Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
null_ptr
null_ptr

null_ptr

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8394
  • Znaleziska 4584
  • Mikroblog 3810
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 726
  • Dodane (114)
  • Komentowane (1218)
  • Plusowane (2478)
cwireq
cwireq
49 min temu
  • 2
Też się dziwicie "dziennikarzom" takim jak Stanowski czy Słowik, że tak chcą powrotu PIS do władzy. Dziennikarz żyje z relacjonowania afer, wydarzeń itd. Aktualnie nie ma za bardzo o czym opowiadać i trochę trzeba kręcić afery na siłę. Za PISu to codziennie były nowe newsy, a to pegasus, respiratory, kopertowa, fundusz sprawiedliwości, colegium humanum - złote czasy dla dziennikarstwa. A za peło to nuda i bieda dla tego zawodu

#polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu
47 min temu via Wykop
  • 4
@cwireq: Żeby nagłaśniać afery PiSu to najpierw trzeba nie być na grillu, albo nie nazywać się Suwart.
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
47 min temu via Wykop
  • 3
@cwireq: ale za PiSu to stanowski był na grillu przez 8 lat i nie interesował się polityką tylko przelewami od PiSu
  • Odpowiedz
nonszalancki
nonszalancki
11 godz. i 9 min temu
  • 3
mentzena chyba ktos wklei
#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow
nonszalancki - mentzena chyba ktos wklei
#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: polack3

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
11 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@nonszalancki: Brakuje u-------h paznocki od niemycia sie
No i discopolo "jadom swiry jadom"
  • Odpowiedz
uzior
uzior
15 godz. i 37 min temu
  • 4
Głębokie uczenie znalazło na EKG biomarker nagłej śmierci sercowej - przewiduje ją dokładniej niż obecne metody kliniczne. 🔬

Model AI przeanalizował fale EKG i wyodrębnił łatwy do zauważenia wzór, który trafniej niż standardowa diagnostyka identyfikuje pacjentów zagrożonych zgonem sercowym. Badanie objęło dane tysięcy pacjentów.

Nowy biomarker może trafić do rutynowej interpretacji EKG, ratując życie poprzez wcześniejsze wdrożenie profilaktyki.

https://www.nature.com/articles/s41586-026-10674-6
uzior - Głębokie uczenie znalazło na EKG biomarker nagłej śmierci sercowej - przewidu...

źródło: card

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
przedwczoraj, 15:16:43
  • 9
Co tu się o------o xD

#samochodoza #konfitura #stopcham
Mega_Smieszek - Co tu się o------o xD

#samochodoza #konfitura #stopcham
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
przedwczoraj, 08:47:47
  • 4
#polityka #bekazpodludzi
Prawaczki juz nie wiedza czy pisać ze upały po 40 stopni to normalka i "kiedyś to cale miesiące bylo powyzej 40 stopni" czy to jednak HAARP xDD
fidelio-fidelio - #polityka #bekazpodludzi
Prawaczki juz nie wiedza czy pisać ze upał...

źródło: 1000151983

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

null_ptr
null_ptr
null_ptr przedwczoraj, 09:18:30 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: Kiedy ktoś używa słowa "frekwencja" zamiast "częstotliwość" to mi się nóż w kieszeni otwiera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
przedwczoraj, 08:30:07
  • 70
Autor już się dystansuje i ma wątpliwości ale Stano musi grzać temat byle by tylko Mariuszki w niego nie zwątpiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stanowski #kanalzero #lekarze #polityka
Davvs - Autor już się dystansuje i ma wątpliwości ale Stano musi grzać temat byle by ...

źródło: 1000010824

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 08:34:55 via Android
  • 52
@Davvs: bo Mariusze już ułożyli sobie przez noc wersję, że Dawidek na zlecenie Trzaskowskiego zabijał ludzi w szpitalu a potem pewnie pobierał od nich organy i razem sprzedawali je Niemcom.
  • Odpowiedz
sedno_
sedno_
sedno_
przedwczoraj, 08:40:29 via Wykop
  • 20
@Davvs: Nie ma zadnej afery, nikogo to nie interesuje, temat przegrzany. Trzaskowski nie chcioł i nie wiedzioł.
sedno_ - @Davvs: Nie ma zadnej afery, nikogo to nie interesuje, temat przegrzany. Trz...

źródło: 1000040351

Pobierz
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
23.06.2026, 16:01:41
  • 258
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98
23.06.2026, 16:03:35 via Wypiek
  • 481
@kobiaszu to teraz jeszcze poradnik jak wyciągnąć taką szybę xD
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
Autor
23.06.2026, 16:09:42 via Wykop
  • 204
@DrJudym: Tak ale masz ogromne straty i tworzy się podciśnienie które zasysa gorące powietrze z zewnątrz. Wyłączysz na sekundę klimę i zaraz znowu gorunc
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
22.06.2026, 08:17:21
  • 21
#apustaja #frenpill #pociagi
sylwke3100 - #apustaja #frenpill #pociagi

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jz25
jz25
jz25
20.06.2026, 19:09:34
  • 7
polaczkom po 1000 latach od powstania państwa udało się wzbogacić- za sprawą ogromnego kapitału płynącego od krajów unii, zarówno przez fundusze unijne jak i za sprawą inwestujących tutaj firm- bo w końcu duży pusty kraj, największy z postkomunistycznych, który nie był w szponach rosji. bezpieczny do inwestowania, oczywiście nie dzięki swoim wojskom, tylko dzięki międzynarodowym układom jak NATO i unia.

oczywiście polaczek tego nie widzi, bo polaczek myśli że się dorobił ciężką pracą,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
20.06.2026, 19:15:18 via Android
  • 0
@jz25:
xyz_xyz - @jz25:

źródło: 1000031628

Pobierz
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
20.06.2026, 19:15:53 via Android
  • 0
@jz25: ( ͡º ͜ʖ͡º)
xyz_xyz - @jz25: ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 1000031627

Pobierz
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
20.06.2026, 16:39:55
  • 104
Właśnie teraz byśmy się łudzili przed tradycyjnym meczem o wszystko (z Tunezją przegraliśmy po golu w 87 minucie grając w przewadze po czerwonej kartce Tunezyjczyka w 23 minucie), a za 2 godziny okładka Faktu "wstyd, żenada, hańba" byłaby w gorących.
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

franc_herbatka
franc_herbatka
20.06.2026, 16:50:29 via Wykop
  • 126
@Minieri: nie wiem... yyyy... nie wiem co zawiodło. musimy wyciągnąć wnioski, musimy wyczyścyć głowę, żeby w środę dla kibiców, dla polaków zagrać yyy o honor....
franc_herbatka - @Minieri: nie wiem... yyyy... nie wiem co zawiodło. musimy wyciągnąć...

źródło: big_1687295312_janbednarek_screen

Pobierz
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
20.06.2026, 18:19:15 via Wykop
  • 25
@Serghio: powinienes pracowac w tvp sport
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
20.06.2026, 14:53:34
  • 4
Jak to jest że jeszcze nie tak dawno temu tyle osób hejtowało elektryki, a teraz wszyscy zachwyceni elektrycznymi cudami chińskiej motoryzacji?
Tiktok tak kręci korbą czy o co tu chodzi?
#motoryzacja #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
20.06.2026, 15:28:36 via Wykop
  • 4
@prostymirek: kto zachwycony. ja nigdzie tego nie widzę, nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
20.06.2026, 16:35:42 via Wykop
  • 4
wszyscy zachwyceni elektrycznymi cudami chińskiej motoryzacj


@prostymirek: ci "wszyscy" są z Tobą w pokoju?
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
20.06.2026, 12:28:19
  • 9
Jak myślicie, że lekarze są odklejeni od pieniędzy to nie - oni są odklejeni bo czują się elitą już po dostaniu się na studia
Coś jak prawnicy z tekstami, że studiują prawo - z tym że oni tyle nie zarabiają

Pamiętacie aferę ze studentką z pociągu? - link tutaj

Która uważa innych za ścierwa i uważa że jak jest NA LEKARSKIM to hierarchia powinna być zachowana!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yoney
Yoney
Yoney
20.06.2026, 12:51:07 via Wykop
  • 3
@Schwarzfahrer: natury człowieka nie oszukasz, pamiętam jak 8 lat temu takie ego mieli studenci IT.

A 15 lat temu za gimbusa takie ego widziałem u energetyków i osób z finansów. (Chociaż finansiści ego top mieli podobno w latach 90-00)
  • Odpowiedz
Charles_White
Charles_White
Charles_White
20.06.2026, 09:52:45
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charles_White
Charles_White
Charles_White
Autor
20.06.2026, 09:58:04 via Wykop
  • 322
@hansschrodinger: k---a, jestem naprawdę krytykiem Polski, Polaków i całego syfu który się tu o--------a w kraju. Ale trzeba mieć godność. Wsadzenie neonazisty na takie stanowisko w IPN to jakby nasrać na całe tysiącletnie dzieje Polski. To się w głowie nie mieści jaki jest rozmiar tej patologii.
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
20.06.2026, 10:00:56 via Wykop
  • 309
@Charles_White: kaczyński za władzę sprzedałby własną matkę, także mnie nic nie dziwi.
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
19.06.2026, 13:12:36
  • 135
W tym kraju masz całe grupy społeczne walące bezwstydnie państwo na kasę:
- Lekarzy rzekomo pracujących po 400h miesięcznie, wystawiających fakturki na 150k miesięcznie,
- Rentierka praktycznie nieopodatkowana (tutaj jak się okazuje lekarze też maczają swoje palce)
- Budowlanka praktycznie w całości na czarno, a ci co się boją kontroli rejestrują się jako Rolnicy i płacą tylko KRUS,
- Wspomniani rolnicy, którym dopłaca się bo susza i tragedia nieurodzaju, albo zbyt duże plony i nie opłaca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CashStacker
CashStacker
CashStacker
19.06.2026, 15:08:59 via Wykop
  • 16
@stanleymorison: sprawdz jeszcze umowe o emeryturach dla ukraincow i hindusów XD
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara
19.06.2026, 17:44:43 via Wykop
  • 26
@stanleymorison: dokładnie, IT ZŁE bo ściąga zagraniczny kapitał i ciężko j---e w w scrumie i edukuje się na własną rekę żeby zachować konkurencyjność...
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
19.06.2026, 04:42:16
  • 460
Mój dziadek wychował 5 chłopa. Każdy dostał od niego działkę, wsparcie na start i podobno żyli ze sobą całkiem normalnie. Jednak żaden z synów nie zaopiekował walącym się od kilku lat pomnikiem. To ja i mój brat, którzy w zasadzie dziadka nie poznaliśmy (Dziadek umarł gdy miałem ~3 lata, więc ledwo co go pamiętam) musieliśmy w końcu coś z tym zrobić, żeby kogoś nie przywaliło. Wszyscy wujkowie z własnymi firmami w budowlance.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
19.06.2026, 04:44:54 via Wykop
  • 282
@teodorkm: z rodziną na zdjęciach się nawet nie wychodzi dobrze
  • Odpowiedz
Anonim927
Anonim927
19.06.2026, 04:51:56 via Android
  • 533
@teodorkm: dobry uczynek stary. Będzie Ci ciepłej na serduszku żeś zachował się jak człowiek. Tak trzymaj.
  • Odpowiedz
adi0
adi0
17.06.2026, 13:51:45
  • 445
No proszę, niemiecka policja działa w/g zaleceń Bąkiewicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polska #niemcy
adi0 - No proszę, niemiecka policja działa w/g zaleceń Bąkiewicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekaz...

źródło: 1000076940

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
17.06.2026, 13:53:25 via Wykop
  • 130
@adi0: Polska dla Polaków, Niemcy dla Niemców i Polaków, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
wolny_kot
wolny_kot
17.06.2026, 15:54:54 via Wykop
  • 33
@adi0: deportować na front
  • Odpowiedz
niekceszmnie
niekceszmnie
niekceszmnie
14.06.2026, 16:50:56
  • 3
Dziwne, że dla większości najbardziej bulwersujący był fakt, że właściciel tej pizzerii dostał mandat za błędny VAT pizzy z krewetkami, niż to że do teo czynu w ogóle doszło. „Nieświadomy” tego właściciel mógł oszukiwać nas wszystkich na VAT latami, ale to on jest ofiarą XD
Ciekawe co ma powiedzieć konkurencja, która zawsze była uczciwa. Swoją drogą 8 a 23% to duża rodzica jaka można sobie przygarnąć.

Prawo jest jakie jest, ale jest
niekceszmnie - Dziwne, że dla większości najbardziej bulwersujący był fakt, że właści...

źródło: image_picker_4B0F2E04-CD2E-45B8-9D43-66FC60E57F29-93374-000022E40A068629

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4mja
4mja
4mja
14.06.2026, 17:06:00 via Wykop
  • 2
@JestemKrzysio: Tak tak, na pewno. W praktyce nikt nigdy nikogo nie ukarał mandatem za zapłatę zbyt dużego podatku bo w sądzie by to było nie do obronienia.
  • Odpowiedz
JestemKrzysio
JestemKrzysio
JestemKrzysio
14.06.2026, 17:18:10 via Wykop
  • 1
@4mja: ?
Mam JDG od wieeelu lat i tak, płaciłem drobne mandaty za złą stawkę - nie płacisz mandatu za zbyt małą, czy zbyt dużą stawkę, tylko za nieodpowiednią (ot taki niuans).
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
14.06.2026, 13:03:03
  • 2
coledzy

nadszedł dzień dzisiejszy

czekałem na niego 7 lat

#mecz
tyrytyty - coledzy

nadszedł dzień dzisiejszy

czekałem na niego 7 lat

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
14.06.2026, 14:37:08
  • 4
Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!

Wskrzesiciel narodu,

Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,

A imię jego będzie czterdzieści i cztery.


Mesjasz, obrońca przed Jerzykowcami. Wchodzimy w drugą erę Lewisa Hamiltona.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
14.06.2026, 14:37:33
  • 11
#f1 .
uncle_freddie - #f1 .

źródło: Hib

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbanek1
Qbanek1
14.06.2026, 14:38:17 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: czarny pan powrócił
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 124
  • Strona 1 z 124
  • >
  • Wódki nie piję, Do kościoła nie chodzę, Kim ja w ogóle jestem? "Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży To że już więcej do niej nie należę…"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking