Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hocum

hocum

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16213
  • Znaleziska 15879
  • Mikroblog 334
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

284

Świat szuka ratunku przed sepsą. "W Polsce była stosowana od 1983 r."

Świat szuka ratunku przed sepsą. "W Polsce była stosowana od 1983 r."

Przez dziesięciolecia w Polsce stosowano preparaty przeciwgronkowcowe produkowane przez państwowe zakłady biologiczne. Delbeta, Panodinum czy szczepionki przeciwgronkowcowe funkcjonowały w praktyce klinicznej i wojskowej jako element szerszego systemu immunoprofilaktyki.

ScypioAfricanus
z
onet.pl
dodany: 20.06.2026, 16:10:54
  • 52
  • #
    szczepienia
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    zdrowie
hocum
hocum 21.06.2026, 13:44:40 via Wykop
  • 7
@lorafenus: chyba bylo bardziej tak
Delbeta boli cie d--a i nic wiecej. A jak boli za mocno i marudzisz to rozgrzewka na na sniegu w krotkich spodenkach, jedyny plus to ze jak bardzo boli to możesz dupe w snieg wsadzić i juz nie będzie bolało

578

ZUS przepisał przetarg z folderu Veeam. Polska cyfrowa suwerenność to fikcja

ZUS przepisał przetarg z folderu Veeam. Polska cyfrowa suwerenność to fikcja

ZUS ogłosił przetarg na backup za blisko 17 mln zł ze specyfikacją skopiowaną z folderu marketingowego Veeam, eliminując polskich dostawców. Systemowy problem: polskie instytucje piszą wymagania pod konkretnych zagranicznych dostawców.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 17.06.2026, 09:02:14
  • 93
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    it
  • #
    prawo
  • #
    przetargi
hocum
hocum 17.06.2026, 13:42:40 via Wykop
  • 0
xopero


@przyk: nie znam, ale patrząc na portfolio kto tego używa to dużo nie maj klientów.
Są duzo lepsze zabawki od Veeama, ktory sam w sobie nie jest zły.
Wolał bym ProtectPointa na Avamarze lub Commvaulta
ale co ja tam wiem

301

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Pokaż treści 18+

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Na parkingu za pawilonami na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej padły strzały. Prawdopodobnie został zastrzelony mężczyzna

b45ezno9hvpv
z
slowopodlasia.pl
dodany: 15.06.2026, 09:02:56
  • 169
  • #
    strzelanina
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
  • #
    bialapodlaska
  • #
    lubelskie
  • #
    kryminalne
hocum
hocum 16.06.2026, 17:01:21 via Wykop
  • 0
@matixrr: reklamodawcy mogą mnie w dupe pocałować
hocum
hocum 16.06.2026, 17:02:28 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: Ciekawe nawet, alegoria dzisiaj na jednym satyrycznym obrazie
hocum - @UsmiechnietyAnon: Ciekawe nawet, alegoria dzisiaj na jednym satyrycznym obra...

źródło: obraz

Pobierz

42

CATL zmienia zasady gry. Elektryki przejadą nawet 1600 km na 1 ładowaniu

CATL zmienia zasady gry. Elektryki przejadą nawet 1600 km na 1 ładowaniu

Największy producent baterii na świecie, CATL, ogłosił przełom w technologii zasilania elektryków. Baterie litowo-powietrzne o gęstości energii niemal równej benzynie robią wrażenie. Nowa technologia zaoferuje aż 12 000 Wh/kg, czyli prawie 50 razy więcej niż dotychczasowe rozwiązania.

Poludnik20
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 07.06.2026, 06:18:06
  • 86
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    motoryzacja
  • #
    catl
hocum
hocum 07.06.2026, 16:50:27 via Wykop
  • 1
Jakie bzdury pisze "zisiejszych pakietów litowo-jonowych mógłby bez problemu pokonać ponad 1600 km na jednym ładowaniu. Żaden samochód z silnikiem Diesla nie dojedzie dziś dalej na jednym tankowaniu.” moj stary passat 1,9tdi z bakiem na 70l, a jak sie zabujalo to nawet 100l wchodzilo. 4,2l/100 przy max 110. To tak na oko 1700km. Kopcil i ruda go lubila. Ale jak jechales bez szalenstw to naprawde eknomiczne auto bylo
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hocum
hocum 07.06.2026, 20:16:11 via Wykop
  • 3
@alkoJezus: plot twist z d--y, bo to nie auto mojego starego tylko moje było, i jeździło z Łodzi nad morze i w góry. Wytułkem nim 150k+ kilometrów. I nie musiałem co 200-300km ładować po kilka godzin auta. Więc po kręcisz aferę? Jak bym chciał auto do jeżdżenia po mieście to taki elektryk by mi wystarczył.
Mamy sie przeprowadzić nie długo 10km za miasto. Zona ogląda właśnie jakieś małe elektryki, bo
hocum
hocum 09.06.2026, 12:45:10 via Wykop
  • 0
@Vein: Dokładnie, szkoda ze skonczyły sie dopłaty do elektrykow, bo kupil bym jej jaka popierdułke co kosztowal 42k i by sie biedne dziewcze cieszyło :)

1782

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Pokaż treści 18+

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Gurpreet Digwa, 27, brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi ubrany w ceremonialną sukienkę wielkim nożem polskim emigrantom podczas incydentu drogowego. No knife curva! No knife!

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: 05.06.2026, 18:02:16
  • 160
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    migranci
hocum
hocum 06.06.2026, 01:04:31 via Wykop
  • 4
@stary_emigrant: Nie bronie ich, ale u mnie w domu tez znajdziesz takie zabawki, wlacznie z dwu ręcznym mieczem. A noży to nie zlicze. To ze ktos ma takie przedmioty to zadna patologia. Tylko to jak je wykorzystujemy ma znaczenie. Jestescie jacyś dziwni, to ze ktos ma inne hobby to już stygmatyzacja.
Zastanowcie sie nad wychowaniem kulturą normami społecznymi skąd pochodzą itp. koleś szukał kogos na kim mógł się sprawdzić. I
hocum
hocum 07.06.2026, 20:38:17 via Wykop
  • 0
@stary_emigrant: A jaki jest problem z tłumikiem? Przecież nie ma zakazu posiadania. Nawet osoba z żółtymi papierami może mieć.
A strzelanie z .308 z tłumikiem dużo milsze dla ucha.
Co do wyjątkowości - to jednak jest wyjątkowy bo nie każdy dostanie pozwolenie. No chyba ze jesteś myśliwym.

Tak jak napisałem wcześniej, nie można stygmatyzować każdego za zainteresowania i posiadanie broni (wszelakiej). Problem dotycz tego ze ci akurat sami szukali możliwości

3375

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
hocum
hocum 03.06.2026, 09:58:39 via Wykop
  • 12
@TheKirghizLight: w każdym stadzie znajdzie sie czarna owca. Ostatnio był u nas kolega z innego państwa europejskiego. I bardzo go zadziwił spokój na ulicach, brak ciapatych i czarnych. Ze z piwa o 2-3 w nocy wrócił do hotelu nie zaczepiany. Auta nie płoną juk u nich, nikt masowo nie rozrabia.
Kibole i bandyci to margines społeczny u nas. A nie norma. Wiec pier.ij sie w łeb i przestaw trochę perspektywę
hocum
hocum 03.06.2026, 10:30:26 via Wykop
  • 9
@TheKirghizLight: Nie zgodzę sie z tobą co do wiary i pochodzenia. Największy chlew robią muzułmanie i Afrykańczycy, a teraz jeszcze doszła Ameryka południowa i hindusi. Większość z nich uznaje autorytet siły, u nich policjant ma b--ń. Jak nie słuchasz to dostaniesz pałą albo cię zastrzelą. Tak jak nasz margines społeczny, ale u nich to dotyczy prawie wszystkich - nie tylko przestępców ale i zwykłych ludzi. Inna kultura, wychowanie, mentalność. Utopią
hocum
hocum 04.06.2026, 00:34:17 via Wykop
  • 1
@TheKirghizLight: no trochę nie do końca, od średniowiecza Irlandia chciała być suwerennym królestwem. Co angolom w gardle stawało. Represjonowani i poniżani, od zawsze walczą o niezależność d brytyjskiej korony. A do tego dwa rożne odłamy wiary katolickiej. Mieszanka wybuchowa.
A co do hidusów, pakoli i czarnych. To płaca za lata kolonializmu. Jak debile dali im prawo przyjazdu do UK bo myśleli ze będzie tania siła robocza. I tu sie trochę

2134

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 307
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
hocum
hocum 01.06.2026, 11:39:03 via Wykop
  • 2
@radzioso532: Problemem jest mentalność i zaprogramowany genetycznie postprocesing. Że tak to nazwę.
Najszybciej sie uczysz jak zaboli, taki behawiorystyczny bodziec awersyjny jaki zafundowała nam ewolucja. Bawi mnie taka utopia, ze każdemu wszytko sie da wytłumaczyć. Nie, nie da sie. Czasami jest tak, ze jak nie przy...sz to nie zrozumie. A w szczególności w mieszanej grupie nastolatków napompowanej testosteronem. Dla nich odpowiedzialność "w przyszłości", mętna obietnica jakieś tam kary, moralne wyrzuty
hocum
hocum 02.06.2026, 15:58:17 via Wykop
  • 0
@FredOnizuka: Dokładnie, nie mowie ze od razu trzeba komuś walnąć żeby zrozumiał. No chyba ze w sejmie :P
hocum
hocum 02.06.2026, 16:01:18 via Wykop
  • 0
@radzioso532: napisałem "potem" bo potem nigdy nie mieliśmy problemu ze sie poparzyła.

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
hocum
hocum 02.06.2026, 15:56:35 via Wykop
  • 2
@hellfirehe: Idziesz na studia i k---a co? masz za mało punktów za świadectwo i egzaminy to sie na dany kierunek nie dostaniesz.
Na olimpiadę pojedzmy według równości żeby nikt sie nie czuł wykluczony. W pracy będziemy zarabiać tak samo żeby mój kolega leń czy ćpun nie był wykluczony. i jeszcze ta osoba uczniowska. no k.... debile

299

Linux wchodzi do świata premium. Potężne i drogie laptopy dla fanów open source

Linux wchodzi do świata premium. Potężne i drogie laptopy dla fanów open source

Brytyjski startup Star Labs Systems właśnie oficjalnie wprowadził do sprzedaży laptopa StarFighter, maszynę stworzoną praktycznie od podstaw z myślą o Linuksie.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 07.05.2026, 09:44:28
  • 166
  • #
    linux
  • #
    opensource
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    laptopy
hocum
hocum 07.05.2026, 22:45:36 via Wykop
  • 6
Żadna nowość, Precision Della juz od dawna mozna kupowac z preinstlowanym Linuxem. Red hat, dzis pewnie Ubuntu lub suseł. HP też takie mialo/ma. Certyfikowane stery i soft.
Taka marketingowa zagrywka dla idiotow.
Dla tych co musza miec najlepsze i najdroższe Prece to idealny lapek. I jeszcze prawie wszystko sie da wymienic/upgrade'ować. 3-4 nvme, 4x ram, grafika, wifi, wlan. Niestety w ostanich procki sa lutowane - ale za to oscalpowane i mozna liqid
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hocum
hocum 08.05.2026, 17:39:37 via Wykop
  • 1
@szpongiel: na US maja aż 9 modeli
Prece i Pro Maxy
hocum - @szpongiel: na US maja aż 9 modeli
Prece i Pro Maxy

źródło: obraz

Pobierz
hocum
hocum 09.05.2026, 21:47:13 via Wykop
  • 1
@szpongiel: ale ten artykuł i cale to info to marketingowe bicie piany.
Prece są drogie, ale nie wiele laptopów ma 5lat gw. Do tego ubezpieczenie i naprawa u ciebie gdziekolwiek jesteś.
I nic tak dobrze sie nie rozbiera jak preca. Moj co dwa lata przechodzi czyszczenie i wymianę pasty na cpu i gpu.
Mam wysłużonego 7720. Do pracy wystarcza, Cyberpunk w FHD w średnich/wysokich da sie pograc.
jak bym sie

9

Koniec złotej ery B2B w Polsce. Samozatrudnieni mają powody do paniki

Koniec złotej ery B2B w Polsce. Samozatrudnieni mają powody do paniki

W 2027 roku nadchodzą istotne zmiany, które mocno uderzą w Polaków pracujących na umowach B2B. Rząd bierze pod lupę popularne ulgi, zmuszając samozatrudnionych do głębokiego sięgnięcia do kieszeni. Co dokładnie ulegnie zmianie i kogo bezpośrednio dotkną nowe przepisy?

motvik
z
natemat.pl
dodany: 05.05.2026, 18:30:08
  • 23
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
hocum
hocum 05.05.2026, 21:30:35 via Wykop
  • 5
@johny-bravooo: Jakiej paniki? ja nie panikuje tylko podniosę ceny. dojebią mi do ryczałtu 3%, jakoś sie to zrekompensuje. A w dalszym ciągu to lepsze niz 32%
hocum
hocum 07.05.2026, 07:27:50 via Wykop
  • -1
@codziennaKasia: Zasłona dymna, pokazują tym co zarabiają mniej niż mityczny programista 20k ze biorą sie za tyc bogoli z IT co oszukują system.
niech sie pier... , to przejdę na liniówke czy inne jakies i bede ich j---ł na kosztach w rewanżu

345

Nowy "Nieśmiertelny" z H. Cavillem będzie kręcony w Łodzi

Nowy "Nieśmiertelny" z H. Cavillem będzie kręcony w Łodzi

Zdjęcia do nowej wersji hitu z 1986 roku przeniosą się do Łodzi w maju 2026 roku. Ekipa przez dwa tygodnie będzie pracować na terenie dworca Łódź Fabryczna. Na planie ma się pojawić główna gwiazda widowiska, Henry Cavill.

reaction_c
z
lodz.pl
dodany: 04.05.2026, 18:12:41
  • 111
  • #
    film
  • #
    cavill
  • #
    lodz
  • #
    lodzkurwa
hocum
hocum 05.05.2026, 07:34:56 via Wykop
  • 0
@Odbytko_ze_Zwieracza: obejrzyj Nieśmiertelnego

1084

W przyszłym roku nie wejdziemy na strony www bez potwierdzenia tożsamości

Komisja Europejska robi speedruna z regulacji dot. wchodzenia na strony internetowe z potwierdzeniem tożsamości. W szybkim głosowaniu zadecydowano że ma to obowiązywać maksymalnie do grudnia 2026.

fiaslnfilrangve
z
digital-strategy.ec.europa.eu
dodany: 01.05.2026, 10:00:41
  • 426
  • #
    europa
  • #
    prywatnosc
  • #
    polityka
hocum
hocum 01.05.2026, 14:28:32 via Wykop
  • 55
@krebul: czy prawo do prywatności to dla ciebie gadki z pedofilami? Jesli tak, to strasznie mi ciebie żal prostaku.
hocum
hocum 01.05.2026, 20:22:58 via Wykop
  • 1
@Antydemokrata2: o ch.. ci chodzi?
coś ci się pomieszało, co to w ogóle ma wspólnego z moją wypowiedzią?
deklu

289

Copy Fail 732 Bajtów do Roota

Copy Fail 732 Bajtów do Roota

Copy Fail (CVE-2026-31431): a 732-bajtowy exploit na praktycznie dowolny współczesny Linux. Eskalacja uprawnień do roota - trzeba tylko być zalogowany.

Lrrr_from_Omicron_Persei_8
z
copy.fail
dodany: 30.04.2026, 20:03:06
  • 166
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    linux
  • #
    sysadmin
  • #
    root
  • #
    exploit
hocum
hocum 01.05.2026, 15:33:42 via Wykop
  • 3
@fervi: to samo pomyślałem. zmienił bym tylko 1 wpis - przywrócił OEM

1380

Ostatnio aktorzy z polsatem wspierają patologię jeżdżenia po chodnikach

Ostatnio aktorzy z polsatem wspierają patologię jeżdżenia po chodnikach

Więc grzejąc dalej temat, coś dla odmiany od konfitury i samochodozy

Orlenc
z
youtube.com
dodany: 29.04.2026, 11:28:58
  • 110
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
hocum
hocum 30.04.2026, 16:09:33 via Wykop
  • 1
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: bo penie Pani P. parkowała by pod samym wejściem. Znają swoich i ich możliwości :P

28

USA o krok bliżej do misji załogowej na Marsa? Silnik plazmowy przeszedł testy

USA o krok bliżej do misji załogowej na Marsa? Silnik plazmowy przeszedł testy

Inżynierowie z NASA Jet Propulsion Laboratory przeprowadzili testy technologii, która może otworzyć drogę do załogowych misji na Czerwoną Planetę. W trakcie 5 zapłonów wolframowa elektroda wewnątrz silnika MPD rozżarzyła się do białości, rozgrzewając się do ponad 2800 stopni Celsjusza.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 29.04.2026, 10:55:23
  • 14
  • #
    kosmos
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    nasa
  • #
    technologia
  • #
    inzynieria
hocum
hocum 30.04.2026, 09:56:54 via Wykop
  • 1
@kwanty: jak bys czekał aż " czekając aż Mars podleci w okolice miejsca startu" to bys go nie dogonił. Startujesz wcześniej zęby przechwycić go po drodze, pokonując jak najmniejsza trasę.
Ten napęd projektowany jest na 23k h pracy to ~1000 dni. żaden dzisiejszy napęd chemiczny nie jest w stanie przez tyle pracować bo skończy sie mu paliwo.
Odpalasz silniki, rozpędzasz sie + asysta grav. i potem sobie lecisz, i znowu
hocum
hocum 30.04.2026, 10:13:37 via Wykop
  • -1
@Rubbik: chyba nie wiesz nawet co pokazujesz jako przykład. Napisałeś "..ten silnik to ściema do wyłudzania kasy i w ogóle przeczy prawom fizyki .." i jak poprawnie przytoczył @ostatni_lantianin to wskazuje EM-Drive. Bo to on niby miał przeczyć fizyce a skończyło sie chyba na błędzie pomiarowym. A szkoda.
A co do silnika Alcubierra/FTL to na razie tylko teoria/matematyka i teoretycznie potrzebuje tyle energii co masa Saturna czy słońca do masy
hocum
hocum 30.04.2026, 12:53:59 via Wykop
  • 1
@kwanty: to ze w tej chwili to jest jeszcze za słabe nie oznacza ze należy to porzucić i nic nie robić, bo zamiast latać na księżyc dalej byśmy na pieszo p----------i :D
Przy bardzo długich lotach to jest opłacalne bo reaktor z takiej łodzi podwodnej by już wystarczył, zbudujemy przyczółek na księżycu to inne będziemy mieli możliwości, cały czas optymistycznie spoglądam w stronę fuzji - to byłby dopiero krok do przodu.
Reaktory

379

Dzisiaj sąd w Świdnicy rozpozna zażalenie na areszt dla Borysa

Dzisiaj sąd w Świdnicy rozpozna zażalenie na areszt dla Borysa

Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Świdnicy odbędzie się posiedzenie w sprawie zażalenia na areszt dla 28-letniego Borysa B., który dwa tygodnie temu zastrzelił w Bystrzycy Kłodzkiej 26-letniego Krzysztofa L. Przez wiele dni mieszkańcy miasteczka i całej Polski nie mówili o niczym innym. Na pomoc prawną d

murison
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 30.04.2026, 09:05:23
  • 93
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    bron
  • #
    muremzaborysem
hocum
hocum 30.04.2026, 12:15:31 via Wykop
  • 9
@lycaon_pictus: w wyiadze pan prokurator Picka prostuje pare swoich bredni które popełnił wczesniej

1272

Obrońmy otwartość Androida - Google blokuje aplikacje z innych źródeł niż play

Obrońmy otwartość Androida - Google blokuje aplikacje z innych źródeł niż play

Wspieramy Androida jako wolną, otwartą platformę, na której każdy może tworzyć aplikacje.

madero
z
keepandroidopen.org
dodany: 28.04.2026, 17:23:16
  • 127
  • #
    android
  • #
    technologia
  • #
    google
hocum
hocum 29.04.2026, 14:52:18 via Wykop
  • 1
@BeKa_MaX: internetu nie masz? ;)
Xda developers tam jest wszystko
hocum
hocum 29.04.2026, 22:12:34 via Wykop
  • 0
@BeKa_MaX: Skoro parę postów niżej piszesz o ".. Magisk+Zygisk+Shamiko.." to nie jesteś 0.
Jeśli na xda nie znalazłem rozwiązania, to jakiś post naprowadził mnie na trop lub miejsce w sieci gdzie sie dowiedziałem tego czego potrzebuje.
Jedyną porażką jest mój Amazon Fire TV , którego nie zrootowałem. Nieraz musiałem zapłacić za token do odblokowania telefonu.
Czasami siedziałem dłuższy czas przekopując forum i net żeby znalesc rozwiązanie. A ty w pierwszym

63

Mejza wytoczył proces 17 latkowi. Przegrał proces. Chodziło o wpisy w internecie

Mejza wytoczył proces 17 latkowi. Przegrał proces. Chodziło o wpisy w internecie

Łukasz Mejza przegrał wytoczony licealiście proces sądowy. Poseł oskarżył 17-letniego wówczas Jakuba Wróblewskiego o zniesławienie. Sąd uniewinnił nastolatka od czterech zarzutów, a piąty uznał za czyn o znikomej szkodliwości społecznej. Sprawa ma swój początek w 2021 r. Wróblewski, który był wtedy

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 28.04.2026, 12:37:38
  • 11
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    mejza
  • #
    bekazpisu
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
hocum
hocum 28.04.2026, 14:49:27 via Wykop
  • 5
Ja pie....e, jak w ogole można do polityki dopuścić kolesia co oszukiwał chorych ludzi, jeździ jak pirat, nie składa oświadczeń podatkowych na czas albo wcale.
i wygląda ze ma się ochotę od razu mu spuścić łomot. Jak tylko patrze na ten ryj to bym mu strzelił, aż by sie te okularki skrzywiły.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

488

Konfitura w Polsacie

Konfitura w Polsacie

Trwa sonda, czy działania #konfitura są słuszne.

casterix
z
wykop.pl
dodany: 26.04.2026, 17:57:54
  • 118
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
hocum
hocum 27.04.2026, 09:55:26 via Wykop
  • 5
@Pojedynczy: juz nie dostepna
chyba wynik nie po ich oczekiwaniach był :P

458

MSZ Izraela: Nie ma miejsca w Polskim parlamencie dla Berkowicza

MSZ Izraela: Nie ma miejsca w Polskim parlamencie dla Berkowicza

Wedlug MSZ Izraela Nie ma dla niego miejsca w Polskim parlamencie

Thee
z
rp.pl
dodany: 21.04.2026, 21:40:25
  • 148
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    polska
hocum
hocum 22.04.2026, 12:38:49 via Wykop
  • 4
@blashot: bardzo krotko bym powiedzieał "niech sp......a"
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking