Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Edenes
Edenes
Profil firmowy

Edenes

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4251
  • Znaleziska 431
  • Mikroblog 3820
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 14
Edenes
Edenes
Edenes wczoraj, 00:25:12
  • 0
Z kim będzie grać 3 miejsce w tej grupie? Bo wiem że drugie miejsce gra z Brazylią a pierwsze gra z Marokiem

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c0rny
c0rny
c0rny
wczoraj, 00:25:51 via Wykop
  • 1
@Edenes: Francja/Norwegia
  • Odpowiedz
no-normalnie-jaja
no-normalnie-jaja
wczoraj, 00:25:53 via Wykop
  • 0
@Edenes: Francja jak wygra
  • Odpowiedz
lukas12x
lukas12x
przedwczoraj, 05:43:56
  • 6
Ale ta Korea to mnie w------a XD
#mundial #mecz
lukas12x - Ale ta Korea to mnie w------a XD 
#mundial #mecz

źródło: IMG_3832

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes przedwczoraj, 05:53:06 via Wykop
  • 1
@lukas12x: ile postawiłes i ile mogleś wygrać?
  • Odpowiedz
no-normalnie-jaja
no-normalnie-jaja
przedwczoraj, 02:17:40
  • 2
#mecz my to przynajmniej o honor wygraliśmy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes przedwczoraj, 04:59:16 via Wykop
  • 0
@no-normalnie-jaja: oni mieli realne szanse na awans nawet z 2 miejsca. Gdyby wygrali z Meksykiem to mieliby te 2 miejsce bo RPA pokonalo Koreę.
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy
przedwczoraj, 02:53:34
  • 9
#mecz Jezu ale te Czechy są daremne,nawet jeśli przegrywają to zero jakieś motywacji do gry,męczenie buły wieczne
Po co oni tam pojechali,piłeczkę sobie podawać między sobą?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes przedwczoraj, 04:51:47 via Wykop
  • 2
@Hemingwayy: tyle,że Czesi wyeliminowali Danie która jest o klasę lepszym zespołem o Szwecji. W dodatku Szwecja grała z nami bez kilku kluczowych zawodników. Z Czechami w eliminacjach do Euro 2024 najpierw w pierwszym meczu w fatalnym stylu przegraliśmy z nimi 1-3 a potem w rewanżu po mizernym i bezbarwnym meczu zremisowaliśmy 1-1. Potem Czesi na samym Euro zagrali dokładnie to samo co na tym Mundialu czyli nic i zajęli ostatnie
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
przedwczoraj, 02:58:23
  • 1
#mecz Korea wyjdzie i tak pewnie z trzeciego ale ostra kompromitacja xD
A pepiki to nie wiem czy wieksza beka z nich czy z Danii ze z nimi odpadła xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes przedwczoraj, 04:43:22 via Wykop
  • 0
@BigVV: takie 50/50 czy wyjdzie bo dosć prawdopodobne ,że będzie jakieś 6 lub 7 druzyn które będą miec 4 punkty a oni mają 3 punkty. 8 druzyn wchodzi sposród 12 więc kwestia tego czy awansują to może być na styku
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
przedwczoraj, 03:01:38
  • 0
#mecz #mundial #ekstramundial2026

Ocena meczu RPA vs Korea Południowa

  • 1/10 36.8% (21)
  • 2/10 8.8% (5)
  • 3/10 7.0% (4)
  • 4/10 8.8% (5)
  • 5/10 12.3% (7)
  • 6/10 10.5% (6)
  • 7/10 3.5% (2)
  • 8/10 3.5% (2)
  • 9/10 1.8% (1)
  • 10/10 7.0% (4)

Oddanych głosów: 57

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes przedwczoraj, 04:38:02 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: jedyny fajny mecz tam to był ten Korei Południowej z Czechami ,ale potem albo średnie albo zupełnie beznadziejne
  • Odpowiedz
Muko
Muko
Muko
przedwczoraj, 03:10:40
  • 0
#mecz Korea odpada i raczej wątpie by p[rzeszli dalej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes przedwczoraj, 04:30:05 via Wykop
  • 0
@Muko: @bezrobotnymysliwy78 wyglądali na takich , którzy kompletnie nie mają pomysłu jak przejsć przez defensywę RPA i w dodatku probówali zbyt precyzyjnie grać w takim sensie ,że bali się podjąc jakieś ryzyko i zagrać jakąś prostopadłą piłkę albo pójść w drybling albo pograć z pierwszej piłki czy na obieg .Po prostu starali się jak najdokładniej podawać wręcz z chirurgiczną precyzją i chyba w ten sposób wejść z piłką do
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
23.06.2026, 05:00:48
  • 4
#mecz Jordania z atakami czekała do dogrywki XD ależ okrutne mentalne dziadostwo,zero próby ataku w końcówce przy 1-2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 23.06.2026, 05:06:57 via Wykop
  • 0
@kocham-pati-3: tyle ,że im kondycja padła w okolicy 70 minuty tak samo jak z Austrią.
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 23.06.2026, 05:05:47
  • 1
Oglądałem oba mecze Jordanii i szczerze mówiąc to gdyby kondycyjnie nie padali w tych obu meczach w okolicach 70 minuty to oba spotkania mogli nawet wygrać. W meczu z Austrią to z tego zmęczenia w 76 minucie strzelili sobie samobója a na koniec dali w prezencie karnego Austriakom. Duży plus za kontrataki bo fajnie je wyprowadzają

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 23.06.2026, 03:22:26
  • 0
Jak na razie najbardziej chaotyczny mecz na tych mistrzostwach. Niby szybko grają obie drużyny, ale bez ładu i składu te akcje. Gra na chaos

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen
23.06.2026, 01:59:15
  • 3
#mecz Mimo braku bramkarza i obroncy to slabo Norwegowie zagrali...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 23.06.2026, 03:03:41 via Wykop
  • 0
@GrochenMochen: ale tam chyba tylko Ryerson z Norwegii doznał kontuzji? Bo bramkarz to był kontuzjowany u Senegalu chyba czy mi się coś pomyliło? Od kilku godzin ledwo oglądam te mecze bo spac mi sie chce
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 22.06.2026, 02:35:18
  • 2
Po za meczem Hiszpanii z Arabią Saudyjską , gdzie wszystko było rozstrzygnięte po 20 minutach to pozostałe 3 mecze dość fajne. Udany dzień meczowy po dwóch słabych dniach

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawidlakjsj
dawidlakjsj
21.06.2026, 22:51:53
  • 2
#mecz vozinha nie dowióżł
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 23:06:06 via Wykop
  • 0
@dawidlakjsj: bez szans przy żadnej bramce moim zdaniem.W ogóle ta pierwsza bramka co straciło Capo Verde to był zwyczajny pech
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 05:32:35
  • 1
Tunezyjczycy sprawiają wrażenie jakby się im grać nie chciało i byli tu za karę. Bramkarz Japonii jak trzymał piłkę przy nodze,żeby trochę na czas pograć to żadnemu Tunezyjczykowi nie chciało się nawet podbiec,żeby go zmusić do wybicia piłki. Tam w tej kadrze Tunezji to jakieś konflikty muszą być albo inny syf ,że tak to wygląda.

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trebeter
trebeter
21.06.2026, 05:36:13 via Wykop
  • 3
@Edenes: niedziela, ładna pogoda
ciężkie warunki do gry
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
21.06.2026, 07:43:56 via Wykop
  • 2
@Edenes: @trebeter: 'Myślisz jeden z drugim, że fajnie się biega za piłką przez 90 minut? :( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 05:16:05
  • 2
Z tego co widzę to największym problemem Tunezyjczyków, który uniemożliwia im realna walkę o awans z tej grupy są kiepskie umiejętności techniczne. Przecież tak piłka co chwilę im odskakuje od nogi. Podania też niedokładne. Nic z tego nie będzie. Za 35 minut będzie koniec dla nich turnieju.

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
21.06.2026, 04:31:06
  • 2
Legancko.🇯🇵
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 04:42:58 via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: ten wynik sprawia ,że remis w następnym meczu ze Szwecją daje im pewny awans z 2 miejsca
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 04:15:25
  • 0
Takiego farta jaki teraz miała Tunezja to nie miał nikt inny w tym turnieju Dosłownie jeden centymetr i byłoby już 2-0. Zaczynam rozumiem dlaczego Szwecja wydawała się tak mocna przy Tunezji. Ale dramatycznie grają. Tam chyba coś musi być nie tak z atmosferą tej kadry. Oni na Mundialach zazwyczaj nie błyszczeli ,ale nigdy tak tragicznie nie grali. To wygląda chyba jeszcze gorzej niż u Kataru.

#mecz #pilkanozna #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 03:56:05
  • 0
Zaraz, zaraz. Co tutaj robi Herve Renard? Nie ogladalem wczesneijszego meczu Tunezji ze Szwecją

#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
21.06.2026, 03:58:19 via Android
  • 1
@Edenes: Jak to co? Uświetnią swą obecnością mundial! (。◕‿‿◕。)

  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
21.06.2026, 03:35:51
  • 2
wtf spotkałem holenderskich kibiców xdd oglądali Curaçao i są zadowoleni

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 03:38:17 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: jesteś tam na mistrzostwach?
  • Odpowiedz
odislaw
odislaw
21.06.2026, 02:58:44
  • 0
#mecz
czyli Kakao ma jeszcze szanse?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 21.06.2026, 03:37:46 via Wykop
  • 1
@odislaw: jeśli wygra z Wybrzeżem Kości Słoniowej to ma awans z 2 miejsce. Chyba ,że Niemcy przegrają z Ekwadorem a to wcale nie jest tak mało prawdopodobne bo Niemcy mają już zapewniony awans z 1 miejsca więc jest możliwe ,że sobie ten mecz odpuszczą. Wtedy Ekwador byłby na 2 miejscu bo będzie miał lepszy bilans bramkowy od Curacao. No ,ale nawet wtedy te 4 punkty powinny starzyć Curacao na awans
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking