Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jaurbanpl
Jaurbanpl

Jaurbanpl

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32325
  • Znaleziska 14707
  • Mikroblog 17618
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 2
xChourizo
xChourizo
xChourizo
przedwczoraj, 19:48:45
  • 2
Właśnie sobie przeglądałam Sadistica i na głównej jest filmik z wypadku Kaczora xD W komentarzach nikt nie ogarnął, że chodzi o ojca naszego patostrimera, a szkoda.. dużo zabawy ich ominęło. Nawet nie wiedzą co tracą ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bystrzaktv #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl wczoraj, 20:18:16 via Wykop
  • 0
@Lamps1906: https://www.sadol.pl/powrot-do-domu-vt622508.htm
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 21.06.2026, 20:32:58
  • 2
Trybunał 90 finalnie będzie w lipcu a nie czerwcu - kopyr powiedział to killa razy na wczorajszym streamie z WFDP. Ja usłyszałem wczoraj to samo od promila z Recraftu, stay tuned ;) Nikola dla zasięgu.
#p--o #kopyra
Jaurbanpl - Trybunał 90 finalnie będzie w lipcu a nie czerwcu - kopyr powiedział to k...

źródło: 20260620_204538

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Autor
22.06.2026, 19:46:06 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: ja się nie obrażam bo raz: nie jest to mój top a dwa: i tak bym go kupił dla sprawdzenia bez reklamy kopyra. Rozdałem 4 butelki, wszyscy poczuli efekt wow i piwa jak dawniej. W sklepach obecnie nie kupisz nic zbliżonego. Zapas jeszcze mam a post wrzuciłem bo wiele osób nie załapał się na premierę.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 21.06.2026, 21:12:57
  • 11
Bar Witek dalej trzyma poziom ¯\(ツ)/¯ 15min czekania ale warto. Względem zeszłego roku chyba ekipa się zmieniła. 21zł.
#zapiekanki #wroclaw #gastronomia
Jaurbanpl - Bar Witek dalej trzyma poziom ¯\(ツ)/¯ 15min czekania ale warto. Względem ...

źródło: 20260620_160313

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
21.06.2026, 21:16:55 via Android
  • 1
@Jaurbanpl Legendarny Bar Witek
Ikona naszego wyjazdu studenckiego
  • Odpowiedz
Riannon86
Riannon86
21.06.2026, 21:19:33 via Wykop
  • 1
@ruskizydek: @Jaurbanpl jeszcze jest bar Zbyszko założony w latach 80 z knysza i tostami. Co prawda musieli zmienić lokalizację kilka lat temu ale też łezka w oku.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 12.06.2026, 20:12:14
  • 0
Hej, w przyszłym tygodniu będę w #karpacz wie ktos czy przystanek dla busów "dworzec kolejowy" działa i dostanę się stamtąd do Wang? rozkład na stronie miasta jest z zeszłego roku i ten przystanek nie jest ujęty.

#sudety #karkonosze #dolnyslask #dolnoslaskie #turystyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Autor
12.06.2026, 20:25:18 via Wykop
  • 1
@darek-jg: dziękuję bardzo dobry człowieku ;) pks nie brałem pod uwagę
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 11.06.2026, 16:42:09
  • 6
dostosować to się możesz do transportu zbiorczego dużej firmy na A ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bystrzaktv #szczochtv #prawiczektv #perukatv #mitomantv #oprawcatv #patostreamy #mocztv #dankatv #byszczoch #zakalarodziny #bitcoinking #patostreamy
Jaurbanpl - dostosować to się możesz do transportu zbiorczego dużej firmy na A ( ͡° ʖ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lagomorph
lagomorph
11.06.2026, 23:03:04 via Wykop
  • 4
@Jaurbanpl: to co on chce zrobić? Strzegomiański klub książki? Żenada
  • Odpowiedz

23

Nawrocki ze specjalnym zaproszeniem od Trumpa. Ma się udać do USA

Nawrocki ze specjalnym zaproszeniem od Trumpa. Ma się udać do USA

Polskie media donoszą o planowanej wkrótce wizycie prezydenta Karola Nawrockiego w USA. Dostał zaproszenie od Donalda Trumpa. Prezydent Karol Nawrocki otrzymał zaproszenie na urodziny amerykańskiego przywódcy Donalda Trumpa. Na niedzielę zaplanowano wylot prezydenta informują PAP źródła w Pałacu P

cogitos
z
dorzeczy.pl
dodany: 10.06.2026, 16:44:49
  • 11
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 10.06.2026, 17:39:15 via Wykop
  • -3
Jaurbanpl

źródło: batyr kasia

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 08.06.2026, 19:59:05
  • 1
#szkolna17 #kononowicz #major #patostreamy
Jaurbanpl - #szkolna17 #kononowicz #major #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZt37
PZt37
08.06.2026, 20:09:59 via Wykop
  • 1
@Jaurbanpl: Robot słabo oddaje wku#w w głowie Strusia.
  • Odpowiedz
siegel1984
siegel1984
08.06.2026, 22:32:22 via Android
  • 0
@PZt37: chcesz zobaczyć jak ja wezmę i tego GPS rozpier..le? Komunistyczna kur..a!
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 07.06.2026, 14:05:51
  • 1
Esta od 17
#bystrzaktv #patostreamy
Jaurbanpl - Esta od 17 
#bystrzaktv #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
07.06.2026, 14:08:05 via Wykop
  • 0
@Jaurbanpl: Gdzie to jest?Na jakiej platformie?
  • Odpowiedz
Biboxon
Biboxon
Biboxon
07.06.2026, 14:16:43 via Wykop
  • 4
@andrzej-wrobel23: Na youtubie na kanale inżynier wysokich napięc.Jest to kanał Kaczora widać tate można gnębić i robić z niego pośmiewisko ale jak brakuje prawiczkowych srebrników a własny kanał został zbanowany to kradnie kanał ojca a ojciec z niego zobaczy tyle kasy co zawsze.
Czyli słynne irle i plecak za 5 tysi okazały sie klapą bo Bystrus najlepiej czuje się w swoim własnym środowisku na kurzej grzędzie.Gdzie indziej się traci i
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 06.06.2026, 20:16:20
  • 10
Może warto ostrzec jakiego pokroju ludzie pojawiają się na obiekcie:

SuliCamp
Wypoczynkowa 6
55-050 Sulistrowice
woj. dolnośląskie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obled47
Obled47
Obled47
06.06.2026, 20:27:57 via Wykop
  • 2
@Jaurbanpl: telefonicznie owszem, tylko żeby wam do głowy nie przyszło jedynki wrzucać na Googlu jak to było z PizzaYolo...
  • Odpowiedz
agent733
agent733
06.06.2026, 20:46:17 via Wykop
  • 6
@Obled47: 25zl za sikacza, już za to temu prywaciarzowi należy się jedyneczka i c--j do d--y
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 06.06.2026, 19:39:17
  • 12
Dzisiaj ślub i wesele ma laska [24l], która >10 lat temu bardzo starała się o tytuł największego qrwiska w gminie ;) Finalnie skończyła z bombelkiem w wieku 17 lat - biologiczny ojciec był z nią ok roku. Teraz wybrankiem na resztę życia został policjant, przed 30. Co chłop miał w głowie lub jak słaby research zrobił przed taką decyzją... Nie, anka nie jest w drugiej ciąży więc ślub na siłę odpada ale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Autor
06.06.2026, 19:52:43 via Wykop
  • 10
@darek-jg: jest możliwe a odnośnie przyjęć do milicji: w lipcu ślubowanie będzie miał gość, który w podstawówce i gimnazjum no nie był najostrzejszą kredką w piórniku, z klasy do klasy ledwo ledwo. Próbował po technikum do straży ale ma coś z sercem i go nie puścili, teraz po znajomościach zasili te wspaniałe szeregi xD i jeszcze finansowo lepiej na tym wyjdzie niz ja na etacie heh.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 01.06.2026, 18:11:05
  • 0
hej rozpoczynam przygodę z #perfumy nastawiłem się na początek na polecane w sieci araby, pytanie o próbki: jakie sklepy polecacie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalkichal123
michalkichal123
01.06.2026, 18:13:03 via Wykop
  • 11
@Jaurbanpl: ten tag to najlepsze w Polsce miejsce do zakupu odlewek

piszesz jakie chcesz zapachy i ktos ci podrzuca liste

albo prosisz o podrzucenie list z duza iloscia arabskich perfum i ci podrzuca

nigdzie indziej nie warto kupowac, roznica cen na korzysc naszego tagu jest ogromna
  • Odpowiedz
kocursky
kocursky
01.06.2026, 18:17:32 via Wykop
  • 0
@Jaurbanpl: jezeli chcesz odlewki 5/10ml arabów to mam długą liste w excelu, tu adres https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xPgZEDb4HOHeeijyQewSTBPjzoyn6cFa8kXAc7dpuxA/
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 27.05.2026, 17:34:54
  • 0
Dzwonił ktoś do kaczora od czasu bana? swoim numerem nie chcę szastać a zastrzeżonych pewnie nie odbierze. Zaufanym userom mogę podesłać na priv.

#bystrzaktv #szczochtv #prawiczektv #perukatv #mitomantv #oprawcatv #patostreamy #mocztv #dankatv #byszczoch #zakalarodziny #bitcoinking
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lament890
lament890
27.05.2026, 18:03:38 via Wykop
  • 10
@Jaurbanpl: może bym zadzwonił, ale ładnie sie pożegnał z widzami tym żebraniem o blika żeby pare słów w ogóle przez tel ze strachem na wróble zamienić, tfu na starego złodzieja
  • Odpowiedz
patryk-bartmann
patryk-bartmann
patryk-bartmann
28.05.2026, 08:20:23 via Android
  • 0
@Jaurbanpl: do kiedy bana mają
  • Odpowiedz

432

Była szefowa Fundacji Orlen z poważnymi zarzutami. Chodzi o 4,7 mln złotych.

Była szefowa Fundacji Orlen z poważnymi zarzutami. Chodzi o 4,7 mln złotych.

10 lat więzienia grozi byłej prezes Fundacji Orlen. Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia wobec Katarzyny R., podejrzanej o wyrządzenie fundacji szkody majątkowej w wysokości blisko 5 milionów złotych.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2026, 12:19:08
  • 30
  • #
    orlen
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 19.05.2026, 19:15:37 via Wykop
  • 66
kolejna, której "grozi" i na tym się skończy, kraj z kartonu...
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 18.05.2026, 14:46:13
  • 0
Pytanie o bilety na pendolino na wtorek początkiem sierpnia- pojawiła się możliwość zakupu ale w wyjściowej cenie. Na teraz wykupione są 4 miejsca 2 kl we wszystkich wagonach - jakie są szanse, że ceny jeszcze spadną? Katowice-Gdynia
#pkp #pkpintercity
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karatte
Karatte
18.05.2026, 18:57:32 via Wykop
  • 0
początkiem sierpnia-

Katowice-Gdynia


@Jaurbanpl: zerowe.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 17.05.2026, 11:05:13
  • 2
jak dla mnie najsłabsze z całej serii
#p--o #pijzwykopem
Jaurbanpl - jak dla mnie najsłabsze z całej serii
#p--o #pijzwykopem

źródło: 20260510_163458

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 16.05.2026, 09:34:30
  • 16
Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim aktywnym użytkownikom tagu za zjednoczenie we wspólnym celu. Presja ma sens ¯\(ツ)/¯
Kolejny raz sprawdza się hasło: nie zadzieraj z Wykopem ;) oby reszta domowników szybko kopnęła cię w dupę i wygoniła z kurnika.
#bystrzaktv #szczochtv #prawiczektv #perukatv #mitomantv #oprawcatv #patostreamy #mocztv #dankatv #byszczoch #zakalarodziny
Jaurbanpl - Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim aktywnym użytkownikom tagu za z...

źródło: hydro ai

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Autor
16.05.2026, 11:16:14 via Wykop
  • 1
@Klorinim: zgadza się, nie jestem autorem żadnej grafiki AI jaką kiedykolwiek wstawiłem - rodzynki z tagu zapisałem. Jako autorowi tej konkretnej, gratuluję - jest w punkt :)
  • Odpowiedz
piggy_piggy
piggy_piggy
24.04.2026, 19:54:23
  • 101
Bestia spuszczona ze smyczy
#primemma
piggy_piggy - Bestia spuszczona ze smyczy
#primemma

źródło: IMG_5525

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 24.04.2026, 19:55:19 via Wykop
  • 9
@piggy_piggy: on go jutro zabije :)
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 24.04.2026, 15:14:18
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
24.04.2026, 15:16:20 via Wykop
  • 10
@Jaurbanpl: Simone do służby wieczorem. Agresor go nie zauważy
  • Odpowiedz
Polished_RAW
Polished_RAW
24.04.2026, 16:31:06 via Wykop
  • 5
@Jaurbanpl: ochydne
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 23.04.2026, 19:19:10
  • 5
Wypiłem i ja. Nie pamiętam smaku piw z tamtych lat z racji wieku ale nie jest to farbowany kocerniak. Piana obfita. Tak jak powiedział nasz piwny guru: już w pierwszym łyku czuć konkret goryczkę, która zalega ale w przyjemny jak dla mnie sposób. Samo p--o bardzo pijalne.

Czy będzie to game changer na rynku? Jak na razie chyba żre z tego co patrzyłem po internetach i zbiera głównie pochwały.
Czy będzie moim pierwszym wyborem
Jaurbanpl - Wypiłem i ja. Nie pamiętam smaku piw z tamtych lat z racji wieku ale nie ...

źródło: 20260423_203312

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Autor
23.04.2026, 19:41:44 via Wykop
  • 1
@Cztero0404: pewnie tym, że to pils a reszta eurolagery + zakladam, że po wypiciu kilku tych względem koncerniaków głowa też inaczej zaraguje ;) Butelka bezzwrotna też robi różnicę. Gdyby nie promował go kopyr też bym go kupił z ciekawości - ilośc kupiłem tylko ze względu na promkę.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Autor
23.04.2026, 19:55:30 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: biedra przestrzeliła z promką 12+12 i tym piwem. 5+5 jak pierwotnie było ok.
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl 23.04.2026, 18:00:36
  • 2
#primemma
Jaurbanpl - #primemma

źródło: 670823383_18313945735274644_8612261352238257817_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 14.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 04.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 04.03.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking