Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MatemXVI

MatemXVI

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7126
  • Znaleziska 383
  • Mikroblog 6743
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6
Kempes
Kempes
3 godz. i 41 min temu
  • 222
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #trojmiasto #pansutener #patologiazmiasta

Wszyscy, którzy pamiętają lata '90 w Trójmieście, wiedzą co się działo w Grand Hotelu. A Wykopki będą wierzyć, że był tam zatrudniony jeden ochroniarz "białorycerz", który w procederze sprowadzania panienek dla gości hotelowych, nie brał udziału.
A do tego, później ten sam "białorycerz" brał udział w leśnych ustawkach kibolii, gdy jego
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #trojmiasto #pansutener #patol...

źródło: FB_IMG_1777833475060

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 27 min temu via Wykop
  • 0
Bo miał historię człowieka, który z nizin sobie wszystko wywalczył, parał się gównopracą, vs Czaskoski, który dobrze się urodził i miał podane wszystko na tacy, a ta jego prezydentura to mu się po prostu należy.


@FrasierCrane: Od 2017 Nawrocki tez należał raczej do ludzi którzy mieli podane wszystko na tacy, miał dwa dyrektorskie stanowiska - najpierw Muzeum II w.ś a potem prezes IPN, a wiadomo że bez znajomości(szczególnie za czasów
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
14 godz. i 21 min temu
  • 32
Kiedyś Krzysio pisał z sensem ale potem przestał interesować się polityką, dostał fuchę w TVP i jakoś to poszło #bekazpisu #polityka #kanalzero
szmichal - Kiedyś Krzysio pisał z sensem ale potem przestał interesować się polityką,...

źródło: 1000073084

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 13 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@szmichal: niech to przeczyta Batyr który mówi że może wszystko bo 10 milionów Polaków wybrało.
Może się posłucha swojego kumpla Krzysia
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
14 godz. i 17 min temu
  • 336
Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty troglodyta z lasu i grand hotelu może co najwyżej do Żeleńskiego poszczekać i zabrać kawałek blaszki. A no i może zmienić pampersa Trumpowi i pogłaskać kota Kaczyńskiego.
Na tym się kończą jego możliwości.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty t...

źródło: image_picker_DFB53FEB-749A-47CA-B36D-2AE6D0905487-57383-000006AE44425B63

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 13 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 14
@Pariashu:

Starmer juz nie bardzo przywódca xD Złożyl rezygnacje dwa dni temu

Złożył rezygnacje ale dopóki nie zostanie wybrany nowy premier, pełni nadal jego funkcje
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 20:05:51
  • 15
ciekaw jestem jaki chłop doktorat robił w wieku 20 lat, chyba taki z w-------u stosowanego na lokalnym uniwersytecie dresiarskim
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - ciekaw jestem jaki chłop doktorat robił w wieku 20 lat, chyba taki z w--...

źródło: 1000030714

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI przedwczoraj, 20:33:11 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: Kiedyś latało zdjęcie Max Hubnera i to nie był Oskarek
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 17:15:28
  • 431
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI przedwczoraj, 17:34:36 via Wykop
  • 155
@KIaudik: A podobno to Rafałek miał zmienne poglądy, a Batyr miał ponoć bardzo twarde i konsekwentne...
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
przedwczoraj, 15:07:43
  • 70
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #safe #wojsko
chceszcoszavonu.jpg

Ten człowiek jako prezydent to jest absolutna porażka, dajcie już tam lepiej małpę albo jakiegoś młodego Korwiniste czy innego Memcena (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #safe #wojsko 
chceszcoszavonu....

źródło: obraz_2026-06-23_170623123

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI przedwczoraj, 15:21:32 via Wykop
  • 35
@Krs90: Tak to jest jak na prezydenta wybrali człowieka który o niczym nie ma pojęcia bo 8 lat przesiedział na prezesowskich stanowiskach w Polsce.
I dopiero jak dostał propozycje kandydowania to nagle zainteresował się polityką, gospodarką itd. Ale słabo mu to szlo bo w kampanii pokazywał że nawet programu nie potrafi się dobrze nauczyć, a i dziś ma ludzi którzy mu wszystko tłumaczą...
A gdzie był jak PiS rozwalał Polskę?
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 22:55:09
  • 28
#bekazpisu #polska #polityka #bekazprawakow
A co robił Nawrocki z Sakiewiczem na spotkaniu klubu Gazety Polskiej?
Przecież zdaniem Konfiarzy/Brauniarzy Nawrocki się odcina od PiSu
MatemXVI - #bekazpisu #polska #polityka #bekazprawakow 
A co robił Nawrocki z Sakiewi...

źródło: 727641976_1035969472342680_7457080464367972962_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
22.06.2026, 23:31:35 via Wykop
  • 3
Przecież zdaniem Konfiarzy/Brauniarzy Nawrocki się odcina od PiSu


@MatemXVI: Bzdura. Nigdy w życiu nie słyszałem z ust konfiarza/brauniarza i nie przeczytałem, że Nawrocki odcina się od PiS natomiast czasami nawet co chwilę można to usłyszeć od #bekazlewactwa próbujących podtrzymać taką narracją w naszym społeczeństwie.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
przedwczoraj, 00:10:16 via Wykop
  • 7
co robił Nawrocki z Sakiewiczem na spotkaniu klubu Gazety Polskiej?


@MatemXVI: proste się wylosowalo.
Brał snusy i ryczal
  • Odpowiedz

328

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Nawrocki odpowiedział na wywiad Zełenskiego. "Myli się"

Wołodymyrze drogi, panie prezydencie. Spór w ogóle nie dotyka wewnętrznych kwestii Polski. Te nie istnieją, bo wszyscy Polacy wiedzą i rozumieją, ile zła zrobili Polsce, w Polsce, Polkom, Polakom, polskim dzieciom ukraińscy nacjonaliści. Myli się prezydent Zełenski - dodał gospodarz Pałacu Prezydenc

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 22.06.2026, 14:40:33
  • 237
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    polityka
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 19:28:00 via Wykop
  • 1
@Bierny_Uzytkownik:

z dwojga złego najlepszy wybór prezydenta od lat, exkibola i to pokazuje jakich miał konkurentów.

i to właśnie co ciekawe takiego prezydenta zawdzięczamy... PiSowi

712

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 22.06.2026, 14:26:22
  • 292
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 19:23:32 via Wykop
  • -3
@pamareum: No właśnie, siedział cicho jak rządził PiS a teraz nagle się obudził i pewne rzeczy mu przeszkadzają.
Ciekawe czy jak PiS wróci do władzy to też będą mu jego rządy przeszkadzać
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 19:24:29 via Wykop
  • -3
@towarzysz-eko: Zobaczymy jak będzie gdy PiS wróci do władzy, to będzie prawdziwy test dla prezydenta Nawrockiego
Pix777
Pix777
22.06.2026, 18:57:49
  • 24
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego boty od dareczka i inne indywidua nazywają Tuska kukoldem...podczas gdy pan Karol Nawrocki wychowuje nie swoje dziecko? Przecież gdyby było w drugą stronę to zapewne padały by takie słowa jak bękart...
Czacie że z pary tęczowy rafik i sralfa Karol to temu drugiemu bliżej miana kukolda??
Chociaż moim zdaniem ch.uuu.j wam do tego kto co i jak,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 19:19:21 via Wykop
  • 11
@tulipana: Tak samo mówili że Rafałek to elita podczas gdy Nawrocki to "swój chłop" a prawda jest taka że też był elitą tylko że pisowską
  • Odpowiedz

5

Zełenski proponował Nawrockiemu spotkanie, Nawrocki ODMÓWIŁ.

Zełenski proponował Nawrockiemu spotkanie, Nawrocki ODMÓWIŁ.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oświadczył, że przed odesłaniem Orderu Orła Białego do Kancelarii Prezydenta RP, przedstawiciele Ukrainy próbowali załagodzić spór i wyjaśnić stanowisko Kijowa. Zełenski również miał proponować spotkanie i wspólną konferencję prezydentowi Karolowi Nawrockiemu.

KIaudik
z
pap.pl
dodany: 22.06.2026, 15:51:17
  • 12
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    polska
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 17:03:52 via Wykop
  • 0
@Snuq: Nawrocki ogłosil odebranie orderu jeszcze na koniec maja, 8 czerwca była kapituła, jakoś w tej okolicy był ten cały Budanow
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
22.06.2026, 15:36:07
  • 20
To jeszcze kanał zero czy już tv republika? xXDDDDD a to tylko ostatnie 2 dni XDDDDDDDDDDD

#afera #polityka #bekazpisu #kanalzero #bekazmariuszyzbrighton
KRZYSZTOFDZONGUN - To jeszcze kanał zero czy już tv republika? xXDDDDD a to tylko ost...

źródło: Screenshot 2026-06-22 at 17-34-48 (1755) Kanał Zero - YouTube

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 16:15:23 via Wykop
  • 1
@Almagest: Ja mam wrazenie ze ostatnio w komentarzach jest więcej grażynek itd. niż Mariuszy
  • Odpowiedz
text
text
22.06.2026, 14:51:33
  • 134
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 15:01:33 via Wykop
  • 2
@sedno_: No własnie, coś cicho o Przewodowie ale Nawrocki też o tym nie wspomina
A no tak, wtedy siedział w IPNie i rządzila jego partia to nie chce przypominać że jego koledzy byli wtedy proukraińscy
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 15:06:24 via Wykop
  • 5
@text: @Icouldbeyourmom : Taka ciekawostka - książka to był tak naprawdę raport z ekshumacji, surowe dane głównie dla historyków
Pod tym linkiem można ją pobrać: https://share.google/HBTGOdt8YPMM0nLRZ
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
22.06.2026, 14:19:10
  • 60
Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale bardzo chciałbym, żeby duda wrócił na stanowisko prezydenta. To co robi ten alfons godzi w urząd dużo bardziej niż 10 letnia kadencja andrzejka.
Taki trump 2.0 tylko, że na szczęście nie jesteśmy mocarstwem i nie jesteśmy w stanie rozpoczynać wojen.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 14:43:43 via Wykop
  • 2
@RetorykaPisowska: Ja odnosze wrażenie że każdy PiSowiec jakby teraz był prezydentem też by tak samo się zachowywał jak Batyr - weta, zabranie orderu, wojny z rządem itd.
Za to jakby Batyr byłby zamiast Dudy prezydentem w latach 2020-25, to on by się przyjaźnił z Zełeńskim, tylko pewnie jeszcze na front by pojechał. Tak jak dziś odbiera order, wtedy to on by mu wręczył. Do samego końca broniłby Zełeńskiego i byłby
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
22.06.2026, 13:41:47
  • 4
#pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazprawakow #bekazpisu #demografia

Nawrocki elegancko jedzie po sporej części swojego elektoratu, a lewactwo w płacz.
vulfpeck - #pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazprawakow #bekazpisu #demografia

Nawro...

źródło: 26028

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 13:49:11 via Wykop
  • 2
@vulfpeck: Tak się składa że ten Chmielewski to kato-publicysta
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 13:28:06
  • 7
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Sklejanie KO i PZPR - połączenie uwielbiane przez Mariuszy i PiSowskie Grażynki
MatemXVI - #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Sklejanie KO i PZPR - połączenie uwiel...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
22.06.2026, 13:30:53 via Wykop
  • 2
@MatemXVI: Jaki kanał takie materiały. Na jego fanów wystarczy
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
22.06.2026, 13:51:47 via Wykop
  • 0
@MatemXVI: kiedy komuna upadała mariuszki dopiero do szkoły zaczynały chodzić a janusze PRL a ich idole z Pisu i KKP dobrze im się powodziło za komuny.
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 11:46:22
  • 4
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Robienie przez Nawrockiego wizerunku "swojego chłopa z ludu"... Nie to co ten Trzaskowski elita, nie zna życia, rozpieszczony itd.
Wiedzieli że kiedyś był "zwykłym człowiekiem" ale zapomnieli że od 2017 roku też został elitą - co prawda PiSowską ale to jednak elita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dyrektor Muzeum II w.ś a potem prezes IPN - byle komu się to
MatemXVI - #bekazpisu #bekazprawakow #polityka 
Robienie przez Nawrockiego wizerunku ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiekGD
krzysiekGD
krzysiekGD
22.06.2026, 11:51:31 via Wykop
  • 1
@MatemXVI: Staaaary. Ale o czym my tutaj rozmawiamy? Pamiętasz kampanię wyborczą? Największy problem z Czaskoskim to mieli taki, że ma czelność znać języki obce.

Swoją drogą smutne to, że ktoś rodzinę traktuje nie jako rodzinę tylko jako obowiązek.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
22.06.2026, 11:08:00
  • 220
Przypominam że Karol Nawrocki to gołodupiec który dorabianie się w dorosłym życiu zaczął od przejęcia kawalerki emeryta.

Obecnie prowadzi swój biznesik w ramach którego wciska swoim fanom najtańsze badziewie z Chin również przez portal Sakiewicza "Goryla"

#bekazpisu #polityka
szmichal - Przypominam że Karol Nawrocki to gołodupiec który dorabianie się w dorosły...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 11:31:29 via Wykop
  • 3
@szmichal: A potem ten "swoj chłop" został PiSowską elitą - dyrektor muzeum II wojny światowej a potem prezes IPN, gdzie brylował w PiSowskich mediach, potem to już nie trzeba tłumaczyć.
To też trzeba przypominać, bo sporo ludzi zapomniało, ludzie też zapomniają że to PiSowiec
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.06.2026, 10:52:01
  • 257
Pamiętajcie, prawak nie kłamie.
Prawak zadaje pytania retoryczne.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #kanalzero
Turin89 - Pamiętajcie, prawak nie kłamie.
Prawak zadaje pytania retoryczne. 

#polity...

źródło: 1000004659

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatemXVI
MatemXVI 22.06.2026, 11:02:19 via Wykop
  • 121
@Jariii: A dzisiaj się stają osobistym medium Batyra. I to sie skutecznie udaje, przeciez filmy gdzie w tytule jest "Nawrocki" mają więcej wyświetleń a w komentarzach panuje kult jednostki wobec Batyra. Nie bez przyczyny grzeją teraz Trzaskowskiego, bo to był kontrakandydat i grzeje to wyznawców Batyra
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.04.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 29.07.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking