Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
null_ptr
null_ptr

null_ptr

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8394
  • Znaleziska 4584
  • Mikroblog 3810
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 726
  • Dodane (114)
  • Komentowane (1218)
  • Plusowane (2478)
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
14.06.2026, 09:18:44
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CloudSpanner
CloudSpanner
14.06.2026, 09:30:16 via Wykop
  • 310
@krystian-stepaniak: Obejrzałem całość ale wystarczyło wysłuchać pierwsze 20 sekund. Przeciętniara niby szuka relacji na poważnie ale trafił się chociaż chwilowo zainteresowany przystojniak o vibie fuckboya, więc wyrzuca swoje wszystkie zasady przez okno. Do tego chad śni się po nocach, ona stawia tarody i analizuje sytuacje przez pół roku xD. Mam nadzieje, że zobaczy to jakis beciak i zobaczy jak wygląda zachowanie kobiety kiedy jakiś facet się jej spodoba.
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
14.06.2026, 09:58:36 via Wykop
  • 160
@krystian-stepaniak: w tym koszmarze pewnie zobaczyła że musiała się ostatecznie ustatkować z beciakiem "na poważnie"
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
11.06.2026, 13:44:24
  • 85
Typowy prawak:

- wierzy i tworzy teorie spiskowe
- nienawidzi Ukrainy i podziwia Rosje
- chciałby zrobić fellatio pomarańczowemu orangutanowi
- nie lubi Niemców i chce wyjścia z UE
dzkeson - Typowy prawak:

- wierzy i tworzy teorie spiskowe 
- nienawidzi Ukrainy i p...

źródło: IMG_1539

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
11.06.2026, 13:50:01 via Wykop
  • 26
@dzkeson: Pewnie ma też gacie z orzełkiem xD
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
11.06.2026, 14:16:46 via Android
  • 45
@dzkeson: jest za wyjściem z UE, ale jednocześnie przeciwko wstąpieniu do niej Ukrainy.
  • Odpowiedz
qeti
qeti
11.06.2026, 19:18:28
  • 4
#kolej #pociagi #transport #infografika #ciekawostki

Ciekawe - cywilizacjia = duzy udział kolei w transporcie
qeti - #kolej #pociagi #transport #infografika #ciekawostki

Ciekawe - cywilizacjia =...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 01-58-19 Instagram

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
11.06.2026, 22:28:26 via Wykop
  • 1
@qeti: kolejna kontrcekawostka ;) Kraje wyspiarskie (patrz np Grecja) raczej nie budują kolei, podobnie mocno górzyste, tak samo pewnie slabsza siec kolejowa jest w krajach mocno zniszczonych wojną.
  • Odpowiedz
qeti
qeti
Autor
11.06.2026, 22:30:08 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: aczkolwiek wyspiarska i górzysta Japonia ma w c--j rozwiniętą kolej ;)
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
11.06.2026, 07:52:36
  • 2
Muszę zapisać tego screena i wysyłać tym co piszą
"Mój głos nic nie zmieni".

Co za poyebana akcja (ʘ‿ʘ)

#peru #wybory #ciekawostki
piaskun87 - Muszę zapisać tego screena i wysyłać tym co piszą
"Mój głos nic nie zmien...

źródło: 1000019421

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
11.06.2026, 08:01:50 via Wykop
  • 1
@piaskun87: przecież różnica tu to 651 głosów więc pojedynczy głos nadal nic nie zmieni, zastanów się. Było przerabiane wpis niżej:

https://wykop.pl/wpis/86435759/do-tych-mirkow-ktorzy-uwazaja-ze-nie-ma-sensu-isc
@hansschrodinger 0
Do tych mirków którzy uważają że nie ma sensu iść na wybory bo twój jeden głos się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⚫ Fujimori (F.P.): 50.002% (9,032,651 votes)

🟢 Sánchez (JxP):
więcej
tyrytyty - @piaskun87: przecież różnica tu to 651 głosów więc pojedynczy głos nadal n...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.06.2026, 06:04:17
  • 6
✨️ Refleksje na temat cywilizacji w Polsce Ⓘ
Czy mi się wydaje że Polacy cofnęli się cywilizacyjnie jeśli chodzi o mentalność? Albo ja żyłem w bańce ale wydawało mi się, że zmierzamy już ku zachodowi i na naszych oczach dojrzewa nam społeczeństwo gotowe do demokracji, dyskusji, z poszanowaniem wspólnej przestrzeni i innych. Tymczasem im więcej zaglądam w internet, im więcej wychodzę w różne obce środowiska tym bardziej widzę jeszcze większą dzicz i powrót
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiS_on_Poland
PiS_on_Poland
11.06.2026, 06:19:26 via Wykop
  • 6
@mirko_anonim: Historia rozbiorów i to jak w świecie widzą Polaków, jako awanturujących się prymitywów, to nie przypadek. To, że widzisz więcej takiego bydła teraz to zasługa pisu. To oni sprawili że normą jest chamstwo, cwaniactwo i kłamstwo bo taki dają wzór do naśladowania. Zamiast się wstydzić swojej głupoty są z niej dumni. Zupełnie jak u ruskich.
  • Odpowiedz
ricco7
ricco7
11.06.2026, 09:23:43 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: co do ceny kawy to powinno być: „nie podoba ci się cena kawy to otwórz własną plantację” - tylko szkoda że wolnorynkowcy zwykle nie rozkminiają już jak ten wspaniały plantator wszedł w posiadanie ziemi i czy na pewno w oparciu o metody wolnorynkowe? No chyba że wojna, p-----c i agresja to metody wolnorynkowe xD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
09.06.2026, 14:23:07
  • 411
Pierwszy rok panowania Batyra mija pod znakiem ziobro zdziwienia.

Najpierw zaliczył dwie wizyty w USA z których jedną Cheetos olał ciepłym moczem, po czym zablokował SAFE, który jest dwa razy tańszy niż pożyczki płaszczaka, samemu proponując z glapą SAFE 0%, który miał być finansowany z zysków sprzedaży złota, których nie było.

Batyr - przeciwnik Putina - wsparł Orbana - sojusznika Putina, zablokował ponad 50 nominacji ambasadorskich w tym Bogdana Klicha o którym
donatien-de-sade - Pierwszy rok panowania Batyra mija pod znakiem ziobro zdziwienia. ...

źródło: IMG_7679

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
09.06.2026, 14:27:48 via Wykop
  • 53
@donatien-de-sade: ten Zalewski to niby taki poseł wędrowniczek, ale już kiedyś załatwił dobrze sprawy dla Polski, podczas tego słynnego, pisanego chyba na Kremlu planu pokojowego, był wtedy akurat w stanach i odegrał dużą rolę dyplomatyczną żeby ten plan upadł
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
Autor
09.06.2026, 14:52:06 via iOS
  • 80
jakieś źródło o Klichu z tymi spotkaniami bo zaciekawiło mnie to


@kondzio1950g: jako takich artykułów o tym nie znajdziemy w sieci ale zakulisowo odwala tam na miejscu dużo roboty na rzecz Polski. Warto jednak śledzić socjale Klicha, co jakiś czas wrzuca czym się obecnie zajmuje.
donatien-de-sade - > jakieś źródło o Klichu z tymi spotkaniami bo zaciekawiło mnie to...

źródło: IMG_7681

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 14:47:39
  • 1015
W 2020 Krzychu akurat był na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - W 2020 Krzychu akurat był na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow ...

źródło: 1000029675

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
08.06.2026, 14:51:41 via Android
  • 496
@splinter96: jeszcze brakuje by Tusk nasłał urzędniczki do mechanika z jakąś pierdołą np. przepaloną żarówką, a gdy ten zrobi to za darmoszke, to urzędniczki powinny mu mandat wlepić.
Za PiSu takie coś by było nie do pomyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
08.06.2026, 15:04:01 via Wykop
  • 61
@b_milejkowski: fajnie, tylko to nie o tym jest.
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
06.06.2026, 14:48:48
  • 2503
Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, co zrobiła w tegorocznym Roland Garros, to i tak czysty kosmos. Przejść drogę od kwalifikacji aż do samego finału w Paryżu to historyczny wyczyn, za który należą się wielkie brawa i ogromny szacun!
#tenis #majachwalinska
adam128256 - Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, ...

źródło: maja

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
06.06.2026, 14:50:46 via Wykop
  • 91
@adam128256:
Ona ma 164 cm wzrostu, a Andreeva 174 xD wynik był znany przed meczem.
  • Odpowiedz
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
06.06.2026, 16:39:42 via iOS
  • 290
@piotr-glabik: Czytaj ze zrozumieniem, napisał że od kwalifikacji do finału w Paryżu. I tak, był to pierwszy raz w historii RG.

Ona ma 164 cm wzrostu, a Andreeva 174 xD wynik był znany przed meczem


Tak tak, z Kalinska (175) i Sznajder też wyniki znane były przed meczem.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
05.06.2026, 20:48:55
  • 10
#przegryw
splinter96 - #przegryw

źródło: 0ba6c61896751d1a805ad28525c7614c

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
Autor
05.06.2026, 20:49:45 via Wykop
  • 1
@nikodem14: tylko żeby piorunem z kombinezonu nie raziła huopa
  • Odpowiedz
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
05.06.2026, 20:57:00 via Wykop
  • 0
@splinter96:
LukaszSZCZ - @splinter96:

źródło: f5f741300c7a16540e03fa8bbe015bcd051adc38c03c23db451517fe96d214c4

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.06.2026, 16:59:57
  • 7
sigma
#heheszki
splinter96 - sigma
#heheszki

źródło: 1000029454

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_rozowy_pasek_things
Just_rozowy_pasek_things
04.06.2026, 11:59:12
  • 2
Koleżanka bierze niedługo ślub i niestety jednak wciąż się nie odkochała w swoim byłym, it’s over dla chłopa (╥﹏╥). Po rozmowie w szerszym gronie okazało się że każdy zna kogoś takiego (różową lub niebieskiego), kto z kimś tworzy relacje ale tkwi uczuciowo w przeszłości. Zaczęłam się zastanawiać jak częsty to problem.

#zwiazki #relacje #logikarozowychpaskow #logikaniebiskichpaskow

Czy masz osobę którą wciąż kochasz ale z nią nie jesteś?

  • Tak 27.4% (20)
  • Nie 72.6% (53)

Oddanych głosów: 73

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
04.06.2026, 12:04:55 via Wykop
  • 11
@Just_rozowy_pasek_things: przerażające jak często ludzie traktują nowego partnera jak plaster na rany po starym związku albo po prostu jako bezpieczną przystań. Dla mnie to jest klasyczna zdrada emocjonalna, a pójście do łóżka z kimś innym to zazwyczaj tylko ostatni etap całego procesu zdrady, formalność po tym, jak relacja już dawno umarła od środka w głowie jednej osoby, ale głupio jej to przyznać
  • Odpowiedz
Just_rozowy_pasek_things
Just_rozowy_pasek_things
Autor
04.06.2026, 12:08:12 via Wykop
  • 2
@ssas78487: mam podobne wrażenia.
  • Odpowiedz
t.....o
konto usunięte 17.09.2025, 16:05:58
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszuriam
mszuriam
19.11.2025, 13:39:37
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov
22.11.2025, 13:08:34
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T3sla
T3sla
22.11.2025, 13:21:29 via Android
  • 58
@mkorsov chłop se zamówił schaboszczak w kształcie Rumunii, śmiechu warte.
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
22.11.2025, 16:26:40 via Wykop
  • 2
@mkorsov: chrupek klasa, szkoda tylko że tak krótko czynny, nie zdążam zajechać wracaj z roboty :c
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
02.06.2026, 08:09:18
  • 27
#kiszak #gry Btw, czy są tu jacyś fani procka? Dopiero co wznowił LP swojej serii do Morrowinda sprzed dekady i tak naszła mnie myśl; to jest youtuber który trochę nauczył mnie nieśpiesznego cieszenia się grą, immersji i zaangażowania. Jest dla mnie trochę takim nemezis rumuńskiego księcia; gramy sobie po cichu i cieszymy się dobrą rozrywką, rzeczy niestworzone na południe od Bukaresztu
Lohengrin - #kiszak #gry Btw, czy są tu jacyś fani procka? Dopiero co wznowił LP swoj...

źródło: 7345673553

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
02.06.2026, 08:16:26 via Android
  • 2
@Lohengrin:

Dzięki Prockowi ogarnąłem jak grać w Baldurs Gate. Aktualnie nie oglądam się przychodzi czas że oglądam codziennie. Dużo mechanik wyjaśnia i to jest piękne.
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
Autor
02.06.2026, 08:21:38 via Wykop
  • 3
@nomadicgoogler: Gram w gry i oglsdam, co w tym zlego?
  • Odpowiedz
Tumurochir
Tumurochir
30.05.2025, 13:49:40
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JonaszSynGrazyny
JonaszSynGrazyny
30.05.2025, 13:56:17 via Wykop
  • 9
@Tumurochir: no i jest taki mem, że koleś na końcu mówi coś w stylu. No i teraz ty wiesz i co zrobisz?
  • Odpowiedz
graczboo
graczboo
graczboo
30.05.2025, 15:15:00 via Wykop
  • 3
@dziadyga1: brakuje dowodu pt. "tak mówili w tvn" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
groman43
groman43
01.06.2026, 18:50:12
  • 4
Opis słowno-muzyczny działania skrzyni E-CVT. Bardzo polecam cały kanał. Bez januszerki, szukania sensacji, straszenia oraz loterii. Sam merytoryczny kontent.

#inzynieria #motoryzacja #mechanikasamochodowa
groman43 - Opis słowno-muzyczny działania skrzyni E-CVT. Bardzo polecam cały kanał. B...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klapektarasa
klapektarasa
01.06.2026, 19:01:53 via Wykop
  • 1
@groman43: jak w mojej kudze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
klapektarasa - @groman43: jak w mojej kudze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
DwaKolory
DwaKolory
DwaKolory
31.05.2026, 09:35:09
  • 10
Czasami ludzie zastanawiają się na czym polega propaganda. No więc podam piękny przykład - wystartował nowy program na Kanale Zero, nazwa związana z symetryzmem, co sugeruje jakieś minimum obiektywnego podejścia do tematów. Nawet w pierwszym zdaniu redaktor mówi o tym, że ma już dość polaryzacji, no więc człowiek liczy na fajny przegląd tego co się rzeczywiście na świecie wydarzyło. Ledwo się przywitali i już jest pojazd po Sikorskim za nazwanie pewnych spraw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ravau23
Ravau23
Ravau23
31.05.2026, 09:41:13 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

winsxspl
winsxspl
31.05.2026, 09:45:26 via Wykop
  • 1
@DwaKolory: czyli podobnie jak tvpo xD


@Ravau23: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
winsxspl - > @DwaKolory: czyli podobnie jak tvpo xD

@Ravau23: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
31.05.2026, 06:57:42
  • 9
#polska #finanse #pracbaza #emerytura

Co rozwala polski system emerytalny? Stawiam tezę, że są to EMERYTURY UPRZYWILEJOWANE, które są pozostałością po PRL. Ty "zwyklaku" tyrasz 40 lat na swoją emeryturę, kiedy ktoś inny musi tylko 15-20 lat...
Kempes - #polska #finanse #pracbaza #emerytura 

Co rozwala polski system emerytalny?...

źródło: ghjfgyhrtyrtytrytry

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
31.05.2026, 07:01:23 via Wykop
  • 1
@Kempes: emerytur uprzywilejowanych jest w Polsce ponad 50% (jako % liczby emerytów)
  • Odpowiedz
Bpnn
Bpnn
Bpnn
01.06.2026, 07:51:37 via Wykop
  • 0
nie mieli wpływu na to jak komuna wyciskała ludzi i przemysł.


@WrzeCiOna: ja też nie miałem na to wpływu a muszę ponosić tego konsekwencje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 124
  • Strona 2 z 124
  • >
  • Wódki nie piję, Do kościoła nie chodzę, Kim ja w ogóle jestem? "Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży To że już więcej do niej nie należę…"

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking