Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mrbat

mrbat

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 680
  • Znaleziska 69
  • Mikroblog 611
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
giga_zdzislaw
giga_zdzislaw
11 godz. i 22 min temu
  • 0
#gothic irytujące jest że gdy zagadujesz npc który siedzi na ławce albo krześle to musi najpierw wstać żeby podjąć z nim w ogóle rozmowę, tak samo nie możesz usiąść i zagadać do npc siedzącego obok. Brak możliwości skipowania dialogów też trochę irytuje, niby małe rzeczy ale imo dodawałoby to gierce klimatu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 11 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 14
@giga_zdzislaw: bo tego od NPCów wymaga kultura
  • Odpowiedz
mrbat
mrbat 11 godz. i 27 min temu
  • 0
Uważam, że gejów należy leczyć.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
12 godz. i 11 min temu
  • 14
Idę po buty do paczkomatu!!!!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 12 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 2
@Qurvinox: jak chcesz iść bez butów??
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
wczoraj, 06:00:59
  • 0
#zdrowie #medycyna #higiena #polska #przegryw #pytaniedoeksperta #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow

ilu na codzien uzywasz recznikow?

  • 1-2 (jak 1 jest mokry to korzystasz z 2) 73.9% (17)
  • wiecej (oddzielny(e) recznik do dupska, stop itd) 26.1% (6)

Oddanych głosów: 23

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat wczoraj, 06:05:05 via Wykop
  • 6
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: jeden do twarzy, jeden do rąk, jeden do ciała, jeden do d--y, jeden do włosów. Podsumowując - używam jednego ręcznika.
  • Odpowiedz
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
16.06.2026, 08:54:12
  • 5
Mam przez was PTSD.
Jak się czuję za każdym razem gdy wykres minimalnie ruszy w górę, a ja nie mam otwartej pozycji.
#gielda
Ragnar_Lodbrok - Mam przez was PTSD.
Jak się czuję za każdym razem gdy wykres minimal...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 16.06.2026, 09:07:52 via Wykop
  • 1
@Ragnar_Lodbrok: czyli FOMO. takie ADHD dla leszczy
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.06.2026, 04:34:36
  • 16
#gielda uważajcie Mirki, te pierwsze zielone zdradliwe som.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 08.06.2026, 04:36:41 via Wykop
  • 6
@ja_tu_tylko_na_moment: prawda, trzeba poczekać aż dojrzeją i będą czerwone
  • Odpowiedz
Zly_CzlowiekXD
Zly_CzlowiekXD
05.06.2026, 10:43:26
  • 17
Jestem idiotą.
Tak, nie boję się tego powiedzieć, jestem idiotą bo:
- nie potrafiłem zmienić swojego losu genetycznego - jakbym nie był idiotą, znalazłbym sposób by to zmienić, nie udało się.
- uwierzyłem w propagandę społeczną o sprawiedliwości społecznej "kto ciężko pracuje ten zyskuje" g---o prawda, tylko idiota mółgby w to uwierzyć, ja to uwierzyłem i płacę za to cenę,
- uwierzyłem że wykształcenie, praca przewyższa znajomości, zmarnowałem lata na samorozwój, bo jak ten idiota uwierzyłem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 05.06.2026, 10:54:30 via Wykop
  • 3
@Zly_CzlowiekXD: no cóż, uświadomienie sobie problemu jest pierwszym krokiem do jego rozwiązania. powodzenia mirku
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
05.06.2026, 08:04:11
  • 268
#gothic #gothicremake #gry
Kolekcja gothic-owych pudełek zaktualizowana :)
Cierniostwor - #gothic #gothicremake #gry 
Kolekcja gothic-owych pudełek zaktualizowa...

źródło: IMG_8014

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 05.06.2026, 09:13:12 via Wykop
  • 1
@Cierniostwor: a gdzie big boxy? bez big boxów się nie nagrasz
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
03.06.2026, 03:54:11
  • 17
#przegryw mam 4 dni wolnego, ale nawet nie wiem po co
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 03.06.2026, 05:49:44 via Wykop
  • 3
@dzikikowal: dlatego nie brałem wolnego piątku
  • Odpowiedz
mrbat
mrbat 27.05.2026, 12:07:38
  • 5
#gielda

Kupowanie lewarowanych ETFów jest jak picie w barze mleka z brudnej szklanki.
Chcę być twardy, ale
mrbat - #gielda

Kupowanie lewarowanych ETFów jest jak picie w barze mleka z brudnej ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Griev
Griev
27.05.2026, 12:41:29 via Wykop
  • 0
@mrbat: w jakie i gdzie lewarowane ETFy się zaopatrujesz? I czemu akurat lewarowane ETF?
  • Odpowiedz
mrbat
mrbat 26.05.2026, 05:56:41
  • 5
#gielda
mrbat - #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

331

PlayStation zamyka drzwi przed graczami PC. Sony wraca do gier na wyłączność

PlayStation zamyka drzwi przed graczami PC. Sony wraca do gier na wyłączność

Sony oficjalnie potwierdziło zmianę strategii dotyczącej wydawania swoich największych gier poza konsolami PlayStation. Firma zamierza ponownie mocniej chronić ekskluzywność swoich produkcji. Dotyczy to przede wszystkim gier singleplayer. Gry-usługi będą multiplatformowe.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 19.05.2026, 08:57:38
  • 319
  • #
    playstation
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
mrbat
mrbat 20.05.2026, 05:17:15 via Wykop
  • 2
@MalinowyGarncarz: jestem takim starym dziadem i potwierdzam. W sumie kupiłem sobie ostatnio ps5 żeby ograć remaka gothica i classica. Ale przeglądałem inne gierki do pogrania. I kurde niby są "must-play" jak rdr2 czy GTAV, albo inne Harry Pottery i Assassins Creedy. Ale jak sobie pomyślę, ile czasu potrzebowałbym żeby się w nich ogarnąć i przejść to mi się odechciewa mając ze 2-3 godziny na granie w tygodniu. To już sobie
JWRJWR
JWRJWR
07.05.2026, 10:58:11
  • 131
JWRJWR

źródło: bogactwo

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 07.05.2026, 12:45:27 via Wykop
  • 109
@JWRJWR:
mrbat - @JWRJWR:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
07.05.2026, 11:15:50
  • 1221
Uważajcie na oszustów działających metodą "na grilla". Jesteś zapraszany na grilla pod pretekstem pieczenia kiełbasy a kończy się na libacji alkoholowej. Wczoraj dałem się nabrać, dziś też idę.
#heheszki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 07.05.2026, 12:40:24 via Wykop
  • 4
@RicoElectrico: fool me once shame on you fool me twice libacja alkoholowa
  • Odpowiedz
darino
darino
07.05.2026, 10:43:11
  • 8
Właśnie dowiedziałem się, że zostaniemy kolejny raz dziadkami, tym razem od córki (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Na fotce dwie zygotki, które poszły na start.
Ciekawe, czy będą bliźniaczki¯\(ツ)/¯
#pijzemnokompot #wnuki #chwalesie
darino - Właśnie dowiedziałem się, że zostaniemy kolejny raz dziadkami, tym razem od ...

źródło: IMG_20260507_123342

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 07.05.2026, 12:39:17 via Wykop
  • 0
@darino: mają już założonego tiktoka i instagrama? foteczki można wrzucać, nie ma na co czekać
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
07.05.2026, 09:33:40
  • 212
Gdybym kupił Intel za 20 dolarów, to dzisiaj byłbym b... biedny dalej, bo pewnie sprzedałbym w okolicach 35 dolarów, chełpiąc się, jakim genialnym inwestorem jestem. #gielda
moja-walka - Gdybym kupił Intel za 20 dolarów, to dzisiaj byłbym b... biedny dalej, b...

źródło: 1000017483

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrbat
mrbat 07.05.2026, 11:31:34 via Wykop
  • 4
@moja-walka: Gdybym kupił East India Company za 39 funtów szterlingów, to dzisiaj byłbym b... biedny dalej, bo pewnie umarłbym w okolicach 1750 roku, chełpiąc się, jakim genialnym inwestorem jestem. #gielda
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking