Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shagot

Shagot

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17715
  • Znaleziska 1234
  • Mikroblog 16481
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 153
CukryNyskie
CukryNyskie
8 godz. i 50 min temu
  • 216
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 1 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@CukryNyskie: 404 w linku nawet po usunieciu ) na koncu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Shagot
Shagot 1 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
mirko


@CukryNyskie: kazdy link ze strony
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
wczoraj, 08:08:31
  • 47
#pokazkota #dziarskikacperek Jak nie obce koty, to kurde sikorki, albo to.
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Jak nie obce koty, to kurde sikorki, albo ...

źródło: 1000057929

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot wczoraj, 08:50:08 via Wykop
  • 0
@arinkao: otoz mozna, ale trzeba miec siatki ;) przez uchylone u gory okno kto jak najbardziej moze wypasc.
  • Odpowiedz
Zyxx_1
Zyxx_1
22.06.2026, 12:12:22
  • 4
#muzyka #rock #metal #blackmetal #atmosphericblackmetal #archierophant #muzykazyxx

Archierophant to projekt Lewisa Borthwicka łączący atmospheric black metal z elementami dungeon synth, chorałów gregoriańskich i filmowych orkiestracji.

Label: Wilt
Album: Scenes From A Mirador
Zyxx_1 - #muzyka #rock #metal #blackmetal #atmosphericblackmetal #archierophant #muzy...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 22.06.2026, 13:00:44 via Wykop
  • 1
@Zyxx_1: siadło!

zostawie bandcampa https://archierophant.bandcamp.com/
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
22.06.2026, 10:41:18
  • 4
#mecz #ekstraklasa #wislaplock Oficjalnie. Nowym trenerem Wisły Płock został Adam Majewski. Płocczanin, wychowanek naszego klubu podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2028 roku z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon

🤝 Trenerze, witamy ponownie na pokładzie i życzymy sukcesów z Nafciarzami! 🔵⚪🔵

👉 wisla-plock.pl/feej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 22.06.2026, 12:55:03 via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: czyli płock i motor tango down. kto trzeci? radomiak? wisła krakow? piast?
  • Odpowiedz
FrankPhilipBarge
FrankPhilipBarge
FrankPhilipBarge
22.06.2026, 07:11:55
  • 8
Siema!
Tu moje demo black metalowe sprzed 2 lat mojego wówczas solowego projektu Mazovia Forest, miałem 17 lat jak nagrywałem.
A i nie sugerujcie się okładką bo robiona była na szybko w paincie. I jako multi-instrumentalista jestem odpowiedzialny za wszystko na tym demie. Demo stylizowane na mieszankę black metalu z elementami thrash metalu/rock n rolla. Pozdro! 🤘🇵🇱

Link do dema

#blackmetal #blacknroll
FrankPhilipBarge - Siema! 
Tu moje demo black metalowe sprzed 2 lat mojego wówczas so...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 22.06.2026, 08:54:47 via Wykop
  • 0
NSBM, nieźle


@Wachatron:

@FrankPhilipBarge

bardzo dobry wybór 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan
22.06.2026, 06:26:26
  • 7
( ͡º ͜ʖ͡º)
#wroclaw
Piastan - ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wroclaw

źródło: 1000042661

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 22.06.2026, 08:53:50 via Wykop
  • 9
@Piastan:
Shagot - @Piastan:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Darknes17
Darknes17
21.06.2026, 17:20:09
  • 5
Czy tylko ja mam takiego pecha czy to standard w tym kraju z kartonu?
Już pewnie z 80zł w butelkach #kaucja mam w domu i myślicie, że to zbieram?
Otóż ide raz do sklepu, nie dziala automat, ide drugi raz nie działa. Idę do żabki też zaklejony automat. Za tydzień jade do lidla z wypełnionym bagażnikiem juz puszek i też 2 automaty nie działają, obsługa twierdzi, że dziś już nie bedzie.
Znowu jade
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 21.06.2026, 18:47:28 via Wykop
  • 3
@Darknes17: czyli zgodnie z planem. operatorzy zadowoleni. podobnie co opłata cukrowa na napoje zero. tu nie moze byc normalnie.
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
20.06.2026, 06:33:15
  • 25
#mecz #pilkanozna

"Hahahahaha hahahaha hehehehehe hehehe huhuhuhu ahahahahaha ahahahaha

Rozpoczynamy mecz"

Cytaty wielkich ludzi
WykopekNaPolEtatu - #mecz #pilkanozna

"Hahahahaha hahahaha hehehehehe hehehe huhuhuh...

źródło: 1000004466

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 20.06.2026, 13:55:15 via Wykop
  • 0
@WykopekNaPolEtatu: a ja sluchajac kazka za kazdym razem tez sie tak w duchu smieje i ciesze meczem
  • Odpowiedz
7uras
7uras
16.06.2026, 15:53:55
  • 1
gdzie się teraz ogląda #seriale #zadarmo? #piratujo
Interesuje mnie #justified a dla jednego serialu nie będę nowego suba kupować do kolekcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 17.06.2026, 07:54:43 via Wykop
  • 1
@7uras: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Lincoln_Lawyer_(TV_series)

popraw tym ;)
  • Odpowiedz
Shagot
Shagot 12.06.2026, 14:19:49
  • 7
Taake - Einstoeingen og Eg

nowiutki Hoest. premiera całego krążka 31 lipca.

https://www.youtube.com/watch?v=bN866dYBQ60

#blackmetal
Shagot - Taake - Einstoeingen og Eg

nowiutki Hoest. premiera całego krążka 31 lipca....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
12.06.2026, 15:48:57 via Wykop
  • 1
@Shagot: Lubię taakie, klimatyczne plumkańsko.
  • Odpowiedz
dzester
dzester
12.06.2026, 14:00:17
  • 0
Hej zaczytane Mirki z tagu #fantasy #fantastyka czy możecie mi polecić #ksiazki gdzie główny wątek dzieje się w królestwach krasnoludów?

Władce Pierścieni, Przygody Gotreka Łowca Trolii i uniwersum Zapomnianych Krain juz ogarnięte!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 12.06.2026, 14:03:10 via Wykop
  • 0
taktyczny
  • Odpowiedz
vorky
vorky
11.06.2026, 20:52:52
  • 364
Shieeeeeet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Shieeeeeet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2...

źródło: replay2026-06-1122-51-52-786

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 11.06.2026, 21:04:04 via Wykop
  • 4
@vorky:
Shagot - @vorky:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
11.06.2026, 15:39:18
  • 5
Grzmi #wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 11.06.2026, 15:48:32 via Wykop
  • 9
@Bad_Sector: chociaz grzmoty teraz to nawet solidne 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Shagot - @Bad_Sector: chociaz grzmoty teraz to nawet solidne 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 14:48:32
  • 3
Ostatniej nocy na Grabiszyńskiej dowiedziałem się, że nocna prohibicja nie istnieje. Wystarczy mieć "zaproszenie" i sobie możesz kupić browary. Taktyki covidowe nadal działają. #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 11.06.2026, 06:25:05 via Wykop
  • 1
@Bad_Sector: RIP na zawsze w serduszku tercet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
11.06.2026, 06:16:45
  • 86
11 czerwca - czwartek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽ #mundial
🗺️ Mistrzostwa Świata, I kolejka - TVP Sport, sport.tvp.pl
21:00 - Meksyk 🇲🇽 - 🇿🇦 Republika Południowej Afryki, TVP1
04:00 - Korea Południowa 🇰🇷 - 🇨🇿 Czechy, TVP2
mmmMMM - 11 czerwca - czwartek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽ #mundial
�...

źródło: 11.06.2026

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 11.06.2026, 06:22:51 via Wykop
  • 42
04:00 - Korea Południowa 🇰🇷 - 🇨🇿 Czechy, TVP2


@mmm_MMM: no i namówił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
10.06.2026, 18:21:15
  • 19
Szanowny Panie Właścicielu Villa Greta @kris-rozpedowski:

Nie zamierzałem się już w sprawie Villa Greta więcej wypowiadać ani tutaj ani nigdzie indziej, ale czuję się poniekąd zobowiązany odnieść się do pewnych kwestii zaadresowanych w Twojej odpowiedzi, w szczególności do zarzutów dotyczących hejtu, który rzekomo miał spotkać Was czy też Villa Greta z mojej strony. Mikroblog może nie jest najlepszym kanałem do takiej komunikacji ale innego nie posiadam więc odpowiadam tutaj

klasyczny polski
kyloe - Szanowny Panie Właścicielu Villa Greta @kris-rozpedowski:

Nie zamierzałem si...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 o 19.58.16

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 11.06.2026, 06:21:06 via Wykop
  • 1
"wchodzimy w Rok Ognistego Konia"


@kyloe: o jak kisne xDDDD
  • Odpowiedz
PinezkaSwiata
PinezkaSwiata
09.06.2026, 05:57:15
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 09.06.2026, 06:04:29 via Wykop
  • 6
ale co do tych zakwasów to co proponujecie zrobić żebym dziś się lepiej czuł, albo poczuł ulgę?


@PinezkaSwiata: rozgrzewka ogolna pomaga

https://pl.wikipedia.org/wiki/Op%C3%B3%C5%BAniona_bolesno%C5%9B%C4%87_mi%C4%99%C5%9Bni

po dluzszej przerwie od przysiadow to po powrocie jest problem usiasc na kibel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Setivar
Setivar
08.06.2026, 17:28:57
  • 0
Jutro o 16 Nintendo Direct,jakie macie oczekiwania ? #nintendoswitch #nintendoswitch2 #nintendo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 09.06.2026, 05:53:37 via Wykop
  • 0
@Setivar: nowy Phoenix Wright
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
09.06.2026, 05:36:42
  • 11
#dziendobry Ciepło, słonecznie.

Woj. dolnośląskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach

WIATR............ wschodni południowo-wschodni (ESE) z prędkością 11 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
mroz3 - #dziendobry Ciepło, słonecznie.

Woj. dolnośląskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżeni...

źródło: 720386959_1442276861258080_7966404453340821215_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 09.06.2026, 05:48:06 via Wykop
  • 0
@mroz3:

Woj. dolnośląskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach


to wysokie czy slabe? pytam z nudów. i tak pójdzie bokiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
07.06.2026, 12:53:10
  • 1
#gry #warhammer40k #spacemarine
Z game passa wypada zaraz Space Marine I, trochę pograłem ale jakoś mnie nie porwał. Warto go jednak ograć do końca a później zabrać się za II część, czy można śmiało odpuścić bo to w sumie ciągle to samo?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagot
Shagot 07.06.2026, 13:00:05 via Wykop
  • 2
@Krs90: pierwsza lepsza bo lepsi przeciwnicy. dwojka "trudniejsza" wymaga jeszcze wiecej zrecznosci i tak w sumie to stawia na granie online - i tam jest juz od groma chapterów i trybow.

obie w singlu fajne, ale ja lubie greenskinow bardziej niz tyranidow
  • Odpowiedz
Shagot
Shagot 07.06.2026, 13:10:21 via Wykop
  • 2
@Krs90: singiel jest singiel. prawilny. krotki i solidny. ale od samej premiery w kolko rozwijaja granie online.

a multi:

https://support.saber.games/hc/en/warhammer-40-000-space-marine-2/articles/warhammer-40-000-space-marine-2-game-modes-4
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking