#gothic irytujące jest że gdy zagadujesz npc który siedzi na ławce albo krześle to musi najpierw wstać żeby podjąć z nim w ogóle rozmowę, tak samo nie możesz usiąść i zagadać do npc siedzącego obok. Brak możliwości skipowania dialogów też trochę irytuje, niby małe rzeczy ale imo dodawałoby to gierce klimatu

giga_zdzislaw













