Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
casterix
casterix

casterix

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 183
  • Znaleziska 102
  • Mikroblog 81
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
Szaka_laka
Szaka_laka
22.01.2026, 13:16:40
  • 1888
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 23.01.2026, 09:09:04 via Wykop
  • 0
@Szaka_laka: No chyba była w Polsce i zrobiła dokładne badania rynku 😅
  • Odpowiedz

1130

Nagranie pokazujące metody pracy dwóch sprzedawców Columbus Energy

Nagranie pokazujące metody pracy dwóch sprzedawców Columbus Energy

mcfly21
z
fb.watch
dodany: 22.01.2026, 18:58:07
  • 96
  • #
    columbusenergy
  • #
    fotowoltaika
  • #
    panelefotowoltaiczne
  • #
    columbus
casterix
casterix
casterix 23.01.2026, 09:02:25 via Wykop
  • 4
@vacu: To jest super metoda. Jechać z nimi, niech tracą czas na szukanie wiatru w polu. Brawo 👍

951

Zelmer istnieje, przetrwał i produkuje, choć to Zelmotor

Zelmer istnieje, przetrwał i produkuje, choć to Zelmotor

Producent silników elektrycznych dla Zelmera, który zapewniał nieprzeciętną trwałość, istnieje i nadal produkuje sprzęt AGD w Polsce! Zelmer to już tylko marka importująca sprzęt z Chin a to Zelmotor jest producentem który produkuje w Polsce i rozwija markę SMAPP korzystając z doświadczenia Zelmera

Pan_Slon
z
pl.wikipedia.org
dodany: 20.01.2026, 13:12:20
  • 111
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    przemysl
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
casterix
casterix
casterix 21.01.2026, 08:19:10 via Wykop
  • 2
Dziękuję za ten wykop. Noszę sie z zamiarem zakupu odkurzacza. Mam w domu 20 letniego Zelmera, który nadal dziala, tylko kabel nie zwija sie automatycznie. Dzięki Waszym radą juz wiem, że można kupić dobry polski produkt.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

346

15-latka zatrzymana za atak nożem na seniorkę

Wrocławscy policjanci zatrzymali 15-latkę podejrzewaną o zaatakowanie nożem 77-letniej kobiety przy ul. Sztabowej. Poszkodowana seniorka trafiła do szpitala, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawą nastolatki zajmie się sąd rodzinny, a policja dziękuje za pomoc w poszukiwaniach.

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 14.01.2026, 13:44:26
  • 59
  • #
    wroclaw
  • #
    pietnasolatka
  • #
    ataknozem
  • #
    sadrodzinny
casterix
casterix
casterix 15.01.2026, 07:49:44 via Wykop
  • 3
@paramedix: Nie zamieszczajcie zdjęcia tego diabelskiego ryja, bo się niedobrze robi.

932

Awantura na sali Świadków Jehowy

Awantura na sali Świadków Jehowy

Pan Leszek po wielu latach przejrzał na oczy i postanowił uwolnić się z religii, którą uznał za sektę. Materiał warty obejrzenia, 15 minut ostrego jechania z sektą.

StalkomirNowak
z
youtube.com
dodany: 13.01.2026, 09:44:34
  • 269
  • #
    religia
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    wiara
  • #
    sekta
casterix
casterix
casterix 14.01.2026, 07:40:29 via Wykop
  • 4
Znam to z własnego doświadczenia. Szacunek dla tego gościa, że wreszcie zrozumiał na czym ta religia ŚJ się opiera. Chciał wyjaśnić hipokryzję wobec całego zboru, ale zwróćcie uwagę, że wszyscy świadkowie wyszli z sali i nie wysłuchali argumentów. Są tak zmanipulowani, że dopiero jak któryś doświadczy na własnej skórze tej hipokryzji to może się przebudzić z tego koszmarnego snu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2319

Dzietność w kraju na poziomie 1.1 - domyślam się czemu

Pokaż treści 18+

30 lat czekania... Największa decyzja życia... Jest i ono... psiecko. A ludzie przyklaskują.

Kapersky
z
streamable.com
dodany: 12.01.2026, 18:11:35
  • 1531
  • #
    p0lka
  • #
    p0lki
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    neuropa
casterix
casterix
casterix 13.01.2026, 08:00:15 via Wykop
  • 3
Żenada, spójrzcie na minę tego gościa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1woYtek1
1woYtek1
06.12.2025, 19:57:01
  • 2555
Heh, znalazłem zeszyt brata z wczesnej podstawowki. Jakby ktoś zapomniał jak świetnie się żyło w latach '90. Przynajmniej nie było łuni i gejostwa xD

#kiedystobylo #polska
1woYtek1 - Heh, znalazłem zeszyt brata z wczesnej podstawowki. Jakby ktoś zapomniał j...

źródło: 1000052933

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 07.12.2025, 05:10:55 via Wykop
  • 2
@1woYtek1: To jest zeszyt z 2003r. Pamiętam te czasy bardzo dobrze, bo też marzyłem żeby znaleźć stałą pracę. Kilka miesięcy szukałem, żona bez pracy. Nastroje takie, że sporo osób nie dawało rady i odwalały magika.
  • Odpowiedz

2603

Sprawa Sebastiana M.: Rodziny ofiar wypadku nie chcą kontynuować mediacji

Sprawa Sebastiana M.: Rodziny ofiar wypadku nie chcą kontynuować mediacji

W tych mediacjach jesteśmy daleko. Chcę, żeby sąd to wiedział, żeby wszyscy to wiedzieli, nie mamy wypracowanego porozumienia. Jesteśmy od niego bardzo daleko, co więcej, pokrzywdzeni stoją na stanowisku, że chcą zerwać te mediacje. Być może to się zmieni, ale na ten moment nie chcą ich kontynuować.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 25.11.2025, 15:48:48
  • 312
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
casterix
casterix
casterix 25.11.2025, 18:50:28 via Wykop
  • 7
Co to za kara do 8 lat więzienia? Kpina po prostu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

604

Gołębiewski Klub Nocny - panowie 70 zł panie za darmo

Gołębiewski Klub Nocny - panowie 70 zł panie za darmo

Taktyka znana i powszechna. Ale 70zł?!

mariancb
z
golebiewski.pl
dodany: 24.11.2025, 16:00:23
  • 183
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    polska
casterix
casterix
casterix 25.11.2025, 09:29:38 via Wykop
  • 1
Po co tam wogóle chodzić? Niech sobie wpuszczają laski za darmo i szukają frajerów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

441

Pan mechanik

Pokaż treści 18+

Pan mechanik

Zatrzymanie wandala przez pracownika zajezdni

casterix
z
i1.jbzd.com.pl
dodany: 24.11.2025, 09:12:52
  • 73
  • #
    wykop
  • #
    polska
casterix
casterix
casterix
Autor
24.11.2025, 22:51:13 via Wykop
  • 2
@skeeball: I jak sie skończyła? Dostał wyrok? Pytam, bo nie uważam, że zasłużył. Ciekawe kto podesłał temat do TVN, że sie zainteresowali. Mogę się tylko domyślać.
casterix
casterix
casterix
Autor
24.11.2025, 23:04:13 via Wykop
  • 2
@DonGebels: Ciekawe jest to, że się dogadali mechanik z wandalem, a sprawa wypłynęła do TVN. Kto robił zdjęcia temu artyście i zglosił łamanie praw człowieka? Na pewno nie Pan mechanik. To daje do myślenia jak działa dzisiaj system. Policja umywa rączki, a gość, który załatwił sprawę ma problemy. Krzywdę zrobił ukraińcowi? Mógł to olać, ale nie pozwolił na dewastację mienia. Jaka nagroda? Upomnienie i sprawa w sądzie. Szanuję go za
casterix
casterix
casterix
Autor
24.11.2025, 23:22:32 via Wykop
  • 5
Widać jak obiektywna jest telewizja TVN. Chłop zasługuje na medal za swoją postawę, ale nie bandyta ma prawa człowieka i nie wolno go niepokoić. Wspaniały grunt do tego by społeczeństwo było zobojętniałe, a wtedy Władza wjedzie na białym koniu, żeby bronić naszych praw, czytaj zniewolić.
casterix
casterix
casterix
Autor
24.11.2025, 23:32:26 via Wykop
  • -2
@Bijelodugme: News stary, ale dający do myślenia.

487

Dobrze, że młody ma pasję

Dobrze, że młody ma pasję

14-letni Piotr Sarapata z Kalwarii Zebrzydowskiej kilka lat temu naprawiał motorynkę. Praca przy tym pojeździe tam bardzo go zafascynowała, że chciał więcej. Wygrzebał z piwnicy mały rower, na którym jeździła jego mama i też go naprawił. Dziś ma w garażu piękną kolekcje rowerów PRL-u i kilka motorow

polskapress84
z
youtube.com
dodany: 17.07.2024, 17:42:07
  • 65
  • #
    pasja
  • #
    pasjonaci
  • #
    rowery
  • #
    prl
casterix
casterix
casterix 18.07.2024, 05:38:05 via Wykop
  • 3
Bardzo pozytywny chłopak, przywraca mi wiarę w młode pokolenie 👍
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

namrab
namrab
05.05.2024, 13:23:24
  • 1290
W bieżącym tygodniu pyknęło mi okrągłe dziesięć lat od założenia konta na wykopie. Ten okres zbiega się mniej więcej z czasem, od którego uprawiam "poważne" astrofoto. Przygotowałem więc z tej okazji mały zestaw autorskich tapet w wysokiej rozdzielczości. Tapety udostępniam w kilku formatach, proszę się częstować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Linki:

- 3840x2160, 1920x1080 (poziome, 16:9)
namrab - W bieżącym tygodniu pyknęło mi okrągłe dziesięć lat od założenia konta na wy...

źródło: wallpapers

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 06.05.2024, 04:33:13 via Wykop
  • 0
@namrab: Super foty, pobrałem sobie kilka. Dziękuję!
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.04.2024, 19:10:55
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 11.04.2024, 09:18:15 via Wykop
  • 0
Brawo dla Ciebie:) miło poczytać pozytywny wpis. Jesteś konsekwentny w swych działaniach, dlatego udaje Ci się zwyciężać chorobę. Powodzenia
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
05.04.2024, 13:50:14
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 06.04.2024, 06:24:51 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1158

Znany z wykopu kierowca BMW znów dał popis na drodze.

Znany z wykopu kierowca BMW znów dał popis na drodze.

"Witam Przesyłam film nagrany dzisiaj w centrum Mikołowa. Na nagraniu znajduje się dobrze wam znane BMW. Nie zgłaszałem sprawy na policję, liczę że zajmą się nim po opublikowaniu przez Was filmu. Pozdrawiam" Masz dla mnie film? https://forms.gle/tU5KgVyPcAVaVT7F6

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 11.03.2024, 20:38:18
  • 152
  • #
    slask
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
casterix
casterix
casterix 12.03.2024, 17:43:40 via Wykop
  • 2
Co za ameba umysłowa, szkoda słów. Musi ponieść karę zanim kogoś zabije ten debil.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
04.02.2024, 09:36:28
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 04.02.2024, 10:48:13 via Wykop
  • 2
Taka jest nasza ludzka natura. Jako introwetyk masz zapewne bardzo bujną wyobraźnię i gduly tylko spotkasz kogoś bardziej miłego od innych, to snujesz fantazje o tej osobie. Masz przynajmniej dwa rozwiązania: zrealizujesz swoje fantazje z koleżanką, ale może nie być z nią tak fajnie jak w Twojej głowie to widzisz, albo spojrzysz z dystansu na nią i zobaczysz, że nie jest ideałem. To jest po prostu zauroczenie. Daj sobie czas i unikaj
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
02.02.2024, 05:55:48
  • 9
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Lata mijają na #neet i człowiek się zastanawia po co się urodził, po co to wszystko?
To jest specyficzny styl życia, byle kto tak nie da rady żyć, trzeba być patologią typu aspołeczny/schizoidalny dziwak.

Pamiętam że na początku neetu jeszcze wychodziłem na spierdotripy, odwiedzałem rodzinę mieszkającą niedaleko mnie. Jeśli za długo siedziałem w swoim pokoju to wchodziła na łeb mocna deprecha, bezsens i musiałem gdzieś wyjść,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 02.02.2024, 10:45:56 via Wykop
  • 1
Jak to się ładnie nazywa teraz #neet, a fakty są takie, że to pasożyt społeczny. Ciekawe ile czasu by przetrwał bez rodziców, którzy przyczynili się mocno to takiego stanu człowieka. Żal.pl
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.01.2024, 11:54:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 15.01.2024, 13:52:18 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Coś wtym jest, ale i tak jesteś zboczony XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.01.2024, 17:42:21
  • 2
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Elo!
Chciałbym żebyście mi pomogli ocenić sytuację w jakiej jestem. Jadę z różową w góry na 2 dni do Białki Tatrzańskiej - typowo na stok, pojeździć na desce. Szukałem noclegu - koszt ~350 za noc. Mieszkamy w Krakowie i jak sprawdziłem, że to niecałe 1,5h drogi to mowie różowej, że po co płacić za nocleg. Wyjedziemy rano, wrócimy wieczorem. Nie ma problemu, pokieruje, a kilka stów w kieszeni. I

Kto przesadza

  • Niebieski 41.2% (168)
  • Różowa 58.8% (240)

Oddanych głosów: 408

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casterix
casterix
casterix 11.01.2024, 19:33:51 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: Spoko, jak ona zapłaci za hotel, to możecie nocować XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking