Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jurek-gagarin

jurek-gagarin

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6073
  • Znaleziska 1622
  • Mikroblog 4451
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 23
kamehameha777
kamehameha777
kamehameha777
09.06.2026, 18:34:20
  • 9
https://wykop.pl/link/7958897/polacy-masowo-wracaja-do-torrentow-klapki-spadly-z-oczu

Pamiętacie czasy, kiedy Netflix miał wszystko? No to teraz oprócz niego mamy HBO Max, Disney+, Prime, Apple TV+, SkyShowtime, Canal+, Player... i żeby obejrzeć trzy seriale, które akurat lubisz, musisz płacić kilku różnym firmom na raz. A jak już zapłacisz, to i tak dostajesz "4K" wyglądające jak skompresowana papka (bitrate ścięty, dźwięk stereo).

#chwalesie - postawiłem sobie poleasingowego mini PC-ta (tiny Lenovo/Dell/HP za grosze), pobór prądu rzędu 10-15W, chodzi 24/7 i
@ochucki 850

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

więcej
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 09.06.2026, 19:42:36 via Wykop
  • 1
@kamehameha777: Nigdy nie kminiłem zajawki na całe .arr, chyba tyylko dla ludków co lubią czekać tydzien na kolejne odcinki. Osobiscie wole poczekac az sie sezon skonczy i pobrac spakowane w całosci.
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin przedwczoraj, 18:18:52 via Wykop
  • 1
a jak posortujesz cały serial z kilkoma sezonami z różnych torrentów do jellyfina, aby dało się z tego korzystać tak jak w tfu netflixie? Bo w .arr to jeden klik i wszystko dzieje się automatycznie.


@kamehameha777: Do celów naukowych pobrałem jakis szajs. Wygląda jak poniżej - 2 rózne sezony, w folderach o róznej nazwie, video o różnej jakosci. Plex indeksuje i wyswietla jak hatfu netflix.
jurek-gagarin - >a jak posortujesz cały serial z kilkoma sezonami z różnych torrentów...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin przedwczoraj, 18:34:58 via Wykop
  • 0
No ok, Jellyfin tego nie ogarnia sam w sobie, dlatego potrzeba reszty tych apek


@kamehameha777: Fizycznie co apka .arr robi pod spodem? Przesuwa wybrane torrenty do jednego folderu zeby jelly mogl indeksować? Mnie jelly odrzucil pare lat temu, jak nie bylo wtedy nawet sortowania plikow/filmow zadnego xD
  • Odpowiedz

382

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Skręcił z niewłaściwego pasa ruchu w wyniku czego zabił dwie osoby.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 07.06.2026, 08:20:24
  • 272
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
jurek-gagarin
jurek-gagarin 07.06.2026, 10:37:21 via Wykop
  • -2
Na oko typ zaiwaniał około 160 km/h


@bleblebator: albo 250, taka wiarygodna miara xD
jurek-gagarin
jurek-gagarin 09.06.2026, 20:47:24 via Wykop
  • 0
@bleblebator: Czyli mialem racje.
https://wykop.pl/link/7958959/audi-jechalo-ponad-200-km-h-na-ograniczeniu-do-70-km-h
@staszaiwa 388

Audi jechało ponad 200 km/h na ograniczeniu do 70 km/h

więcej

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
jurek-gagarin
jurek-gagarin 08.06.2026, 16:01:51 via Wykop
  • -8
Wszystko progresuje, a od 16 lat limit predkosci na autostradzie ten sam.
  • 18
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 08.06.2026, 18:09:23 via Wykop
  • -1
@skrytek: @bigbuck Dlatego Niemcy mimo posiadania 7x wiecej autrostrad, mają mniej wypadków śmiertelnych niz my.

Jak chłop nie umie sie włączyć plynnie do ruchu, to to nie jest wina tego czy ograniczenie wynosi 120, 140 czy 160. Nadal bedzie zakałą drogową.
jurek-gagarin
jurek-gagarin 08.06.2026, 19:09:51 via Wykop
  • 0
@bigbuck: O, kolejny z kompleksami ze do niemcow to nie wolno xD
Nie wschodnia mentalność tylko fakty. Brak ograniczeń na autostradzie, a jednocześnie mniej wypadków śmiertelnych niz u nas.
jurek-gagarin
jurek-gagarin 09.06.2026, 16:33:08 via Wykop
  • 2
gdzie ty na autostradach masz włączanie się do ruchu?


@Krupier: No tak, bo ze zjazdu czy innej obwodnicy to sie magicznie teleportujesz na pas autostrady i nie ma pasów rozbiegowych zeby sie włączyc do ruchu. Zwlaszcza zjezdzajac z jakiejs miejscowosci gdzie było ogranicznie 50.

No faktycznie mało.
jurek-gagarin - >gdzie ty na autostradach masz włączanie się do ruchu?

@Krupier: No ...

źródło: mapa-autostrad-bez-ograniczen-predkosci

Pobierz

1490

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
jurek-gagarin
jurek-gagarin 07.06.2026, 07:53:12 via Wykop
  • -3
Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony

Czyli komu? 20 wykopkom, fanom gównofitury? Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
05.06.2026, 12:07:47
  • 461
- wyłów sobie rybę w polszy
- adwajs gieroj
- zostań deportowany, wcielony do mięsnych batalionów i zgiń za rybę
spleśniałem z wizji

#ukraina #rosja #polska
modeltrzyzmianowy - - wyłów sobie rybę w polszy
- adwajs gieroj
- zostań deportowany,...

źródło: 17806611809887601072122132627367

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 05.06.2026, 13:48:05 via Wykop
  • 10
@model_trzy_zmianowy: Szkoda ze tak samo europa nie robi z inzynierami afrykanskimi, ktorzy popelniaja faktyczne przestepstwa i wykorczenia.
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko
05.06.2026, 12:27:29
  • 40
#gielda
#xtb
Szczur się pasie. Pracownicy szczura lubią to (komentarz)
Bredko - #gielda
#xtb
Szczur się pasie. Pracownicy szczura lubią to (komentarz)

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 05.06.2026, 13:43:15 via Wykop
  • 5
zarobiła przed turniejem prawie milion baksuw, a nie miała kasy na hotel? xD


@sruba_m3: To zarobek przez cały okres kariery. Treningi, wyjazdy, kołcze wszystko kosztuje. Nie bez powodu sie mowi ze to nie jest sport dla biednych.
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
05.06.2026, 12:19:00
  • 9
#nieruchomosci #technologia #sztucznainteligencja
tytanowyy - #nieruchomosci #technologia #sztucznainteligencja

źródło: IMG_4668

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 05.06.2026, 13:35:47 via Wykop
  • 1
@tytanowyy: Ze debile trzech zdan nie potrafia sklecic to jasne, a teraz juz nawet wyedytowac gotowej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
05.06.2026, 06:24:54
  • 19
Mirki co byście zrobili na moim miejscu?

Zaparkowałem specjalnie na samym końcu parkingu, tak by nikt normalny koło mnie się nie wpychał - miejsc było bardzo dużo. Jednak zjawił się on, nie dość że zaparkował bardzo blisko to jeszcze uszkodził mi drzwi (picrel). A w komentarzu sprawca (nie będę wrzucać całego nr rejestracyjnego)

Zostawiłem gościowi kartkę, ale gdy wróciłem nie ma ani kartki ani samochodu typa.
Mam zdjęcia i nr rejestracyjny sprawcy.
Atypical - Mirki co byście zrobili na moim miejscu? 

Zaparkowałem specjalnie na samy...

źródło: 1000027250

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 05.06.2026, 08:11:19 via Wykop
  • 109
serio się taka ryską przejmujesz? Xd


@In_thrust_we_trust: A dlaczego mialby sie nie przejmować, skoro dba o auto i ciezko na nie pracował? A ktoś ma to w dupie?
  • Odpowiedz

351

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Na Kubie przestaną działać karty płatnicze Visa i Mastercard. To skutek zaostrzenia sankcji przez administrację USA i kolejny cios w pogrążoną w kryzysie kubańską gospodarkę, szczególnie w sektor turystyczny.

Victor_Manzon
z
money.pl
dodany: 04.06.2026, 05:30:39
  • 175
  • #
    ameryka
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    trump
jurek-gagarin
jurek-gagarin 04.06.2026, 21:55:03 via Wykop
  • 24
Dzisiaj odcinają visa/mastercard a nastepnym razem usługi w cloud od big tech ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
03.06.2026, 05:17:24
  • 735
Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie zagrożenie na drodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie właśnie ktoś za wolno w niego wjechał( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ktoś mu słup na drodze postawił...
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie za...

źródło: IMG_20260602_230338

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 03.06.2026, 16:31:16 via Wykop
  • 0
Dobra, odetnijmy się na chwilę od samego wpisu, musimy w końcu wyjaśnić ten chory mit, że "im wolniej, tym bezpieczniej”. No g---o prawda, rzeczywistość brutalnie to weryfikuje. Zamulanie na drodze potrafi być tak samo zabójcze jak zapieprzanie 200 km/h. I to dla ludzi, którzy jadą całkowicie przepisowo.


@Mintaa: Połowa nie zrozumie co napisałeś. A przecież wychodki juz wydały wyrok, że skoro jechał GTRem to musiał z---------ć. MUSIAŁ, bo takim autem
  • Odpowiedz
jurek-gagarin
jurek-gagarin 04.06.2026, 17:09:11 via Wykop
  • 0
No ok, ale co z tego i kogo ma to obchodzić?


@Krupier: Nie interesuje mnie czy kogoś to obchodzi, odpowiadam na zarzut ze gośc trollował - wiec nie, nie trolował bo takie gówniane progi istnieją.
  • Odpowiedz

374

Kultury brak ciag dalszy

Kultury brak ciag dalszy

Miejsce: ul.Nakielska 68 w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają ich nielegalne manewry po chodniku. Kontakt: gloszulicy@gmail.com

oink_oink
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 08:15:07
  • 114
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
jurek-gagarin
jurek-gagarin 03.06.2026, 21:28:46 via Wykop
  • -32
Niech mi ktos wytluamczy, dlaczego ten czy inny nie moga poprostu udokumentować zdarzenia i zgłosić gdzie trzeba? Tylko zawsze muszą odegrać scenkę męczennika chodnikowego?
  • 25
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 03.06.2026, 22:08:11 via Wykop
  • -14
@_komentator_: 1,2 - Nie muszą przyjeżdżać. Mając dokumentacje całego zdarzenia, zgłaszasz zebrany materiał oficjalnym kanałem do właściwego organu i podejmowane są odpowiednie czynności.
3. Nieudolność aparatu państwowego nie usprawiedliwia tego żeby uskuteczniać i prowokować agresywne pyskówki lub kontakt fizyczny z kierowcą czy pojazdem który popełnia wykroczenie i odgrywać szeryfa. Wg tej logiki jak ktoś na drodze przekracza prędkość to mogę mu break check zrobić (spowodowanie niedogodności), bo drogówka nic nie
jurek-gagarin
jurek-gagarin 03.06.2026, 22:37:28 via Wykop
  • -7
@test___: Daj znać jak poszło.
algus
algus
03.06.2026, 04:20:23
  • 650
Przepraszam ale gdzie są tęczowe loga? Czyżby hajs się nie zgadzał w tym sezonie? #bekazlewactwa #heheszki
algus - Przepraszam ale gdzie są tęczowe loga? Czyżby hajs się nie zgadzał w tym sezo...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 03.06.2026, 20:58:20 via Wykop
  • 0
Ostatnio prezes BlackRock przyznał, że era woke była błędem i proszę. Oni chyba serio pociągają za wszystkie sznurki xD


@Ekrad: Bo blackrock ten szajs sponsorował, a jak zakrecili kurek z hajsem to i zniknęły loga. Pytanie co bedzie teraz następne.
  • Odpowiedz
qeti
qeti
03.06.2026, 14:35:57
  • 2
#motoryzacja #samochody

A dla mnie najgorsze jest to że samochody często wygladaja ostatnio jakby były plastikowymi zabawkiami. Nie wiem czym to jest spowodowane, może lakierem?
qeti - #motoryzacja #samochody

A dla mnie najgorsze jest to że samochody często wygl...

źródło: HJNlk14XsAAgfYg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 03.06.2026, 16:01:55 via Wykop
  • 6
może lakierem?


@qeti: a) gównianym neo-designem
b) bateriami w podłodze które zaburzają proporcje
  • Odpowiedz

17

Kornacki wraca z AutoZakup ale już w Tele5. TVN go nie chce?

Kornacki wraca z AutoZakup ale już w Tele5. TVN go nie chce?

Adam Kornacki rozpoczyna współpracę z Tele5. Od 7 czerwca 2026 roku w każdą niedzielę o godz. 12:00 na antenie stacji emitowany będzie nowy program AutoZakup Adama Kornackiego. Odcinki po kilku dniach trafią także na kanał YouTube dziennikarza.

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 01.06.2026, 15:48:53
  • 17
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    tvn
  • #
    telewizja
jurek-gagarin
jurek-gagarin 01.06.2026, 15:50:46 via Wykop
  • -9
TVN go nie chce - jak chłop jest jednym z wlascicieli tvn turbo xD
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 01.06.2026, 16:21:13 via Wykop
  • 5
założyciel


@JustynM: A racja, przekeciłem.
jurek-gagarin
jurek-gagarin 01.06.2026, 18:30:14 via Wykop
  • 0
poprostu nie wiedziałeś.


@JustynM: Kornacki sam mówił w ktoryms odcinku ze jest jedynym z orgyginalnych zalozycieli jeszce zwaizanych ze stacja (jakos kojarzylem ze wlascicieli). No ale dobrze ze zawsze jest wychodek, który wie lepiej co myslalem xD

316

Rozwód i opieka naprzemienna, a 800 plus? Czyli, jak z 800 zrobić 400 zł

Rozwód i opieka naprzemienna, a 800 plus? Czyli, jak z 800 zrobić 400 zł

Mało znany przepis w programie 800 plus pozwala ZUS-owi na dzielenie świadczenia po połowie (po 400 zł) w przypadku opieki naprzemiennej. Przekonał się o tym ojciec z Wrocławia, któremu urzędnicy nie tylko rozbili świadczenie, ale też nakazali zwrot połowy pieniędzy za kilka miesięcy wstecz mimo ż

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:59:09
  • 41
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje

jurek-gagarin
jurek-gagarin 01.06.2026, 15:45:56 via Wykop
  • 6
Żadne 800+ nie powinno istnieć, a skoro istnieje to powinno zostać zlikwidowane i ew. zastąpione innym programem, bo zwyczajnie nie działa zgodnie z zamiarem (celem właściwym, a nie wygraniem wyborów).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

josedra52
josedra52
29.05.2026, 17:44:25
  • 1
Co knujecie nviduchy

#nvidia #pcmasterrace
josedra52 - Co knujecie nviduchy

#nvidia #pcmasterrace

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 29.05.2026, 18:38:11 via Wykop
  • 0
@josedra52: No wiadomo co knuja przeciez, skosnooki juz powiedział - koniec ownershipu pc w domu
  • Odpowiedz

2477

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
jurek-gagarin
jurek-gagarin 28.05.2026, 15:37:55 via Wykop
  • 4
No tak, to wina systemu ze stara piz*a ktora koncertuje od 50 lat na jakimś smiesznym ryczałcie czy innej formie optymalizującej podatki, wszystko p--------a i nie nazbierała na starosc. (-‸ლ)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anonim5
Anonim5
25.05.2026, 19:47:45
  • 0
mirki od #leasing i #wlasnadzialnoscgospodarcza . ile trzeba mieć dochodu czy przychodu, żeby dostać 2-3 letnią #mercedes S-Klase? Powiedzmy taką za 400-500k(Używaną!)?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurek-gagarin
jurek-gagarin 25.05.2026, 20:19:01 via Wykop
  • 2
@Anonim5: nie ma na to jednej odpowiedzi, bo zalezy od warunkow finansowania, wielkosci wplaty, wykupu etc. Kolega nie umie kalkulatora odpalic zeby sie w minimalnym stopniu zorientowac?
  • Odpowiedz

1

Nowy Citroën C4 Picasso 2030? Hiszpański projektant pokazuje wizję powrotu MPV

Nowy Citroën C4 Picasso 2030? Hiszpański projektant pokazuje wizję powrotu MPV

Co stało się z prawdziwymi samochodami rodzinnymi? Citroën przez lata miał na to własną odpowiedź model Picasso a potem C4 Picasso. Nie każdy chce SUVa, MPV mogłoby wrócić

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 25.05.2026, 19:35:19
  • 8
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    citroen
  • #
    mpv
jurek-gagarin
jurek-gagarin 25.05.2026, 20:17:40 via Wykop
  • -1
@powsinogaszszlaja: nie sprzedawaly sie.

1

RENAULT NIAGARA NOWY, WYTRZYMAŁY I WSZECHSTRONNY PICK

RENAULT NIAGARA NOWY, WYTRZYMAŁY I WSZECHSTRONNY PICK

Renault kontynuuje ofensywę produktową na rynkach pozaeuropejskich i ujawnia nazwę nowego pick-upa: Renault Niagara. Jest on częścią planu strategicznego futuREady obejmującego 14 modeli, które mają zostać wdrożone poza Europą do 2030 roku.

gheost1410
z
news.auto.com.pl
dodany: 25.05.2026, 17:23:10
  • 2
  • #
    renault
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    technologia
jurek-gagarin
jurek-gagarin 25.05.2026, 17:55:38 via Wykop
  • 1
No pickup z 1.3. Będzie sukces.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Gagarin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking