#mecz Jezu ale te Czechy są daremne,nawet jeśli przegrywają to zero jakieś motywacji do gry,męczenie buły wieczne Po co oni tam pojechali,piłeczkę sobie podawać między sobą?
@Hemingwayy: tyle,że Czesi wyeliminowali Danie która jest o klasę lepszym zespołem o Szwecji. W dodatku Szwecja grała z nami bez kilku kluczowych zawodników. Z Czechami w eliminacjach do Euro 2024 najpierw w pierwszym meczu w fatalnym stylu przegraliśmy z nimi 1-3 a potem w rewanżu po mizernym i bezbarwnym meczu zremisowaliśmy 1-1. Potem Czesi na samym Euro zagrali dokładnie to samo co na tym Mundialu czyli nic i zajęli ostatnie
@BigVV: takie 50/50 czy wyjdzie bo dosć prawdopodobne ,że będzie jakieś 6 lub 7 druzyn które będą miec 4 punkty a oni mają 3 punkty. 8 druzyn wchodzi sposród 12 więc kwestia tego czy awansują to może być na styku
@Muko: @bezrobotnymysliwy78 wyglądali na takich , którzy kompletnie nie mają pomysłu jak przejsć przez defensywę RPA i w dodatku probówali zbyt precyzyjnie grać w takim sensie ,że bali się podjąc jakieś ryzyko i zagrać jakąś prostopadłą piłkę albo pójść w drybling albo pograć z pierwszej piłki czy na obieg .Po prostu starali się jak najdokładniej podawać wręcz z chirurgiczną precyzją i chyba w ten sposób wejść z piłką do
Oglądałem oba mecze Jordanii i szczerze mówiąc to gdyby kondycyjnie nie padali w tych obu meczach w okolicach 70 minuty to oba spotkania mogli nawet wygrać. W meczu z Austrią to z tego zmęczenia w 76 minucie strzelili sobie samobója a na koniec dali w prezencie karnego Austriakom. Duży plus za kontrataki bo fajnie je wyprowadzają
@GrochenMochen: ale tam chyba tylko Ryerson z Norwegii doznał kontuzji? Bo bramkarz to był kontuzjowany u Senegalu chyba czy mi się coś pomyliło? Od kilku godzin ledwo oglądam te mecze bo spac mi sie chce
Po za meczem Hiszpanii z Arabią Saudyjską , gdzie wszystko było rozstrzygnięte po 20 minutach to pozostałe 3 mecze dość fajne. Udany dzień meczowy po dwóch słabych dniach
Tunezyjczycy sprawiają wrażenie jakby się im grać nie chciało i byli tu za karę. Bramkarz Japonii jak trzymał piłkę przy nodze,żeby trochę na czas pograć to żadnemu Tunezyjczykowi nie chciało się nawet podbiec,żeby go zmusić do wybicia piłki. Tam w tej kadrze Tunezji to jakieś konflikty muszą być albo inny syf ,że tak to wygląda.
Z tego co widzę to największym problemem Tunezyjczyków, który uniemożliwia im realna walkę o awans z tej grupy są kiepskie umiejętności techniczne. Przecież tak piłka co chwilę im odskakuje od nogi. Podania też niedokładne. Nic z tego nie będzie. Za 35 minut będzie koniec dla nich turnieju.
Takiego farta jaki teraz miała Tunezja to nie miał nikt inny w tym turnieju Dosłownie jeden centymetr i byłoby już 2-0. Zaczynam rozumiem dlaczego Szwecja wydawała się tak mocna przy Tunezji. Ale dramatycznie grają. Tam chyba coś musi być nie tak z atmosferą tej kadry. Oni na Mundialach zazwyczaj nie błyszczeli ,ale nigdy tak tragicznie nie grali. To wygląda chyba jeszcze gorzej niż u Kataru.
@odislaw: jeśli wygra z Wybrzeżem Kości Słoniowej to ma awans z 2 miejsce. Chyba ,że Niemcy przegrają z Ekwadorem a to wcale nie jest tak mało prawdopodobne bo Niemcy mają już zapewniony awans z 1 miejsca więc jest możliwe ,że sobie ten mecz odpuszczą. Wtedy Ekwador byłby na 2 miejscu bo będzie miał lepszy bilans bramkowy od Curacao. No ,ale nawet wtedy te 4 punkty powinny starzyć Curacao na awans
#mecz #pilkanozna #sport #ms2026 #mundial #mundial2026