Rabaty dla grup zawodowych w salonach samochodowych. Specjalne oferty kredytu hipotecznego w państwowym banku. Zniżki u deweloperów...

Jprdl...

To jest zgodne z konstytucją? Z jakiego powodu oni są dodatkowo uprzywilejowani w prywatnych i państwowych przedsiębiorstwach?

#pytanie #lekarz100k #konowalposting #lekarz #kredythipoteczny #banki #motoryzacja #medycyna
szczurek_87 - Rabaty dla grup zawodowych w salonach samochodowych. Specjalne oferty k...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 191547

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw jak się w komunikacji miejskiej płaci za bilet? Zapłacę kartą i mi wydrukuje bilet? Nie jeździłem komunikacją od lat czy można w biletomacie gotówką płacić? #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Anonim5: u mnie na wsi fajnie to rozwiązali, bo masz biletomat w zbiorkomie, wystarczy wybrać rodzaj biletu, przykładasz kartę płatniczą, a potem przy kontroli kobuch skanuje Twoją kartę płatniczą i tyle
  • Odpowiedz
  • 1
@patrycja-hotala: no nie opłaca się nic robić tak naprawdę. do tego jeśli hipoteza że nasze świadomości to wszechświat próbujący doświadczyć samego siebie to nic nie robienie jawi się jako coś co naturalnie musi nastąpić bo również to doświadczenie musi zostać doświadczone
  • Odpowiedz
  • 1
@patrycja-hotala: bo życie jest tu i teraz, wszystko co robisz jest tu i teraz. to że coś trwa czy przemija to tylko ludzki konstrukt umysłowy, bo tak naprawdę istnieje jedynie tu i teraz

Poza tym, troche tak jak pisze @onepnch - nie bardzo da się nic nie robić na dłuższą metę. Możesz spróbować, zobaczymy ile wytrzymasz ;)
  • Odpowiedz
Wie ktoś może gdzie znajdę taka patelnie jak na tej stronie? Musi być taka sama lub bardzo podobna. Baba się uparła, że taka jest najlepsza. Niestety nie znalazłem identycznej nigdzie.
Może ktoś te używał takiej i ma porównanie?
https://produkty-z-bdr.blogspot.com/2018/01/patelnia-wok-smukee-kitchen-z-biedronki.html?m=1

#pytanie #gotowanie #biedronka #smukee
Bodzias1844 - Wie ktoś może gdzie znajdę taka patelnie jak na tej stronie? Musi być t...

źródło: 1000007051

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bodzias1844: sprawdzałeś na ali? Biedra ma chińskie rzeczy w swoim brandzie, sporo tego tam jest, ale bez ich znaczka marki własnej. Szukaj obrazem tam
  • Odpowiedz
Steam machinę za 4400. Kurde sporo, ale prawdę powiedziawszy to nie wiem czy niektórzy za na przykład dwa lata będą z zadowoleniem przyjmowac fakt, że za tyle kupili (choć oczywiście mogli dopłacić trochę i zdobyć lepszy sprzęt) bo AI nie wydaje się ani trochę zwalniać a wizję poprawy sytuacji są co najwyżej mgliste. Jak uważacie, jak powinien postąpić taki przeciętny człowiek co potrzebuje nowego kompa.

#pytanie #technologia #

Co ma robić człowiek, który chce nowego PC?

  • Kupić steam machinę dla spokoju 11.4% (14)
  • Kupić lepszy komp za kilka tysi więcej 43.9% (54)
  • Czekać, ceny w końcu spadną 19.5% (24)
  • Czekać bo granie w chmurze to przyszłość 2.4% (3)
  • Najlepiej stać się konsolowcem 22.8% (28)

Oddanych głosów: 123

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: co wy macie z tym graniem chmury? od 15 lat, literalnie przez polowe swojego zycia, slysze ze to ma byc jakas przyszlosc. to kiedy ona bedzie? dam rade dozyc w ogole do tej przyszlosci?
  • Odpowiedz
#ankieta #pytanie #heheszki Służba Zdrowia w Polsce musi myć zreformowana od podstaw.

Qwik Qwik Qwik Qwik Qwik kto tak kwiczy?

  • Lekarze 16.7% (4)
  • Politycy obecnego rządu 16.7% (4)
  • Samorządowcy 12.5% (3)
  • Wszyscy wyżej wymienieni 54.2% (13)

Oddanych głosów: 24

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak przełożyć testy psychologiczne w rekrutacji do wojska?
Generalnie to miałem wczoraj testy psychologiczne do wojska w ramach rekrutacji do #awl tak się jakoś niefortunnie złożyło że dzień wcześniej spotkała mnie pewna bardzo nieprzyjemna rzecz przez którą nie spałem w nocy, a że psychotesty były z rana to poszedłem na nie bez snu. Prowadzący testy przed ich właściwym rozpoczęciem z pięć razy powtórzył że w razie czego jak ktoś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mam fanaberię, żeby se pomalować śrubki, podkładki nakrętki, które są ocynkowane to to jakikolwiek sprey z farbą to ogarnie czy przy ocynku są jakieś chocki klocki jak z amelinium?

Najpierw to przykręcę a potem pomaluję, więc nie będzie nic ruszane już kluczami potem.

#pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #majsterkowanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś użytkuje w #ogrod jeden albo drugi typ hamaka?

Chce kupić coś dla dzieci / jednej osoby dorosłej.

Po lewej idzie dostać za 160 zł
Ten po prawej poskładałbym sam ale w materiale wyszedłby pewnie 300 zł (sama podstawa za 150). Mam hamak lesovika który mógłbym tu zawiesić
ATAT-2 - Ktoś użytkuje w #ogrod jeden albo drugi typ hamaka? 

Chce kupić coś dla dzi...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: mam ten po lewej oraz hamak jedno- i dwuosobowy. Używany bardzo sporadycznie. Bardziej jako ozdoba i świadomość, że gdybym miała ochotę to mogę się na nim położyć. Dlatego tańszy - szybciej się zamortyzuje.
  • Odpowiedz
Ostatnio zapytałem was, co robicie, gdy lektura jakiejś książki idzie wam topornie, a wy nie macie ochoty jej kończyć. Teraz czas na kolejne pytanie: ile czasu dziennie przeznaczacie średnio na czytanie książek? Udaje wam się wygospodarować dłuższą chwilę w ciągu dnia? Podkreślam, że chodzi o czytanie, a nie słuchanie audiobooków. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ksiazki #pytanie #ankieta

Ile czasu dziennie przeznaczasz średnio na czytanie książek?

  • mniej niż 30 minut 32.3% (10)
  • od 30 minut do godziny 35.5% (11)
  • od 1 do 2 godzin 29.0% (9)
  • powyżej 2 godzin 3.2% (1)

Oddanych głosów: 31

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Ruskie Trolle. Macie wy jakąś ochronę powietrzną? Maciej jakieś systemy anty-dronowe?

Codziennie wam ukraina rozwala poważne firmy, rafinerię itp. Dzisiaj wam rozwalili Kosmiczne Centrum Komunikacyjne.

Zdaje mi się, że teraz wam Ukraińcy codziennie wlatują jak do siebie i rozwalają co chcą i kiedy chcą. A wy bezradni, tylko patrzycie na to.

NIe
new-object - Hej Ruskie Trolle. Macie wy jakąś ochronę powietrzną? Maciej jakieś syst...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, szukam porady, bo nie wiem co zrobić ze sobą:
Mam 25 lat i mieszkam w mieście powiatowym z narzeczoną, tak mi się złożyło w życiu, że rzuciłem szybko pierwsze studia (nietrafiony kierunek), wyjechałem za granicę na półtorej roku, wróciłem do Polski i zacząłem pracę na poczcie, a w międzyczasie zrobiłem licencjat zaocznie z administracji. Od marca tego roku zmieniłem pracę i robię teraz w administracji szpitala przy przetargach i dotacjach, ale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

będzie mniejsza konkurencja na rynku pracy i mieszkań


@Lukardio: I konsumpcji. Zostaną sami starzy, którzy już tak dużo nie konsumują I potrzebują głównie jedzenia i leków. Z pewnością będzie to korzystne dla rynku pracy i nie zmieni zapotrzebowania na pracowników...
  • Odpowiedz
@OwyBEB

Poszukaj w okolicy Świętej Katarzyny w Świętokrzyskim (chociaż nie wiem czy odpoczniesz bo ruch spory ale przynajmniej będzie taniej jak na południu)
  • Odpowiedz
@Famine: Chciałem wkleić tego mema z facetem zastanawiającym się co odpisać na Tinderze na 'nom', ale za cholerę nie mogę znaleźć obrazka nawet. Albo się cofam albo Google staje się nieużytkowalne.
  • Odpowiedz
Szczerze to nie wiem jakbym miał poprowadzić dalej tą rozmowę.


@Famine: "no to godność już masz, a co z rozumem człowieka?"
a nie, czekaj, to nie wypok. To nie wiem.
  • Odpowiedz
Na jakich stronach jest jeszcze program TV z duza iloscia kanalow, z ktorych mozna wybrac ulubione? Pytalem czata gpt i na filmwebie sa chyba wszystkie mozliwe kanaly, przynajmniej te na ktorych mi zalezalo sa, ale strona nie dziala idealnie. Za kazdym razem po wejsciu na strone trzeba wybrac "ulubione" i nie wyswietla wszystkich naglowkow obecnego programu telewizyjnego.

Sprawdzalem jeszcze teleman, telemagazyn, wp, onet ale wszedzie brakuje niektorych kanalow np tvp3, tvp historia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach