Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Edenes
Edenes
Profil firmowy

Edenes

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4173
  • Znaleziska 431
  • Mikroblog 3742
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 14
mandanda
mandanda
57 min temu
  • 2
Przysięgam, to musi być najnudniejszy mundial ever XD Nie oglądałem nic gorszego za mojego krótkiego życia XD

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 53 min temu via Wykop
  • 1
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: w 2010 dosłownie jedyny mecz jaki zapamiętałem z Mundialu 2010 i w sumie był to zdecydowanie jeden z najlepszych meczów jaki w życiu ogladałem to był mecz Urugwaj-Ghana. Reszta meczów do zapomnienia. Wszystkie inne Mundiale jakie ogladałem czyli ten z 2006, 2014, 2018 i 2022 były super.
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
1 godz. i 48 min temu
  • 0
#mecz #mundial2026

Czemu bramkarz Japonii jest czarny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Owlosiaty-Dzik: przeczytałem na angielskiej wikipedii, że on jest synem Ghańczyka i Japonki. Widać trochę to zresztą po jego oczach bo jak się dokładnie przypatrzysz to ma jakieś takie lekko azjatyckie
  • Odpowiedz
MightandMagic
MightandMagic
1 godz. i 47 min temu
  • 2
Na bramce u skośnomosznych czarny bramkarz o nazwisku Suzuki - niech mi ktoś powie, że ta symulacja działa prawidłowo…
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: @MightandMagic przeczytałem na angielskiej wikipedii, że on jest synem Ghańczyka i Japonki. Widać trochę to zresztą po jego oczach bo jak się dokładnie przypatrzysz to ma jakieś takie lekko azjatyckie
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 3 godz. i 37 min temu
  • 1
Niemcy grają to samo co na poprzednich mundialach. Niby są dość groźni w ofensywie, ale też niezbyt skuteczni i to co najważniejsze to tak jak na poprzednich mundialach bardzo wolno wracają do defensywy i w ogóle mają problem z odbudowaniem defensywy po stracie piłki przez co znowu łatwo nadziewają się na groźne kontry. Może nie trzeba będzie żadnych Hiszpanów, Anglików, Francuzów czy Marokanczykow żeby Niemcy odpadli po ćwierćfinale czy nawet wcześniej. Jak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
3 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Edenes: mi sie zdaje że odpadną zaraz po wyjsciu z grupy jak trafią na kogoś równiejszego,to juz nie te niemcy co za lowa
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
3 godz. i 57 min temu
  • 3
#mecz nie wiem jak wam, ale lepiej mi się ogląda ten mundial bez naszych szpaków. Jestem przekonany że byśmy baty dostali od takich curasòw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 3 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@Kakarot_Z: nasi zapewne zlekcewazyliby zupełnie te Curacao a jeszcze w dodatku nasi grają fatalnie w defensywie, wolno wracają, gubią krycie w łatwych sytuacjach i całkiem możliwe że Curacao strzeliloby że dwa gole, my jeden i 2-1. Przecież nasza kadra omal nie straciła bramkę z Maltą a te Curacao jednak potrafi wyraźnie więcej niż Malta
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 4 godz. i 1 min temu
  • 2
Szkoda, że Curacao ma tak spore problemy z bronieniem się podczas rzutów rożnych
#mecz #pilkanozna #sport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 15 godz. i 35 min temu
  • 14
Australia pod względem defensywnym zagrała jak na razie najlepiej spośród wszystkich drużyn. Świetnie zagęszczali okolice swojego pola karnego i przesuwali się w defensywie. Taktycznie rozegrali ten mecz bezbłędnie. Ten mecz pokazuje też co to znaczy mieć dobrego trenera. Trener Australijczyków wystawił w obronie 5 obrońców i żaden z nich nie gra w żadnym solidnym klubie. Jest tam dwóch gości z zaledwie drugiej ligi angielskiej i to w dodatku z zespołów ,które zajęły
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocham-pati-3
kocham-pati-3
15 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 2
@Edenes: Turcja taktycznie debile,do Ildiza schodziło 2 obrońców i pomocnik,czyli w tym czasie inny gracz Turcji zostawał sam i to tak całą drugą połowę,a oni nic z tego nie rozklepali,bo Ildiz i Guler trzymali piłkę za długo przy nodze
  • Odpowiedz
jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@Edenes: do tego trzeba mieć mental, a tego polaczkom brakuje od zawsze. Australia miała dwie akcje z kontry i wykorzystali, u naszych byłby wylew, ah jezus maria. Dobrze jest dobrze bronić ale u nas to zawsze obrona częstochowy a kontra tylko siły marnuje, ostatni co potrafił walnąć w kluczowym momencie w takich sytuacjach to błaszczykowski. Lewy regularnie takie setki marnował.
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
16 godz. i 35 min temu
  • 4
#mecz
Jest ktoś kto ogląda 4 mecz pod rząd?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 16 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@ajag: gdzie pracujesz?
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 16 godz. i 55 min temu
  • 1
Jak ja marzę ,żeby nasza reprezentacja w obronie grała przynajmniej w 80% tak dobrze jak Australia. Naprawdę , bardzo imponują mi jak na razie Australijczycy w defensywie. Turcy sporo muszą się napocić,nabiegać i powymieniać podań ,żeby cokolwiek zrobić na ich połowie.

#mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #mundial2026 #ms2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 17 godz. i 18 min temu
  • 0
Australia jak zawsze mocna w kontrze.

#mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #mundial2026 #ms2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 17 godz. i 36 min temu
  • 2
Ale dobre tempo i dynamika tego meczu. Jakościowo tez to wygląda solidnie. Oby tak dalej.

#mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #mundial2026 #ms2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 18 godz. i 28 min temu
  • 1
Kto waszym zdaniem zagrał jak na razie najgorzej? Moim zdaniem RPA i Paragwaj. Tam nie było dosłownie za co pochwalić bo we wszystkim byli totalnie beznadziejni. Nie wliczam jednak Czechów bo oni byli przynajmniej dość groźni jeśli chodzi o rzuty wolne i rożne.
#mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #mundial2026 #ms2026
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek2092
marek2092
18 godz. i 27 min temu via Android
  • 0
@Edenes Szkocja RPA i Czechy
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
17 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
@Edenes: Paragwaj najgorzej, później RPA, Szkocja, Szwajcaria.
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 18 godz. i 40 min temu
  • 2
Te Haiti całkiem nieźle grało. Szkoda tylko ,że totalnie brakuje im tego bardziej jakościowego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Cały czas fajnie rozgrywali tą piłkę , często urywali się obrońcom , czasem wszedł jakiś fajny drybling albo sztuczka z piętką ,ale cały czas brakowało tego ostatniego podania. Ogólnie zasłużyli przynajmniej na remis w tym meczu.

#mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miki4ever
miki4ever
18 godz. i 2 min temu via iOS
  • 0
@Edenes: co za głupoty piszesz, przecież wszyscy tu pisali, że oni nie zasłużyli na grę na mistrzostwach.
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
19 godz. i 35 min temu
  • 7
Zaczynam odczuwać zmęczenie sezonem (mundialowym)
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 19 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: po tym meczu jeszcze 97 meczów przed Tobą xd
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes 19 godz. i 36 min temu
  • 1
Szkoda,że w Maroku kontuzje doznali ci dwaj wazni zawodnicy czyli Ez Abde i Nayef Aguerd. Zwłaszcza Abde szkoda bo on jest podstawowym i dość ważnym skrzydłowym w tej druzynie. Zapewne z nim w składzie Maroko zagrałoby z Brazylią jeszcze lepiej. Gość potrafi dobrze asystować a tego brakowało Maroku czyli tego otwierającego drogę do bramki ostatniego podania. Obstawiam ,że Maroko dojdzie do ćwierćfinału ,ale chyba zabraknie tych dwóch gości ,żeby zajść dalej. Aguerd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
wczoraj, 21:41:49
  • 4
#mecz Skład Brazyli w meczu z Niemcami w finale MŚ 2002 ale ta drużyna była piękna i widowiskowa a teraz napompowane gwiazdeczki płaczki małpicjusze i siostrojebcy oby p--------i z tym Maroko
RealnyMadrysta - #mecz Skład Brazyli w meczu z Niemcami w finale MŚ 2002 ale ta druży...

źródło: vxvx

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes 23 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@RealnyMadrysta: @pasta_alla_carbonara @majonez-grochen-troll oni wtedy mieli tak wielu rewelacyjnych piłkarzy ,że na tamte mistrzostwa zabrakło miejsca dla legendy Olympique Lyon czyli Juninho Pernambucano. A ta ławka rezerwowych widoczna na obrazku ,który pokazałeś była tak mocna ,że spokojnie mogła zrobić brązowy czy nawet srebrny medal. Przecież taki Kaka co na ławce siedział w tamtym okresie był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W dzisiejszej Brazylii nie dość ,że bez
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes wczoraj, 21:42:36
  • 0
Stawiałem jeszcze wczoraj na Maroko ,ale dzisiaj przeczytałem ,że dopadły ich kontuzje dwóch dość ważnych zawodników i nie zagrają na tym turnieju. Chodzi o skrzydłowego i środkowego obrońce. Obstawiam więc remis z Brazylią lub niewielkie zwycięstwo Brazyli typu 1-0 lub 2-0

#mecz #pilkanozna #sport #football #mundial #mundial2026 #ms2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KiedysBedzieLepiej
KiedysBedzieLepiej
wczoraj, 21:35:15
  • 1
#mecz Brazylia to bierze nie wierzę że Maroko ogarnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes wczoraj, 21:40:32 via Wykop
  • 0
@KiedysBedzieLepiej: stawiałem jeszcze wczoraj na Maroko ,ale dzisiaj przeczytałem ,że dopadły ich kontuzje dwóch dość ważnych zawodników i nie zagrają na tym turnieju. Chodzi o skrzydłowego i środkowego obrońce. A z tego co pamiętam na poprzednim Mundialu to jak wchodzili u nich rezerwowi, chociaż jedna zmiana w ataku to co prawda wciąż bardzo dobrze bronili, ale jakość w w ataku z dość dobrej spadała na beznadziejną. Więc obstawiam remis lub
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
wczoraj, 21:04:08
  • 4
Człowiek wiedział, ale wiary w siebie zabrakło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
raseri - Człowiek wiedział, ale wiary w siebie zabrakło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: 1000081903

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Edenes
Edenes
Edenes wczoraj, 21:32:25 via Wykop
  • 0
@raseri: @raseri gdzie są największe kursy do obstawiania Mundialu? Lvbet czy coś innego?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking