✨️ Jak znaleźć sposób na spędzanie wolnego czasu?Ⓘ Wykorzystam anonima jako przestrzeń na zebranie myśli bo w sumie wybiorę się do psychologa mając wrażenie, że mam jakiś większy problem ze sobą ale może ktoś napisze coś co pozwoli mi zmienić swoją obecną sytuację, może ktoś miał podobnie albo nadal tkwi w podobnej sytuacji.
Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu? Wpadłem ostatnio w jakąś pułapkę myśli, każdy dzień wygląda tak samo a po
Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu?
@mirko_anonim: Dzieci, hehe. Jak będziecie mieli dzieci to cały woly czas nagle zniknie.
Nie do pomyślenia dla mnie żeby znaleźć energię żeby zacząć np regularne treningi i się nie zniechęcić po chwili
@mirko_anonim: jeśli fizycznie nie masz siły na treningi, to zapisz się na jakiś kurs języka albo nie wiem, grę w planszowki czy szachy. Może wolontariat w schronisku jak lubisz
Znów rozstałem się z dziewczyną, która kocham. Chodzi o to, że ma nadwagę. Na oko waży jakies 90kg może wiecej przy 175cm. Jest ogólnie bardzo ladna, ale te dodatkowe kilogramy mnie niestety odpychają. Sam jestem umiesnionym facetem z szeciopakiem i 44cm w bicepsie. Kiedy ją 3 lata temu poznawałem od początku mi powiedziała, ze nie jest zadowolona
@Purson666: a próbowałeś poznać inną? No wiesz, różne kobiety są. Nie z tą to z inną wyjdzie. Jeśli poradzisz sobie z alkoholem i serio masz dobrą sylwetkę to poszukaj jakiejś innej baby i tyle. Jak będziesz sam to będzie ci ciężko zapomnieć
Ludzie: w Stanach wszystko jest dobrze zabezpieczone, rzeczy są idiotoodporne i dziecioodporne, aby nikt sobie krzywdy nie zrobił Tymczasem plac zabaw w Stanach:
Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja kiedy było ważone wcześniej . Coraz @mniejmniejest Kto wie, może i bym wygrał #igrzyskabebzonow , gdyby mnie nie wyrzucili #zlomkiemprzezswiat
I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już koniec pustyni i zaraz zaczną się góry Sierra . Wreszcie dostałem paczkę z butami i udało się je wymienić na nowe ( dzięki Mirkowi który polecił Saucony, chociaż to się okaże jak się sprawdzi). Zakupiłem też mini kolce na góry oraz obowiązkową beczkę na żarcie w rejonie niedźwiedzi . Ostatniej nocy udało się przypadkiem zobaczyć skorpiona, ale po tym
@ChlopoRobotnik2137: przecież do takiej beczki na niedźwiedzie niewiele chyba jedzenia się zmieści (patrząc na to co jest w paczce) to gdzie będziesz trzymać resztę?
Ej w ogóle podziwiam, że buty na taką wyprawę zamawiasz sobie tak po prostu przez internet bez przymierzenia. A gdyby przyszły i np. okazały się za małe, to co byś zrobił?
Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela byłem w Walmart zrobić zakupy na szlak i najpierw okazało się że w kasie samoobsługowej nie mogę kupić piwa :D no to dobra , idę do zwykłej . A tam się okazało że też nie mogę kupić bo nie mam ID, niby każdemu sprawdzają , nawet dziadkom , no to mówię trudno , zasady to zasady . Po czym dochodzi do płatności a tam okazuje
@CrokusYounghand: ale płatności zbliżeniowe w Stanach są i to bardzo powszechne. Bardzo popularne są też Apple pay czy google wallet. To, że akurat ten Walmart tego nie miał,
Leżę se gdzieś na pustyni, już sam nie wiem czy to jest ta Mojave czy nie, i czekam na jutro. Ostatnie dni były ciężkie . Tuż za Hiker Town, zaczął się chyba suchszy odcinek podróży . Cześć gdzie się idzie wzdłuż akweduktu udało się zrobić w nocy co przypłaciłem migrena jak już pisałem . Kolejnego dnia zbliżyłem się do Tehachapi. Miejscowość ta chyba słynie z wiatraków . Idąc 2 dni przez te
puszka cocacoli jaka tam pojemność ma? Ten sam kształt i objętość co u nas? Jak smakuje, to samo czy inaczej?
@Schwarzfahrer: trochę inaczej smakuje i chyba trochę bardziej słodko. Ma inny skład, zamiast cukru jest syrop glukozowo-fruktozowy. Najbardziej chyba jednak różni się zielona Lipton Ice tea która tutaj jest tak okropna, że nie da jej się pić. Zupełnie inny smak niż w Polsce.
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem. Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
@sikorkinaukrainie: aż ciężko mi sobie wyobrazić przez co przechodzą. To jedna z nielicznych zbiórek, na którą wpłacam. I obyście zebrali jak najwięcej.
Maja prowadziła warsztaty dla nastolatków. Zorientowała się, że wzmacniając dziewczynki, równocześnie dołuje chłopców, którzy biorą w nich udział. Kiedy zmieniła scenariusze, by wyrównać proporcje, straciła możliwość prowadzenia zajęć. Nie pasowały do koncepcji organizacji feministycznej.
@wojciech-slo: przecież ten cały tekst jest wymyślony, żadna taka Maja ani Aga nie istnieją. Jasne, problem jest realny, ale same te przykłady są z d--y wzięte.
Dzień 2 i 3 minęły jak z bicza strzelił . Co mnie najbardziej zaskoczyło , to różnorodność , jestem na ok 41 mili ( mount laguna) , a krajobraz zmienia się co chwilę . Dziś zaczęły się już pojawiać sosny , a dopiero co była praktycznie pustynia . Największym problemem jest upał który mocno daje się we znaki . Tak od 9 rano na szlaku jest straszny goronc , zresztą większość idzie
@Umeraczyk: jeny na studiach (a to było już dawno temu) uwielbiałam pomidora xD. Jako jeden z nielicznych otwarty był do ostatniego klienta czyli często do 6 rano xD. I p--o tanie, idealna knajpa na after party gdy wszystko inne już pozamykane. Fajnie wiedzieć, że to jeszcze istnieje bo nie byłam tam wieki całe.
Może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu?
Wykorzystam anonima jako przestrzeń na zebranie myśli bo w sumie wybiorę się do psychologa mając wrażenie, że mam jakiś większy problem ze sobą ale może ktoś napisze coś co pozwoli mi zmienić swoją obecną sytuację, może ktoś miał podobnie albo nadal tkwi w podobnej sytuacji.
Jak znaleźliście sposób na spędzanie wolnego czasu? Wpadłem ostatnio w jakąś pułapkę myśli, każdy dzień wygląda tak samo a po
@mirko_anonim: Dzieci, hehe. Jak będziecie mieli dzieci to cały woly czas nagle zniknie.
@mirko_anonim: jeśli fizycznie nie masz siły na treningi, to zapisz się na jakiś kurs języka albo nie wiem, grę w planszowki czy szachy. Może wolontariat w schronisku jak lubisz