Właśnie sobie przeglądałam Sadistica i na głównej jest filmik z wypadku Kaczora xD W komentarzach nikt nie ogarnął, że chodzi o ojca naszego patostrimera, a szkoda.. dużo zabawy ich ominęło. Nawet nie wiedzą co tracą ( ͡°͜ʖ͡°) #bystrzaktv #patostreamy
Trybunał 90 finalnie będzie w lipcu a nie czerwcu - kopyr powiedział to killa razy na wczorajszym streamie z WFDP. Ja usłyszałem wczoraj to samo od promila z Recraftu, stay tuned ;) Nikola dla zasięgu. #p--o #kopyra
@Cztero0404: ja się nie obrażam bo raz: nie jest to mój top a dwa: i tak bym go kupił dla sprawdzenia bez reklamy kopyra. Rozdałem 4 butelki, wszyscy poczuli efekt wow i piwa jak dawniej. W sklepach obecnie nie kupisz nic zbliżonego. Zapas jeszcze mam a post wrzuciłem bo wiele osób nie załapał się na premierę.
Bar Witek dalej trzyma poziom ¯\(ツ)/¯ 15min czekania ale warto. Względem zeszłego roku chyba ekipa się zmieniła. 21zł. #zapiekanki #wroclaw #gastronomia
@ruskizydek: @Jaurbanpl jeszcze jest bar Zbyszko założony w latach 80 z knysza i tostami. Co prawda musieli zmienić lokalizację kilka lat temu ale też łezka w oku.
Hej, w przyszłym tygodniu będę w #karpacz wie ktos czy przystanek dla busów "dworzec kolejowy" działa i dostanę się stamtąd do Wang? rozkład na stronie miasta jest z zeszłego roku i ten przystanek nie jest ujęty.
Polskie media donoszą o planowanej wkrótce wizycie prezydenta Karola Nawrockiego w USA. Dostał zaproszenie od Donalda Trumpa. Prezydent Karol Nawrocki otrzymał zaproszenie na urodziny amerykańskiego przywódcy Donalda Trumpa. Na niedzielę zaplanowano wylot prezydenta informują PAP źródła w Pałacu P
@andrzej-wrobel23: Na youtubie na kanale inżynier wysokich napięc.Jest to kanał Kaczora widać tate można gnębić i robić z niego pośmiewisko ale jak brakuje prawiczkowych srebrników a własny kanał został zbanowany to kradnie kanał ojca a ojciec z niego zobaczy tyle kasy co zawsze. Czyli słynne irle i plecak za 5 tysi okazały sie klapą bo Bystrus najlepiej czuje się w swoim własnym środowisku na kurzej grzędzie.Gdzie indziej się traci i
Dzisiaj ślub i wesele ma laska [24l], która >10 lat temu bardzo starała się o tytuł największego qrwiska w gminie ;) Finalnie skończyła z bombelkiem w wieku 17 lat - biologiczny ojciec był z nią ok roku. Teraz wybrankiem na resztę życia został policjant, przed 30. Co chłop miał w głowie lub jak słaby research zrobił przed taką decyzją... Nie, anka nie jest w drugiej ciąży więc ślub na siłę odpada ale
@darek-jg: jest możliwe a odnośnie przyjęć do milicji: w lipcu ślubowanie będzie miał gość, który w podstawówce i gimnazjum no nie był najostrzejszą kredką w piórniku, z klasy do klasy ledwo ledwo. Próbował po technikum do straży ale ma coś z sercem i go nie puścili, teraz po znajomościach zasili te wspaniałe szeregi xD i jeszcze finansowo lepiej na tym wyjdzie niz ja na etacie heh.
@Jaurbanpl: może bym zadzwonił, ale ładnie sie pożegnał z widzami tym żebraniem o blika żeby pare słów w ogóle przez tel ze strachem na wróble zamienić, tfu na starego złodzieja
10 lat więzienia grozi byłej prezes Fundacji Orlen. Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia wobec Katarzyny R., podejrzanej o wyrządzenie fundacji szkody majątkowej w wysokości blisko 5 milionów złotych.
Pytanie o bilety na pendolino na wtorek początkiem sierpnia- pojawiła się możliwość zakupu ale w wyjściowej cenie. Na teraz wykupione są 4 miejsca 2 kl we wszystkich wagonach - jakie są szanse, że ceny jeszcze spadną? Katowice-Gdynia #pkp #pkpintercity
@Klorinim: zgadza się, nie jestem autorem żadnej grafiki AI jaką kiedykolwiek wstawiłem - rodzynki z tagu zapisałem. Jako autorowi tej konkretnej, gratuluję - jest w punkt :)
Wypiłem i ja. Nie pamiętam smaku piw z tamtych lat z racji wieku ale nie jest to farbowany kocerniak. Piana obfita. Tak jak powiedział nasz piwny guru: już w pierwszym łyku czuć konkret goryczkę, która zalega ale w przyjemny jak dla mnie sposób. Samo p--o bardzo pijalne.
Czy będzie to game changer na rynku? Jak na razie chyba żre z tego co patrzyłem po internetach i zbiera głównie pochwały. Czy będzie moim pierwszym wyborem
@Cztero0404: pewnie tym, że to pils a reszta eurolagery + zakladam, że po wypiciu kilku tych względem koncerniaków głowa też inaczej zaraguje ;) Butelka bezzwrotna też robi różnicę. Gdyby nie promował go kopyr też bym go kupił z ciekawości - ilośc kupiłem tylko ze względu na promkę.