Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HaramiCross

HaramiCross

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8778
  • Znaleziska 4907
  • Mikroblog 3871
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 52

1969

Żaden rząd nie wygrał z lekarzami - Łukasz Jankowski, szef Naczelnej Rady Lekars

Żaden rząd nie wygrał z lekarzami - Łukasz Jankowski, szef Naczelnej Rady Lekars

Na "X" wyciekł post Jankowskiego z zamkniętej grupy. Pisze tam, że "żaden rząd nie wygrał z lekarzami". Oprócz tego planuje zgadzać się na wszystkie propozycje rządu ("chcą niszczyć - niech niszczą") poza ustawą o powiązaniu zarobków z PESEL.

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 11 godz. i 35 min temu
  • 205
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
  • #
    medycyna
HaramiCross
HaramiCross 4 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@Dajcie_zyc223: mógłbyś wyjaśnić swój tok rozumowania skoro to między innymi ksysiu nagłośnił patologię wśród lekarzy? Może kup sobie lepiej jakiś wiatrak i ustaw strumień na twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2609

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, 5 000 zł za noc, klimatyzacja kaput, infolinia kaput, zielona woda. Nic tylko współczuć hotelowym gościom w takim piekle.

danoneek
z
x.com
dodany: wczoraj, 19:58:05
  • 635
  • #
    ksiazulo
  • #
    hotel
  • #
    golebiewski
  • #
    morze
  • #
    morzebaltyckie
  • #
    pobierowo
HaramiCross
HaramiCross 4 godz. i 15 min temu via Wykop
  • -8
Najważniejszy news na głównej o tym, że jakiś kebabiarz się spłakał. No ludzie, litości.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2059

Kontrakty lekarzy do sprawdzenia. Rzecznik Praw Pacjenta skierował sprawę do NIK

Kontrakty lekarzy do sprawdzenia. Rzecznik Praw Pacjenta skierował sprawę do NIK

Rzecznik Praw Pacjenta wskazał Najwyższej Izbie Kontroli, aby w 2027 r. przyjrzała się m.in. płacom i pracy medyków na kontraktach B2B. - I nie chodzi o spór z lekarzami, a o sprawdzenie, czy organizacja pracy nie wpływa negatywnie na pacjentów, w tym na dostępność i bezpieczeństwo leczenia - wyjaśn

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 21.06.2026, 16:22:12
  • 63
  • #
    nik
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
HaramiCross
HaramiCross 22.06.2026, 06:26:11 via Wykop
  • 7
@JestemTuByDrwicZLewakow: za rok to są wybory więc lepiej od razu zapomnieć, że złodziej złodziejowi krzywdę zrobi.
grand_khavatari
grand_khavatari
19.06.2026, 19:54:02
  • 2
#lekarz100k #polityka ja nie widze tu wielkiej przewiny Rafała, no chłop raczej nie czyta każdego pisma z donosami bo by mu czasu brakło
w sumie to czemu to na jego ręce wpadało a nie do jakiegoś kolegium czy miejskiej komórki od spraw szpitalnych
system jest zgnily, że pozwala na takie układy w 2026r kurła
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 19.06.2026, 19:56:51 via Wykop
  • 7
@grand_khavatari:

Dziękuję za tę wypowiedź.
HaramiCross - @grand_khavatari: 

Dziękuję za tę wypowiedź.

źródło: 1000033707

Pobierz
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 19.06.2026, 19:49:21
  • 0
https://youtube.com/shorts/82jWutAIehY

Dawid akurat ma alibi. To nie on decyduje kto i w jakiej kolejności jest przyjmowany tylko triażystka.

#lekarz #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
19.06.2026, 19:53:27 via Wykop
  • 0
@HaramiCross: no chyba że on opracował zasady triażu w tym szpitalu
  • Odpowiedz
Towarzysz_Moskvin
Towarzysz_Moskvin
19.06.2026, 05:54:31
  • 2
Coś mi się widzi że PO zrobiło speedrun rządów PiSu w trzy lata. Mam tylko nadzieję że po przegranych wyborach dokona spektakularnej implozji podobnie jak ich poprzednicy i zrobi się trochę miejsca po ich stronie politycznej czego sobie i wam życzę.
#polityka #lekarz #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 19.06.2026, 06:00:04 via Wykop
  • 2
@galicjanin: nowa partia Ryszarda Petru czy coś
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
18.06.2026, 08:58:17
  • 1
#heheszki #bawsiezwykopem #polityka

Rebus do rozwiązania
Afrobiker - #heheszki #bawsiezwykopem #polityka

Rebus do rozwiązania

źródło: 1000006960

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 18.06.2026, 09:06:25 via Wykop
  • 3
@Afrobiker: piękne są Niemcy, piękna Ukraina, ale takiej kupy kamieni jak w Polsce to nigdzie nima
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 18.06.2026, 07:52:14
  • 2
Czekam na rozliczenie Dawida, ale takie po całości żeby teraz musiał pracować u kolesi conajmniej półtora miesiąca na lambo #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross
Autor
18.06.2026, 07:58:38 via Wykop
  • 2
@Jariii: słuchaj, to przez nerwy. Już naprawdę mam w głowie takie skrajności przez to co się odwala w tym kraju.
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 18.06.2026, 07:03:52
  • 3
POfile dalej grzeją temat jakieś Bąkiewicza, którego więszkość społeczeństwa ma w dupie i wie co to za odklejus.
Dobrze, że afera w szpitalu wybudowanym ryncyma czakoskiego już wyjaśniona i można dalej zajmować się sprawami krytycznymi jeżeli chodzi o istnienie i przetrwanie państwa #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross
Autor
18.06.2026, 07:08:34 via Wykop
  • 0
@Turin89: można, tylko jak zwykle całe mirko zasrane tematem zastępczym, a nie realnymi problemami
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross
Autor
18.06.2026, 07:23:26 via Wykop
  • 2
@fidelio-fidelio: no wiadomo, powinni walczyć z niemiecką policją jak prawdziwa husaria. Przyznaję, jest to realny problem ale raczej dla ludzi którzy mają wieczko od szamba pod czapką.
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross
Autor
18.06.2026, 07:25:54 via Wykop
  • 0
@Turin89: to niestety przykra prawda. Wykop daje upust emocji ludziom sfrustrowanym obecnym stanem rzeczy, co nie zmienia faktu, że rządzili i będą nami rządzić zwykłe dziady i złodzieje
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross
Autor
18.06.2026, 07:32:49 via Wykop
  • 0
@Jariii: to niestety jest coraz bardziej logiczne. Tak samo jak wybuchła aferka wokół Dawtony, od razu Berkowicz ukradł patelnie. Niestety gdy chodzi o kasę to nasze elity są wyjątkowo zgodne
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross
Autor
18.06.2026, 07:49:53 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: gdybym chciał kruszyć beton to kupiłbym sobię kruszarkę.
  • Odpowiedz
pogop
pogop
18.06.2026, 07:32:49
  • 212
W tej całej obrzydliwej sytuacji podoba mi się reakcja KO. Z miejsca potępienie, potrzeba wyjaśnienia i rzeczy naprawcze dla całego systemu. Bez wątpienia uderza to w nich, ale miejmy z tyłu głowy, co by było, gdyby rzecz dotyczyła PiSu, bo dobrze pamiętam ich reakcje na kryzysy - zamiatanie pod dywan, to nie była moja ręka, atakowanie dziennikarzy, odwracanie kota ogonem. Przyznanie się do czegoś, wzięcie kryzysu na klatę i rozwiązywanie problemów u
pogop - W tej całej obrzydliwej sytuacji podoba mi się reakcja KO. Z miejsca potępien...

źródło: 000MXENS72PG6HXB-C323-F4

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 18.06.2026, 07:44:58 via Wykop
  • 2
@pogop: mam nadzieję, że pójdzie im tym razem lepiej niż z rozliczeniem KPO, bo sprawa wcale nie dotyczy szpitala, którym tak chwalił się Trzaskowski, a teraz już mamy przecież nową jakość w polityce
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
17.06.2026, 18:02:50
  • 154
To są właśnie te detale: jak za PiSu była afera to nic się nie działo, a prokuratura ukrecala łeb xD a tutaj cyk, lekarz wyrzucony, prokuratura prowadzi śledztwo. Nie jest dobrze ale jest lepiej #polska #lekarz #lekarz100k #polityka
Holetoanother_universe - To są właśnie te detale: jak za PiSu była afera to nic się n...

źródło: 1000009032

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 18.06.2026, 06:05:34 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: pamiętam jak Tusk grzmiał, że rozliczy KPO. Pokrzyczą, pojęczą, Dawidkowi dadzą inną ciepłą posadkę i potem wrócą do kręcenia lodów. Za takie rzeczy powinno być bezwględne więzienie, ale za długo żyje w tym kraju, żeby mieć nadzieję na pozytywne zmiany na jakiejkolwiek płaszczyźnie. To jest eldorado dla bankierów, deweloperów, lekarzy i polityków, reszta chłopów pańszczyźnianych ma na to pracować i nie zadawać pytań wierząc, że Tusk w końcu dowiezie
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 18.06.2026, 06:56:23 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: za kradzież i marnotrawstwo publicznych pieniędzy, za korupcję, za nepotyzm, chyba nie muszę mówić co by było gdybyś Ty oszukał państwo chociażby na 5 tysięcy. POfile to dokładnie ten rodzaj n----------a mózgowego co pisiory - liczą na wykrycie nieprawidłowości w szpitalu, którym chwalił sie Trzaskowski jako wybudowany jego ryncoma xD
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 17.06.2026, 05:54:49
  • 0
#polityka #lekarz

Którą grupę społeczną lubisz najmniej?

  • Politycy 41.0% (16)
  • Lekarze 20.5% (8)
  • Urzędnicy 10.3% (4)
  • Deweloperzy 28.2% (11)

Oddanych głosów: 39

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZionOfel
ZionOfel
17.06.2026, 06:03:42 via Wykop
  • 2
@HaramiCross: Trudne się wylosowało, ale bankierzy chyba.
ZionOfel - @HaramiCross: Trudne się wylosowało, ale bankierzy chyba.

źródło: images (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 17.06.2026, 05:11:59
  • 1
Patrząc na ten kraj mam coraz większe przekonanie, że ten syf może zmyć tylko potop. Chociaż pewnie i wtedy największe mendy w społeczeństwie przetrwałyby na swoich jachtach #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

396

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Facebook. Źródło: X/Ekonomat: Karol Nawrocki, szef IPN w 2023 roku: Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów, nawet j

alfokloda0
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 12:24:34
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    polska
HaramiCross
HaramiCross 10.06.2026, 05:28:21 via Wykop
  • 3
No mają prawo wybierać. To kogo wybierają na bohaterów świadczy tylko o nich jako narodzie, więc chyba dobrze, że tak wyszło bo to przydatny papierek lakmusowy świadczący o braku większych zmian w ich umysłach od drugiej wojny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2940
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 03.06.2026, 16:56:41 via Wykop
  • 0
@andrzejdragan: wcześniej Tomasz Miller, teraz Pan... możnaby błędnie pomyśleć, że to najlepszy okres dla tego portalu, gdyby nie był on w stanie agonalnym, pogrążony w politycznym szambie. Wszystkiego dobrego i wielu dalszych sukcesów w pracy naukowej.
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
25.05.2026, 11:22:37
  • 55
Silniczki i tuskoboty chyba nie ustalili wspólnej narracji od giertycha i spamują dzisiaj media na dwa oddzielne fronty i różne narracje które są fikołkami xdddddddddddd
- Referendum to farsa, było niesprawiedliwe, próg powinien wynosi 50%, farsa, skandal, upadek DEMOKRACJI xddddddddd
Biedny Miszalski wyleciał przez zorganizowaną akcję pisowców i skrajnej, brunatnej, faszystowskiej prawicy no i rosiji oczywiście
SKANDAL
- Tak Miszalski nie był najlepszym prezydentem ale właśnie dlatego go odwołaliśmy xd, To inna liga, jesteśmy lepsi,
Cosipi - Silniczki i tuskoboty chyba nie ustalili wspólnej narracji od giertycha i sp...

źródło: silniczkiii

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 25.05.2026, 11:35:43 via Wykop
  • 4
@tulipana: sam generalizujesz, jakby nie istniały osoby o prawicowych poglądach potrafiące myśleć samodzielnie. Tylko zgodnie z waszym "otwartym" myśleniem zaraz dostają łatkę trolla, braunisty albo c--j wie jeszcze czego.
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross 25.05.2026, 11:44:12 via Wykop
  • 2
@tulipana: no niektórzy w pewien sposób triumfują, niech się cieszą, mają prawo, co byś tu chciał więcej na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Dla mnie pozbycie się jednego klauna to tylko wyznacznik pewnych zmian w myśleniu kolektywnym. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk na przyszłość i wszelkie przejawy korupcji i nepotyzmu w tym kraju będą skutkować conajmniej utratą stołka.
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
25.05.2026, 07:10:33
  • 1
#krakow kolesiostwo, podwyżka cen biletów to powody za które zagłosowałbym na TAK gdybym był uprawniony. Natomiast sct to nieliczna dobra decyzja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaramiCross
HaramiCross 25.05.2026, 07:16:51 via Wykop
  • 0
@placebo_: świetna, męczyć biedaków, których gruzy i tak niedługo pójdą na złom, żeby Niemcom i Chińczykom ułatwić sprzedaż ich super eko pojazdów. Jaka jest oficjalna naracja czemu w covidzie przy prawie zerowym ruchu nie spadły zanieczyszczenia? Ludzie palili opony na balkonach?
  • Odpowiedz

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
HaramiCross
HaramiCross 19.05.2026, 07:06:26 via Wykop
  • 9
Uwaga, uwaga, info dnia, złapaliśmy grubasa bez spodni w swoim mieszkaniu, wszystkie silniczki na pokład, afera tysiąclecia, deficyty, zapaść NFZ, katastrofa demograficzna to są pierdoły, powtarzam grubas nie miał spodni!!
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HaramiCross
HaramiCross 19.05.2026, 07:11:35 via Wykop
  • 8
@DziendobryMireczku: a Ty sie dajesz ciągać za sznureczki gorzej niż pacynka betonie. Mam w dupie sakiewicza i sram na republikę, ale dać bydłu takie gówniane newsy jak ten i ich jeden neuron od razu każe klaskać. Tak samo jak poprzednią aferka gdzie okazało się, że k---a była dla Krala
HaramiCross
HaramiCross 19.05.2026, 07:51:22 via Wykop
  • 0
@ufo666: myślisz, że siedzą tu trolle republiki? Ta telewizja to target 60+ do których i tak już nic nie dotrze, młodzi raczej zdają sobie sprawe w jakim cyrku żyjemy, a to że gruby biega se po domu w gaciach nie oznacza od razu, że aktualny rząd coś ogarnia, jak pewnie chcieliby jarający się taką papką dla gawiedzi. Ja nawet zakopałem to bo jednak chciałbym żeby na wykopie promowane były bardziej
HaramiCross
HaramiCross 19.05.2026, 07:53:04 via Wykop
  • 4
@pmichalo: zablurowanie kilku klatek to za dużo dla ekspertów
HaramiCross
HaramiCross 19.05.2026, 08:04:28 via Wykop
  • 1
@ryhu: policjant na jego widok podobno zareagował słowami "kurde faja"
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Dum spiro, spero
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking