@Das_Ungeheuer_von_Danzig: w 2010 dosłownie jedyny mecz jaki zapamiętałem z Mundialu 2010 i w sumie był to zdecydowanie jeden z najlepszych meczów jaki w życiu ogladałem to był mecz Urugwaj-Ghana. Reszta meczów do zapomnienia. Wszystkie inne Mundiale jakie ogladałem czyli ten z 2006, 2014, 2018 i 2022 były super.
@Owlosiaty-Dzik: przeczytałem na angielskiej wikipedii, że on jest synem Ghańczyka i Japonki. Widać trochę to zresztą po jego oczach bo jak się dokładnie przypatrzysz to ma jakieś takie lekko azjatyckie
@niedorzecznybubr: @MightandMagic przeczytałem na angielskiej wikipedii, że on jest synem Ghańczyka i Japonki. Widać trochę to zresztą po jego oczach bo jak się dokładnie przypatrzysz to ma jakieś takie lekko azjatyckie
Niemcy grają to samo co na poprzednich mundialach. Niby są dość groźni w ofensywie, ale też niezbyt skuteczni i to co najważniejsze to tak jak na poprzednich mundialach bardzo wolno wracają do defensywy i w ogóle mają problem z odbudowaniem defensywy po stracie piłki przez co znowu łatwo nadziewają się na groźne kontry. Może nie trzeba będzie żadnych Hiszpanów, Anglików, Francuzów czy Marokanczykow żeby Niemcy odpadli po ćwierćfinale czy nawet wcześniej. Jak
@Kakarot_Z: nasi zapewne zlekcewazyliby zupełnie te Curacao a jeszcze w dodatku nasi grają fatalnie w defensywie, wolno wracają, gubią krycie w łatwych sytuacjach i całkiem możliwe że Curacao strzeliloby że dwa gole, my jeden i 2-1. Przecież nasza kadra omal nie straciła bramkę z Maltą a te Curacao jednak potrafi wyraźnie więcej niż Malta
Australia pod względem defensywnym zagrała jak na razie najlepiej spośród wszystkich drużyn. Świetnie zagęszczali okolice swojego pola karnego i przesuwali się w defensywie. Taktycznie rozegrali ten mecz bezbłędnie. Ten mecz pokazuje też co to znaczy mieć dobrego trenera. Trener Australijczyków wystawił w obronie 5 obrońców i żaden z nich nie gra w żadnym solidnym klubie. Jest tam dwóch gości z zaledwie drugiej ligi angielskiej i to w dodatku z zespołów ,które zajęły
@Edenes: Turcja taktycznie debile,do Ildiza schodziło 2 obrońców i pomocnik,czyli w tym czasie inny gracz Turcji zostawał sam i to tak całą drugą połowę,a oni nic z tego nie rozklepali,bo Ildiz i Guler trzymali piłkę za długo przy nodze
@Edenes: do tego trzeba mieć mental, a tego polaczkom brakuje od zawsze. Australia miała dwie akcje z kontry i wykorzystali, u naszych byłby wylew, ah jezus maria. Dobrze jest dobrze bronić ale u nas to zawsze obrona częstochowy a kontra tylko siły marnuje, ostatni co potrafił walnąć w kluczowym momencie w takich sytuacjach to błaszczykowski. Lewy regularnie takie setki marnował.
Jak ja marzę ,żeby nasza reprezentacja w obronie grała przynajmniej w 80% tak dobrze jak Australia. Naprawdę , bardzo imponują mi jak na razie Australijczycy w defensywie. Turcy sporo muszą się napocić,nabiegać i powymieniać podań ,żeby cokolwiek zrobić na ich połowie.
Kto waszym zdaniem zagrał jak na razie najgorzej? Moim zdaniem RPA i Paragwaj. Tam nie było dosłownie za co pochwalić bo we wszystkim byli totalnie beznadziejni. Nie wliczam jednak Czechów bo oni byli przynajmniej dość groźni jeśli chodzi o rzuty wolne i rożne. #mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #mundial2026 #ms2026
Te Haiti całkiem nieźle grało. Szkoda tylko ,że totalnie brakuje im tego bardziej jakościowego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Cały czas fajnie rozgrywali tą piłkę , często urywali się obrońcom , czasem wszedł jakiś fajny drybling albo sztuczka z piętką ,ale cały czas brakowało tego ostatniego podania. Ogólnie zasłużyli przynajmniej na remis w tym meczu.
Szkoda,że w Maroku kontuzje doznali ci dwaj wazni zawodnicy czyli Ez Abde i Nayef Aguerd. Zwłaszcza Abde szkoda bo on jest podstawowym i dość ważnym skrzydłowym w tej druzynie. Zapewne z nim w składzie Maroko zagrałoby z Brazylią jeszcze lepiej. Gość potrafi dobrze asystować a tego brakowało Maroku czyli tego otwierającego drogę do bramki ostatniego podania. Obstawiam ,że Maroko dojdzie do ćwierćfinału ,ale chyba zabraknie tych dwóch gości ,żeby zajść dalej. Aguerd
#mecz Skład Brazyli w meczu z Niemcami w finale MŚ 2002 ale ta drużyna była piękna i widowiskowa a teraz napompowane gwiazdeczki płaczki małpicjusze i siostrojebcy oby p--------i z tym Maroko
@RealnyMadrysta: @pasta_alla_carbonara @majonez-grochen-troll oni wtedy mieli tak wielu rewelacyjnych piłkarzy ,że na tamte mistrzostwa zabrakło miejsca dla legendy Olympique Lyon czyli Juninho Pernambucano. A ta ławka rezerwowych widoczna na obrazku ,który pokazałeś była tak mocna ,że spokojnie mogła zrobić brązowy czy nawet srebrny medal. Przecież taki Kaka co na ławce siedział w tamtym okresie był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W dzisiejszej Brazylii nie dość ,że bez
Stawiałem jeszcze wczoraj na Maroko ,ale dzisiaj przeczytałem ,że dopadły ich kontuzje dwóch dość ważnych zawodników i nie zagrają na tym turnieju. Chodzi o skrzydłowego i środkowego obrońce. Obstawiam więc remis z Brazylią lub niewielkie zwycięstwo Brazyli typu 1-0 lub 2-0
@KiedysBedzieLepiej: stawiałem jeszcze wczoraj na Maroko ,ale dzisiaj przeczytałem ,że dopadły ich kontuzje dwóch dość ważnych zawodników i nie zagrają na tym turnieju. Chodzi o skrzydłowego i środkowego obrońce. A z tego co pamiętam na poprzednim Mundialu to jak wchodzili u nich rezerwowi, chociaż jedna zmiana w ataku to co prawda wciąż bardzo dobrze bronili, ale jakość w w ataku z dość dobrej spadała na beznadziejną. Więc obstawiam remis lub
#mecz