Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pyroxar

pyroxar

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23918
  • Znaleziska 15644
  • Mikroblog 8274
  • Obserwujący 40
  • Obserwowane 48
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
23.04.2025, 15:08:53
  • 59
#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #polska #pracbaza #biznes #gielda

Muszę przyznać że nie mam bladego pojęcia jak Polacy to robią, ale jeśli serio szczyt inflacji mamy już za sobą i zaczniemy zaraz obcinać stopy procentowe to ten pi3rdolony kraj z g0wna całkiem dobrze sobie radzi ekonomicznie. Nawet Nimecy przecież recesje zrobiły a u nas krwa jak na złość nic nie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 23.04.2025, 19:39:40 via Wykop
  • 1
@I_Will_Never_Forget: koszyk nie jest zmieniany, tylko tworzony na podstawie ankiet ponad 10 000 gospodarstw domowych.

Natomiast Fakt, ze ludzie kupuja zamienniki lub Po prostu nie kupuja juz duzo mowi....
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 23.04.2025, 11:58:48
  • 5
Czy dobrze wiedze, ze #google zostalo w tyle kapitalowo za #bitcoin ?

Czy to ten slynny kryzys w IT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #kryptowaluty #pracait #programista15k
pyroxar - Czy dobrze wiedze, ze #google zostalo w tyle kapitalowo za #bitcoin ?

Czy ...

źródło: 1000007119

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

De_Fault
De_Fault
De_Fault
23.04.2025, 12:06:42 via Wykop
  • 1
@pyroxar: podrzuc linka do tej tabelki
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar
Autor
23.04.2025, 12:36:29 via Wykop
  • 1
@De_Fault: https://companiesmarketcap.com/assets-by-market-cap/
  • Odpowiedz

763

Państwo w państwie: Jak deweloperzy obchodzą przepisy i budują co chcą

Państwo w państwie: Jak deweloperzy obchodzą przepisy i budują co chcą

Nie miał pozwoleń budowlanych, ale miał działkę, na której w ogóle budować nie można - deweloper spod Łodzi sprzedał kobiecie za 270 tys. domek kubaturowy, który teraz trzeba wyburzyć. W podwarszawskim Wieliszewie powstał dom jednorodzinny, który może pomieścić 30 rodzin.

Kolekcjoner_dusz
z
polsatnews.pl
dodany: 20.04.2025, 10:58:49
  • 109
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    budownictwo
  • #
    patodeweloperka
  • #
    prawo
  • #
    afera
pyroxar
pyroxar 20.04.2025, 19:51:11 via Wykop
  • -11
Znieść pozwolenia na budowę,niech ludzie się budują
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pyroxar
pyroxar 20.04.2025, 16:27:35
  • 1
jaką przewagę ma portfel fizyczny nad programowym? Na przykład tym?
https://bestwallet.com/en/no-kyc-crypto-exchange/

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....D
B.....D
konto usunięte 20.04.2025, 20:44:23 via Wykop
  • 1
@assninja: Można wyciągnąć privkey mając fizycznie Trezora. Bezpiecznie jest tylko podczas połączenia po USB ponieważ jest izolacja klucza prywatnego. Dlatego powinniśmy zawsze dodawać passphrase, który nie jest nigdzie zapisywany.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
20.04.2025, 21:40:58 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 20.04.2025, 09:27:04
  • 0
Czy są jakieś banki DeFi, w których mogę trzymać lokaty? Myślę o czymś opartym na ETH albo Solanie, ale zależy mi na względnym bezpieczeństwie środków. Na razie robię APY na CEX-ach i sam nie wiem, czy to dobry pomysł.

#bitcoin #ethereum #solana #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emjot86
emjot86
20.04.2025, 09:36:00 via Wykop
  • 3
@pyroxar: cała masa, np. aave.com , compound.finance
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
20.04.2025, 11:07:52 via Wykop
  • 1
@pyroxar: cała masa, np. aave.com , compound.finance


@emjot86: Jeszcze spark.fi od makera i bedzie swieta trojca bezpiecznego (jak na krypto) pozyczania
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 20.04.2025, 09:25:09
  • 1
Czemu ETH będzie robiło hardforka 30 kwietnia? Co sie zmieni? To jest ta abstrakcjakont czy ta prywatnośc o której coś pisał butelik? #ethereum #bitcoin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emjot86
emjot86
20.04.2025, 09:38:24 via Wykop
  • 1
@pyroxar: bardziej abstrakcja kont + kilka innych rzeczy.

https://x.com/Alacomm/status/1912428056347566347?t=rhGmoQBrNOmjuJ6_6Z_nUA&s=19
emjot86 - @pyroxar: bardziej abstrakcja kont + kilka innych rzeczy.

https://x.com/Al...
  • Odpowiedz
obieq
obieq
obieq
20.04.2025, 19:35:30 via Wykop
  • 0
@pyroxar: nic tak jak poprzednie pierdyliard forkow. Jedyny który coś znaczył to było przejście z pow.na pos i był gwoździem do trumny
  • Odpowiedz

35

Dopiero co zwalniali ludzi i zamykali zakłady, dziś dodatkowe zmiany weekendowe.

Dopiero co zwalniali ludzi i zamykali zakłady, dziś dodatkowe zmiany weekendowe.

Volkswagen - wyniki sprzedaży w 1 kwartale 2025, różnica rok do roku: Niemcy +5,5%, Europa +3,7%, Ameryka Południowa +16,6%, USA +6,2%. Tylko Chiny na minus. [Art. w j. niem.]

ericflat
z
bild.de
dodany: 17.04.2025, 10:30:11
  • 12
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    gospodarka
  • #
    gielda
  • #
    niemcy
  • #
    ciekawostki
pyroxar
pyroxar 18.04.2025, 04:27:22 via Wykop
  • 0
@CybernetycznyMozgKorwina: zmien fime lol

563

Nie stać nas na zakupy spożywcze, a tymczasem majątki miliarderów rosną w zawrot

Nie stać nas na zakupy spożywcze, a tymczasem majątki miliarderów rosną w zawrot

Dlaczego tak się dzieje i co można zrobić, żeby to powstrzymać?

will-de-vill
z
youtube.com
dodany: 16.04.2025, 09:58:09
  • 147
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
pyroxar
pyroxar 16.04.2025, 21:49:37 via Wykop
  • 3
Wiecej podatkow, regulacji i inflacji
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pyroxar
pyroxar 16.04.2025, 21:50:39 via Wykop
  • -20
@ShadyTalezz: nie ma czego takiego jak klasy, prosze bez bzdur Marksa.

523

Joe Biden przerywa milczenie i ostrzega Amerykanów

Joe Biden przerywa milczenie i ostrzega Amerykanów

W swoim pierwszym znaczącym przemówieniu od czasu opuszczenia Białego Domu były prezydent USA Joe Biden podkreślił głębo

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 16.04.2025, 05:45:16
  • 188
  • #
    biden
  • #
    usa
  • #
    poltyka
  • #
    wydarzenia
pyroxar
pyroxar 16.04.2025, 10:24:37 via Wykop
  • -42
@masz_fajne_donice: aktualny system jest szkodliwy, oby zdechl

Ja gdybym glosowal, robilbym to, Po to zeby szlag trafil to co jest teraz.
pyroxar
pyroxar 07.04.2025, 16:15:21
  • 1
Czy na Linuxie mogę uzyskać dostęp do Active Directory? Wszystkie zasoby w firmie są zablokowane przez AD, a ja nie mogę sprawdzić prostego kodu bez dostępu do Windowsa. Nie pytajcie jak i dlaczego, bo sam tego nie rozumiem. Posiadam swoje dane logowania oraz system Linux Mint (na bazie Ubuntu).

#programista15k #pytaniedoeksperta #pracbaza #programowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

villager
villager
villager
07.04.2025, 16:31:45 via Wykop
  • 3
@pyroxar: tak
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar
Autor
07.04.2025, 17:01:30 via Wykop
  • 5
@villager: super, dzięki, zamykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

562

OKRADAMY MŁODYCH Z ICH PRZYSZŁOŚCI

OKRADAMY MŁODYCH Z ICH PRZYSZŁOŚCI

Niskie zarobki, brak dzieci i brak nadziei na lepszą przyszłość to rzeczywistość, z jaką mierz się dzisiejsze młode pokolenie. W tym odcinku przyglądamy się ich sytuacji na rynku pracy oraz barierom na rynku nieruchomości, które skutecznie utrudniają im start w dorosłość.

ToCiekaweYT
z
youtube.com
dodany: 30.03.2025, 14:17:05
  • 318
  • #
    nieruchomosci
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    demografia
pyroxar
pyroxar 31.03.2025, 08:52:35 via Wykop
  • -3
@Rade86B: ta, wiecej podatkow i regulacji, na pewno panstwo nie uprzykrza ludziom zycia.

538

SEPA instant. Przelewy w strefie euro w 10 sekund.

SEPA instant. Przelewy w strefie euro w 10 sekund.

UE wprowadza zasadę 10 sekund na przelew we wszystkich bankach EU. Przelewy w euro w cenie zwykłych przelewów. (Na zachodzie juz , w Polsce do marca 2027)

Poldek0000
z
polskiobserwator.de
dodany: 23.03.2025, 18:56:06
  • 189
  • #
    banki
  • #
    bankowosc
  • #
    uniaeuropejska
pyroxar
pyroxar 24.03.2025, 08:36:25 via Wykop
  • 0
@mag_zbc: to nie państwo powinno wymuszać jakoś tylko konkurencja. Jeśli robi to państwo to znaczy że najpierw popsuło konkurencję przepisami.
pyroxar
pyroxar 20.03.2025, 18:16:46
  • 1
Jaki sprzętowy portfel krypto kupić? #bitcoin co polecacie, ma być wygodnie i bezpiecznie.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_gracz
duzy_gracz
20.03.2025, 19:23:53 via Wykop
  • 2
@pyroxar:
stary nieużywany laptop albo telefon, z backupem portfela na kartce papieru. Laptopa trzymasz cały czas offline i podpisujesz nim transakcje, które za pomocą pendrive'a przenosisz do kompa online z watching-only portfelem.
  • Odpowiedz
f.....k
f.....k
konto usunięte 21.03.2025, 11:41:04 via Wykop
  • 1
@bb007: Słyszałem, słyszałem też o wyciąganiu haseł z RAMu https://sekurak.pl/klient-poprosil-nas-o-sprawdzenie-czy-da-sie-odszyfrowac-komputer-do-ktorego-mamy-fizyczny-dostep-udalo-sie-i-publikujemy-pelen-raport-z-calosci-prac-za-zgoda-klienta-atak-cold-boot/

Jak ktoś się nie zna niech sobie kupi portfel sprzętowy, a jak ktoś ma starego laptopa i trochę ogarnia to niech nie kupuje i używa lapka. Ludzie nawet nie wiedzą, że istnieją portfele i trzymają wszystko na giełdach.
  • Odpowiedz

409

Brzoska proponuje ułatwienia dla samowoli budowlanych

Brzoska proponuje ułatwienia dla samowoli budowlanych

Zespół Brzoski planuje ułatwienia dla budynków bez pozwoleń czy wybudowanych niezgodnie z projektem.

Sabr
z
rp.pl
dodany: 20.03.2025, 13:33:45
  • 98
  • #
    patodeweloperka
  • #
    nieruchomosci
pyroxar
pyroxar 20.03.2025, 18:03:50 via Wykop
  • -1
Deregulacja! Polaków nie słuchać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pyroxar
pyroxar 07.03.2025, 19:12:17
  • 1
Wróciłem do treningu na siłowni, poza rowerem i bieganiem, i powiem wam – jak w poniedziałek dałem sobie do wiwatu, tak teraz przez tydzień jestem bez sił. Głównie w plecach. Nie wiem, czy to dlatego, że dawno nie ruszałem tej partii, ale po prostu nie chodzę na siłownię przez zmęczenie tej części ciała od 3 dni.

Nie wiem, czy to kwestia fizyczna, czy po prostu wymówka. Dodam, że na siłownię chodzę po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yozix
Yozix
Yozix
07.03.2025, 22:43:28 via Wykop
  • 0
@pyroxar: nigdy nie wolales ciezaru, jakbys wolal ciezar to nawet przez sekunde bys nie myslal o bieganu, ja rok nie cwiczylem i nawet 5 min na rowerku jest dla mnie gorsze niz 140x5 w przysiadzie
  • Odpowiedz
w.....h
w.....h
konto usunięte 08.03.2025, 17:32:47 via Wykop
  • 0
@pyroxar: skoro jesteś w stanie biegać przez godzinę, co jest według mnie znacznie obciążające organizm, to wydaje mi się, że po prostu nie chcesz robić tego treningu siłowego i tyle
  • Odpowiedz

595

Nabywca mieszkania w USA ma średnio 56 lat, ale jeszcze w 2021 było to 45 lat

Nabywca mieszkania w USA ma średnio 56 lat, ale jeszcze w 2021 było to 45 lat

Statystyczny amerykański nabywca nieruchomości miał w 2024 roku aż 56 lat. Jeszcze 40 lat temu, bo w 1980 rok typowy wiek to było 31 lat. Dane pokazują, jak na niekorzyść młodych zmienił się rynek nieruchomości.

przemyslaw-tabor
z
fxmag.pl
dodany: 21.02.2025, 14:17:15
  • 133
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 07:28:51 via Wykop
  • -1
@DrGreen_2: tylko deregulacja i obniżki podatków mogą pomóc zwykłym ludziom. Precz z państwem i urzędnikami.
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 07:31:00 via Wykop
  • -1
@PastaZeSzczypiorku: bogaczy? Kto niszczy waluty i reguluje? Państwo. Rząd. Oni są problemem.
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 07:32:39 via Wykop
  • -1
@Schyzu: tracą po taki jest plan. Może bitocin coś zmień
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 07:34:22 via Wykop
  • -1
@yolantarutowicz: najbiedniejszy stań USA jest bogatszy niż Niemcy. W Europie robisz za 4200 netto i to jak mam szczęście. Ten twój wykres to jakaś bzdura.
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 13:23:33 via Wykop
  • -1
@PastaZeSzczypiorku: FED i RZĄD grają do jednej bramki
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 13:24:53 via Wykop
  • -2
@DrGreen_2: nigdy tak nie było i nie będzie, dałeś się nabrać państwu opiekuńczemu, kto ma być zwolniony i tak będzie, jeśli jesteś dobrym pracownikiem, nikt cię nie zwolni z powodu wakacji.
pyroxar
pyroxar 23.02.2025, 13:31:59 via Wykop
  • -1
@yolantarutowicz: a jak życie PRAWDZIWE, a nie wykresiki i wyliczenia EKONOMÓW? Bo wiesz, rzekomo Europa to raj, a nikt tu nie chcę się mnożyć i inwestować.

Poza tym, mogłem dopowiedzieć, na osobę. Teraz widzę że się ledwo wyrównało PKB na osobę, ale still, mówimy o najbiedniejszym stanie, więc bez polotu.

727

Ruszają dotacje na elektryki, czyli b2b baluje za pieniądze etaciarzy

Pokaż treści 18+

Ruszają dotacje na elektryki, czyli b2b baluje za pieniądze etaciarzy

Ruszyły dopłaty do elektryków, maksymalna wartość samochodu to 276 tysięcy. Dopłata dla osoby na etacie to 18.75 tys. zł. Ale jeśli masz b2b to już 30 tys. zł Nota bene kogo na etacie stać na samochód za takie pieniądze ( ʖ )

DeoLawson
z
bankier.pl
dodany: 12.02.2025, 10:19:38
  • 152
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    samochody
  • #
    razem
pyroxar
pyroxar 12.02.2025, 19:50:05 via Wykop
  • 1
Etat to najgłupsze co można podpisać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1619

Trzy osoby nie żyją, w tym dziecko. Tragiczny wypadek na Opolszczyźnie

Pokaż treści 18+

Trzy osoby nie żyją, w tym dziecko. Tragiczny wypadek na Opolszczyźnie

26-latek wyprzedzał ciężarówkę i przywalił w tył Seata jadącego przed tirem. Seat zjechał na pas przeciwny. Zginęła kobieta kierująca seatem, mężczyzna i dziecko jadący Infinitią w którą uderzył seat. 26-latek z hondy musi być z siebie dumny. Ciekawe co chciał zrobić z zaoszczędzonymi 2-3 minutami.

tak-nie-wiem
z
rmf24.pl
dodany: 11.02.2025, 19:52:59
  • 256
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    opolskie
  • #
    sieronowice
pyroxar
pyroxar 11.02.2025, 20:47:56 via Wykop
  • -14
@pawel1024: a co zmieni to jak dostanie dożywocie? Lepiej się poczujesz?

345

Czarna prognoza dla polskiej demografii. Zniknie więcej niż pięć województw.

Czarna prognoza dla polskiej demografii. Zniknie więcej niż pięć województw.

W 2060 r. liczba ludności w Polsce wyniesie 30,9 miliona osób.

SilesianPill
z
forsal.pl
dodany: 04.02.2025, 09:03:07
  • 244
  • #
    demografia
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    pracbaza
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
pyroxar
pyroxar 05.02.2025, 10:11:37 via Wykop
  • 2
I co? To problem państwa i tego że nie będzie kogo doić
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pyroxar
pyroxar 09.02.2025, 22:01:50 via Wykop
  • -1
@hunteriarz: jeżdżę prywatnymi autostradami. @sirdam
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 30
  • Strona 14 z 30
  • >
  • If anyone has no love for the Lord, Jesus Christ, let him be accursed. Our Lord, come! Amen! ****** Połowę pracy ma za sobą, kto dobrze zaczął, miej [więc] odwagę być mądrym [i] zacznij.
  • https://youtu.be/DxF4v5asYNc?t=105

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking