Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sin-

Sin-

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43425
  • Znaleziska 15029
  • Mikroblog 28396
  • Obserwujący 36
  • Obserwowane 55
Sin-
Sin- 17 min temu
  • 5
Człowiek wraca z wakacji, myśli, że największa afera go ominęła, a tu się okazuje, że to dopiero początek. :D

Takiego kapiszona to tylko PiS potrafi wypuścić xD
Gratuluję. Leje ze śmiechu.
Teraz niech służby działają i prokuratura to pośmiejemy się mocniej z medialnych symetrystow. Zasłużyli sobie na porządny cancel.

#polityka #bekazpisu #polityka
Sin- - Człowiek wraca z wakacji, myśli, że największa afera go ominęła, a tu się okaz...

źródło: IMG_0805

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin- 19 godz. i 39 min temu
  • 197
Przed kamerami świadek koronny.
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pytania-skwitowal-milczeniem-prokuratura-po-przesluchaniu-le,nId,23504557
Sin- - Przed kamerami świadek koronny. 
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…...

źródło: IMG_0803

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
19 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 62
Wczoraj mówił, że ma prawnika od pieniędzy w kontraktach. Dzisiaj przyszedł bez pełnomocnika? Ok, wiem że to mógłbyć najpierw Radca podatkowy, a teraz adwokata potrzebuje, ale WTF moment. Co ziomek sobie wyobrażał? Wizerunkowo straszna akcja

@Sin-:
  • Odpowiedz
danob99
danob99
danob99
19 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 98
@SkrajnieZdegustowany: e tam, jedynka na listach PIS się szykuje a potem prezesura w NFZ
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- przedwczoraj, 20:31:01
  • 229
Ludzie umierali a gość sobie o tym po kilku latach przypomniał xD
Przecież gołym okiem widać, że ma wywołać aferę o której nikt po wyborach nie będzie pamiętał.
Teraz prokuratura niech wchodzi i areszt dla gościa.

Jeszcze Stano próbuje zgrywać poważnego, że czołówki gazet będą pisać xD O czym niby? Są jakieś dowody na to? Jest zgłoszenie do prokuratury?

Zaraz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX
przedwczoraj, 21:55:51 via Wypiek
  • 58
@Sin- dlaczego pan nie poszedł do prokuratury?
Yyy no bo ja tylko słyszałem plotki i nie miałem nad tym nadzoru xD
  • Odpowiedz
synBogarta
synBogarta
synBogarta
przedwczoraj, 22:17:51 via Wykop
  • 55
@Sin-: współczuję, że niektórzy odczuwają potrzebę i oglądają to g---o. W mojej robocie najgorszy sort Anetek ogląda tych pisowskich szmaciarzy i do tego jest przekonana o swojej wiedzy geopolitycznej...
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- przedwczoraj, 19:17:26
  • 3
Niech Putin lepiej nie sprawdza, gdzie kończy się cierpliwość Europy. Historia zna wiele przypadków gdy autokraci byli przekonani o własnej sile tuż przed największym błędem swojego życia.

#polityka #polska #rosja
Sin- - Niech Putin lepiej nie sprawdza, gdzie kończy się cierpliwość Europy. Historia...

źródło: IMG_0798

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin- przedwczoraj, 17:33:27
  • 47
Nawrocki powiedział, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą SAFE.

Ciekawe kto wetował …

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Nawrocki powiedział, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą SAF...

źródło: IMG_0797

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen
przedwczoraj, 20:50:15 via Wykop
  • 4
Nawrocki powiedział, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą SAFE.


@Sin-: Czyli jeżeli SAFE będzie nas rozwijać, a on go próbował blokować, to mamy rozumieć, że prezydent Polski otwarcie przyznaje się do działania na szkodę polskiej zbrojeniówki, armii i ogólnie kraju? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 01.06.2026, 18:48:25
  • 106
Zaczynam rozumieć, dlaczego prawica tyle mówi o kryzysie rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Zaczynam rozumieć, dlaczego prawica tyle mówi o kryzysie rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: IMG_8453

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
01.06.2026, 18:49:33 via Wykop
  • 28
@Sin-: Ale u nich to nie problem, bo to wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
01.06.2026, 18:50:57 via Wykop
  • 12
bo to wyjątkowa sytuacja


@zjadlbym_kebaba: Wyrwane z kontekstu, serwery padly itp :D
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
01.06.2026, 16:03:29
  • 16
#polityka Nie szukali źle, złapali jeszcze gorzej. No pisowcowi nie dogodzisz
badreligion66 - #polityka Nie szukali źle, złapali jeszcze gorzej. No pisowcowi nie d...

źródło: 1000050344

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin- 01.06.2026, 16:08:36 via Wykop
  • 7
@badreligion66: Jak to się nie przecinają w socialach? Przecież konto tego adwokata na X ma takie same poglądy co PiSowcy. Jedyne co ich różni to, że ten adwokat mógł śmiało sobie pisać skrajne peany pełne nienawiści.
Posłowi jednak mniej wolno.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 01.06.2026, 15:39:50
  • 22
- Zna Pan działalność brata?
- Nie.
- A chciał Pan poznać?
- Też nie.
- To skąd Pan wie, że ma problemy?
- No i tu zaczynają się schody ( ͡° ͜
Sin- - - Zna Pan działalność brata?
- Nie.
- A chciał Pan poznać?
- Też nie.
- To ską...

źródło: IMG_8451

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
01.06.2026, 15:50:42 via Wykop
  • 24
@SaperX: Pech chciał, że ten adwokat podawał wpisy Stanowskiego. I jest mocno prawicowy.
Będą się musieli kumple natrudzić, żeby go skleić xD
Jego profil można znaleźć na X i ma ponad 30 tys akcji. Wszystko prawica ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 01.06.2026, 14:37:20
  • 15
W tym PiSie to nikt nikogo nie zna i nie utrzymuje kontaktów xD
Tylko dziwnym trafem wszystkie afery zaczynają się od PiSu.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/polityk-pis-potwierdza-w-rozmowie-z-wp-zatrzymany-to-jego-brat-7292108704672128a

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - W tym PiSie to nikt nikogo nie zna i nie utrzymuje kontaktów xD 
Tylko dziwnym...

źródło: IMG_8448

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin- 01.06.2026, 09:32:06
  • 144
Szybko poszło. Nadal kibicuję gorąco temu co robi Nawrocki. Trzeba zejść do 20% poparcia. Samo się nie zrobi ¯\(ツ)/¯

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Szybko poszło. Nadal kibicuję gorąco temu co robi Nawrocki. Trzeba zejść do 20...

źródło: IMG_8428

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
01.06.2026, 09:44:01 via Android
  • 116
@Sin-: jedyny sondaż jaki się liczy to ten w 2030 roku w drugiej turze, a tam znów może dostać 51 % głosów.
  • Odpowiedz
buntowniczaczupakabra
buntowniczaczupakabra
01.06.2026, 11:18:47 via Wykop
  • 23
@Sin-: Spokojnie, będą kolejne wybory to znowu koalicja "anty tusk" / "byle lewaków d--a bolała" się odpali i znowu będzie 51-52%. Chyba że do tego czasu władzę przejmie PIS, to swoją propagandą sprawi, że będzie i 55-60%.
  • Odpowiedz
Ardeo
Ardeo
31.05.2026, 19:17:17
  • 168
#polityka #rosja #wojna #ukraina #pikabu #heheszki
Ardeo - #polityka #rosja #wojna #ukraina #pikabu #heheszki

źródło: asdd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin- 31.05.2026, 20:58:04 via Wykop
  • 0
@Ardeo: Co to za lewaki w tej Rosji. Nie chcą oddać życie za wielkiego Putina?!
Skandal! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 31.05.2026, 13:02:34
  • 402
Na Twitterze piszą, że to podobno jakiś PiSowski adwokat. Jak się potwierdzi to nie zazdroszczę osobom które się dały namówić na odstawianie szopki dla politycznych korzyści. Trafią do więzienia. A raczej PiS nie stanie w ich obronie, bo nastąpi wówczas całkowita kompromitacja.

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Na Twitterze piszą, że to podobno jakiś PiSowski adwokat. Jak się potwierdzi t...

źródło: IMG_8413

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
31.05.2026, 13:06:02 via Wykop
  • 236
@gr0m1t: Masz. Czytaj. Chociaż wolę mieć kilka źródeł. Dlatego piszę „podobno” :)
Sin- - @gr0m1t: Masz. Czytaj. Chociaż wolę mieć kilka źródeł. Dlatego piszę „podobno”...

źródło: IMG_8414

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
31.05.2026, 13:09:34 via Wykop
  • 14
@Kermit11: Jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że się PiS wyłoży na tych prowokacjach.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
31.05.2026, 20:44:23 via Wykop
  • 1
@dlugi-gr: zatrzymany adwokat Maciej Z. to brat prominentnego polityka PiS. O tego niby chodzi.
Swoją drogą co trzeba mieć w głowie xD
Sin- - @dlugi-gr: zatrzymany adwokat Maciej Z. to brat prominentnego polityka PiS. O ...

źródło: IMG_8425

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 31.05.2026, 07:57:23
  • 66
Powiadam Wam: PiS tak przegnie z tymi referendami w sprawie odwołań włodarzy miast, że spadnie w sondażach o kolejne 5%. A w wyborach samorządowych nie będzie co z PiSu zbierać.
Możecie sobie ten post zapisać.

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Powiadam Wam: PiS tak przegnie z tymi referendami w sprawie odwołań włodarzy m...

źródło: IMG_8402

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
31.05.2026, 07:58:36 via Wykop
  • 22
@Sin-: no ludzie sie w-----c moga jak sprobuja odwolac kogos, kto jest lubiany
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
31.05.2026, 08:06:15 via Wykop
  • 165
@Kermit11: najlepsze ze w Krakowie znowu wygra ktos z PO albo Lewicy XD juz sie tak zakute łby podniecaly Zabrzem i wygral znowu z PO XD to zamkneli morde i udawali ze nic nie bylo
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 29.05.2026, 14:46:50
  • 266
Rosja kolejny raz grozi Polsce. Czekam, aż Braun i Bosak równie stanowczo potępią Kreml, jak potrafią krytykować innych.

Czy nasi „patrioci” znów będą udawać, że nie widzą problemu?

#polityka #polska #rosja #konfederacja #wojna
Sin- - Rosja kolejny raz grozi Polsce. Czekam, aż Braun i Bosak równie stanowczo potę...

źródło: IMG_8368

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 14:55:48 via Wykop
  • 80
@qluch: Jak ktoś pisze o wspaniałym Putinie to nie mam z nim o czym pisać…
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 15:27:56 via Wykop
  • 84
@Basiura89: O czym Ty piszesz?
@guwno79281
Sin- - @Basiura89: O czym Ty piszesz?
@guwno79281

źródło: IMG_8369

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 29.05.2026, 11:36:23
  • 7
Naprawdę nie rozumiem kultu UPA i Stepana Bandery na Ukrainie.

Niezależnie od tego jak ocenia się ukraińskie dążenia niepodległościowe, trudno ignorować fakt, że OUN i UPA mają na swoim koncie działania, które wielu historyków określa jako terrorystyczne. Mówimy o zamachach politycznych, mordach na ludności cywilnej oraz czystkach etnicznych wymierzonych nie tylko w Polaków, ale także w Żydów, Ukraińców i przedstawicieli innych narodowości.

Sam Bandera nie uczestniczył bezpośrednio w rzezi wołyńskiej ponieważ w tym czasie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 11:47:55 via Wykop
  • 0
@qluch: @washington Nie wiem. Ale to zachowanie przypomina trochę naszych Konfederatów. Zróbmy na złość i niech lewaków d… boli. Tutaj Polaków niech boli.
Dziecinne strasznie. I do tego kompletnie niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 11:52:54 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: To, że w Polsce są postacie historyczne oceniane niejednoznacznie nie jest argumentem na rzecz Bandery czy UPA. Można jednocześnie krytykować zbrodnie Burego i krytykować zbrodnie UPA. Dla mnie problem nie polega na tym, że Ukraińcy mają swoich bohaterów narodowych, tylko na tym, że część z nich jest honorowana bez uczciwego rozliczenia ich odpowiedzialności za p-----c wobec ludności cywilnej. Walka o niepodległość nie powinna automatycznie zwalniać z oceny popełnionych zbrodni.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 12:02:11 via Wykop
  • 0
@qluch: Nadal uważam, że stanie w centrum jest najlepszym możliwym wyborem.

Jeszcze 10 lat temu wiele państw myślało, że globalizacja zastąpi geopolitykę. Dziś wiemy już, że geopolityka wróciła i trzeba mieć własny blok.
Naszym blokiem jest UE. Małe państwa zostaną zjedzone i dobrze o tym wiesz.
Dlatego tym bardziej powinniśmy trzymać się razem. I mój wpis jest tylko krytyką ukraińskich zachowań które mogą ją wykluczyć z bloku i pozbawić szansy
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 12:25:42 via Wykop
  • 0
@qluch: To właśnie koniec globalizacji sprzyja dużym blokom regionalnym. Samotne państwo ma znacznie słabszą pozycję wobec USA, Chin czy nawet Indii niż część rynku liczącego 450 milionów ludzi. Dlatego Trump, wojna na Ukrainie i wojny handlowe nie osłabiły UE, tylko zwiększyły argumenty za jej istnieniem.

Nie chodzi o to, że Polska „potrzebuje Ukrainy”, tylko o to, że alternatywą jest Ukraina podporządkowana Rosji. Dla Polski to znacznie gorszy scenariusz nawet jeśli
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 12:32:12 via Wykop
  • 0
@Saly: Sam fakt walki o niepodległość nie stawia wszystkich ruchów i ich przywódców na tym samym poziomie. Nie każdy ruch niepodległościowy prowadził planowe czystki etniczne i masowe mordy ludności cywilnej. Nie każdy ruch współpracował z nazistami. Można uznać, że Bandera jest dla części Ukraińców symbolem walki o własne państwo, ale nie oznacza to, że jego działalność lub działalność OUN-UPA jest porównywalna z każdym innym ruchem narodowym tylko dlatego, że również
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 13:33:27 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Nie gniewaj się. To nie ma na celu Ciebie obrazić ani nic. Ale ponieważ jest to już któraś tego typu narracja dziś, to zapytam się czy Wy po tej prawej stronie czytacie coś więcej niż bełkoty rosyjskich narracji i wątpliwych książek historycznych?
Piłsudski nie był żadnym austriackim agentem. Najlepszym dowodem na to jest rok 1917. Gdy Niemcy i Austro-Węgry zażądały od legionistów przysięgi wierności cesarzom, Piłsudski odmówił, doprowadził do
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 13:50:03 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Nie. Historycy są zgodni co do tego, że Piłsudski współpracował z austro-węgierskim wywiadem. Natomiast twierdzenie, że był austriackim agentem jest słabe.

I właśnie dlatego poszedl przykład Magdeburg. Nie po to, żeby wybielać całe jego życie, tylko żeby pokazać, że nie był wykonawcą polityki Austrii. Gdy interesy Austrii i Piłsudskiego się rozeszły, odmówił posłuszeństwa i został przez państwa centralne uwięziony.

Natomiast odpowiedzialność Bandery za działalność OUN-B to zupełnie inna dyskusja.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 14:30:20 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Podczas II wojny światowej polskie podziemie współpracowało z brytyjskim wywiadem. Czy z tego wynika, że gen. Anders był brytyjskim agentem?

Nie.

Słowo agent sugeruje podporządkowanie interesom
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 26.05.2026, 15:31:00
  • 223
45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25,3 proc. stawia przede wszystkim na USA.
Widocznie ciągłe podważanie NATO, flirtowanie z Putinem i grożenie sojusznikom jednak jakoś wpływa na sondaże. Kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #usa #polska #bekazpisu #trump
Sin- - 45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25...

źródło: IMG_8355

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorvez_957_
Skorvez_957_
26.05.2026, 15:36:27 via Wykop
  • 114
@Sin-: nawet elektorat Konfy uważa Trumpa za debila a najbardziej radykalni pouciekali do Brauna
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
26.05.2026, 16:23:19 via Wykop
  • 19
45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25,3 proc. stawia przede wszystkim na USA.

Widocznie ciągłe podważanie NATO, flirtowanie z Putinem i grożenie sojusznikom jednak jakoś wpływa na sondaże. Kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sin-: Moim zdaniem to jest przede wszystkim kwestia tego, że ludzie jako społeczeństwo wraz z upływającym czasem po prostu przestali w większości idealizować Stany Zjednoczone jako
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 25.05.2026, 16:31:56
  • 10
Jestem za. Sami Rosjanie do tego doprowadzili to niech teraz wychodzą na ulice i walczą o swoje prawa.
I niech to będzie też ostrzeżenie dla wyborców PiSu i Konfederacji. Zarówno w USA jak i w Rosji wolność słowa jest obecnie mocno ograniczana.
W Rosji panuje totalna cenzura i blokady a w USA kasta miliarderów Trumpa przejęła media społecznościowe. Teraz robią finalne przejęcia antymonopolowe i też ludzie w US będą się mogli pożegnać
Sin- - Jestem za. Sami Rosjanie do tego doprowadzili to niech teraz wychodzą na ulice...

źródło: IMG_8348

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
25.05.2026, 17:47:17 via Wykop
  • 8
@Sin-: jego córka też w częściach. Może stąd pomysł he he
  • Odpowiedz
siadaj_Kulson
siadaj_Kulson
25.05.2026, 17:59:36 via iOS
  • 2
@pozdroxxx666 i w chmurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 25.05.2026, 15:34:46
  • 12
Dostać bana u Jadczaka za cytowanie pełnej odpowiedzi ABW to jednak mocny symbol naszych czasów xD

Najpierw Jadczak wrzuca tekst z wyrwanym fragmentem pisma, buduje tezę, że ABW obaliło Tuska a potem blokuje ludzi pokazujących cały kontekst odpowiedzi.

A nawet ładną grafikę mi AI stworzyło.
Szkoda, żeby się marnowała.
Sin- - Dostać bana u Jadczaka za cytowanie pełnej odpowiedzi ABW to jednak mocny symb...

źródło: IMG_8344

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
25.05.2026, 15:59:23 via Wykop
  • 2
O nie. Jeszcze chwila i się okaże, że rosyjskie trollownie śledzą mnie za… czytanie całych komunikatów ABW xD
Sin- - O nie.  Jeszcze chwila i się okaże, że rosyjskie trollownie śledzą mnie za… cz...

źródło: IMG_8346

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 24.05.2026, 07:24:32
  • 8
No i niestety moim zdaniem to jeszcze nie koniec.
Powtórzę się ale za dużo prowokacji mieliśmy ostatnio w Polsce. Te anonimowe telefony. Akcja z tym Ukraińcem i farmy botów.
Rosja nasila działania wobec nas kiedy szykuje coś dużego bo mamy być zajęci sobą.

#polityka #polska #ukraina #rosja
Sin- - No i niestety moim zdaniem to jeszcze nie koniec. 
Powtórzę się ale za dużo pr...

źródło: IMG_8322

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kontaktronov
Kontaktronov
Kontaktronov
24.05.2026, 07:49:00 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

CzarnyTroll
CzarnyTroll
24.05.2026, 08:29:34 via Wykop
  • 1
@Sin-: ruscy coś ostatnio grozili Estoni. Zaczynają srogo p-----------c z Ukrainą i wydają się w końcu to rozumiec. Oby im nic głupiego do łba nie strzeliło z desperacji
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 23.05.2026, 22:28:54
  • 2
Za dużo prowokacji ostatnio u nas w Polsce. Fałszywe zgłoszenia telefoniczne i inne głośne prowokacje (jak z tym Ukraińcem) To znaczy, że w najbliższym czasie coś się będzie działo większego na Ukrainie.
Rosja coś planuje.

#polityka #rosja #wojna #ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
23.05.2026, 22:39:38 via Wykop
  • 0
@Lemmonix: Nie będę wnikać czy nasza prawica to dzbany czy w tym wszystkim pomagają ale od 2022 roku nic się nie zmieniło.
Zawsze kiedy idzie większa akcja Rosji to mamy to samo. Anonimowe zgłoszenia, prowokacje, boty etc.
Już mi się włączył samoczynnie tryb ostrzegawczy :P
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Prywatnie branza IT. Politycznie Centryzm. Zainteresowania to 3xG czyli Geopolityka, Gospodarka, Gielda.
  • Wroclaw
  • X (dawny Twitter)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.11.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking