Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mp0011

mp0011

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2137
  • Znaleziska 2092
  • Mikroblog 45
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0

709

Biedronka i nowy sposób na "promocje".

Biedronka i nowy sposób na "promocje".

O biedronce pisałem już wiele razy i wiele razy wylądowałem na głównej. Żaden z tych wpisów nie był dla biedry pozytywny, nie inaczej będzie teraz. W skrócie: nawet jeśli macie odbitą kartę, podacie numer telefonu to część promocji Wam się nie aktywuje.

chomik3
z
wykop.pl
dodany: 25.11.2024, 20:36:39
  • 204
  • #
    januszebiznesu
  • #
    biedronka
  • #
    zakupy
  • #
    oszukujo
  • #
    oszustwo
  • #
    scam
mp0011
mp0011 25.11.2024, 21:16:13 via Wykop
  • 176
Powinna być największa cena za jedną sztukę bez dodatkowych wymagań - bo jest to cały czas cena obowiązująca.
Jeżeli trzeba kupić dwie - powinna być cena łączna za "dwupak".
Jeżeli trzeba spełniać wymogi, wymogi powinny być napisane taką samą wielkością jak cena z wymogami. I nie większa niż "standardowa", jeżeli ona obowiązuje.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mp0011
mp0011 27.11.2024, 11:05:28 via Wykop
  • 0
@qesq: No akurat dwupaki czy czteropaki były od zawsze. Mogłeś kupić butelkę 2l za 5pln, albo czteropak za np. 17pln. I nikomu to nie przeszkadzało, bo czteropak był opisany jako czteropak, a pojedyncze butelki jako pojedyncze. I tak samo powinny być traktowane "wielosztuki". Jak masz kupić X sztuk żeby cena była niższa, powinna być wywieszona cena za X sztuk.

575

Kurtki zimowe dla żołnierzy na granicy.

Pokaż treści 18+

Kurtki zimowe dla żołnierzy na granicy.

Żyjemy w kraju, w którym z akcji rozdania naszym żołnierzom kurtek zimowych, żeby nie marzli, robi się artykuł prasowy z wypowiedzią rzecznika w tym temacie. Rzeczywiście, wiekopomna ważna chwila, dla wojska NATO.

juan-jaan
z
x.com
dodany: 25.11.2024, 15:13:27
  • 60
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    granica
  • #
    zima
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
mp0011
mp0011 25.11.2024, 21:18:58 via Wykop
  • 0
Ale to nie jest tak, że rzecznik wysyła wszystkim "hej, słuchajcie, wysyłamy kurtki, napiszcie o tym!".

To redakcja nagle wymyśla potencjalny problem (który równie dobrze może nie istnieć), potem pyta rzecznika, a po odpowiedzi produkuje artykuł w taki sposób, żeby nie wyjść na idiotów i żeby się klikał ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

SZOK co zrobiło TAXI bez kierowcy! Aż TRZY wykroczenia na odległości tylko 4 km?

SZOK co zrobiło TAXI bez kierowcy! Aż TRZY wykroczenia na odległości tylko 4 km?

Waymo One to nic innego jak całkowicie autonomiczny czterokołowiec, którego zadaniem jest przewieźć BEZPIECZNIE klienta z punktu A do punktu B czyli innymi słowy to taka taksówka, lub Uber bez kierowcy, bo rzeczywiście kierowcy tam nie ma, a kierownica kreci się sama... Zresztą zobaczcie i oceńcie s

Dokap14
z
youtube.com
dodany: 24.11.2024, 14:35:39
  • 5
  • #
    technologia
  • #
    usa
  • #
    samochody
  • #
    losangeles
  • #
    waymo
mp0011
mp0011 24.11.2024, 15:40:58 via Wykop
  • -1
To i tak 5x mniej niż u typowego, wąsatego cierpa w Warszafce xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Napraw błąd montowania dysków zewnętrznych na Linux Mint ("wrong fs type")

Napraw błąd montowania dysków zewnętrznych na Linux Mint ("wrong fs type")

Hej :) W dzisiejszym nagraniu przedstawię mega prosty sposób na błąd, który ostatnio pojawia się po podłączeniu dysków zewnętrznych na Linux Mincie. Zwykle obajwia się on od razu po podłączeniu i widać wówczas coś w stylu: Error mounting /dev/sdb1 at /media/[...]: wrong fs type, bad option, bad ...

olinuksieprzykawie
z
youtube.com
dodany: 06.11.2024, 21:39:39
  • 10
  • #
    technologia
  • #
    linux
  • #
    linuxmint
  • #
    komputery
  • #
    ubuntu
  • #
    informatyka
mp0011
mp0011 06.11.2024, 21:52:21 via Wykop
  • -6
Linux... Gdzie żeby podpiąć pendrive trzeba kodować i klepać zaklęcia w konsolę xd
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Chińczycy dogonili Amerykanów. Dwa niewykrywalne myśliwce

Pokaż treści 18+

Chińczycy dogonili Amerykanów. Dwa niewykrywalne myśliwce

Chińska armia poinformowała, że w przyszłym tygodniu oficjalnie zaprezentuje J-35A

washington
z
tvp.info
dodany: 05.11.2024, 18:50:33
  • 22
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    chiny
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
mp0011
mp0011 05.11.2024, 19:07:18 via Wykop
  • 2
Pewnie za mało technologii i kasy "Zachód" wysyła na tacy Chińczykom przez montownie i fabryki ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Pechowa lokomotywa SU160-009 ?

Pechowa lokomotywa SU160-009 ?

Wczorajszy wypadek, gdzie w Volvo uderzonym przez lokomotywę SU160 numer 009 straciło życie pięć osób nie był pierwszym śmiertelnym z udziałem tego pojazdu. Prócz śmiertelnych wypadków 009 ma także kilka zniszczonych pojazdów na liczniku gdzie ofiary odniosły lżejsze obrażenia. Fatum czy przypadek?

bylem_simpem
z
kurier-kolejowy.pl
dodany: 04.11.2024, 20:03:01
  • 11
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    transport
  • #
    ciekawostki
  • #
    wypadek
mp0011
mp0011 05.11.2024, 00:57:33 via Wykop
  • 1
@bylem_simpem: Ciekawa statystyka... 10 lokomotyw, 18 zderzeń...
Zastanawiam się teraz, jaka jest średnia na PKP, bo tu wychodzi prawie 2 na lokomotywę.

Czy każda lokomotywa (w podobnym przedziale czasowym) ma takie statystyki...?
mp0011
mp0011 05.11.2024, 12:29:31 via Wykop
  • 0
@bylem_simpem: W takim razie, powinni na lokomotywach zostawiać ślady (znaczki, krzyżyki) ile samochodów i ludzi zginęło pod nią. Jakby każda miała jakieś, mogło by to podziałać na wyobraźnię kierowców ;)

11

Zgineli przez politykę GZDiZ w Gdańsku....przejścia sugerowane

Zgineli przez politykę GZDiZ w Gdańsku....przejścia sugerowane

Dzień Dobry. Szanowni wykopwicze, każdy wie jak jest w "Wolnym Mieście Gdańsk", każde miasta mają swoją specyfikę, ale Gdańsk jest ponadnormatywnie specyficzny. Cytując za TVN 24 Na pętli tramwajowej w Gdańsku tramwaj potracił matkę z dzieckiem, 5-latka nie udało się uratować. Przejście sugerowa

karl-stec
z
wykop.pl
dodany: 15.10.2024, 10:33:19
  • 10
  • #
    gdansk
mp0011
mp0011 15.10.2024, 10:38:35 via Wykop
  • 26
Ale pieszy NIE MA pierwszeństwa przed przejściem przez torowisko, niezależnie od tego, czy przejście jest sugerowane, czy nie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mp0011
mp0011 15.10.2024, 20:26:47 via Wykop
  • 2
@deptacz_gnoju: No i tak samo działają przejścia sugerowane. Nie dają pierwszeństwa. Jedyne co robią, to pozwalają przejść bez zachowania 100m od "prawdziwego" przejścia. I tak, na zachodzie też jest masa przejść sugerowanych.

487

Urzędnicy likwidują dokumenty dot. "zapór śmierci" po śmierci małżeństwa

Urzędnicy likwidują dokumenty dot. "zapór śmierci" po śmierci małżeństwa

Niebywała historia. Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim nie wie kto zatwierdził projekt "zapory śmierci" w Otominie. Dokumenty z 2016 r. okazały się być wybrakowane. Na zaporach zginęło starsze małżeństwo.

pojke2
z
wbijamszpile.pl
dodany: 10.10.2024, 08:43:24
  • 157
  • #
    gdansk
  • #
    pytanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    urzedasstory
  • #
    polska
  • #
    prawo
mp0011
mp0011 10.10.2024, 20:12:53 via Wykop
  • 2
Ech, ale te wykopki mają nasrane we łbach xd

Jakby się o te zapory rozbił bananowy sebix w BMW, to byście chcieli żeby takie stały na każdej drodze.
Że sam sobie winien, bo przecież znaki widać z kilometra.
mp0011
mp0011 28.07.2024, 11:48:56
  • 64
Serdeczny apel do typa z Pragi, który "przypadkowo" wziął nie swój rower spod baru chińskiego na Radzymińskiej 93 w Warszawie.

Oczywiście nie posądzam nikogo o kradzież, aczkolwiek jeżeli rower nie wróci dziś na swoje miejsce, poszukiwaniem zajmą się odpowiednie służby. Jeżeli rozpoznajesz się na tym nagraniu, zwróć rower. Jeśli rozpoznajesz kogoś ze znajomych, poinformuj go tym że najprawdopodobniej "się pomylił" i zabrał nie swój rower.

Uwaga. Rower należy mojego kolegi, który jest kurierem rowerowym.
mp0011 - Serdeczny apel do typa z Pragi, który "przypadkowo" wziął nie swój rower spo...

źródło: 5852720250741704564

Pobierz
mp0011 - Serdeczny apel do typa z Pragi, który "przypadkowo" wziął nie swój rower spo...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011
Autor
28.07.2024, 11:57:53 via Wykop
  • 35
@vieniasn: Wiesz - jeżeli był kiedyś karany, może ma jakieś zawiasy, albo coś... to rozpoznanie go przez policję ze zdjęcia nie jest trudne.

Już jednego złodzieja rowerów posadziłem i odsiedział swoje ;)
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011
Autor
28.07.2024, 12:02:12 via Wykop
  • 1
@mp0011: #csiwykop
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011
Autor
28.07.2024, 21:26:17 via Wykop
  • 4
@chaszczyk: W tym kraju posądzenie o kradzież, albo napisanie o kimś wprost "złodziej" jest zagrożone większą karą niż odjechanie cudzym rowerem. Tam nawet nie ma progu 800pln. Jedynie co, to kolega nie ma na czym pracować ;)
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011
Autor
29.07.2024, 07:41:39 via Wykop
  • 4
@kolejne_juz_konto: też jestem kurierem, rower mam warty 50x więcej i w takich miejscach zapinam tylko na podkowę (łańcuch pod centrami handlowymi itp).

Wiem że to głupie, ale ekonomika jest tak: zapinka jest drozsza niż rower, a czas wyjęcia jakiegoś u-locka, znalezienia miejsca do przypięcia, przejścia to kilkadziesiąt sekund. Liczmy minuta. Masz dziennie 30 dostaw, to 60 miejsc. 60 miejsc to 120 otwarć lub zamknięć.

120 razy minuta dziennie poświęcona na
  • Odpowiedz

862

Ktoś odjechał rowerem mojego kolegi. Niefajnie.

Ktoś odjechał rowerem mojego kolegi. Niefajnie.

Witam. W dniu 28.07.2024 koło godziny 13 w Warszawie na ul. Radzymińskiej 93, mój znajomy, kurier rowerowy stracił swój rower i jednocześnie narzędzie do pracy. Podczas odbioru zamówienia, rowerem zainteresował się mężczyzna ze zdjęcia. Uprzejmie proszę o pomoc w odzyskaniu zguby ;)

mp0011
z
wykop.pl
dodany: 28.07.2024, 20:57:08
  • 70
  • #
    csiwykop
pomidorowymichal1
pomidorowymichal1
14.07.2024, 20:47:41
  • 1073
Pamiętacie to?

#mecz
pomidorowymichal1 - Pamiętacie to?

#mecz

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 14.07.2024, 20:56:29 via Wykop
  • 9
Wystarczy wygenerować takie zapytania 100 razy, a potem pokasować nietrafione. Było modne na Twitterze już lata temu.
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011 14.07.2024, 21:08:20 via Wykop
  • 2
@PietroPawlo: I tylko to jedno wrzucił? Jakiś link się ostał...?
  • Odpowiedz
Koller
Koller
02.03.2024, 13:42:56
  • 1188
Czaicie że w Unii Europejskiej nie klikniecie już w Google na lokalizację obiektu, żeby pokazało na mapie? xD Gdzie indziej normalnie działa np przez VPN.
In Europe, the new DMA laws mean that big tech companies like Google are no longer allowed to have easy buttons that allow you to jump between Search and Maps, because they can’t prefer their own products.

Specifically this is DMA 6(5): https://www.whitecase.com/insight-alert/digital-markets-act-dma-goes-live

#gorzkiezale #
Koller - Czaicie że w Unii Europejskiej nie klikniecie już w Google na lokalizację ob...

źródło: chrome_VeueFvbgvi

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 03.03.2024, 08:41:51 via Wykop
  • 0
@Koller: trzeba kliknąć grafikę, wtedy wraca przycisk z mapą. Przynajmniej u mnie....
  • Odpowiedz
onmatopeja
onmatopeja
23.01.2021, 08:53:07
  • 3309
Zwolnili mnie po roku pracy z fabryki TREK’a, bo na wózek, którym jeżdżę przyczepiłem sobie kartonowy znaczek Mercedesa XD

#heheszki #mercedes #zalesie #xd
onmatopeja - Zwolnili mnie po roku pracy z fabryki TREK’a, bo na wózek, którym jeżdżę...

źródło: comment_16113918637YCNV4fGBLEKjy7eA3aix4.jpg

Pobierz
  • 337
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 23.01.2021, 22:19:04
  • 0
@onmatopeja: Mamy XXI w. Powiedz, że jesteś i narobisz im dymu, to ci jeszcze podwyżkę dadzą ;)
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
25.08.2020, 19:24:07 via Android
  • 3048
Pijcie że mno kompot!!

#chwalesie bo skończyłem maszynę nad którą spędziłam ostatnie 2 lata - projekt #kcrmonsterbike jest na finiszu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

2 lata temu nie wiedziałem nic o pojazdach elektrycznych i #ebike ani o #projektowanie w #inventor
Przez ten czas przyswoiłem tony wiedzy i zaprojektowałem w pełni maszyne na której dzisiaj miałem
swecymjeplendzo - Pijcie że mno kompot!! 

#chwalesie bo skończyłem maszynę nad którą...

źródło: comment_1598383447O5ISnMMX7DIjDNRBkvmn6p.jpg

Pobierz
  • 395
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 26.08.2020, 11:01:42
  • 0
@deni28s: Jak na każdym innym motorowerze. Uprawnienia, OC, tablice rejestracyjne i jazda po jezdni.
  • Odpowiedz
advert
advert
04.05.2020, 10:19:37 via iOS
  • 610
Takie kartki pojawiają się przy zamawianiu z niektórych warszawskich restauracji przez Uber Eats i Wolt.
Mam mieszane uczucia trochę, bo z jednej strony prowizje rzeczywiście wysokie, z drugiej strony to trochę nieeleganckie, tak otwarcie informować o rozliczeniach z kontrahentem i jeszcze namawiać do niekorzystania z ich usług, jednocześnie korzystając z kanału dystrybucyjnego.
#warszawa #gastrowarszawa #wolt #ubereats #glovo
advert - Takie kartki pojawiają się przy zamawianiu z niektórych warszawskich restaur...

źródło: comment_1588587577hmgeQABwg7wmOq0DOklNrq.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 04.05.2020, 18:18:12
  • 11
@advert: @r4do5: Jako kurier Wolta, powiem tak. Z-----------m po mieście z narażeniem życia, podczas pandemii, żeby większość z tych knajp nie padła, bo nie miała innej możliwości działania. Nie zadbały o swój dowóz, możliwość zamawiania online. Wtedy było "dzięki, może wody się Pan napije"...? a teraz patrzą na mnie jak na komornika. Czy poważnie ciężko zrozumieć, że tej kasy Wolt nie bierze dla siebie, tylko idzie to na
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011 04.05.2020, 20:14:12
  • 1
@nemokrinis: Nie do końca za kuriera płaci klient. Przynajmniej w Wolcie. To, co dopłaca klient to jakieś 40-70% tego co dostaje kurier za dostawę (zależy od odległości), reszta idzie z prowizji.
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011 10.02.2020, 18:37:11
  • 1
Jak w tym kraju oddać właścicielowi znaleziony portfel z zawartością (gotówka, dokumenty, karty...)? Piąty dzień mnie ganiają od jednej komendy do drugiej, nikt mnie nie spisał, nikt nie zabezpieczył dokumentów, nikt nie spisał danych z dokumentów, nikt nie powiadomił właściciela, nikt nie dał mi jego danych kontaktowych... A potem się dziwią, że ludzie wolą nie oddawać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlatformaKomunikacyjnaKrakowa
PlatformaKomunikacyjnaKrakowa
15.05.2019, 12:07:29
  • 1057
13:58 - Spektakularne wykolejenie tramwaju pod Kombinatem w stronę Kopca Wandy. Foto: Monika
#krakow #mpkkrakow #tramwaje
PlatformaKomunikacyjnaKrakowa - 13:58 - Spektakularne wykolejenie tramwaju pod Kombin...

źródło: comment_hoi3CgNMMAGoGpEMRtQP5VuWNRfUmviq.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 15.05.2019, 21:09:41
  • 0
@wezsepigulke: No. Bo wykoleja to się kolej, tramwaj może się najwyżej wtramwajować.
  • Odpowiedz
tonawiarywkilkarzeczy
tonawiarywkilkarzeczy
08.06.2018, 19:49:25
  • 44
Podczas poszukiwania auta znalazłem takie
AUDI A6 2.4 V6 https://gratka.pl/motoryzacja/audi-a6-iii-c6-navi-ksenon-parktronik-skory-tempomat-lpg/ob/3005781
VIN: WAUZZZ4F06N177513
NR REJ CB526GL
Data pierwszej rejestracji 29-05-2006
Odnotowana szkoda całkowita w Danii.
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 08.06.2018, 20:24:45
  • 46
Ale na zachodzie szkodę całkowitą robi się często z byle powodów, nawet u całkiem zdrowych samochodów...
  • Odpowiedz
Stanley89
Stanley89
17.05.2018, 05:31:54 via Android
  • 1944
Kiedyś stoję godzinę do recepcji na sorze. Jakaś zmiana systemu była więc wszystko trwało bardzo długo. Za mną stoi koleś i zaciska rękę szmata. Nie wyglądało to jakoś źle. Kilka kropel krwi. Myślałem że się skaleczył. Koleś jednak po 40min do mnie zagaduje;
-przepraszam czy orientuje się pan czy to jeszcze długo potrwa?
-jakas zmianę systemu mają. Musimy wytrzymać.
-cholera... Bo mi palec odpada.
Odwinął szmatę żeby spojrzeć na palucha. A on
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011 18.05.2018, 14:52:23
  • 0
Ja kiedyś podobnie... Spadłem z drabiny i połamałem kilka żeber. Doszedłem sobie do szpitala bo blisko było, wbiłem się w kolejkę bo miałem problemy z oddychaniem (Jakoś nikt nie protestował. Okazało się, że mam lekką odmę).

Skierowali mnie na oddział gdzie... ze dwie-trzy godziny czekałem na RTG i USG. A w gabinetach "no pan się położy równo na tej kozetce", "ok, proszę usiąść i się tak nie garbić", "ale proszę zdjąć tę
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011 22.03.2018, 23:11:22
  • 4
Według zatwierdonej, podpisanej i wprowadzonej w życie ustawy o elektromobilności, pojazd elektryczny to:

pojazd samochodowy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, wykorzystujący do napędu wyłącznie energię elektryczną akumulowaną przez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania;"


Czy według tej definicji, jeżeli pojazd oprócz ładowania z gniazdka umożliwia także odzysk energii z hamowania (99% elektryków) NIE JEST pojazdem elektrycznym? W końcu taki pojazd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp0011
mp0011
Autor
23.03.2018, 00:04:31
  • 1
@u-cichego: @srebrnyjudasz: "wykorzystujący do napędu wyłącznie energię akumulowaną poprzez podłączenie do zewnętrznego źródła zasilania"

Ale energia ma się akumulować wyłącznie poprzez podłączenie do gniazdka, a nie poprzez odzysk wcześniej użytej energii (czyli - z wewnętrznego źródła, jakim jest prądnica/silnik). Chyba, że energii z hamowania nie będziesz akumulował, a to przecież bez sensu.

Wiem że się może czepiam, ale obawiam się, że potem mogą być z tym cyrki. To, że ustawa
  • Odpowiedz
mp0011
mp0011
Autor
23.03.2018, 00:15:09
  • 0
@u-cichego: ...Z drugiej strony, prądnica na ropę w bagażniku jest formalnie "zewnętrznym źródłem zasilania", z którego pojazd zasilać można... Widzę to pole do dalszych nadużyć ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Michał Polański

  • Niespotykanie Spokojny Rowerzysta
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking