Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
adam128256

adam128256

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6943
  • Znaleziska 4334
  • Mikroblog 2609
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 35
xer2--her
xer2--her
9 godz. i 40 min temu
  • 540
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 3 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@xer2--her: Zapomniałeś o Katarzynie Warnke.
  • Odpowiedz
eehomonto
eehomonto
11 godz. i 57 min temu
  • 483
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 7 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@eehomonto: Gapisz mu się na bebech?
  • Odpowiedz

116

Ukrainka nie może wrócić do Polski przez 9 lat. Wiadomo dlaczego

Ukrainka nie może wrócić do Polski przez 9 lat. Wiadomo dlaczego

Deportowana z Polski została 51-letnia obywatelka Ukrainy. Powodem jej wydalenia jest złamanie przez kobietę dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Zasłużyła na tę restrykcję, siadając za kierownicę po spożyciu alkoholu. Polscy policjanci przyłapali ją jednak na drodze

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12 godz. i 53 min temu
  • 24
  • #
    ukraina
  • #
    obywatelka
  • #
    policja
  • #
    alkohol
adam128256
adam128256 7 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 7
Ukrainka nie może wrócić do Polski przez 9 lat.


Zasłużyła na tę restrykcję, siadając za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Chcącemu nie dzieje się krzywda. Tak powinno się postępować z każdym pijanym ukraińcem, który zdecydował się wsiąść po pijanemu za kierownicę na terenie Polski.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1215

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:03:37
  • 196
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
adam128256
adam128256 wczoraj, 16:25:09 via Wykop
  • 2
72-letnia pediatra

Co ona jeszcze robi w pracy w tym wieku?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ratty
ratty
wczoraj, 05:49:16
  • 77
#ogrodnictwo
Czereśnia posadzona rok temu. 3 drzewka, o dziwo już w tym roku zakwitły i dały łączny plon w postaci 1 czereśni (były dwie, ale drugą obżarły mrówki).

Była pycha, zjadłam na pół z dzieckiem, które akurat pierwsze rano wstało :D reszta musi czekać rok na kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ratty - #ogrodnictwo
Czereśnia posadzona rok temu. 3 drzewka, o dziwo już w tym roku ...

źródło: image_picker_A17B5332-E902-437D-BCF0-00CE7CA0EC0B-5073-00000189BFBEEB09

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 wczoraj, 09:38:57 via Wykop
  • 2
@buckfast: Ty sam jesteś pastuch, Pietrzykowski! Ogrodził drzewka, jak obóz koncentracyjny w niewoli zamknął! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256 wczoraj, 07:38:21
  • 0
Ostatnio zapytałem was, co robicie, gdy lektura jakiejś książki idzie wam topornie, a wy nie macie ochoty jej kończyć. Teraz czas na kolejne pytanie: ile czasu dziennie przeznaczacie średnio na czytanie książek? Udaje wam się wygospodarować dłuższą chwilę w ciągu dnia? Podkreślam, że chodzi o czytanie, a nie słuchanie audiobooków. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ksiazki #pytanie #ankieta

Ile czasu dziennie przeznaczasz średnio na czytanie książek?

  • mniej niż 30 minut 31.4% (11)
  • od 30 minut do godziny 40.0% (14)
  • od 1 do 2 godzin 25.7% (9)
  • powyżej 2 godzin 2.9% (1)

Oddanych głosów: 35

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 przedwczoraj, 20:24:07
  • 4
Leszek Balcerowicz celnie o ukraińcach.
#ukraina
adam128256 - Leszek Balcerowicz celnie o ukraińcach.
#ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arktosik
Arktosik
przedwczoraj, 21:01:52 via Wykop
  • 2
@adam128256: Dobrze wiesz ze to nie o nich pisał.
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
przedwczoraj, 21:18:55 via Wykop
  • 10
Dobrze wiesz ze to nie o nich pisał.


@Arktosik: jak nie o nich, to o kim? Przecież to ukraincy są skrajnymi nacjonalistami, czczą ludobójców skrajnych nacjonalistów z UPA, więc o kogo niby chodzi?
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
przedwczoraj, 18:26:37
  • 673
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 przedwczoraj, 19:06:24 via Android
  • 14
@Influ3nD ( ͡º ͜ʖ͡º)
adam128256 - @Influ3nD ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file1640959713833505145

Pobierz
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256 21.06.2026, 19:45:52
  • 47
Jest dokładnie odwrotnie: bez Polski, przekazanych czołgów, samolotów, broni i amunicji, bez otwartości na uchodźców i organizacji logistyki nie byłoby dziś wolnej ukrainy. Mógłby już skończyć p-------ć głupoty, niewdzięcznik.
#ukraina #rosja #wojna
adam128256 - Jest dokładnie odwrotnie: bez Polski, przekazanych czołgów, samolotów, b...

źródło: IMG_0143

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
Autor
21.06.2026, 19:47:36 via Wykop
  • 3
@masskillah: Poszło za dużo w nos ewidentnie.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
21.06.2026, 16:05:20
  • 45
Zawsze była beka z ruskich trolli na tym portalu (i dobrze), ale to ile jest w tym momencie profili, które prędzej oplują wymordowanych Polaków sprzed 80 lat, niż powiedzą złe słowo o Ukrainie, to jest niesamowite i przerażające xD

I napiszesz coś przeciwko nim i od razu jesteś wyzywany od brauniarzy i prawaków xD

#ukraina
LamajHarma - Zawsze była beka z ruskich trolli na tym portalu (i dobrze), ale to ile ...

źródło: 31231

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 21.06.2026, 16:44:12 via Wykop
  • 2
@LamajHarma: Jest na takich ludzi bardzo ładne określenie: piąta kolumna.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256 21.06.2026, 12:00:56
  • 8
I co teraz? Maski opadły i wychodzi na to, że banderyzm na ukrainie to nie jest marginalne zjawisko? Termin „denazyfikacja” tak ochoczo używany przez ruskich nie wziął się znikąd?
#ukraina #rosja #wojna
adam128256 - I co teraz? Maski opadły i wychodzi na to, że banderyzm na ukrainie to n...

źródło: IMG_0141

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iglawcewce
iglawcewce
iglawcewce
21.06.2026, 12:10:55 via Wykop
  • 4
@adam128256: jaki ta decyzja mogła mieć inny skutek? bez inżynierii społecznej rodem z powojennych Niemiec żaden kraj nie zrzeknie się własnej interpretacji historii pod dyktando innych.
  • Odpowiedz
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
21.06.2026, 12:15:16 via iOS
  • 3
@iglawcewce: tylko tutaj Ukraina jest na łasce zachodu
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 06:35:04
  • 887
Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #bekaztwitterowychjulek #zydkrecikorba
Famine - Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek ...

źródło: temp_file8358154365266699930

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 21.06.2026, 10:07:52 via Wykop
  • 1
czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?


@Famine: Nie.
  • Odpowiedz

727

USA przegrało wojnę z Iranem.

USA przegrało wojnę z Iranem.
DziobakPepe
z
en.wikipedia.org
dodany: 20.06.2026, 11:58:37
  • 174
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
adam128256
adam128256 21.06.2026, 05:47:21 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam128256
adam128256 21.06.2026, 06:12:47 via Wykop
  • 9
Straty ludzkie:

USA - 15 Iran-3500

Ranni

USA - 540 Iran- 26500


@pan_Ropuch: A jakie cele osiągnęli mając taką przewagę w statystykach?
Gother
Gother
20.06.2026, 18:39:13
  • 0
#ukraina #polityka

Czy dzięki decyzji Batyra Ukraina przestanie czcić UPA?

  • Tak, pokajają się przed polskimi Panami 13.1% (11)
  • Nie, Jak czcili tak będą czcić 31.0% (26)
  • Będzie wysyp jednostek im. Bandery i dalszy cyrk 56.0% (47)

Oddanych głosów: 84

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 20.06.2026, 19:00:52 via Wykop
  • 6
@Gother: Niczym się nie różnią od kacapów – ta sama wschodnia mentalność. Nadal będą czcić zbrodniarzy.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256 20.06.2026, 16:30:20
  • 12
1023 + 1 = 1024

Tytuł: Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli i SpaceX
Autor: Ashlee Vance
Gatunek: biografia, autobiografia, pamiętnik
Ocena: ★★★★★
adam128256 - 1023 + 1 = 1024

Tytuł: Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli i Spa...

źródło: okładka

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
Autor
20.06.2026, 17:28:18 via Wykop
  • 0
@nickszalinski: Najpierw było X.com (nie Twitter) i PayPal, a po czasie się obie firmy połączyły i Musk został sobie CEO.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256 19.06.2026, 18:17:22
  • 9
O nie, teraz na tagu #ukraina będzie tygodniowa żałoba, bo Prezydent odebrał żebrakowi Order Orła Białego. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
Autor
19.06.2026, 18:25:27 via Wykop
  • 1
@Bauns: Większość ma ich już dość, kogo byś nie spytał, ale lewacy na tagu wciąż walczą dzielnie.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
Autor
19.06.2026, 20:15:51 via Wykop
  • 0
@Leniek: Nie mam, gustuję w kobietach, więc nie pomogę. Popytaj swoich kolegów, może cię wspomogą w potrzebie.
  • Odpowiedz

1787

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
adam128256
adam128256 19.06.2026, 18:19:56 via Wykop
  • 0
Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że prezydent Nawrocki to był dobry wybór.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam128256
adam128256 19.06.2026, 15:39:15
  • 3
Co robicie, gdy lektura jakiejś książki idzie wam topornie, nie macie ochoty jej kończyć i najchętniej zaczęlibyście coś innego?
Męczycie ją do końca, no bo skoro zaczęliście, to wypada dokończyć, czy faktycznie dajecie sobie spokój?
Jestem w takiej sytuacji i w sumie chętnie poznałbym zdanie innych. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ksiazki #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
19.06.2026, 15:42:43 via Android
  • 12
@adam128256: mówię sobie, że wrócę do niej za jakiś czas i nie wracam
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
19.06.2026, 15:49:38 via Wykop
  • 8
@adam128256: Meczę bo inaczej juz nie przeczytam. Zwykle załuje ale czasami mój ogląd na książkę się zmienia diametralnie i to wynagradza ponad miarę.
  • Odpowiedz
deni28s
deni28s
19.06.2026, 06:25:11
  • 679
#pokemon #lewica
LOL
to nie fejk
deni28s - #pokemon  #lewica
LOL
to nie fejk

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 19.06.2026, 08:26:59 via Wykop
  • 5
@deni28s: Zbiór wrocławskich pokemonów. XD
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
18.06.2026, 04:09:58
  • 14
#f1 dzień dobry misie kolorowe (ʘ‿ʘ). Życzę realnym użytkownikom, tagowym ekspertom miłego dnia a botom zawieszenia i błędu kodu.
12,4k, kto to widział?(ಠ‸ಠ)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256 18.06.2026, 09:46:00 via Wykop
  • 0
@MaJeM0: Ciekawe, czy dałoby radę zrobić reset tego licznika, żeby musieć znów zaobserwować tag i poznać realną liczbę użytkowników.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 03.05.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 04.08.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 06.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking