Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gorzka

gorzka

Dołączył 18 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20563
  • Znaleziska 2648
  • Mikroblog 17915
  • Obserwujący 185
  • Obserwowane 170
mirko_anonim
mirko_anonim
16 godz. i 41 min temu
  • 6
✨️ Jak znaleźć sposób na spędzanie wolnego czasu? Ⓘ
Wykorzystam anonima jako przestrzeń na zebranie myśli bo w sumie wybiorę się do psychologa mając wrażenie, że mam jakiś większy problem ze sobą ale może ktoś napisze coś co pozwoli mi zmienić swoją obecną sytuację, może ktoś miał podobnie albo nadal tkwi w podobnej sytuacji.

Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu? Wpadłem ostatnio w jakąś pułapkę myśli, każdy dzień wygląda tak samo a po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 1 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu?

@mirko_anonim: Dzieci, hehe. Jak będziecie mieli dzieci to cały woly czas nagle zniknie.

Nie do pomyślenia dla mnie żeby znaleźć energię żeby zacząć np regularne treningi i się nie zniechęcić po chwili

@mirko_anonim: jeśli fizycznie nie masz siły na treningi, to zapisz się na jakiś kurs języka albo nie wiem, grę w planszowki czy szachy. Może wolontariat w schronisku jak lubisz
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
10 godz. i 8 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 1 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
Szczerze to nie wiem jakbym miał poprowadzić dalej tą rozmowę.


@Famine: "no to godność już masz, a co z rozumem człowieka?"
a nie, czekaj, to nie wypok. To nie wiem.
  • Odpowiedz
Purson666
Purson666
Purson666
8 godz. i 59 min temu
  • 3
#zalesie #zwiazki #rozowepaski #anonimowemirkowyznania #alkoholizm

Znów rozstałem się z dziewczyną, która kocham. Chodzi o to, że ma nadwagę. Na oko waży jakies 90kg może wiecej przy 175cm. Jest ogólnie bardzo ladna, ale te dodatkowe kilogramy mnie niestety odpychają. Sam jestem umiesnionym facetem z szeciopakiem i 44cm w bicepsie. Kiedy ją 3 lata temu poznawałem od początku mi powiedziała, ze nie jest zadowolona
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 1 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Purson666: a próbowałeś poznać inną? No wiesz, różne kobiety są. Nie z tą to z inną wyjdzie. Jeśli poradzisz sobie z alkoholem i serio masz dobrą sylwetkę to poszukaj jakiejś innej baby i tyle. Jak będziesz sam to będzie ci ciężko zapomnieć
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka 16.06.2026, 23:04:05
  • 0
Ludzie: w Stanach wszystko jest dobrze zabezpieczone, rzeczy są idiotoodporne i dziecioodporne, aby nikt sobie krzywdy nie zrobił
Tymczasem plac zabaw w Stanach:

#usa #gorzkawstanach
gorzka - Ludzie: w Stanach wszystko jest dobrze zabezpieczone, rzeczy są idiotoodporn...

źródło: 1000065746

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka
Autor
18.06.2026, 04:57:08 via Wykop
  • 0
@Wolnyityle: No zobacz na tę zjeżdżalnię, jest prawie płaska i koniec zjazdu chyba z pół metra od ziemii
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
18.06.2026, 03:28:24
  • 296
Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja kiedy było ważone wcześniej . Coraz @mniejmniejest
Kto wie, może i bym wygrał #igrzyskabebzonow , gdyby mnie nie wyrzucili
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja k...

źródło: image_picker_62D348C6-D9B7-4BAB-9804-A03809F62AE9-9674-00000A002BD6593A

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 18.06.2026, 04:47:24 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: fajne te buty, zrób potem jeszcze zdjęcie "po" żeby można było porównać
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
18.06.2026, 00:48:27
  • 631
I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już koniec pustyni i zaraz zaczną się góry Sierra . Wreszcie dostałem paczkę z butami i udało się je wymienić na nowe ( dzięki Mirkowi który polecił Saucony, chociaż to się okaże jak się sprawdzi). Zakupiłem też mini kolce na góry oraz obowiązkową beczkę na żarcie w rejonie niedźwiedzi . Ostatniej nocy udało się przypadkiem zobaczyć skorpiona, ale po tym
ChlopoRobotnik2137 - I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już...

źródło: IMG_4262

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 18.06.2026, 04:46:10 via Wykop
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: przecież do takiej beczki na niedźwiedzie niewiele chyba jedzenia się zmieści (patrząc na to co jest w paczce) to gdzie będziesz trzymać resztę?

Ej w ogóle podziwiam, że buty na taką wyprawę zamawiasz sobie tak po prostu przez internet bez przymierzenia. A gdyby przyszły i np. okazały się za małe, to co byś zrobił?

Masz jakieś środki na owady (komary)?
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
15.06.2026, 08:06:47
  • 313
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: aucz47

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 15.06.2026, 19:56:12 via Wykop
  • 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: proszę o kontekst
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka 20.02.2026, 06:14:04
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka
Autor
20.02.2026, 20:23:13 via Wykop
  • 1
Jak bardzo zryło Ci głowę siedzenie tutaj przez 18 lat?

@paniswiata: ej no dobre pytanie, nie mam pojęcia, na pewno trochę xD
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka
Autor
14.06.2026, 13:38:14 via Wykop
  • 0
@nowik: domyślam się, że to moja ostatnia aktywność na wykopie Cię tu zwabiła. Tak czy owak Ty też się starzejesz cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.06.2026, 03:40:19
  • 520
Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela byłem w Walmart zrobić zakupy na szlak i najpierw okazało się że w kasie samoobsługowej nie mogę kupić piwa :D no to dobra , idę do zwykłej . A tam się okazało że też nie mogę kupić bo nie mam ID, niby każdemu sprawdzają , nawet dziadkom , no to mówię trudno , zasady to zasady . Po czym dochodzi do płatności a tam okazuje
ChlopoRobotnik2137 - Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela  byłem w Walmart zrobi...

źródło: image_picker_B42E6BDA-13C7-4E29-848D-755F8EC4021D-79957-00000724760B32FB

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 14.06.2026, 04:33:41 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: a udało ci się chociaż gdzie indziej coś kupić? w sensie te rzeczy z listy?
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka 14.06.2026, 04:34:57 via Wykop
  • 5
@ChlopoRobotnik2137: no i jaki jest sposób na pizzę za darmo?
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka 14.06.2026, 04:53:38 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: Pozdro z drugiego końca Stanów (Long Island). Trzymam kciuki nadal, żeby ci niczego nie zabrakło.
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka 14.06.2026, 13:36:33 via Wykop
  • 1
to NYC? Co tam robisz?

@ChlopoRobotnik2137: Mieszkam, ale trochę bardziej na wschód, nie NYC

brak płatności zbliżeniowych - śmiechu warte.

@CrokusYounghand: ale płatności zbliżeniowe w Stanach są i to bardzo powszechne. Bardzo popularne są też Apple pay czy google wallet. To, że akurat ten Walmart tego nie miał,
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
12.06.2026, 05:08:39
  • 560
Leżę se gdzieś na pustyni, już sam nie wiem czy to jest ta Mojave czy nie, i czekam na jutro. Ostatnie dni były ciężkie .
Tuż za Hiker Town, zaczął się chyba suchszy odcinek podróży . Cześć gdzie się idzie wzdłuż akweduktu udało się zrobić w nocy co przypłaciłem migrena jak już pisałem . Kolejnego dnia zbliżyłem się do Tehachapi. Miejscowość ta chyba słynie z wiatraków . Idąc 2 dni przez te
ChlopoRobotnik2137 - Leżę se gdzieś na pustyni, już sam nie wiem czy to jest ta Mojav...

źródło: image_picker_B14B2485-CC13-4C6B-A30C-6E92DF5397D0-59200-00000566DE6CB922

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 14.06.2026, 04:48:28 via Wykop
  • 0
puszka cocacoli jaka tam pojemność ma? Ten sam kształt i objętość co u nas? Jak smakuje, to samo czy inaczej?


@Schwarzfahrer: trochę inaczej smakuje i chyba trochę bardziej słodko. Ma inny skład, zamiast cukru jest syrop glukozowo-fruktozowy. Najbardziej chyba jednak różni się zielona Lipton Ice tea która tutaj jest tak okropna, że nie da jej się pić. Zupełnie inny smak niż w Polsce.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
07.06.2026, 21:13:59
  • 175
Wychodzi na to że chłop wchodzi powoli na pustynię
Zdjecia
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Wychodzi na to że chłop wchodzi powoli na pustynię 
Zdjecia
#zlo...

źródło: image_picker_ADEDC1DB-9E13-4257-862A-705232AFB878-31572-000002BA7CA39E44

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - Wychodzi na to że chłop wchodzi powoli na pustynię 
Zdjecia
#zlo...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 08.06.2026, 01:39:18 via Wykop
  • 4
@ChlopoRobotnik2137: Dzięki za codzienne update'y, trzymam kciuki żeby ci niczego nie zabrakło, a szczególnie wody
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
07.06.2026, 01:39:20
  • 152
Kolacja gotowa i do spania
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Kolacja gotowa i do spania 
#zlomkiemprzezswiat

źródło: image_picker_C930BFD8-B8F3-43F7-B652-B5C7365D62E8-27103-00000253D0D0168C

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 07.06.2026, 03:31:12 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: mmm zupka chińska, moja ulubiona
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3517
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 05.06.2026, 06:05:12 via Wykop
  • 1
2822, potem to obliczę xD
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
03.06.2026, 07:37:08
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 04.06.2026, 03:47:57 via Wykop
  • 1
@sikorkinaukrainie: aż ciężko mi sobie wyobrazić przez co przechodzą. To jedna z nielicznych zbiórek, na którą wpłacam. I obyście zebrali jak najwięcej.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
23.05.2026, 21:08:48
  • 201
I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na przejście całego #pct aka #pacificcresttrail ?
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na prz...

źródło: image_picker_C1E5488A-1E2D-48E2-A0A2-A6C8A9063D2B-10251-0000014449F68B70

Pobierz

jak oceniasz szanse Chłoporobotnik2137 na dokończenie całego szlaku pct?

  • To wieprzek, dojdzie na 100% 45.0% (372)
  • fizycznie da radę , ale kasa skończy się pierwsza 10.2% (84)
  • . Na razie kozaczy. Sierra go przeczołga 10.6% (88)
  • jeszcze 61 dni,panowie z ICE będą na niego czekać 10.4% (86)
  • jakie Pct? chłop w Choroszczy siedzi i wysyła foty 22.0% (182)
  • inna opcja - komentarz 1.8% (15)

Oddanych głosów: 827

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 24.05.2026, 03:27:25 via Wykop
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: pozdrowienia i trzymam kciuki za ciebie
  • Odpowiedz
Dereg
Dereg
Dereg
22.05.2026, 19:26:28
  • 289
Znalazłem takie memy z czasów COVIDa na swoim gdrive.

#covid #heheszki #diablo #heroes3 #policja
Dereg - Znalazłem takie memy z czasów COVIDa na swoim gdrive. 

#covid #heheszki #dia...

źródło: Covid, policja, diablo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 23.05.2026, 02:09:08 via Wykop
  • 0
@Dereg: jezu ale bym sobie teraz w takie Diablo zagrała
  • Odpowiedz

1010

Miała walczyć o dziewczynki. Zorientowała się, że krzywdzi chłopców

Miała walczyć o dziewczynki. Zorientowała się, że krzywdzi chłopców

Maja prowadziła warsztaty dla nastolatków. Zorientowała się, że wzmacniając dziewczynki, równocześnie dołuje chłopców, którzy biorą w nich udział. Kiedy zmieniła scenariusze, by wyrównać proporcje, straciła możliwość prowadzenia zajęć. Nie pasowały do koncepcji organizacji feministycznej.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 17.05.2026, 12:55:36
  • 149
  • #
    polska
  • #
    feminizm
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
gorzka
gorzka 17.05.2026, 20:37:35 via Wykop
  • 3
@wojciech-slo: przecież ten cały tekst jest wymyślony, żadna taka Maja ani Aga nie istnieją. Jasne, problem jest realny, ale same te przykłady są z d--y wzięte.
Limonene
Limonene
09.05.2026, 06:56:19
  • 59
Mirki co to za larwy? Znalazłam w kompoście
#ogrodnictwo
Limonene - Mirki co to za larwy? Znalazłam w kompoście
#ogrodnictwo

źródło: IMG_1459

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 10.05.2026, 06:25:03 via Wykop
  • 2
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: wołaj mnie też
@Limonene też mi daj znać jak się dowiesz co to
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
10.05.2026, 03:55:21
  • 362
Dzień 2 i 3 minęły jak z bicza strzelił . Co mnie najbardziej zaskoczyło , to różnorodność , jestem na ok 41 mili ( mount laguna) , a krajobraz zmienia się co chwilę . Dziś zaczęły się już pojawiać sosny , a dopiero co była praktycznie pustynia . Największym problemem jest upał który mocno daje się we znaki . Tak od 9 rano na szlaku jest straszny goronc , zresztą większość idzie
ChlopoRobotnik2137 - Dzień 2 i 3 minęły jak z bicza strzelił . Co mnie najbardziej za...

źródło: image_picker_419FADA9-60CE-49C9-BD3E-4BBE1A5384AB-42943-00000501F0FBE896

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 10.05.2026, 05:36:03 via Wykop
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: poznałeś już kogoś na szlaku?
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
02.05.2026, 21:17:29
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzka
gorzka 03.05.2026, 02:36:23 via Wykop
  • 5
Pomidor to taka speluna, że ja p------e

@Umeraczyk: jeny na studiach (a to było już dawno temu) uwielbiałam pomidora xD. Jako jeden z nielicznych otwarty był do ostatniego klienta czyli często do 6 rano xD. I p--o tanie, idealna knajpa na after party gdy wszystko inne już pozamykane. Fajnie wiedzieć, że to jeszcze istnieje bo nie byłam tam wieki całe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu?
  • na co dzień W̶a̶r̶s̶z̶a̶w̶a̶ Poznań
  • gorzkagorzka@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • VIP
    od 25.07.2016

    VIP
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.05.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking