikacyjne.
Zdaje mi się, że teraz wam Ukraińcy codziennie wlatują jak do siebie i rozwalają co chcą i kiedy chcą. A wy bezradni, tylko patrzycie na to.
NIe
źródło: image
Pobierz@new-object: Zelenski mowil ze ten rok bedzie dla ruskich ciezki. Nie klamal :)
@new-object: powinno się więcej wysyłać tych dronów żeby szybciej padli
ilu na codzien uzywasz recznikow?
- 1-2 (jak 1 jest mokry to korzystasz z 2) 77.3% (17)
- wiecej (oddzielny(e) recznik do dupska, stop itd) 22.7% (5)
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: jeden do twarzy, jeden do rąk, jeden do ciała, jeden do d--y, jeden do włosów. Podsumowując - używam jednego ręcznika.
Cześć, szukam porady, bo nie wiem co zrobić ze sobą:
Mam 25 lat i mieszkam w mieście powiatowym z narzeczoną, tak mi się złożyło w życiu, że rzuciłem szybko pierwsze studia (nietrafiony kierunek), wyjechałem za granicę na półtorej roku, wróciłem do Polski i zacząłem pracę na poczcie, a w międzyczasie zrobiłem licencjat zaocznie z administracji. Od marca tego roku zmieniłem pracę i robię teraz w administracji szpitala przy przetargach i dotacjach, ale
Mam 25 lat i mieszkam w mieście powiatowym z narzeczoną, tak mi się złożyło w życiu, że rzuciłem szybko pierwsze studia (nietrafiony kierunek), wyjechałem za granicę na półtorej roku, wróciłem do Polski i zacząłem pracę na poczcie, a w międzyczasie zrobiłem licencjat zaocznie z administracji. Od marca tego roku zmieniłem pracę i robię teraz w administracji szpitala przy przetargach i dotacjach, ale
- 1
@retronom: jedynie to rodzina, ale mamy 2 samochody, nawet jakbyśmy 1h-1.5h mieszkali od naszego miasteczka to nie jest to problem
@Robert_Kotwica
No to ogarnijcie sobie we dwójkę bon na zasiedlenie jak macie szanse i macie ponad 30k na start na drugim końcu Polski
@Famine: Za granicę nie chcemy wyjeżdżać
No to ogarnijcie sobie we dwójkę bon na zasiedlenie jak macie szanse i macie ponad 30k na start na drugim końcu Polski
- 19
Liczę na większy spadek ludności w wieku produkcyjnym
będzie mniejsza konkurencja na rynku pracy i mieszkań, co wyjdzie dobrze dla polaków
#pracodawcy i #imigranci #statystyka #gospdoarka #ekonomia #nieruchomosci #mieszkanie
#polska #pracbaza #pytanie #ankieta #januszebiznesu #korposwiat #praca #bezrobocie #polak #zarobki
będzie mniejsza konkurencja na rynku pracy i mieszkań, co wyjdzie dobrze dla polaków
#pracodawcy i #imigranci #statystyka #gospdoarka #ekonomia #nieruchomosci #mieszkanie
#polska #pracbaza #pytanie #ankieta #januszebiznesu #korposwiat #praca #bezrobocie #polak #zarobki
źródło: obraz
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
będzie mniejsza konkurencja na rynku pracy i mieszkań
@Lukardio: I konsumpcji. Zostaną sami starzy, którzy już tak dużo nie konsumują I potrzebują głównie jedzenia i leków. Z pewnością będzie to korzystne dla rynku pracy i nie zmieni zapotrzebowania na pracowników...
- 0
Proszę o polecajkę, najlepiej południowa i centralna część Polski.
#podrozujzwykopem #podroze #jezioro #gory #pytaniedoeksperta #pytanie
#podrozujzwykopem #podroze #jezioro #gory #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: 8701
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Famine: Chciałem wkleić tego mema z facetem zastanawiającym się co odpisać na Tinderze na 'nom', ale za cholerę nie mogę znaleźć obrazka nawet. Albo się cofam albo Google staje się nieużytkowalne.
Szczerze to nie wiem jakbym miał poprowadzić dalej tą rozmowę.
@Famine: "no to godność już masz, a co z rozumem człowieka?"
a nie, czekaj, to nie wypok. To nie wiem.
Na jakich stronach jest jeszcze program TV z duza iloscia kanalow, z ktorych mozna wybrac ulubione? Pytalem czata gpt i na filmwebie sa chyba wszystkie mozliwe kanaly, przynajmniej te na ktorych mi zalezalo sa, ale strona nie dziala idealnie. Za kazdym razem po wejsciu na strone trzeba wybrac "ulubione" i nie wyswietla wszystkich naglowkow obecnego programu telewizyjnego.
Sprawdzalem jeszcze teleman, telemagazyn, wp, onet ale wszedzie brakuje niektorych kanalow np tvp3, tvp historia
Sprawdzalem jeszcze teleman, telemagazyn, wp, onet ale wszedzie brakuje niektorych kanalow np tvp3, tvp historia
@nieznamniepamietam: Ja korzystam z telemana: tvp kultura 2 jest, tvp3 brak - i tak nie oglądam, tvp historia 2 jest.


































Jprdl...
To jest zgodne z konstytucją? Z jakiego powodu oni są dodatkowo uprzywilejowani w prywatnych i państwowych przedsiębiorstwach?
#pytanie #lekarz100k #konowalposting #lekarz #kredythipoteczny #banki #motoryzacja #medycyna
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 191547
Pobierz